Kaip pridėti kontaktinę formą prie savo WordPress svetainės ar tinklaraščio


Kaip pridėti kontaktinę formąKaip svetainės savininkas, jūs tikrai turėtumėte išmokti pridėti kontakto formą į „WordPress“. Jūsų svetainė nėra anonimas. Dauguma žmonių nori žinoti ir retkarčiais bendrauti su tuo, kas slypi už skaitomą turinį. Kodėl manote, kad yra autorių profilių ir tinklaraščių komentarų?


Dėl šios priežasties šiame straipsnyje sužinosite, kaip pridėti kontakto formą prie savo „WordPress“ svetainės. Įraše pirmiausia bus aprašytos priežastys, kodėl tai yra gera idėja, ir tada gausite nuoseklų vadovą, kaip įtraukti savo svetainėje kontaktinę formą naudojant papildinį..

Taip pat kalbėsime apie tai, kaip pakeisti jūsų formos dizainą ir įgyvendinti apsaugą nuo šlamšto. Be to, mes išnagrinėsime kontaktų formas ir asmens duomenų apsaugą – tai, kas pastaruoju metu labiau akcentuojama. Galiausiai rasite papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami pridėti kontakto formą „WordPress“, sąrašą.

Tai gali skambėti daug, bet nesijaudinkite – mes laikysimės paprasto!

Kodėl turėtumėte naudoti kontaktinę formą savo „WordPress“ svetainėje?

Prieš pradėdami domėtis, išsiaiškinkime, kodėl tai būtina. Yra daug rimtų priežasčių, kodėl naudodami kontaktinę formą savo svetainėje, užuot tiesiog paskelbę savo el. Pašto adresą, pvz.,.

 • Apsauga nuo el. Pašto šlamšto – Šlamštas yra kenkėjas. Tai greitai pastebėsite, kai turėsite „WordPress“ svetainę, kurioje bus naudojami tinklaraščio komentarai. Nepaisant to, kad nepageidaujami el. Pašto platintojai automatiškai nuskaito svetaines, kad neatsirastų neapsaugotų el. Kontaktinių formų dėka lankytojai gali susisiekti neskelbdami savo adreso internete.
 • Klauskite teisingos informacijos – Žmonės, kurie susisiekia su jumis, ne visada siunčia visą jums reikalingą informaciją. Turėdami kontaktinę formą, galite jos konkrečiai paprašyti iš anksto. Tai taip pat suteikia galimybę filtruoti užklausas, pavyzdžiui, pagal tipą. Tai palengvina jūsų gyvenimą ir sumažina daug pirmyn ir atgal.
 • Informuokite savo klientus – Kontaktinės formos, atvirkščiai, gali būti ir pirmasis informacijos taškas. Galite įtraukti informaciją skambinantiesiems, kad praneštumėte apie numatomą reagavimo laiką ir veiksmus, kurių jie gali imtis iš anksto, kad atsakytų į jų užklausą. Tai sumažina to paties nekanrto asmens kelių el. Laiškų tikimybę.

Ar esate įsitikinę, kad kontaktinės formos yra naudingos? Tada pereikime prie praktinės šio vadovo dalies.

Kaip pridėti kontakto formą į WordPress naudojant 7 kontaktinę formą

Yra daugybė „WordPress“ papildinių, kurie gali papildyti kontaktinę formą į savo svetainę – tiek nemokamą, tiek papildomą. Apie keletą iš jų mes kalbėsime vėliau šiame straipsnyje. Šiam mokymui naudosime Susisiekite su 7 forma.

Papildinį galima nemokamai rasti „WordPress“ kataloge ir jis nuolatos buvo tarp populiariausi įskiepiai visų laikų (tiesą sakant, šio rašymo metu tai visų pirma). Be to, juo lengva naudotis, jame yra puikus funkcijų sąrašas ir protingi priedai.

Štai kodėl mes pasirenkame tai išmokyti jus, kaip pridėti kontakto formą „WordPress“.

1 žingsnis. Įdiekite „Contact Form 7“ papildinį

Įdiegti „Contact Form 7“ yra taip paprasta, kaip ir bet kurį kitą „WordPress“ papildinį. Tiesiog prisijunkite prie savo svetainės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują ir įveskite jos pavadinimą paieškos laukelyje.

