Kaip suprojektuoti / sukurti logotipą


Kaip susikurti logotipą (svetainei)


Projektuoti savo logotipą yra didelė užduotis, nes logotipai yra labai svarbūs jūsų įmonės prekės ženklui ir bendrajam jūsų svetainės dizainui. Tai gali būti bauginantis procesas, jei anksčiau niekada nesukūrėte logotipo.

Jei norite išmokti kurti logotipą, atėjote į reikiamą vietą. Žemiau yra 7 žingsnių tipinio logotipo kūrimo proceso vadovas. Kiekviename žingsnyje pateikiami išsamūs patarimai, kaip mąstyti kūrybiškai, norint sukurti savo logotipą. Taip pat greitai suskaidoma, kaip naudoti nemokamą internetinio projektavimo įrankį ir įkelti logotipą į savo „WordPress“ svetainę.

Greita statistika ir turinio apžvalga:

 1. Raskite tinkamą įkvėpimą
 2. Nurodykite tris spalvas, atspindinčias jūsų svetainę
 3. Pasirinkite logotipo dizaino stilių
 4. Raskite tinkamą šriftą
 5. Sukurkite savo logotipą nemokamoje dizaino platformoje
 6. Pridėkite jį prie savo svetainės
 7. Tai gali užtrukti keletą bandymų

1. Raskite tinkamą įkvėpimą

Suprojektuoti logotipą yra daug paprasčiau, jei pirmiausia skyrėte laiko įkvėpimo paieškai. Tokiu būdu jūs skiriate laiko įvairioms idėjoms rinkti ir aiškiau žinosite, kurios idėjos jums patinka, o kurios jums nepatinka. Kai šiek tiek laiko ieškote įkvėpimo, geriau jausite, kuria kryptimi eiti su savo logotipu.

Geros žinios yra tai, kad ten yra daugybė logotipų dizainų, kad papildytų jūsų įkvėpimo poreikius. Nesunku rasti gerų logotipų dizaino pavyzdžių, jei žinote, kur ieškoti. Norite surinkti bent tris dizaino pavyzdžius, kurie jums labiausiai patinka.

Peržiūrėkite tokią svetainę kaip Skiltyje „Statybos naujovė“, kurį sudaro didelis pasirinkimas firminių prekės ženklų perprojektavimo. „Brand New“ pasižymi daugeliu žinomų prekės ženklų, tokių kaip „Staples“ ir „Pandora“. Jų kolekcija grįžo daugelį, daugelį metų.

Yra ir tokių svetainių kaip Kūrybinis turgus, kurioje yra daug nebrangios grafikos ir iš anksto pagamintų logotipų pavyzdžių. Nereikia pirkti nė vieno iš jų, nebent to tikrai norite. Tikslas yra apžvelgti įvairius kūrybiniame turguje parduodamus turtus, kad susidarytumėte idėją apie kūrybines galimybes logotipų dizaine ir įkvėptumėte.

Driblingas
Atvaizdo kreditas: Driblingas.

Galiausiai galite naršyti tokiose svetainėse kaip Driblingas, kuriame taip pat yra didelis dizaino pasirinkimas ir daug gražių logotipų dizaino pavyzdžių.

Šios dvi svetainės yra viešos aplankai, todėl turėsite prieigą prie daugybės visų stilių logotipų dizainų.

Skirdami laiko susipažinti su įvairiomis dizaino ir grafinėmis koncepcijomis, galėsite pradėti logotipo kūrimo procesą dešine koja ir stipria linkme. Galėsite sukurti kažką panašaus, nesijausdami nusivylę, neįkvėpti ar nesusipainioję, nuo ko pradėti. Nepamirškite surinkti bent trijų nuostabių pavyzdžių, kurie su jumis kalbės.

2. Nurodykite tris spalvas, atspindinčias jūsų svetainę

Pasirinkti logotipo spalvas nebūtinai turi būti sunku. Jei turite savo prekės ženklo gairės jau apibrėžtą, naudokite šias spalvas savo logotipui. Kurdami logotipo dizainą, gali tekti šiek tiek patikslinti spalvas, tačiau tos prekės ženklo spalvos yra ten, kur pradėsi.

