Kaip sugeneruoti jūsų verslo kokybės rodiklius naudojant

Yra tik trys būdai, kaip išplėsti savo verslą:


 • Susiraskite naujų klientų
 • Gaukite dabartinius klientus daugiau išleisti
 • Padidinkite kainą

Nesvarbu, ar valdote plytų ir skiedinių parduotuvę, prekiaujančią maistu, ar vykdote savo veterinarinę praktiką, ar el. Prekybos parduotuvę, kad gautumėte daugiau pajamų, turėsite imtis veiksmų dėl bet kurio ar visų aukščiau išvardytų.

Padidinti kainą yra dėl to, kad vaisiai mažai kabinami, nes nereikia pastangų, tačiau jie susiduria su dviem problemomis:

 • Galite sustabdyti naujų klientų naudojimąsi jūsų paslauga ir atstumti esamus klientus
 • Tai nėra keičiamo dydžio ar tvarus sprendimas nuolatiniam augimui

Taigi, jūs galite pasirinkti # 1 ir 2.

Per kitas šešias minutes aš jums parodysiu nuoseklų vadovą, kaip generuoti potencialius klientus per „WordPress“, kuriuos gali sekti bet kuris verslo savininkas ar vidaus rinkodaros specialistas..

Šešių minučių pabaigoje jūs sužinosite:

 • Kokius papildinius ir el. Pašto įrankius naudoti „WordPress“ (jums reikia tik dviejų)
 • Kaip sukurti tinkamą turinį potencialiems klientams generuoti
 • Kaip pritraukti veda į jūsų svetainę
 • Kaip visą savo švino generavimo procesą pritaikyti automatiniam pilotui
 • Kaip užtikrinti, kad jūsų nauji klientai išleis pinigus su jūsų verslu
 • Keturios didžiausios klaidos, kurias smulkaus verslo savininkai daro sukurdami šviną

Įrankiai, kurių reikia norint pradėti

Norėdami pradėti, jums reikia tik dviejų įrankių; jų nustatymas užtrunka tik keletą minučių, ir aš paaiškinau visą sąrankos procesą savo tinklaraštyje, Kaip nustatyti nuolatinį kontaktą ir “WordPress” OptinMonster.

1 įrankis – „OptinMonster“

Pirmasis jums reikalingas įrankis yra tam tikra forma, leidžianti svetainės lankytojams pateikti jums savo informaciją (el. Pašto adresą)..

Išvada pagal apibrėžimą yra tokia:

„Rinkodaroje švino generavimas yra vartotojų susidomėjimo inicijavimas arba paklausimas apie verslo produktus ar paslaugas. Potencialūs klientai gali būti sukurti tokiems tikslams kaip sąrašų sudarymas, el. Informacinių biuletenių sąrašų įsigijimas arba pardavimo pavyzdžiai. “ – Vikipedija

Turėtumėte tik paklausti vedėjo vardo ir elektroninio pašto adresas labiausiai. Galbūt galvojate:

„Bleh, negi jų telefono numeris geresnis?“

Žinoma, gali būti, jei parduodate didelius bilietus, tačiau negalite automatizuoti potencialių klientų generavimo proceso gaudami mobiliųjų telefonų numerius. Be to, galite paprašyti jų telefono numerio vėliau el. Paštu, kai šiek tiek daugiau pašildysite.

Kaip verslo savininkas, žinau, kad nenorite kiekvieną dieną praleisti dirbdamas potencialius klientus, todėl el. Paštas yra geriausias pasirinkimas.

Štai kur atsiranda „OptinMonster“.

Tai veikia „WordPress“ dėžutėje, nereikalauja kodavimo patirties ir turi labai lengvai naudojamą sąsają formoms nustatyti..

„OptinMonster“ parodys jūsų svetainės lankytojams formą, leidžiančią jiems įvesti savo duomenis, ir jie bus išsaugoti jūsų sąraše. Jis taip pat veikia su keliomis dešimtimis el. Pašto paslaugų, kurios gali siųsti automatinius potencialių klientų el. Laiškus jums nieko neveikiant (paaiškinta toliau šiame straipsnyje).

