Kaip sukurti ir atkurti WordPress atsarginę kopiją

Kaip sukurti ir atkurti WordPress atsarginę kopijąNesvarbu, ar tvarkote verslo svetainę, internetinę parduotuvę ar pomėgių tinklaraštį; vienas dalykas yra tikras: turite įdiegti įprastą atsarginių kopijų sudarymo tvarkaraštį. Kurdami savo svetainės atsarginę kopiją, labai svarbu, nes tai suteikia ramybės ir užtikrina, kad galite lengvai atkurti savo svetainę, jei atsitiks blogiausia situacija.


Atsarginė kopija apsaugo jus nuo įsilaužėlių, kenkėjiškų programų ir netyčinių serverių gedimų, kurie, priešingu atveju, gali padaryti jūsų svetainę nenaudotiną arba priversti jus atstatyti svetainę nuo nulio..

Laimei, sukurti atsarginę savo svetainės kopiją nėra sunku ir tai galima padaryti nemokamai dėl daugybės „WordPress“ atsarginių papildinių. Kai kurie iš šių papildinių netgi leidžia lengvai atkurti svetainę iš atsarginės kopijos nemokamai ir šiame straipsnyje parodysime, kaip tai padaryti..

Kaip sukurti ir atkurti savo “WordPress” svetainę naudojant atsarginę apsaugą

Vienas iš paprasčiausių „WordPress“ svetainės atsarginės kopijos kūrimo būdų yra nemokamas Atsarginė apsauga Prijunkite.

Atsarginė apsauga

„Backup Guard“ papildinio apžvalga

„Backup Guard“ yra nemokamas papildinys, turintis daugiau nei 70000 aktyvių įdiegimų ir įvertinęs 4,5 žvaigždutes. Tai yra vienas iš nedaugelio retų įskiepių, siūlantis tiek atsarginę, tiek atsarginę kopijų kūrimo parinktis. Tai taip pat labai lengva naudoti. Pagrindinės funkcijos:

 • Neautomatiškai sukurkite savo svetainės atsarginę kopiją tiek kartų, kiek norite
 • Pasirinkite failų, duomenų bazių ar abiejų atsargines kopijas
 • Atsisiųskite atsargines kopijas į savo kompiuterį arba saugokite jas „Dropbox“
 • Atlikite atsarginę savo svetainės kopiją vienu paspaudimu
 • Atšaukite atsarginės kopijos kūrimo procesą
 • Palaikymas keliose „WordPress“ diegimo vietose

Dabar, kai žinote, kas visa tai įtraukta, pažvelkime, kaip naudoti „Backup Guard“ papildinį norint sukurti atsarginę kopiją ir atkurti „WordPress“ svetainę..

1. „Backup Guard“ įdiegimas

Pirmasis žingsnis yra įdiegti „Backup Guard“ papildinį. „WordPress“ informacijos suvestinėje eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Ieškokite „Backup Guard“, tada atsisiųskite ir įdiekite papildinį. Įdiegę, spustelėkite Suaktyvinti mygtuką. Dabar esate pasirengę pradėti kurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas.

„Backup Guard“ diegimas

2. „WordPress“ svetainės atsarginių kopijų kūrimas naudojant atsarginę apsaugą

Norėdami sukurti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją naudodami „Backup Guard“, eikite į Atsarginė apsauga> Atsarginės kopijos. Viskas, ką jums dabar reikia padaryti, tai paspausti atsarginės kopijos mygtuką. Papildinys suteiks jums galimybę pavadinti savo atsarginę kopiją ir pasirinkti, ar norite visos atsarginės kopijos, ar pasirinktinės.

Atsarginės kopijos su atsargine apsauga

Pasirinkę pasirinktinę parinktį galite pasirinkti, ar norite kurti atsargines failų, ar duomenų bazės atsargines kopijas. Taip pat galite pasirinkti įkelti atsarginę kopiją į debesį, bet pirmiausia turėsite prijungti „Dropbox“ paskyrą. Eikite į Atsarginė apsauga> Debesis ir perjunkite jungiklį į ĮJUNGTA.

