Kaip susikurti savo domeno vardo el. Pašto paskyras


Kaip susikurti savo domeno vardo el. Pašto paskyras


Šiame vadove sužinosite, kaip sukurti domeno vardo el. Pašto abonementus. Mes ketiname jus žengti žingsnis po žingsnio per visą procesą, pateikdami du alternatyvius kelius, kuriuos turite eiti atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Pradėkime nuo pagrindų:

Ką tai daro * Iš tikrųjų * Tai reiškia sukurti domeno vardo el. Pašto abonementus?

Tikriausiai jau turite „Gmail“ ar kitą nemokamą el. Pašto paskyrą. Nors tas el. Paštas yra tobulas, jis gali atrodyti nelabai gerai, kai naudojamas bet kokiam el profesionalus tikslas.

Pvz., Lengva įsivaizduoti, kaip siųsti verslo kontaktus el. Paštu  [apsaugotas el. paštu] gali būti ne optimalus. Daug geresnė alternatyva yra tinkinto el. Pašto adreso nustatymas savo domeno pavadinimu – jei jau turite domeno vardą (jei ne, tai yra, kaip užregistruoti domeno vardą).

Tokiu atveju galite, pavyzdžiui, panaudoti ką nors panašaus [apsaugotas el. paštu] vietoj to, kuris iš tikrųjų turi visiškai kitokią mintį.

Šiandien mes mokysimės, kaip tai padaryti – susikurti savo domeno vardo el. Pašto paskyras, kad gautumėte el. Pašto adresą, kuriame po savo @ simbolis.

Mes parodysime jums du būdus, kaip tai padaryti:

 • A parinktis). „Bluehost“ – viena iš pirmaujančių žiniatinklio prieglobos įmonių, garsėjanti mažomis kainomis ir geru, pradedančiajam draugišku metodu, tvarko viską, kas yra jūsų vartotojo skydelyje. Kitame straipsnyje išvardinome visas priežastis, kodėl turėtumėte naudoti „Bluehost vs konkurencija“.
 • B parinktis). Prijungia jūsų domeno vardą prie „Gmail“ – kaip ir, taip, jūs bendrausite su el. laiškais per „Gmail“ panašią skydą, tačiau tai darysite tokiu būdu, kuris leis jums naudoti tinkintą domeno el. pašto adresą, o ne įprastą adresą @ gmail.com.

Reikia pripažinti, kad kelias (a) yra daug palankesnis pradedantiesiems. Mes suteiktume 5/5 pagal „patogumo naudoti“ skalę. Kelias (b) yra vidutiniškai 3/5.

Kaip sukurti domeno vardo el. Pašto abonementus naudojant

Sukūrę savo prieglobos planą ir gyvendami su „Bluehost“ (www.Bluehost.com), sukurti savo domeno vardo naujas el. Pašto paskyras yra ypač paprasta. Iš esmės viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti per kai kurias ekrano skydelius „Bluehost“ vartotojo srityje.

 • Dar neturite domeno vardo ar svetainės? Štai kaip atlikti registracijos procesą ir viską nustatyti naudojant „Bluehost“.

Norėdami sukurti el. Pašto domeno vardo abonementus naudodami „Bluehost“, atlikite šiuos veiksmus:

Pirmiausia prisijunkite prie „Bluehost“ skydelio ir tada eikite į Pašto adresą iš pagrindinės šoninės juostos.

Kadangi dar neturite el. Pašto abonementų, iškart pamatysite el. Pašto kūrimo formą. Kaip šis:

Sukurkite savo domeno vardo el. Pašto abonementus naudodami „Bluehost“

Štai kaip tai užpildyti:

 • Pašto adresą: Įveskite bet kurį savo el. Pašto identifikatorių. Jūs netgi galite tai padaryti vardas Pavardė jei trūksta idėjų.
 • Pašto dėžutės kvota: Priklausomai nuo prieglobos pakopos, kurią nusipirkote iš „Bluehost“, diske bus daugiau vietos. Jei sukursite tik vieną el. Pašto abonementą, kvotą galite nustatyti į Neribota, bet geresnė idėja yra išlaikyti 500 MB, o tai turėtų būti daugiau nei pakankamai, kad galėtumėte normaliai naudotis el.

Kai laukai bus užpildyti, spustelėkite Sukurti paskyrą.

Po tiesiogine prasme sekundė, jūsų el. pašto paskyra yra sukurta ir paruošta naudoti. Kitas žingsnis – išmokti naudotis nauju el. Pašto adresu:

Pakeiskite skirtuką į El. Pašto paskyros, patinka taip:

„Bluehost“ sąskaitos

Ten galėsite pamatyti visas el. Pašto abonementus, aktyvius jūsų domeno varde. Šiuo metu yra tik vienas.

Paspaudę ant Pasiekite žiniatinklio paštą, galite iš karto pradėti naudotis savo el. pašto abonementu – naudodamiesi savo „Bluehost“ el. pašto programa.

Vis dėlto labiau tikėtinas scenarijus, kad norėtumėte sukonfigūruoti šį el. Laišką savo nešiojamajame ar „iPhone“. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Prijunkite įrenginius mygtuką. Pamatysite keletą naujų parinkčių. Spustelėkite etiketę Nustatykite pašto klientą.