Įdiekite kontaktinę formą 7, jei norite įtraukti kontaktinę formą į „WordPress“

Tai turėtų pasirodyti pirmiausia. Spustelėkite Įdiegti dabar atsisiųsti į savo svetainę. Baigę spustelėkite Suaktyvinti pradėti naudoti papildinį.

2 žingsnis. Sukurkite savo naują kontaktinę formą

Įdiegę rasite naują meniu pavadinimą kontaktas savo „WordPress“ šoninėje juostoje. Spustelėję jį, pateksite į šį ekraną.

kontaktinė forma 7 pagrindinis meniu

Gaunate keletą patarimų, kaip patobulinti savo kontaktinę formą, pvz., Naudoti apsaugą nuo šlamšto. Su tuo dalyku susipažinsime vėliau.

Dar svarbiau, kad rasite visų kontaktinių formų sąrašą savo svetainėje. Tai apima pavyzdinę formą, kurią teoriškai galite naudoti iškart. Spustelėkite jį, kad pradėtumėte redaguoti, arba paspauskite Pridėti naują ekrano viršuje. Abu jus pateks čia:

kaip pridėti kontaktinę formą į WordPress naudojant kontaktinę formą 7

Iš pradžių tai atrodo šiek tiek paslaptinga, tačiau nesijaudinkite – greitai tai suprasite.

Kad galėtumėte dirbti, jūsų kontaktinei formai reikia laukų. Laukuose lankytojai įveda savo vardą, el. Pašto adresą arba žinutę, kurią jie nori jums atsiųsti, arba bet ką kitą, kurį galbūt norėtumėte, kad jie pridėtų.

7 kontaktinę formą sukuria tie, kurie turi šiek tiek HTML ir pasirinktines žymas. Viskas tarp žymi vieną kontaktinės formos lauką kartu su jam priklausančiu teksto aprašymu. Faktinius laukus sukuria tai, kas yra tarp skliausteliuose.

Ar tai reiškia, kad norint sukurti kontaktų formą reikia išmokti programavimo kalbų? Laimei, prie papildinio pridedami įrankiai, kurie automatiškai sugeneruoja.

3 žingsnis. Konfigūruokite savo formą

Šiuo metu numatytoji forma, kurią turime galiniame gale, puslapyje atrodys taip.

Susisiekite su formos konfigūracija
„Pridėti kontaktinę formą„ WordPress ““ pavyzdžio formoje

Tai viskas standartiškai. Tarkime, kad norite pridėti išskleidžiamąjį meniu, kad pasirinktumėte tikslą susisiekti su jumis. Tokiu būdu galėsite iš karto pamatyti pranešimus, kuriems teikti pirmenybę.

Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite įdėti žymeklį ten, kur norite, kad meniu būtų kontaktų formoje. Tokiu atveju tai yra tarp el. Pašto adreso ir dalyko.

Viršuje esančioje įrankių juostoje spustelėkite išskleidžiamąjį meniu. Galite patekti į šį meniu:

susisiekimo forma 7 sukurkite išskleidžiamąjį meniu

Štai kaip užpildyti skirtingus laukus:

 • Lauko tipas – Pasirinkite, ar lauką reikia pateikti susisiekimo formą, ar ne.
 • vardas – Tai žymi vardą, naudojamą etiketėje. Jis nebus rodomas lankytojams, tačiau jums lengviau įsiminti žymos paskirtį ir vėliau sukonfigūruoti el. Laišką, išsiųstą į jūsų sąskaitą.
 • Galimybės – Įveskite turimas parinktis lankytojams naudodamiesi išskleidžiamuoju meniu. Įdėkite po vieną kiekvienoje eilutėje. Taip pat turite galimybę leisti kelis pasirinkimus ir naudoti numatytąjį tuščią elementą.
 • ID / klasės atributas – Šioje vietoje lauke galite priskirti CSS klasę arba ID. Tai labai naudinga pritaikant stilių. Apie tai kalbėsime vėliau.

Štai kaip mes jį užpildėme:

užpildyta formos žymės generatoriaus kontaktinė forma 7

Kai būsite patenkinti, spustelėkite Įterpti žymą sudėti į formą.

pridėkite formos žymas išskleidžiamajame meniu, kad susisiektumėte su 7 forma

Atminkite, kad kai suprantate, kaip veikia žymės, jas taip pat galite sukurti arba pakeisti teksto lauke. Pvz., Norėdami, kad naujas išskleidžiamasis meniu būtų nereikalingas laukas, galite paprasčiausiai ištrinti žvaigždutę pasirinkti. Kuo daugiau naudosite papildinį, tuo geriau suprasite, kaip jis veikia.