„OptinMonster“ nesiunčia jūsų potencialių klientų el. Laiškų – tai tik potencialių klientų rinkimo įrankis.

2 įrankis – nuolatinis kontaktas

„OptinMonster“ rodomas jūsų „WordPress“ svetainės priekyje; visi gali tai pamatyti, o pagrindinis jos tikslas yra rinkti el. laiškus.

Pastovus kontaktas veikia užpakalinė dalis savo svetainėje ir yra įrankis, kuris apdoroja visus jūsų potencialius klientus, suskirsto juos į įvairius segmentus ir siunčia jiems automatinius el. laiškus.

Tai geriausiai tinka mažoms įmonėms ir yra nepaprastai lengva nustatyti.

Tai yra vieninteliai du įrankiai, kurių jums reikia sugeneruoti dešimtis potencialių klientų per dieną.

Norėdami sužinoti, kaip nustatyti „OptinMonster“ ir „Constant Contact“ savo „WordPress“ svetainėje, spustelėkite čia.

grįžti į meniu ↑

Kaip sukurti tinkamą turinį potencialiems klientams generuoti

Taigi, kai optimizavote savo svetainę, kad galėtumėte priimti potencialius klientus, dabar turite sukurti (arba perduoti) turinį, kad žmonės nukreiptų į jūsų svetainę surinkti jų el..

Turinys yra bet koks tekstinis, vaizdinis ar fonetinis elementas puslapyje. Pavyzdžiui, šis tinklaraščio įrašas, kurį dabar rašau, yra turinys teksto ir paveikslėlių pavidalu.

Norėdami sugeneruoti aukštos kokybės klientus, turite juos pateikti priežastis apsilankyti jūsų svetainėje ir perduoti jų informaciją. Niekas neperduoda savo el. Pašto adreso, nes mėgsta gauti reklaminius el. Laiškus.

Kokio tipo turinį turėtumėte sukurti?

Jei esate veterinarijos gydytojas, galbūt norėsite sukurti turinį, kaip naminių gyvūnėlių savininkai gali duoti savo šunis, kad sumažėtų utėlių atsiradimo tikimybė..

Jei esate makleris, galite sukurti trumpą vaizdo įrašą ar el. Knygą, leidžiančią pirmą kartą namų pirkėjams žinoti, ką jie turėtų galvoti pirkdami nekilnojamąjį turtą.

Jei tvarkote plytų ir skiedinio maisto parduotuvę, galite sukurti vizualinį tinklaraščio įrašą, kuriame būtų parodyti geriausiai parduodami daiktai, arba trumpą vaizdo įrašą, kuriame pateikiami įvairūs receptai.

jūsų turinio tikslas Tai paprasta: suteikti skaitytojui vertę ir jo mintyse sudaryti pasitikėjimo ir patikimumo įspūdį apie jūsų verslą.

Štai „HubSpot“ pavyzdys, kaip sukurti nemokamą kokybišką tinklaraščio įrašą 6 agentūros vadovų pertvarkymo į nuoseklų turinio kūrėją žingsniai, o apačioje jie turi pasirinktinę formą, leidžiančią jums gauti daugiau turinio, kai tik jis ateina.

Tą patį turite padaryti ir su savo verslu.

Jums reikia tik 2–4 vienetų kokybiško turinio.

Nepatenka į spąstus, kai per mėnesį reikia parašyti kelias dešimtis tinklaraščių įrašų; to tikrai nereikia daryti, kol jūsų svetainė per dieną nepriima tūkstančių naujų lankytojų arba bandote patobulinti savo svetainės SEO.

Sukurti pagrindinį savo turinio magnetą

Kartais naudojant „OptinMonster“ formą gali nepakakti jūsų potencialo.