Tada būsite nukreipti į „Dropbox“ svetainę, kur turėsite įgalioti papildinio ryšį. Tiesiog spustelėkite Įgalioti ir būsite nukreipti atgal į „WordPress“ informacijos suvestinę, kur galėsite pamatyti, kad „Dropbox“ paskyra buvo prijungta.

„Backup Guard Dropbox“ ryšys

Šiai mokymo programai pasirinkome parinktį Visiška atsarginė kopija ir pavadinau mano atsarginę kopiją „Test Backup“. Galite naudoti mėnesio ir metų įvardijimo tvarką, kad galėtumėte lengvai sekti savo atsargines kopijas.

Sukonfigūravę savo atsarginę kopiją, tiesiog paspauskite Atsarginė kopija mygtuką ir palaukite, kol baigsis atsarginių kopijų kūrimas. Tada galite atsisiųsti atsarginę kopiją ir laikyti ją savo kompiuteryje arba išoriniame standžiajame diske.

3. Atsarginių kopijų planavimas

Rankiniu būdu pasidarykite atsarginę savo svetainės atsarginių kopijų kūrimo funkciją, tačiau gali būti sudėtinga sekti paskutinį kartą kuriant jūsų svetainės atsargines kopijas. Štai kodėl galimybė planuoti atsargines kopijas ir reguliariai jas daryti reguliariai yra puiki savybė.

Norėdami suplanuoti atsargines kopijas naudodami „Backup Guard“, eikite į Atsarginė apsauga> Tvarkaraštis. Pirmiausia perjunkite jungiklį į ĮJUNGTA ir tada įveskite atsarginio tvarkaraščio pavadinimą. Šiam mokymui mes jį pavadinome savaitinėmis atsarginėmis kopijomis.

Atsarginių kopijų planavimas naudojant „Backup Guard“

Kitas pasirinkimas yra pasirinkti atsarginį dažnį. Galite pasirinkti iš valandinių, dienos, savaitinių ar mėnesinių atsarginių kopijų. Mes nustatėme, kad kas savaitę.

Galiausiai galite nustatyti, ar norite atlikti pilną, ar pasirinktinę atsarginę kopiją, kaip tai darėte rankiniu būdu. Pasirinkome visą atsarginę kopiją ir viskas, ką dabar reikia padaryti, yra spustelėti mygtuką Sutaupyti mygtuką.

4. Atsarginės kopijos atkūrimas naudojant atsarginę apsaugą

Norėdami atkurti atsarginę kopiją naudodami „Backup Guard“, eikite į Atsarginė apsauga> Atsarginės kopijos. Pamatysite visų jūsų svetainėje atliktų atsarginių kopijų sąrašą. Norėdami atkurti savo svetainę iš bet kokios atsarginės kopijos, spustelėkite žalią atkūrimo piktogramą ir palaukite, kol procesas bus baigtas.

atsarginės atsarginės apsaugos atstatymas

Baigę galite patikrinti savo svetainę ir įsitikinti, kad viskas veikia taip, kaip turėtų.

„Backup Guard Pro“

Verta paminėti, kad „Backup Guard Pro“ turi: premium versija jei jums reikia daugiau funkcijų. Pro versiją sudaro:

 • Labiau kontroliuojamos atsarginės kopijos parinktys, tokios kaip galimybė įtraukti arba neįtraukti tam tikrus failus ir aplankus
 • Pranešimai el. Paštu apie sėkmingas atsargines kopijas
 • Galimybė perkelti savo svetainę iš vieno domeno į kitą
 • Kelios suplanuotos atsarginės kopijos
 • Ir dar

Mokami planai prasideda nuo 25 USD ir apima paramos ir atnaujinimo metus.