Tačiau jei dar neturite iš anksto apibrėžtų prekės ženklo naudojimo gairių ar svetainės spalvų, su kuriomis norite dirbti, nesijaudinkite. Tai, ką jūs norite padaryti, yra šiek tiek laiko ištirkite tinkamas savo nišos spalvas, pramonė ir tikslinė auditorija. Taigi, jei jūsų verslas yra automobilių pramonėje ir skirtas daugiausia vyresnio amžiaus vyrams, norėsite pasirinkti spalvas, kurios gali būti tamsesnės ar turtingesnės. Bet jei esate grožio industrijoje ir taikote prie jaunesnės, moteriškos auditorijos, tada rinkitės šviesesnes spalvas, galbūt net metalą gali būti geriau.

„Pinterest“
Vaizdo kreditas: „Pinterest“.

Rimtai apsvarstykite savo tikslinę auditoriją nišoje.

Pvz., Jei dirbate automobilių pramonėje, bet taikote į jaunus suaugusius žmones, gali būti, kad naudojama tamsesnė ir vyriškesnė paletė, o ne šviesesnė, gyvesnė spalvų gama.

Tai ne tik pramonė. Kalbama apie visą paveikslą, kuriame taip pat yra jūsų niša ir tikslinė auditorija.

Kitas pavyzdys – jei užsiimate grožio industrija, bet esate orientuoti į vyrus. Tokiu atveju nestipriai ar geltonai nepadarysite triuko. Atlikite savo tyrimą ir atitinkamai parinkite spalvas.

Savo spalvų tyrimams galite naudoti pirmame žingsnyje nurodytas svetaines. Arba „Pinterest“ yra puikus spalvų įkvėpimo ir nišos tyrimų šaltinis.

Be to, pabandykite plačiau galvoti apie savo spalvas, tai reiškia, kaip tas spalvas būtų galima naudoti jūsų bendroje svetainėje, o ne tik logotipo dizaine. Taip yra todėl, kad jūsų logotipo dizainas taps viso jūsų prekės ženklo dalimi.

Kaip tikriausiai pastebėsite ieškodami įkvėpimo, logotipai būna įvairiausių stilių. Yra daug skirtingų logotipų kategorijų ar tipų. Bet du svarbiausi jums būtų tekstiniai logotipai, tokie kaip „Disney“ ar „Google“, ir simboliais pagrįsti logotipai, tokie kaip „Instagram“ ar „Nike“..

Taip pat yra atvejų, kai logotipas sujungia abu, pavyzdžiui, „Domino“ ar „Target“. Pasirinkite ir pasirinkite jums tinkamiausią logotipo dizaino tipą.

Be to, yra įvairių vaizdinio dizaino stilių, tokių kaip retro logotipų dizainas. Taip pat yra labai modernių, minimalių, klasikinių stilių ir daugybė skirtingų formų.

„Behance“
Vaizdo kreditas: „Behance“.

Pirmiausia pakalbėkime apie logotipų formas. Apvalūs logotipai yra fantastiški, ypač kaip atskiri simboliai. Jie yra puikūs kaip avatarai socialinėje medijoje ir puikiai dera su kitais grafiniais elementais. Apskritimai yra darnios ir įtraukiančios formos. Jie daugiausia dėmesio skiria akims. Stačiakampiai logotipai yra tokie pat veiksmingi. Stačiakampė forma dažnai laikoma tvirta ir tvirta, o tai suteikia logotipą stiprybės ar stabilumo jausmas.

Taip pat turėtumėte žinoti apie skirtingus dizaino stilių logotipus, tokius kaip minimalus ar klasikinis. Norėdami pasirinkti tinkamą stilių, turite pripažinti du dalykus.