Dabar liko tik pridėti etiketę. Tai yra tekstas, kuris pridedamas prie kontaktinės formos laukelio, kad būtų paaiškinta, ką jis daro. Tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite esamą kodą iš kitų laukų ir pritaikykite jį pagal savo poreikius.

pridėkite html kodą, kad suformuotumėte žymas kontaktinėje formoje 7

4 žingsnis. Redaguoti el. Pašto nustatymus

Vėliau turėsite sukonfigūruoti el. Laišką, kurį jums atsiųsite iš kontaktinės formos. Nenuostabu, kad tai darote pagal Paštas skirtukas viršuje.

sukonfigūruokite „Kontaktinės formos“ 7 pašto parametrus

Laukus rasite iš anksto užpildytais panašiomis žymą, kaip ir kontaktinės formos anksčiau. Jame taip pat pateikiamos turimos lauko žymės, įskaitant visas naujas, kurias sukūrėte anksčiau (jei išsaugojote formą). Galite naudoti juos norėdami tinkinti, kaip gausite pranešimus iš savo kontaktinės formos.

Štai ką reiškia kiekvienas laukas:

 • Kam – el. Pašto adresas, į kurį bus siunčiami pranešimai. Paprastai galite palikti tai, kas yra.
 • – El. Laiško siuntėjas. Pagal numatytuosius nustatymus jis nustatomas pagal asmens, naudojančio jūsų kontaktinę formą, vardą.
 • Papildomos antraštės – Vietos papildomiems pranešimo antraštės laukams. Įprastiniai nustatymai siunčia jūsų atsakymą į asmens, su kuriuo susisieksite, el. Pašto adresą, o ne el. Laišką, iš kurio jis atsirado (t. Y. Jūsų svetainė), kai paspaudėte. Atsakyk. Tai taip pat įmanoma ten nurodykite adresatus CC arba BCC.
 • Pranešimo turinys – laiško, kurį gausite, turinys.
 • Neįtraukite eilučių su tuščiomis pašto žymomis iš išvesties – Kai pažymėsite tai, jei kuri nors panaudota žyma bus tuščia, papildinys pašalins jas iš pranešimo.
 • Naudokite HTML turinio tipą – Pagal numatytuosius nustatymus pranešimas siunčiamas paprastu tekstu. Pažymėkite šį langelį, jei norite naudoti HTML.
 • Failų priedai – Jei jūsų forma leidžia įkelti failus, čia priklauso šių failų žymės. Taip pat galite naudoti pridėti failus, esančius jūsų serveryje.
 • Paštas (2) – Papildomas pašto šablonas, dažnai naudojamas kaip automatinis atsakiklis. Pažymėkite, kad suaktyvintumėte.

Standartinės parinktys yra gana geros. Vienintelis dalykas, kurį turime pakeisti savo pavyzdyje, yra tema.

nustatykite filtrą savo pašto programoje

Naudodami aukščiau pateiktą formatą, dabar savo pašto programoje galite nustatyti filtrą, kad pranešimai būtų rūšiuojami pagal temas, teikiant pirmenybę verslo užklausoms. Šiuo metu viskas susiję su pašto nustatymais.

5 žingsnis. Pridėkite formos pranešimus

Kitas yra Žinutės skirtukas. Jūs turite galimybę sukonfigūruoti pranešimus, su kuriais lankytojai gali susidurti naudodami formą.

sukonfigūruoti formos pranešimus 7 kontaktinei formai

Tai klaidų pranešimai, sėkmės pranešimai arba tiesiog patarimai, kaip teisingai naudoti formą. Mes pastebime, kad tai jau yra gana gerai, todėl paprastai paliekame viską taip, kaip yra. Jei turite priežastį pakeisti bet kurį iš jų (pavyzdžiui, kad atitiktumėte savo svetainės toną), nedvejodami tai padarykite.