Vartotojai žino, kad gaus dešimtys el. Laiškų, jei nurodys savo el. Pašto adresą, todėl neatsisako jo lengvai.

Štai kodėl jums reikia atsisiųsti turinio (vadinamo švino magnetu), kuris yra prijungtas prie jūsų turinio kaip atsarginė kopija. Pavyzdžiui, „HubSpot“ tinklaraščio įrašas, kurį susiejau su anksčiau, lankytojams taip pat siūlo nemokamą socialinės žiniasklaidos strategijos rinkinį.

Kai spustelėsite paveikslėlį, jie paprašys jūsų el. Pašto adreso, kad atsiųstų jums nemokamą vadovo atsisiuntimą.

Štai dar vienas jų tinklaraščio įrašas pavadintas Kaip sukurti pagrindinius „Facebook“ skelbimus: vadovas pradedantiesiems, bet šį kartą jie naudojo kitokį švino magnetą:

Laikykite, kad švino magnetas yra jūsų turinio pratęsimas.

Pvz., Jei jūs pirmą kartą pateikiate namų pirkėjams būdus, kaip gauti geriausią hipoteką, pasiūlykite nemokamą hipotekos skaičiuoklę arba skaičiuoklę, kuri jiems galėtų padėti geriau suprasti tikrąsias būsto pirkimo išlaidas, nes galite jį atsisiųsti..

Parodyti jiems ataskaitą apie geriausias vietas, kur nusipirkti dalį laiko prabangios vilos ar prabangią vilą, būtų nesusiję su jų poreikiais ir jie neturėtų priežasties atsisiųsti.

Čia yra tinklaraščio įrašas iš Elementų nuosavybė parodydami makleriams, kaip geriau fotografuoti. Apačioje jie siūlo jiems nemokamą fotografavimo el. Knygos vadovą, kurį galima atsisiųsti.

Jų turinys ir švino magnetas atkuria vienas kitą ir turės aukštą konversijos koeficientą renkant laidus.

grįžti į meniu ↑

Kaip pritraukti veda į jūsų svetainę

Jei skaitote šį vadovą, galvoju, kad jūsų „WordPress“ svetainė per dieną negauna per daug unikalių peržiūrų.

Neatmetu jums laisvo srauto generavimo būdų, pavyzdžiui, forumų komentavimo, natūralios socialinės žiniasklaidos paskelbimo ar SEO, nes tam prireiks mėnesių ir daug jūsų laiko – laiko, kurio greičiausiai neturite.

Vietoj to aš jums pasakysiu, ką jūs jau žinote, bet nedarote.

Eikite į bet kurią iš didžiausių internetinių srautų parduotuvių ir nusipirkite sau tikslinės svetainės srautą. Man patinka naudoti:

 • Facebook
 • „Google“

„Facebook“ galite naudoti jų išsamias taikymo parinktis, kad suskirstytumėte potencialius klientus pagal amžių, lytį, vietą, valstiją, miestą, pašto kodą ir pomėgius.

Kai žaisite su nustatymais ir susitvarkysite tikslinėje rinkoje, kiekvieną dieną galėsite gauti nuolatinį tikslinio srauto srautą.

„Facebook“ yra nuostabus, nes leidžia įvesti informaciją apie jūsų idealų potencialų klientą ir jis tai padarys tik parodykite savo reklamą tai grupei.

Kita vertus, „Google“ leidžia nukreipti pagal raktinius žodžius ir įdeda savo svetainę į pirmąjį susijusių raktinių žodžių paieškos puslapį.

„Google“ ir „Facebook“ bus greičiausias ir veiksmingiausias būdas nukreipti srautą į jūsų turinį.

Galite pradėti reklamuoti abiejose platformose nuo 5 USD per dieną.

grįžti į meniu ↑

Kaip visą savo švino generavimo procesą pritaikyti automatiniam pilotui

Iki šiol turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

 • Nustatykite savo svetainę rinkti potencialius klientus
 • Sukurtas vertingas turinys jūsų svetainės lankomumui parodyti
 • Naudojo „Google“ ar „Facebook“ srautui į jūsų turinį nukreipti

Paskutinė jūsų potencialių klientų kartos dalis yra elektroninių laiškų, kurie siunčiami į potencialius klientus, serija, kai tik jie pasirenka jūsų sąrašą. automatiškai.