Kaip sukurti ir atkurti savo „WordPress“ svetainę naudojant „UpdraftPlus“

„Backup Guard“ yra puikus pasirinkimas norint sukurti atsarginę svetainės kopiją, jei norite greito ir paprasto sprendimo. Tačiau tai yra šiek tiek apribota nemokamame plane, ypač kai kalbama apie atsarginių kopijų saugojimo parinktis. Jei norėtumėte tvirtesnio papildinio, „UpdraftPlus“ yra dar vienas tvirtas pasirinkimas.

„UpdraftPlus“

„UpdraftPlus“ papildinio apžvalga

„UpdraftPlus“ turi daugiau nei 2 milijonus aktyvių diegimų ir 5 žvaigždučių įvertinimą. Kaip „Backup Guard“, tai yra vienas iš nedaugelio retų nemokamų atsarginių papildinių, siūlančių ir atsargines, ir atkūrimo funkcijas. Nemokamas planas siūlo šiek tiek daugiau funkcijų, įskaitant:

 • Atlikite rankinį arba suplanuotą atsarginių kopijų kūrimą
 • Galimybė atsargiai kurti atsargines failų ir duomenų bazių atsargas
 • Saugokite atsargines kopijas „Dropbox“, „Amazon S3“ ir „Rackspace“
 • Gali padalinti savo svetainę į kelis archyvus
 • Automatiškai atnaujinamas ir pakartojamas nepavykusių įkėlimų procesas
 • Lengvai atkurkite savo svetainę iš atsarginės kopijos

Atsižvelgdami į tai, pažvelkime, kaip galite naudoti „UpdraftPlus“ norėdami sukurti atsarginę kopiją ir atkurti savo „WordPress“ svetainę.

1. „UpdraftPlus“ diegimas

Norėdami įdiegti „UpdraftPlus“, eikite į savo svetainės informacijos suvestinę ir spustelėkite Papildiniai> Pridėti naują. Ieškokite „UpdraftPlus“, spustelėkite Diegti, tada spustelėkite Suaktyvinti įdiegus papildinį. Tada papildinys pateiks trumpą nustatymų ir parinkčių apžvalgą.

„UpdraftPlus“ diegimas

2. „WordPress“ svetainės atsarginių kopijų kūrimas naudojant „UpdraftPlus“

Norėdami sukurti atsarginę „WordPress“ svetainės kopiją naudodami „UpdraftPlus“, eikite į Nustatymai> „UpdraftPlus“ atsarginės kopijos. Spustelėję mėlyną mygtuką Atsarginė kopija, galėsite pirmą kartą pasidaryti atsarginę kopiją.

Atsarginės kopijos naudojant „UpdraftPlus“

Galite pasirinkti, ar norite sukurti atsarginę failų, duomenų bazės, ar abiejų atsarginę kopiją, tada paspauskite mygtuką Kurti atsarginę kopiją dabar.

3. Atsarginių kopijų planavimas

„UpdraftPlus“ leidžia suplanuoti atsargines kopijas. Norėdami sukurti atsarginį tvarkaraštį, spustelėkite Nustatymai skirtuką „UpdraftPlus“. Ten galėsite sudaryti failų atsarginių kopijų sudarymo, taip pat duomenų bazių atsarginių kopijų sudarymo grafiką.

Galite nustatyti jų atsarginę kopiją tuo pačiu metu arba galite nustatyti duomenų bazės atsargines kopijas kiekvieną dieną ir nustatyti failų atsargines kopijas kas savaitę, atsižvelgiant į tai, kaip dažnai jūs skelbiate naujus įrašus ar atliekate kitus savo svetainės pakeitimus..