6 žingsnis. Tinkinkite papildomus parametrus

Galiausiai pateksite į papildomus nustatymus.

susisiekite su forma 7 papildomi nustatymai

Pagal numatytuosius nustatymus jie yra tušti. Galite padaryti skirtingus dalykus – apribodami tik prisijungusių žmonių galimybę pateikti kontaktinę formą, kad nustatytumėte formą į demonstracinį režimą bandymo tikslais. Tai nėra svarbu mūsų tikslams, tačiau visas skirtingas parinktis galite rasti dokumentacija.

7 žingsnis. Pridėkite formą prie savo svetainės

Dabar, kai jau sukonfigūravote formą, laikas ją gauti jūsų svetainėje. Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra išsaugoti formą naudojant to paties pavadinimo mygtuką.

Prieš tai darydami, galbūt norėsite pridėti vardą viršuje. Tai padarys formą labiau išskiriamą, jei sukursite keletą.

Išsaugojus formą, ekrane pasirodys trumpasis kodas:

kontaktinės formos 7 trumpasis kodas, jei norite įtraukti kontaktinę formą į „WordPress“

Jį panaudosite formai talpinti kur tik norite. Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra pažymėti ir nukopijuoti. Baigę eikite į puslapį, kuriame norite įdėti formą. Pvz., Galite tiesiog sukurti naują puslapį ir pavadinti jį kontaktas. Įklijuokite trumpąjį kodą į „WordPress“ redaktorių.

susisiekimo formos 7 trumpasis kodas „WordPress“ redaktoriuje

Kai dabar paskelbiate puslapį ir eikite į sąsają:

7 formos kontaktinė forma puslapyje

Štai jis. Atkreipkite dėmesį į išskleidžiamąjį meniu, kurį sukūrėme anksčiau. Dabar ji yra kontaktinės formos dalis, kiek reikia.

Paprasta, tiesa? Be to, tą patį metodą galite naudoti ir kitoje vietoje.

8 žingsnis. Įtraukite kontaktinę formą į šoninę juostą (pasirenkama)

Nėra nieko lengvesnio nei kontaktų formos įdėjimas į šoninę juostą. Tiesiog eik į Išvaizda> Valdikliai. Pridėkite teksto valdiklį prie bet kurios srities, kurioje norite, kad būtų rodoma kontaktų forma, ir įklijuokite trumpąjį kodą.

Pridėti kontaktinę formą į WordPress valdiklį

Nepamirškite išsaugoti valdiklio! Dabar, kai grįšite į savo svetainės pradinę dalį, ten yra:

kontaktinė forma „WordPress“ valdiklyje

Ką tik išmokote kontaktinės formos įtraukimo į „WordPress“ pagrindus. Mes dar ne pabaiga. Vis dar reikia daug nuveikti, kad galėtume dar labiau patobulinti savo formas.

Kontaktinės formos „WordPress“ – kiti veiksmai

Kai tik turite formą savo svetainėje, darbas nesibaigia. Dar yra keletas svarbių dalykų, kuriais reikia pasirūpinti, pvz., Formuoti savo formą, apsaugoti jį nuo el. Pašto šiukšlintojų ir įgyvendinti asmens duomenų apsaugos priemones. Padarykime tai tokia tvarka:

Formos projekto keitimas

Idealiu atveju nereikia keisti jūsų kontaktinės formos stiliaus. Tai greičiausiai mūsų atveju, nes „Kontaktų forma 7“ naudoja standartinį HTML kodą, kaip etiketė arba įvestis [type = "text"] sukurti formos laukus.

Gerose „WordPress“ temose jos yra apibrėžtos stiliaus lape. Taigi kontaktinė forma greičiausiai automatiškai tinka jūsų svetainės dizainui. Tai galėjote pamatyti aukščiau esančiame svetainės pavyzdyje. Jei vis tiek turite atlikti pakeitimus, turite keletą variantų.

Kaip minėta, „Contact Form 7“ formos turi standartinį HTML žymėjimą. Galite tiesiog pakeisti susietą CSS ir taip formų išvaizdą. Tiesiog atminkite, kad tai turi įtakos ir kitiems įvesties laukams jūsų svetainėje, kurie turi tą patį žymėjimą.

Be to, kiekviena forma, sukurta naudojant „Kontaktų formą 7“, yra su tam tikru papildiniu kodu. Kodą galite rasti naudodami kūrėjo įrankius naršyklėje.

pakeisti kontaktinės formos dizainą per CSS

Pvz., Galite pakeisti visos formos stilių naudodami .wpc7 forma CSS klasė. Atminkite, kad tai turi įtakos visoms formoms, sukurtoms naudojant „Kontaktų formą 7“, tačiau nepalieka kitų jūsų svetainės įvesties laukų.