Naudodamiesi nuolatiniu kontaktu, jums reikės tik vieną kartą parašyti šiuos el. Laiškus ir jie automatiškai nusiųs į kiekvieną naują potencialų klientą per tam tikrą laiką, kurį galėsite nustatyti.

Jūsų el. Pašto serija gali atrodyti maždaug taip:

1 el. Paštas (išsiunčiamas, kai tik jie prisiregistruoja) – Tai sveikinimo laiškas. Jei siūlote švino magnetą, tai el. Laiškas turėtų būti jo gautas.

2 el. Paštas (po 24 valandų) – Tai gali būti nuoroda į kitus tinklaraščio įrašus, papildomi patarimai ar klientų atsiliepimai. „Email 2“ tikslas yra sukurti pasitikėjimą ir patikimumą.

3 el. Paštas (po 48 valandų) – Tai yra pardavimo taškas. Galite atsiųsti jiems kuponą, kad išpirktų savo parduotuvėje (kuponai taip pat veikia kaip puikūs švino magnetai), nuorodą norėdami nusipirkti pagrindinį produktą arba paprašykite telefono numerio, jei parduodate didelius bilietus (nuosavybė ar brangi „SaaS“). ).

Šiuos el. Laiškus reikia parašyti tik vieną kartą, o naudojant nuolatinį kontaktą jie gali būti 100% automatizuoti, tai parodžiau savo vadove čia.

Tai yra tikras gyvenimo pavyzdys to, ką ką tik paaiškinau iš „Agora Pulse“.

Pirmiausia jie man pateikia skelbimą tinklaraščio įraše, ne vienas iš jų gaminių.

Jų reklama man rodoma, nes jie bando pasiekti žmones, kurie domisi socialinės žiniasklaidos rinkodara.

Kadangi esu susijęs su socialinės medijos rinkodara, aš spusteliu jų skelbimą ir jie nukreipia mane į tinklaraščio įrašą.

Iš karto dešinėje galite pamatyti jų pasirašymo formą. Rašydami šį sakinį jie pasirodė agresyvūs ir man parodė ir pop-up formą.

Aš nuėjau į priekį ir užsiregistravau jų el. Pašto adresų sąraše ir per kelias sekundes nuo prisiregistravimo jie man atsiuntė sveikinimo laišką.

Po kelių dienų man buvo išsiųstas dar vienas el. Laiškas.

Ir ten jūs tai turite. Naudodami „OptinMonster“, „Pastovų kontaktą“, turinį ir „Facebook“ ar „Google“, galite visą savo potencialių klientų generaciją naudoti automatiniame pilotaže, kaip ir „Agora Pulse“..

Kaip pritraukti naujų klientų, kad galėtų leisti pinigus su savo verslu

Tai lengviausia dalis.

Kai konvertuojate klientą į klientą, viskas, ką turite padaryti, kad jis išleistų pinigus, yra siųsti daugiau el. Laiškų.

Už kiekvieną 1 USD, išleistą el. Pašto rinkodarai 2016 m., Įmonės uždirbo 38 USD pardavimo pajamos, el. pašto rinkodarai balsuojant IG kanalu.

Naudodamiesi nuolatiniais kontaktais, galite nustatyti kitas el. Pašto serijas, kurios siunčiamos klientams, siekiant užtikrinti, kad jie ir toliau išleistų lėšas jūsų verslui – visa tai atliekama automatiškai.

grįžti į meniu ↑

Keturios klaidos, kurias smulkaus verslo savininkai daro sukurdami šviną

Prieš pradėdami įgyvendinti šį vadovą savo mažam verslui, nepadarykite nė vienos iš šių klaidų, nes tai jums kainuos per daug laiko ar pinigų.
Testavimo per daug Neužduokite sau tokių klausimų, kol kiekvieną dieną neprižiūrite šimtų lankytojų į savo svetainę:

 • Ar slinkties juosta veiktų geriau nei pop-up?
 • Ar turėčiau pakeisti pasirinktos formos spalvą?
 • Ar kitas el. Knygos vaizdas sugeneruotų daugiau potencialių klientų?

