Kaip sukurti svetainę naudojant WordPress

Taigi jūs norite sukurti svetainę?


Puiku! Vykdykite šį nuoseklų vadovą, ir šiandien turėsite savo pirmąją svetainę.

Štai kodėl priėmėte teisingą sprendimą naudoti „WordPress“:

 • „WordPress“ yra lengviausias būdas sukurti tikrą svetainę 2017 m.
 • Tai 100% nemokama palaikoma didžiulės dizainerių ir kūrėjų bendruomenės su daugybe nemokamų temų ir papildinių, kuriuos galite pradėti naudoti vos keliais paspaudimais.
 • „WordPress“ yra draugiškas pradedantiesiems. Norite nuvilkti? Supratau. Norite, kad viskas vyktų tik mokantis kodo? Supratau.
 • Puikiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms svetainėms. „Wordpress“ gali padaryti viską, nesvarbu, ar tai graži vieno puslapio svetainė, tinklaraštis, profesionalaus verslo svetainė potencialiems klientams generuoti, ar net didelė elektroninės prekybos svetainė, kurioje parduodama tūkstančiai produktų..
 • Jūsų svetainė bus atsakinga todėl jis puikiai atrodo staliniuose kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose.
 • Labai lengva gauti nemokamą pagalbą. „WordPress“ yra populiariausias svetainės kūrimo būdas, labai lengva rasti greitą pagalbą, kai tik reikia – nesvarbu, ar tai pradedančiųjų lygis, ar pažengusiems, jūsų atsakymai yra „Google“ paieškos atstumu.

1 žingsnis: Gaukite savo domeno vardą ir prieglobą

Visos jūsų lankomos svetainės įkeliamos iš kompiuterių, vadinamų serveriais. Tai vadinama priegloba, nes šie serveriai priglobia svetainę ir teikia ją pasauliui.

Norėdami patekti į savo naują svetainę internete, jums reikia …

 1. domeno vardas – pavyzdžiui, jūsų svetainė.com
 2. talpinimas – tai leidžia jūsų svetainei pamatyti pasaulį

Pati „WordPress“ yra nemokama. Jūsų domeno vardas ir priegloba kainuos nuo 3 iki 5 USD per mėnesį.

Vis dar yra keletas nemokamų interneto prieglobos paslaugų. Bet jūsų adresas būtų panašus, Jūsų svetainė.nuo nemokamų internetinių svetainių, skirtų kiekvienam -nelabai profesionalus, tiesa? Dar blogiau, nemokami prieglobos įrankiai paprastai talpina skelbimus visuose jūsų puslapiuose, o jūs negalite jų valdyti. Blogiausia, kai jūsų svetainė mažėja kelias valandas vienu metu. Gavę savo prieglobos sąskaitą, jums nekils nė viena iš šių problemų.

Naudodamiesi savo priegloba įsitikinsite, kad svetainė greitai įkeliama ir išliks prisijungę visą parą. Jūs taip pat 100% kontroliuojate viską, kas yra jūsų svetainėje, ir gausite tokias el. Pašto paskyras kaip jū[email protected] – neabejotinai profesionaliau, nei naudojate „Gmail“ ar „Yahoo“ el.

Kur gauti savo domeną ir talpinimą

Nuo 2004 m., Kai aš pradėjau kurti svetaines, išbandžiau daugybę kompiuterių. Šiuo metu aš daugiausia naudojuosi www.BlueHost.com interneto prieglobai ir savo bei klientų svetainių domenų vardams. „BlueHost“ taip pat yra oficiali Nr. 1, kurią rekomenduoja WordPress.org.

Atskleidimas: Aš naudojuosi „BlueHost“ ir mėgau jų prieglobos paslaugą. Taigi visos mano nuorodos į „BlueHost“ yra nukreipimo nuorodos. Tai reiškia, kad uždirbsiu komisinius ir gausite nuolaidą, jei pirksite iš „BlueHost“.

Jums reikia tik paprasčiausio jų hostingo plano (tik 3,95 USD / mėn.). Tai yra mažiau nei padorus suktukas ir aš esu tikras, kad svetainė yra verta daugiau nei išmanioji suktukas..

Štai kodėl jums reikia tik pagrindinio plano: aš jums padėsiu atlikti kai kuriuos specialius optimizavimo veiksmus, pateiktus šiame vadove, kad jūsų svetainė būtų labai greita, o jūsų našta būtų mažiau apkraunama..

Jei jau turite savo domeno vardą ir prieglobą, tiesiog pereikite prie 3 veiksmo, kur aš jums parodysiu, kaip nustatyti savo svetainę.

Kaip pasirinkti puikų domeno vardą

Visi čia šiek tiek užstringa, bandydami sugalvoti geriausią domeno vardą.

Aš norėčiau, kad viskas būtų paprasta. Pirmiausia, pakalbėkime apie plėtinius …

 • Laikykitės .com, .org ir kitų pažįstamų domenų plėtinių.
 • Būkite atviri kitiems plėtiniams, kuriuos galima naudoti kūrybiškai, pvz., .Ly ir .io (
 • Venkite keistų naujų plėtinių, tokių kaip .network, .pizza ir kt
 • Venkite šlamšto ieškančių plėtinių, tokių kaip .info, .ws ir .cc

Kalbant apie patį vardą, labai tikėtina, kad keli pirmieji jūsų išbandyti vardai jau bus paimti. Nesmerkite to. Tiesiog būkite kūrybingi ir linksminkitės. Čia yra mano patarimai, kurie padės išsirinkti puikų domeno vardą:

 • Jei įmanoma, venkite brūkšnelių / brūkšnelių pavadinime, pvz., Mano svetainė. Tai tiesiog atrodo neprofesionalu, o jei esi kūrybingas, gali rasti vardą be jų.
 • Jei pasirinktas jūsų vardas, pabandykite pridėti trumpą žodį pradžioje arba pabaigoje. Pvz., Jei jūsų pageidaujamas vardas buvo kažkas.com, bet jis buvo pasirinktas, galite pabandyti gautiometomething.com arba somethingnow.com ir pan.

Apibendrinant, tiesiog pabandykite surasti pavadinimą, kuris būtų lengvai įsimenamas, įsimenamas ir kažkuo įsimenamas.

Svarbiausia, kad netikrumas lemia neveiklumą, o vienintelis būdas pasiekti norimus rezultatus yra imtis veiksmų! Neleiskite sau įstrigti renkantis domeno vardą. Jūs turite tai! Jei tau patinka vardas, eik į jį.

Štai ką daryti dabar [kontrolinis sąrašas]

 • Sugalvokite vieną ar daugiau savo domeno vardo idėjų
 • Gaukite savo domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą. Kaip žinote, tam rekomenduoju „BlueHost“. Tačiau galite pasirinkti bet kurią kitą norimą žiniatinklio prieglobą, jei ji yra greita, patikima ir lengvai naudojama.

Toliau galbūt norėsite vadovautis šiuo vadovu, kuriame bus parodyta, kaip pradėti naudotis „BlueHost“. Parodysiu, kurį prieglobos paketą pasirinkti, kaip nustatyti „WordPress“ ir dar daugiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map