Jei norite dar konkrečiau ir pakeisti stilių tik tam tikroms formoms, jums pasisekė. Kaip matote iš aukščiau esančio ekrano kopijos, kiekviena 7 formos „Contact Form“ forma turi savo CSS ID.

Tai galite naudoti norėdami pritaikyti elementus pagal formą. Be to, jūsų formos elementams galima suteikti savo CSS klases ir ID.

pridėkite css klasę ir ID susisiekdami su 7 forma

Su tais, jūs galite nukreipti į juos dar konkrečiau.

Trumpai tariant, kad ir ką norite pakeisti savo formų dizainu, turite visas priemones tai padaryti.

Įdiegiama apsauga nuo šlamšto

Šlamštas yra didelė tema, kai kalbama apie internetą ir apskritai svetaines. Jei paliksite savo el. Pašto adresą neapsaugotą savo svetainėje, ten yra daugybė automatinių programų, kurios jas paims ir pradės siųsti jums nepageidaujamus pasiūlymus, žvejybos el. Laiškus ir dar blogiau.

Deja, tas pats pasakytina ir apie kontaktines formas. Jei nenustatysite priemonių tam užkirsti kelią, yra ir programų, kurios gali siųsti jums šlamštą naudodamos kontaktines formas.

Laimei, susisiekimo forma 7 siūlo paprastus būdus, kaip to išvengti. Vienas iš jų yra paprastas: į savo formą įtraukite viktoriną, į kurią robotai negali atsakyti, kaip paprasta lygtis.

kontaktinės formos 7 apsauga nuo šlamšto per viktoriną

Viktorinos žyma tai leidžia. Tai taip pat lengva naudoti kaip ir visas kitas „7 formos kontaktų“ žymas ir galite rasti papildomos informacijos čia.

Be to, yra „reCAPTCHA“. Tai „Google“ paslauga, skirta kovoti su šlamštu. Jums reikia API rakto ir integruokite jį su „Kontaktų forma 7“. Raskite instrukcijas čia. Tai gali turėti įtakos asmeninės informacijos apsaugai. Daugiau apie tai kitame skyriuje.

Norėdami pridėti ją prie formos, galite naudoti žymą „reCAPTCHA“. „7 susisiekimo formos“ gamintojas taip pat turi „Captcha“ papildinį, vadinamą Tikrai paprastas CAPTCHA kuriuos galite naudoti tam pačiam tikslui.

Taip pat turite galimybę naudoti trečiųjų šalių įskiepius apsaugai nuo šlamšto. Labiausiai žinomas, žinoma, yra, Akismet ir susisiekimo formoje 7 pateikiamos išsamios instrukcijos apie kaip naudoti abu kartu.

Yra ir kitų, pvz Susisiekite su „Honeypot“ 7 forma arba „WPBruiser“. Pastariesiems jums reikia mokamas pratęsimas Taip pat yra daugiau variantų, kuriuos galite lengvai rasti.

Svarbi papildoma pastaba: kontaktinės formos ir GDPR

Galbūt žinote, kad neseniai Europoje buvo padaryta tam tikrų pakeitimų interneto privatumo įstatymuose. 2018 m. Gegužės 25 d Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (GDPR) įsigaliojo.

Tai pateikė nemažai įstatymų pakeitimų, susijusių su asmeninės informacijos naudojimu internete. Tai taip pat grasina didelėmis baudomis visiems, pažeidžiantiems reglamentus.

Kodėl tai svarbu? Kontaktinės formos renka asmens duomenis. Dėl šios priežasties, jei jūs patenkate į reglamentų jurisdikciją (ir dauguma žmonių tai daro dabar), turite atkreipti dėmesį į kai kuriuos dalykus.

Pirmieji dalykai: mes nesame advokatų kontora!

Žemiau rasite nemažai patarimų, kaip suderinti savo kontaktinę formą su GDPR. Šie patarimai buvo sudaryti atsižvelgiant į mūsų galimybes.