Pamatysite visiškai naują puslapį su instrukcijomis, kaip atlikti procesą naudojant mėgstamą el. Pašto įrankį. Įdomiausia yra tai, kad „Bluehost“ teikia daugybę populiarių el. Pašto sprendimų ir programų automatinio konfigūravimo parinkčių:

„Bluehost“ konfigūracija

Žemiau puslapio taip pat yra rankinio duomenų apie konfigūraciją tuo atveju, jei neradote savo įrankio sąraše.

�� Ir štai! Šiuo metu jūsų naujoji el. Pašto paskyra veikia visiškai.

Kaip susikurti savo domeno vardo el. Pašto paskyras naudojant

Šis procesas apima dar porą žingsnių Kelias (a). Bet tai tikrai gali padaryti pradedantysis, jei atidžiai atliksite šiuos veiksmus. Be to, jei norite susikurti savo domeno vardo el. Pašto paskyras naudodami „Gmail“, tai taip pat apims papildomą mokestį už tai, ką jau mokate už savo domeno vardą.

Nors standartinis @ gmail.com el. pašto adresai yra nemokami, „Gmail“ suteikia kainą, leidžiančią jums sukurti ir tvarkyti pasirinktinius el. pašto adresus pagal jūsų domeno vardą.

Šis priemokų paketas vadinamas „G Suite“. Pagrindinis planas yra 5 USD / vartotojas / mėn., Tačiau galimas 14 dienų bandomasis laikotarpis (būtina kreditinė kortelė), todėl prieš įsipareigodami galite išbandyti, kaip visa tai veikia. Nors „G Suite“ gali atrodyti brangiai kainuojantis produktas, skirtas verslui, taigi, be pasirinktinio el. Pašto, gausite dar daugiau įrankių.

Kai būsite pasiruošę, eikite čia ir spustelėkite vieną iš Pradėti mygtukai. Pamatysite registracijos formą, kurioje užduodami keli pagrindiniai klausimai – geriau suprasti savo verslą ir poreikius.

„g suite“ registracija

Pakeliui jūsų paklaus, ar jūs jau turite domeną, kurį norite sujungti su „G Suite“. Pasirinkite, taip.

„g suite“ domenas

Įveskite domeno vardą ir atlikite atlikdami visus kitus veiksmus. Finale bus kuriamas jūsų pagrindinis „G Suite“ vartotojas.

g komplekto vartotojas

Kai viskas bus padaryta, pateksite į „G Suite“ prisijungimo ekraną. Prisijungę jūsų paprašys pateikti papildomos informacijos prieš visiškai įgalindami savo sąskaitą. Jei viskas klostysis gerai, pamatysite tai:

g komplektas sukurtas

Šiame etape sėkmingai užsiregistravote „G Suite“. Vis dėlto dar turite keletą žingsnių nuo visiškai naujų domeno vardo el. Pašto paskyrų sukūrimo. Štai ką jums reikia padaryti dabar:

 1. Patikrinkite savo domeno vardą su „G Suite“. Tai tik tam, kad įsitikintumėte, jog iš tikrųjų esate domeno vardo, kurį nurodėte sąrankos metu, savininkas. Vedlys parodys kelias patvirtinimo parinktis. Šis veiksmas skirsis priklausomai nuo to, kur užregistravote savo domeno vardą. „G Suite“ vedlys pateikia instrukcijos skirtingiems registratoriams.
 2. Jei reikia, sukurkite papildomas el. Pašto / vartotojo abonementus. Čia galite susikurti savo sąskaitą, pvz. [apsaugotas el. paštu].
 3. Suaktyvinkite „Gmail“ paskyras kiekvienai paskyrai, kurią nustatėte atlikdami ankstesnį veiksmą.

Štai Bendra apzvalga kaip aukščiau aprašytas procesas vyksta žingsnis po žingsnio.

Atlikę šiuos veiksmus, turėsite visiškai veikiančią (ar daugiau nei vieną) el. Pašto paskyrą ir galėsite pradėti ją naudoti naudodami įprastą „Gmail“ vartotojo sąsają..

Nepaisant to, jei nesate visiškai išprotėję dėl „Gmail“ sąsajos, vis tiek galite gana lengvai sukonfigūruoti savo naujas el. Pašto paskyras naudodami trečiųjų šalių el. Pašto įrankius (pavyzdžiui, kad galėtumėte naudoti tą naują el. Paštą savo „iPhone“ ar nešiojamame kompiuteryje).

Tai galite padaryti naudodamiesi POP3 arba IMAP protokolais. „G Suite“ paaiškina skirtumą gana aiškiai. Nors daugeliu atvejų norėsite naudoti IMAP, kai sukonfigūruosite savo el. Paštą šiuolaikiškuose įrenginiuose ar šiuolaikinėje programinėje įrangoje, pavyzdžiui, „iPhone“ ar „Microsoft Outlook“. Štai kaip pernešti su ta konfigūracija.

�� Tai kelio pabaiga! Jūsų naujoji el. Pašto paskyra yra visiškai veikianti ir patogumui integruota su papildomais įrenginiais.

Kas toliau?

Kadangi jūs ką tik sugebėjote susikurti savo domeno vardo el. Pašto paskyras, galbūt dabar išmokime dalyką ar du, kaip naudoti el. Pašto pranašumus reklamuodami savo verslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map