Kaip sudaryti aplanką

kaip padaryti internetinį portfelį


Taigi jums įdomu, kaip sudaryti internetinę aplanką.

Pirmiausia – tai pagrįstas klausimas, kurį reikia užduoti! Tai tikrai yra kažkas, apie ką turėtumėte galvoti, nesvarbu, ar verslas nori pasiekti daugiau klientų, ar asmuo, ieškantis naujų įsidarbinimo galimybių.

Tikriausiai (bent jau) šiek tiek nerimaujate, kad užduotis gali pasirodyti gana sunki, ypač jei neturite patirties kurdami naują svetainę. Vis dėlto nereikia prakaituoti. Šiandien mes nagrinėjame šią temą iš viršaus į apačią.

Kai baigsite skaityti, tiksliai žinosite:

 • Kodėl jūsų verslui svarbu turėti internetinį portfelį
 • Svetainės, kuriose galite kurti internetinį portfelį
 • Kaip susikurti savo internetinį portfelį (žingsnis po žingsnio)
 • Išvada

Kodėl svarbu turėti internetinį portfelį?

Pagrindinis aplanko puslapio pranašumas yra tas, kad jis nustato jūsų prekės ženklą internete. Vien tai, kad paminėjote savo verslą / paslaugas internete, suteikia prieigą milijonams žmonių, kurie tyrinėja „Google“ ir kituose paieškos varikliuose, prieš net nusprendžiant dirbti su įmone ar samdyti naują žmogų..

Taigi internetinis portfelis yra puikus klientų įgijimas arba darbo paieška įrankis. Kadangi internetinės svetainės yra prieinamos visą parą, žmonės gali naršyti pas jus, kai tai jiems labiausiai tinka.

Tai susiję ne tik su klientais, bet ir aplankas gali padėti pasiekti kitus panašiai mąstančius žmones – jūsų bendraamžius toje pačioje nišoje – su kuriais galėtumėte užmegzti partnerystę ir tokiu būdu padėti vieni kitiems augti nurodydami darbą. Galiausiai internetinis portfelis leidžia užmegzti naujus kontaktus ir plėsti savo tinklą taip, kaip kitaip nebūtų buvę įmanoma.

Galiausiai, dėka modernios interneto technologijos, jūs galite visiškai valdyti savo aplanką, tai reiškia, kad jūs patys nusprendėte parodyti savo įgūdžius, patirtį ar bet ką kitą, ką norite parodyti portfelyje (plačiau apie tai vėliau).

Kur galite patys susikurti aplanką?

internetinis portfelis yra geresnis
Internetinis būdas yra kelias

Tai yra pagrindinis klausimas, į kurį reikia atsakyti, kad galėtume patekti į kaip.

Pirmiausia dar kartą pabrėžkime, kad pagrindinis reikalavimas yra sugebėti viską padaryti pats, net jei dar neturite jokios ankstesnės patirties kurdami portfelį (ar kurdami svetainę).

Šis faktas šiek tiek susiaurina galimybes, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad nukentės galutinio produkto kokybė. Tiesą sakant, taip atsitinka, kad geriausius svetainių kūrimo įrankius, kuriuos galite naudoti kurdami aplanką, yra tikrai lengva suvokti, modulinius ir galingus, nereikalaujant jokių programavimo žinių vartotojo gale..

Visų pirma, yra du įrankiai, kurie puikiai tinka visų tipų internetiniams portfeliams „WordPress“ ir „Wix“:

 • „WordPress“ iš tikrųjų yra ši svetainė. Pagrindinis jos pranašumas yra tai, kad jis yra nemokamas ir atvirojo kodo, tuo pačiu metu yra ypač universalus, lankstus ir lengvai naudojamas, kai tik atliksite pradinį diegimą. Tiesą sakant, dabartiniai duomenys rodo, kad naudojama „WordPress“ beveik 30% visų svetainių žiniatinklyje. Tai yra visi ten esančias svetaines!
 • Wix yra prenumeratos pagrindu sukurtų internetinių svetainių kūrėjas. Kitaip tariant – pradėti dar paprasčiau nei „WordPress“ – jums tereikia apsilankyti Wix.com, užpildyti registracijos formą ir galėsite beveik iš karto pradėti dirbti su savo portfolio..