Tačiau niekas čia, tinklalapyje websitesetup.org, nėra teisininkas ir mes nevaidiname to per televiziją. Dėl šios priežasties toliau pateiktos aplinkybės nepakeičia profesionalių teisininkų konsultacijų ir neturėtų būti laikomos teisinėmis konsultacijomis.

Gerai, kad dalis „Jei kyla problemų, negrįžkite ir nekelkite bylos mums“. Pažvelkime į patarimus!

Patarimai, kaip suderinti jūsų kontaktinę formą su GDPR

Štai kaip sukurti su privatumu susijusias kontaktines formas:

 1. Nekurkite duomenų, kurių jums nereikia – Kontaktų formos suteikia galimybę pasirinkti, kuriuos laukus įtraukti. Jei yra kokių nors duomenų, kurių jums iš tikrųjų nereikia, nustokite juos rinkti. Tokiu būdu, jei yra pažeidimas, jo negalima prarasti.
 2. Išjungti bet kokį stebėjimą – Jei naudojate kontaktinę formą, stebinčią slapukus, vartotojo agentus ir (arba) vartotojo IP, turite ją išjungti, kad ji atitiktų GDPR. Panašu, kad susisiekti su 7 forma taip pat nėra, todėl nėra ką veikti. Patikrinkite pasirinktą kontaktinę formą, jei naudojate ką nors kita.
 3. Gauk absoliučią sutikimą – Prie savo formos pridėkite būdą, kaip žmonės gali sutikti, kad renkate jų duomenis. Pavyzdžiui, „Kontaktų formoje 7“ yra: priėmimo dėžutė. Svarbu: nenustatykite, kad žymimasis laukelis būtų įgalintas pagal numatytuosius nustatymus. Vartotojai tai turi padaryti patys. Taip pat pridėkite pranešimą, kuriame sakoma, ką ir kokiu tikslu renkate, bei nuorodą į jūsų privatumo politiką.
 4. Turėkite privatumo politiką – Kalbant apie tai, pagal kurią pagal GDPR kiekvienoje profesionalioje svetainėje reikia pateikti privatumo politiką, kurioje būtų paaiškinta, kokius duomenis jie renka ir kaip jie naudojasi. Taip pat turite suteikti lankytojams galimybę paprašyti jų asmeninių duomenų ir juos pašalinti. Tai yra sudėtingesnė tema, nei mes čia galime aprėpti. Norėdami rasti daugiau informacijos, naudokite žemiau esančią nuorodą.
 5. Įdiekite HTTPS – SSL / HTTPS naudojimas užkoduoja duomenų mainus tarp naršyklės ir serverio. Tai svarbu kontaktinėse formose, kad asmeniniai duomenys būtų saugūs. Tai taip pat laikoma įprasta praktika. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip tai įgyvendinti.

Iš visko, ką mes perskaitėme, aukščiau minėtų dalykų turėtų pakakti, kad kontaktinės formos atitiktų naująjį įstatymą. Žinoma, šioje temoje yra daugiau svetainių savininkų. Galite sužinoti daugiau čia ir čia.

Kiti puikūs „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai

Be 7 kontaktinės formos, yra dar daugybė papildinių, kurie sukuria kontaktų formas „WordPress“. Štai keletas kitų gerų kandidatų.

„Jetpack“ formos (Laisvas)

jetpack formos

„Jetpack“ yra galingų įskiepių rinkinys, kurį gamina WordPress.com (žr. Mūsų „WordPress.org“ palyginimą su „WordPress.com“). Tai apima kontaktinių formų kūrimo modulį. Įjungę jį galite pradėti įvesti formas į savo „WordPress“ svetainę tiesiai iš pranešimų ir puslapio rengyklės.

Čia yra keletas išskirtinių funkcijų:

 • Greitas ir paprastas naudoti
 • Įspėjimai el. Paštu, kad jums būtų pranešta apie formos pateikimą
 • „WordPress“ redaktoriuje atlikite bet kokius pakeitimus
 • Puikus sprendimas kurti paprastas formas

Kai naudojate „Jetpack“ formas, būtinai įgyvendinkite tam tikros rūšies apsaugą nuo šlamšto. mes kalbame iš patirties. Minėtasis „WPBruiser“ yra nemokamas pasirinkimas.