Kai nustatysite tvarkaraštį, turėsite prijungti „UpdraftPlus“ prie saugyklos vietos. Pasirinkite saugyklos parinktį, pažymėkite, kurie failai turėtų būti įtraukti į atsarginę kopiją, tada išsaugokite pakeitimus. Tada turėsite vadovautis iššokančiuose languose pasirodžiusiais nurodymais, kad galėtumėte prisijungti.

„UpdraftPlus“ „Dropbox“ ryšys

Kai autorizacijos procesas bus baigtas, jūsų svetainė bus automatiškai kuriama pagal jūsų tvarkaraštį.

4. Atsarginės kopijos atkūrimas naudojant „UpdraftPlus“

Tinklalapio atkūrimas naudojant „UpdraftPlus“ yra toks pat paprastas kaip ir atsarginių kopijų kūrimas. Eikite į Atsarginės kopijos atkūrimas skirtukas po Nustatymai> „UpdraftPlus“ atsarginės kopijos. Pamatysite visų atsarginių kopijų, paimtų iš jūsų svetainės, sąrašą.

Norėdami atkurti savo svetainę, spustelėkite mygtuką Atkurti. Tada turėsite pasirinkti, ką atkurti. Tai apima failus, duomenų bazę, temas, papildinius ir kitus jūsų svetainės elementus.

Pasirinkite norimus elementus ir paspauskite mygtuką Atkurti. Tada papildinys atstatys veikimą ir leis grįžti į prietaisų skydelį. Žurnalo failą taip pat galite atsisiųsti, jei jums reikės susisiekti su papildinio palaikymo komanda.

Restauravimas sėkmingai atliktas „UpdraftPlus“

„UpdraftPlus Premium“

„UpdraftPlus“ turi: premium versija, kuris siūlo dar daugiau funkcijų. Jie apima:

 • Papildomos atsarginės kopijos
 • Lengvai kopijuokite arba perkelkite svetaines (naudodami „Migrator“)
 • Daugiavietės / kelių tinklų suderinamos
 • Kuria ne WP failų ir duomenų bazių kopijas keliose nuotolinėse vietose
 • Dar daugiau saugojimo vietų, apimančių „OneDrive BackBlaze“, „Azure“ ir SFTP.
 • Duomenų bazių šifravimas
 • Išplėstinė ataskaita
 • Ir dar

„Premium“ planai prasideda nuo 87,50 USD už 2 svetaines ir metų atnaujinimus bei palaikymą.

„UpdraftPlus“ arba „Backup Guard“: kurį papildinį turėtumėte pasirinkti?

Abu šiame vadovėlyje paminėti papildiniai yra puiki galimybė nemokamai kurti ir atstatyti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Jei jums įdomu, kurį variantą pasirinkti, štai ką reikia žinoti.

Jei norite paprasto, lengvo ir paprastų sprendimų, eikite į Atsarginė apsauga. Šis papildinys yra puikus pasirinkimas, jei turite paprastą svetainę, kurioje dažnai neskelbiamas turinys.

Tačiau, jei norite daugiau saugojimo galimybių ir galimybės suplanuoti skirtingus atsarginius duomenų bazės ir failų atsarginius grafikus, naudokitės „UpdraftPlus“. Šis papildinys yra puikus pasirinkimas, jei turite svetainę, kurioje skelbiama daug turinio, arba jei norite labiau valdyti atsarginių kopijų kūrimo parinktis..

Baigiamosios mintys

Jei norite įsitikinti, kad jūsų svetainė saugi ir saugi, būtina sukurti atsarginę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Tai suteikia ramybės, kad galite lengvai atkurti savo svetainę ir tęsti savo verslą kaip įprasta, užuot patyrę prastovas, kai pertvarkote savo svetainę..

Dabar jūs žinote, kaip nemokamai kurti atsarginę kopiją ir atkurti savo „WordPress“ svetainę, todėl nėra jokio pagrindo atidėlioti. Atsisiųskite vieną iš šiame vadove nurodytų papildinių ir nustatykite atsarginį tvarkaraštį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map