Pirmas, apsvarstykite savo nišą, verslą ir tikslinę auditoriją. Panašiai kaip spalvų tyrimai, gali reikėti šiek tiek laiko išsiaiškinti, koks vizualinis stilius puikiai tiktų jūsų svetainės nišai. Jei norite parduoti šiuolaikiškus miegamojo baldus, apsvarstykite šiuolaikišką logotipo dizainą, o ne retro.

Antra, apsvarstykite savo pasirinkimą. Žinoma, logotipas taip pat turės patikti. Pasisemkite įkvėpimo iš vienoje vietoje surinktų detalių ir eikite link jums patinkančio logotipo dizaino.

4. Raskite tinkamą šriftą

Jei kuriate logotipą su teksto elementu, turėsite pasirinkti jam tinkamą šriftą.

Čia netrūksta vietų, kur būtų galima rasti geriausią šriftą. Jei ieškote nemokamos parinkties, galbūt norėsite pradėti nuo „Google“ šriftų. Neigiama yra tai, kad jų šriftų kolekciją labai naudoja daugelis svetainių, kompanijų ir dizainerių.

Jei norite unikalaus šrifto savo logotipui, apsvarstykite galimybę įsigyti nebrangus šriftas iš tokios vietos kaip „Creative Market“. Jie turi daugybę nuostabių pasirinktinių šriftų, kurie nepažeis jūsų biudžeto. Kita alternatyva yra panašių svetainių paieška „Behance“, kuriame yra daugybė pasirinktinių šriftų atsisiųsti. Kai kuriems iš jų bus mokama, tačiau daugelis jų yra nemokami ir yra pagaminti talentingų dizainerių.

Kūrybinis turgus
Vaizdo kreditas: „Creative Market“.

Kai ieškote savo logotipo šrifto, atsiminkite savo šrifto stilių. Šriftas turėtų atitikti bendra jūsų logotipo išvaizda ir pojūtis. Jei naudojate itin modernų logotipo dizaino stilių, turėtumėte pasirinkti šriftą, kuris taip pat yra stilingas. Priešingu atveju jūsų logotipas atrodys nesutampa ir atrodys nepriekaištingai. Jei jums sunku išsirinkti tinkamą šriftą, atsiminkite įkvepiančius logotipų dizainus ir pamėginkite suderinti jų šriftą.

5. Sukurkite savo logotipą nemokamoje dizaino platformoje

Šiandien yra tiek daug skirtingų išteklių, kuriuos galite naudoti kurdami logotipą. Žinoma, kai kurie iš jų yra mokami, pavyzdžiui, „Photoshop“. Tačiau yra ir nemažai aukštos kokybės nemokamų įrankių. Kai kurie iš jų yra puikūs ir neturi staigių mokymosi kreivių.

„Shopify“ yra neapykanta yra puikus įrankis, jei esate visiškai įstrigę ar nežinote, kaip elgtis toliau. Tai užduos jums keletą klausimų apie jūsų logotipo poreikius ir pateiks daugybę skirtingų variantų, iš kurių galėsite pasirinkti savo logotipo pagrindinį dizainą. Tuo tarpu, „Squarespace“ logotipų kūrimo priemonė puikiai tinka sukurti minimalistinį logotipą.

Drobė
Vaizdo kreditas: „Canva“.

Tada yra „Canva“. Tai labai giriamas nemokamas internetinis projektavimo įrankis ir jis puikiai tinka kuriant logotipus. Pažiūrėkime, kaip naudoti „Canva“ kuriant jūsų logotipą. Sukūrę savo paskyrą ar prisijungę, būsite sutvarkyti su tuščia drobe ir dideliu šablonų pasirinkimu. Jei norite, naršykite po juos.

Drobė
Vaizdo kreditas: „Canva“.

Kitu atveju galite pereiti į skirtuką „Elementai“, kuriame yra daugybė grafikos ir piktogramų. Neskubėkite rasti tinkamiausių savo dizainui. Prireikus galite pakeisti pasirinktų grafinių elementų spalvas, padėtį ir neskaidrumą.