„HappyForms“ (Laisvas)

„HappyForm“ logotipas„HappyForms“ yra palyginti nauja rinkoje. Jis integruotas su „WordPress Customizer“, todėl paleidimą pradėti tikrai lengva. Be to, jis turi šias savybes:

 • Lengvas ir greitas
 • Visiškai nemokama naudoti (tačiau pateikiama kartu su prekės ženklu)
 • Leidžia kurti formas naudojant vilkimą
 • Rodo pateikimus „WordPress“ prietaisų skydelyje
 • Komplektuojama su įmontuota apsauga nuo šlamšto

Susisiekite su 7 forma (Laisvas)

Susisiekite su 7 forma

Naudodamiesi „Kontaktų forma 7“, galite valdyti kelias skirtingas kontaktines formas naudodami paprastą, lengvai naudojamą sąsają. Jie taip pat turi „premium“ versiją, tačiau ji skirta kaip paaukojimas. Priemoka nieko nedaro ir nieko nedaro (išskyrus naują pelės įkėlimo animaciją).

 • Greitas ir paprastas naudoti
 • „WordPress“ galite atlikti pakeitimus
 • Sąlyginė kontaktinių formų logika

Puikus nemokamas pasirinkimas.

„Ninja“ formos (freemium)

„Ninja“ formos

Šis papildinys leidžia kurti formas naudojant patogią sąsają. Ji turi nemokamą versiją, bet taip pat siūlo premium leidimas su papildomomis funkcijomis, priedais, palaikymu, maketais ir dar daugiau. Jie apima:

 • Lengvai susisiekite su įprastomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis
 • Galimybė priimti mokėjimus naudojantis savo formomis
 • Sinchronizuokite formas su CRM, pavyzdžiui, „Salesforce“

Ninja Forms narystė kainuoja 99 USD per metus ir daugiau.

Gravitacijos formos (premija)

gravitacijos logotipas

„Gravity Forms“ yra bene populiariausias „premium“ sprendimas. Jis yra gana pažengęs, turi gerą vartotojo sąsają ir puikią palaikymo sistemą. Skirtingai nuo kitų šio sąrašo įrašų, šis papildinys yra tik priemoka, tačiau už savo pinigus jūs gaunate daug.

 • Daugiau nei 30 formų laukų tipų
 • Didelė įvairovė priedai
 • Failų įkėlimas
 • Galimybė vartotojo pateiktoms medžiagoms pasirodyti priekinėje dalyje
 • Kelių puslapių formos
 • Sąlyginė logika ir išplėstiniai skaičiavimai

Jei jus domina sunkio formos, jų planai prasideda nuo 59 USD per metus.

Kalderos formos (freemium)

kalderos formos

Galutinis šio sąrašo įrašas taip pat leidžia kurti formas su grafine sąsaja. Be to, jis turi šias savybes:

 • Suteikite lankytojams galimybę pateikti savo žinutes
 • Autoatsakikliai
 • Apsaugos nuo šlamšto funkcijos
 • Visiškai reaguojančios žiniatinklio formos

Be nemokamos versijos, yra ir pradinis leidimas pradedant nuo 6,24 USD / mėn. – 74,99 USD / metus.

„WordPress“ kontaktinės formos trumpai

Kiekvienas, kuriam priklauso svetainė, turėtų išmokti pridėti kontaktinę formą prie „WordPress“. Tai yra vienas iš svarbiausių būdų žmonėms susisiekti su jumis. Kontaktinės formos dėka jūsų svetainė atrodo profesionaliau, apsaugo jus nuo nepageidaujamų el. Pašto adresų, įsitikina, kad gavote reikiamą informaciją ir elgiasi kaip durininkas.

Šiame straipsnyje mes apžvelgėme, kaip pridėti kontaktinę formą prie „WordPress“, naudodamiesi „Kontaktų forma 7“. Mes peržvelgėme pažangų jūsų formos stilių ir šlamšto apsaugą. Be to, laiške buvo aprašyta svarbi GDPR laikymosi kontaktinių formų tema ir patarimai, kaip tai pasiekti. Galiausiai apžvelgėme daugybę kitų puikių papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami pridėti kontakto formą į savo „WordPress“ svetainę.

Iki šiol jūs žinote viską, ko reikia norint pridėti formą į savo svetainę. Tikimės, kad tai atneš puikių galimybių ir naujų įdomių kontaktų.

Ar turite klausimų, kaip pridėti kontaktinę formą į savo svetainę? Jei taip, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map