Negaiškite laiko išbandydami įvairius elementus, kad padidintumėte konversijas, kol neužteks srauto ir pelningo potencialių klientų generavimo kanalo. Mačiau, kad įmonių savininkai kiekvieną dieną praleidžia valandas bandydami mikroelementus, kurie gali padidinti švino generavimą 1-2%.

Prieš nuspręsdami ką nors optimizuoti, susitelkite į tai, kad pradėtumėte dirbti.

Rašykite savo turinį, jei nesate rašytojas – Jei jums nepatinka rašyti turinį, kurti švino magnetus ar rodyti „Facebook“ skelbimus, perduokite jį tam, kas yra. Tinklalapiuose, tokiuose kaip „Upwork“ ir „Freelancer“, yra tūkstančiai laisvai samdomų specialistų, kuriuos galite pasamdyti pagal poreikį, kad padėtų jums viską, ką minėjau..

Nepraleiskite 10 valandų rašydami el. Knygą, kai užduotį galite perduoti už 80 USD, nes aš tikiu, kad 10 jūsų dienos valandų yra verta daugiau nei 80 USD.

Naudodamiesi pigiais įrankiais – Visi geri el. Pašto paslaugų teikėjai paprastai turi nedidelį mėnesinį mokestį už naudojimąsi savo paslaugomis. Aš naudojau didžiąją dalį nemokamų el. Pašto paslaugų po saule ir jos visos čiulpia.

Daugelyje nemokamų paslaugų blogai siunčiami el. Laiškai, trūksta automatizavimo ir daugelis jų neveiks su „WordPress“ papildiniais, tokiais kaip „OptinMonster“..

Aš siūlau arba nuolatinį kontaktą (geriausia mažoms įmonėms), arba gauti atsakymą (verslo lygio įmonėms); abu dirba su „OptinMonster“.

Atsisakė per greitai – Pirmą kartą sukūrus švino magneto piltuvą, yra didelė tikimybė, kad žlugsi ir suklysi kiekviename žingsnyje..

Ir tai gerai, visi daro.

Potencialių klientų generavimas ir jūsų verslo plėtra nėra linijinis procesas. Nors pagrindiniai visų įmonių veiksmai yra vienodi, nustatydami skelbimus ar rasdami teisingus pranešimus el. Laiškuose, susidursite su mažiausiais kelio blokais..

Gali pasirodyti, kad turite sugriežtinti taikymą arba į seką įtraukti papildomą el. Laišką, kad padidintumėte konversijų skaičių. Tai yra visa žaidimo dalis.

Ar jūsų „WordPress“ generuoja automatinį bandymą?

Švino generavimas yra sunkus, kai nežinote, nuo ko pradėti ar kaip generuoti potencialius klientus.

Švino generavimas yra lengvas, kai žinote, kokius įrankius naudoti ir kaip nustatyti savo kanalą.

Šiame vadove aš aprašiau paprastą, tačiau veiksmingą švino kartos piltuvą, kurį naudoja įvairaus dydžio įmonės, naudodamos daugybę nišų, kurias šiandien galite pritaikyti savo verslui..

Norėdami plėsti savo verslą ir generuoti potencialius klientus naudodami „WordPress“, jums tiesiog reikia atlikti kiekvieną veiksmą arba perduoti jį tam, kas gali.

Ar esate pasirengęs pradėti 1 žingsnį? Peržiūrėkite mano nuoseklų vadovą, kaip nustatyti „OptinMonster“ ir „Constant Contact“ per penkias minutes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map