Jei tai nedaug pasako apie tai, kuris pasirinkimas galėtų būti jums geresnis, pagalvokite apie šią palyginimo lentelę:

„WordPress“ arba „Wix“ internetiniam portfeliui?
„WordPress“Wix
Svetainės programinė įranga. Tai variklis, kuris paleidžia jūsų internetinį portfelį po gaubtu. Nors pati „WordPress“ yra nemokama, ją turite įdiegti į žiniatinklio serverį, kuris paprastai pateikiamas su kainų etikete (geros parinktys prasideda nuo 5 USD per mėnesį)..Prenumerata pagrįstas įrankis. Užsiprenumeravę sąskaitą (galima ir nemokamą, ir „premium“ narystę), galite iškart pradėti dirbti su savo portfeliu.
Norint dirbti, reikia serverio.Nereikia spręsti jokių serverių ar techninių sąrankų. Visa tai bus pasirūpinta jumis fone.
Išplečiama per temas ir papildinius. Naudodamiesi temomis ir papildiniais galite pakoreguoti internetinio aplanko išvaizdą ir darbą. Temas ir papildinius lengva įdiegti ir konfigūruoti – nereikia programuoti. Galimos ir mokamos, ir nemokamos temos / papildinių parinktys.Galite pasirinkti iš daugiau nei 500 svetainių dizainų, be to, „Wix App Market“ siūlo prieigą prie priedų. Priedai šiek tiek imituoja „WordPress“ įskiepių veikimą – jie leidžia išplėsti numatytąją internetinio portfelio funkciją..
Nereikia jokių programavimo įgūdžių.Nereikia jokių programavimo įgūdžių.
Reikia tam tikro kompiuterio turinio ir interneto svetainių patogumo (tikriausiai ne įrankis visapusiškam naujokui). Gauna 9/10 patogumo skyriuje.Tinka visiškai naujokui kuriant svetainę. Gauna 10/10 patogumo naudoti skyriuje.
„WordPress“ nėra oficialus klientų palaikymas. Gaunate tik savo žiniatinklio prieglobos palaikymą (įmonė parduoda jums vietą serveryje).24 valandas per parą teikiama kokybiška klientų aptarnavimo tarnyba.

Kaip susikurti savo internetinį aplanką

Jūsų pasirinktos platformos, nesvarbu, ar tai būtų „WordPress“, ar „Wix“, žingsnis po žingsnio paveiks faktinį internetinio portfelio kūrimo procesą.

Dėl šių skirtumų šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime “ką daryti” geriau nei „Kuriuos mygtukus paspausti ir kokia tvarka“. Tokiu būdu patarimai bus universalūs, nesvarbu, su kuria platforma jūs nuspręsite eiti.

Jei jums reikia konkretaus kaip naudodamiesi kiekviena platforma iš viršaus į apačią, nesivaržykite perskaityti mūsų „WordPress“ vadovus, taip pat mūsų „Wix“ nuodugnią apžvalgą.

Dabar dirbkime:

Geram internetiniam portfeliui reikia keleto svarbių elementų. Mes eisime pro juos po vieną ir paaiškinsime, kaip iš jų gauti maksimalią naudą.

1 žingsnis: Tinkama struktūra

Kiekvieno gero portfelio struktūra yra stebėtinai paprasta. Iš esmės tai yra keturi pagrindiniai elementai:

 1. Įvadas (kas tu esi)
 2. Projektai – jūsų darbų demonstracija
 3. Jūsų paslaugos / užimtumo statusas
 4. Būdai susisiekti su jumis

Svarbus dalykas yra tai, kad mes iškart pradedame demonstruoti jūsų darbus (blokas Nr. 2), iškart po to, kai įžanginė dalis bus pašalinta. Tai svarbu, nes jis neverčia lankytojo skaityti nuobodaus teksto sienas, kol jie pagaliau gali patekti į tai, kas juos iš tikrųjų domina..

Tai mus nuveda į kitą tašką:

2 žingsnis: sudarykite trumpą įvadą

Kad ir kaip sunku tai atrodytų, žmonėms iš tikrųjų nelabai rūpi, kas tu esi, kol pamatysi, kam tu gebi (ty kol jie nepamatys tavo darbo). Dėl šios priežasties mes norime, kad įžanga būtų trumpa.

Čia pateiktas derinys, kuris niekada nepavyksta:

Gera savęs nuotrauka (gali būti puslapio fone) + tavo vardas + tai, ką jūs darote

Štai puikus pavyzdys Andersas Norénas:

Anderso Noreno pavyzdys, kaip sudaryti aplanką

Taip yra iš tikrųjų viskas kad šiuo metu žmonės turi žinoti apie tave.

O, ir dar vienas dalykas – nesijaudinkite naudodamiesi pakrovimo ekranais. Tai tik apsunkina skaitymo patirtį. Jūs turite pateikti tikra informacija kaip įmanoma greičiau.