Drobė
Vaizdo kreditas: „Canva“.

Jei jūsų logotipui reikalingas tekstas, eikite į skirtuką Tekstas. Šiame skirtuke rasite įvairių teksto kompozicijų. Tai yra smagu, nes jie leidžia peržiūrėti ir žaisti naudojant įvairius šriftų derinius ir hierarchijas. Jei gerai suprantate savo teksto kompoziciją, tiesiog pridėkite antraštę prie savo brėžinio ir gaukite stilių.

Drobė
Vaizdo kreditas: „Canva“.

Kiekvienas „Canva“ spausdinimo elementas turi keletą skirtingų pritaikymo funkcijų, tokių kaip spalva ir teksto dydis. Svarbiausia, kad „Canva“ turi didelį šriftų pasirinkimą. Tačiau programa taip pat leidžia įkelti savo šriftus (per teksto nuorodą šriftų sąrašo apačioje).

Drobė
Vaizdo kreditas: „Canva“.

Kai būsite pasirengę eksportuoti, galite tai padaryti naudodami mygtuką Atsisiųsti, esantį viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Pasirinkite failo tipą ir viskas nustatyta.

6. Pridėkite jį prie savo svetainės

Pridėti logotipą prie savo „WordPress“ svetainės nėra sudėtingas procesas. Natūralu, kad pirmiausia norėsite prisijungti prie savo svetainės „WordPress“ paskyros. Kairiajame meniu pasirinkite Išvaizda, tada Tinkinti. Būsite nukreipti į temos tinkinimo sritį.

Kaip pridėti logotipą prie savo „WordPress“ svetainės

Čia kiekvienoje „WordPress“ temoje gali būti keli skirtingi nustatymai, ir tai gerai. Kol kas mus domina tik „Vietos tapatybės“ skirtukas. Spustelėję ją pamatysite kelis skirtingus svetainės nustatymus, įskaitant svetainės logotipą ir sritį, į kurią norite įkelti ar iš naujo įkelti naują..

Įkelkite naują logotipą, spustelėkite mėlyną mygtuką Skelbti viršuje, o jūsų naujasis logotipas yra tiesiogiai rodomas jūsų svetainėje!

7. Tai gali šiek tiek pabandyti

Deja, norint gauti tobulą logotipą, gali prireikti kelių bandymų. Ypač jei logotipą kuriate pirmą kartą.

Kaip ir daugumai įgūdžių, gerai išmokti reikia laiko ir praktikos. Taigi, jei esate nepatenkintas savo pirmuoju bandymu, viskas gerai. Jums tereikia bandyti dar kartą.

Dauguma profesionalių dizainerių negauna tinkamo logotipo pirmą kartą bandydami dėl to dizainas yra visiškai pasikartojantis procesas. Taigi, nesinervinkite.

Jei esate nepatenkinti savo logotipo dizainu, turite dvi galimybes:

 1. Pirmiausia reikia pakartoti savo dizainą.
 2. Antrasis – pradėti iš naujo ir bandyti dar kartą nuo nulio.

Kai kartojate dizainą, turėtumėte stengtis padaryti keletą nedidelių pakeitimų vienu metu. Gal pakeiskite spalvų paletę ar šriftą. Eksperimentuokite su skirtingomis formomis arba išbandykite kitą dizaino įrankį. Kalbant apie tai, projektavimo įrankiai dažnai turi skirtingą iš anksto paruoštą turtą, ir vienas iš jų gali būti raktas į logotipo dizaino teisingą kūrimą.

Arba tiesiog pradėkite iš naujo. Pasirinkite naują įkvepiančių dizainų rinkinį ir dar kartą atlikite visą procesą, aprašytą šiame straipsnyje. Kiekvieną kartą pakartodami logotipo kūrimo procesą jūs ne tik priartėsite prie tobulo logotipo, bet ir geriau jį suprojektuosite..

Nesijaudink, eik toliau. Jūs turite tai!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map