3 žingsnis: Parodykite savo projektus (čia laimėta ar prarasta mūšis)

Su įžanga, tai yra svarbiausia jūsų internetinio portfelio dalis. Paprasčiau – jei jūsų demonstruojamas darbas nepavyksta patraukti lankytojo – jūsų potencialaus kliento ar darbdavio – tada joks kitas tekstas neįtikins jų dirbti su jumis.

Štai kaip viską sutvarkyti:

a) Parodykite tik savo Best Darbas, o ne All savo darbo

Kiekvienas mažiausias projektas yra viena iš labiausiai paplitusių klaidų, kurias žmonės daro kurdami portfelį.

Portfelis iš tikrųjų susijęs ne su kiekybe, o kokybe. Net jei pateiktumėte tik vieną masyvų, nuostabų savo darbo pavyzdį, jums vis tiek būtų geriau, nei jei įtrauktumėte 20 mažų, sub-par mažų projektų.

Pradėkite nuo geriausių savo darbo pavyzdžių pasirinkimo ir pateikite tik tuos!

b) Pateikite kiekvieno projekto aplinkybes

Kita dažna internetinių portfelių klaida yra dėmesys tik jūsų darbo antraštėms ar vizualiesiems aspektams.

Kitaip tariant, nerodykite tik vaizdų ar savo atliktų darbų pavadinimų ar įmonių, kuriose dirbote. Geriau sutelkite dėmesį į tai, kaip galite suteikti vertės.

Kalbėkite apie pasiektus tikslus ir kaip tai padarė įmanoma jūsų dalyvavimas. Tai suteikia daug konteksto ir paaiškina skaitytojui, kodėl projektas buvo sėkmingas.

Tai puikus pavyzdys, kaip tai galima įvykdyti, pateikė Sadokas:

„Sadok“ projekto demonstravimo pavyzdys

c) Įsitikinkite, kad tai atnaujinta

Tai paprasta. Jūs nenorite, kad paskutinis įrašas portfelyje būtų jau dvejų metų.

Visada stenkitės, kad portfelyje būtų bent vienas dabartinis projektas. Pageidautina, kad Nr.1 ​​vietoje.

4 žingsnis: supraskite, kas tai yra

Kitas portfelio skyrius yra apie jūsų paslaugas (tuo atveju, jei esate laisvai samdomas vertėjas) arba apie tai, kaip pateikti aiškią žinią, kad esate laisvas dirbti (jei ieškote darbo).

Atminkite – tai ne tik paprasta antraštė „pasamdyk mane“. Mums reikia kažko daugiau, kad uždarytume susitarimą.

Šiuo metu jūsų būsimas klientas, kuris skaito aplanką, jau domisi tuo, ką jūs darote (jie ką tik susipažinote su jūsų projektų sąrašu), todėl dabar pats laikas suteikti jiems paskutinį užuominą ir susisiekti su jumis..

a) Išvardykite pagrindinius pasiekimus ir įgūdžius

Savo įgūdžius galite pateikti įvairiais būdais. Pirmiausia galite tai padaryti paprasta sąrašo forma. Tačiau modernesnis metodas yra naudoti atskirus blokus, kurie šiek tiek daugiau dėmesio skiria kiekvienam įgūdžiui, kurį atnešate prie stalo.

Štai pavyzdys Denise Chandler:

Denise demonstravimo įgūdžius

Kaip matai – atrodo gana paprasta ir lengvai suvokiama. Pagrindinis šios pateikimo formos pranašumas yra tas, kad ji leidžia skaitytojui greitai pažvelgti į jūsų įgūdžius, nereikia žvejoti dalykų iš ilgo teksto aprašymo..

Kalbant apie svarbiausius jūsų pasiekimus, tai bus kitas punktas:

b) Įtraukite atsiliepimus

Jei juos turite, atsiliepimai gali būti neįtikėtinai galingas elementas, kai mokotės sudaryti savo darbų aplanką, ir turbūt geriausias būdas įrodyti, kad jūsų pasiekimai ir vertė, kurią galite duoti, iš tikrųjų yra tikri.

Štai puikus pavyzdys Matas Farley:

Matinis atsiliepimų pavyzdys

Atsiliepimų struktūra yra gana paprasta. Mažiausiai, ko jums reikia, yra klientų / darbdavių vardai ir greitas teksto blokas, kodėl jiems patiko dirbti su jumis. Jei taip pat galite gauti keletą savo klientų nuotraukų, tai suteikia papildomų taškų.

Neturite atsiliepimų? Jokio prakaito – visada galite susisiekti su buvusiais klientais ar darbdaviais el. Paštu ir tiesiog paprašyti jų tiesiogiai. Mes garantuojame, kad jie neprieštaraus ir mielai jums padės.

c) paminėkite savo išsilavinimą (nebūtina)

Jūsų formalusis išsilavinimas ne visada yra svarbus tam tikrose srityse ar pramonės šakose. Jei tai šiek tiek skiriasi, nepamirškite paminėti savo portfelyje, taip pat padarykite jį matomu elementu, kad jo niekas nepraleistų.

Tačiau galite praleisti viską nuo vidurinės mokyklos ir anksčiau. Universitetai, profesiniai kursai, jūsų turimi pramonės mokymai – tai yra dalykai, kurie yra svarbūs!

d) Išvardinkite savo paslaugas / užimtumo būklę

Bendra šių dalykų taisyklė yra ta, kad jūs neturėtumėte priklausyti nuo to, ar žmonės gali skaityti tarp eilučių. Jei norite, kad jie ką nors padarytų, turite tai pasakyti atvirai:

 • Jei šiuo metu ieškote kito darbo, įsitikinkite, kad tai aiški šiame portfelio skyriuje. Šiuo metu taip pat galite susieti savo CV, jei tai svarbu jūsų pramonėje.
 • Jei esate laisvai samdomas vertėjas, pasiruošęs priimti naujus klientus, išvardykite konkrečias jūsų siūlomas paslaugas ir viską, ką klientas turėtų žinoti – kainas, apimtį ir kt..

5 žingsnis: palengvinkite jūsų pasiekimą

Dabar ateina paskutinė dalis – suteikti žmonėms galimybę su jumis susisiekti.

Laimei, su tokiais moderniais įrankiais kaip „WordPress“ ar „Wix“ tai padaryti yra nepaprastai lengva.

 • Naudojant „WordPress“, viskas, ko jums reikia, yra papildinys, vadinamas Susisiekite su 7 forma.
 • Naudodami „Wix“ galite pridėti kontaktinę formą prie savo aplanko tiesiai iš pagrindinio „Wix“ kūrimo įrankio.

Svarbi kontaktinių formų detalė yra ta, kad jas turėtumėte įtraukti tik pačiame savo aplanko apačioje.

Įsitikinkite, kad jis pasiekiamas visuose įrenginiuose

Šiomis dienomis suaugusieji JAV praleidžia daug laiko reikalaujantį turinį mobiliesiems, o ne darbalaukyje. Dėl šios priežasties jūs turite visiškai įsitikinti, kad jūsų aplankas „iPhone“, „Android“ įrenginiuose ir planšetiniuose kompiuteriuose atrodo taip pat gerai, kaip ir standartiniame staliniame kompiuteryje..

Kurdami savo portfelį, nerizikuokite dėl keistų dizaino tendencijų

Įrankiai, tokie kaip „WordPress“ ir „Wix“, siūlo jums daugybę dizaino variantų, kurie palengvina viso to praradimą ir galiausiai sukuria tai, kas, nors atrodo gerai, gali būti ne pati optimaliausia..

Norėdami išgelbėti save nuo panašių bėdų, visada stenkitės, kad dizainas būtų minimalus. Jie niekada neišeina iš mados!

Pvz., Jei pasirinkote „WordPress“ kaip savo pasirinktą platformą, galite naudoti nemokamą temą, pvz Forma kad gautumėte gražų minimalistinį vaizdą:

Forminė tema

Išvada: ar turite savo internetinį portfelį parengtą??

Tai apibendrina mūsų vadovą, kaip sudaryti internetinę aplanką. Atlikę visus veiksmus, jums prireiks šiek tiek laiko, tačiau tai yra geras dalykas dėl kelių priežasčių:

 • a) Turėtumėte tikrai nemažai laiko praleisti kurdami savo portfelį, tik įsitikinkite, kad viskas tvarkoje. Galų gale – jūs priklausote nuo šio portfelio, kad pritrauktumėte naujų klientų ar įsidarbintumėte. Dėl to jis nusipelno didžiausio jūsų dėmesio.
 • b) Nors jūs praleidžiate šiek tiek laiko prie kompiuterio kurdami aplanką, vis tiek venkite tokių dalykų kaip mokymasis koduoti. Vietoj to, jūs investuojate laiką ten, kur jam svarbu – į savo portfelio mėsą!

Dienos pabaigoje, kuriant savo portfolio internete, labai svarbu tai, kad galite bet kada grįžti prie jo ir reguliariai atnaujinti reikalus. Tai yra tokios privilegijos, kurias jums suteikia tokie įrankiai kaip „WordPress“ ir „Wix“.

Ar pasirinkote įrankį, su kuriuo ketinate kurti savo portfelį?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map