Kaip pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“

Kaip pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“Išmokti pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“ yra labai svarbi jūsų pačios svetainės paleidimo dalis. Programinė įranga gali suteikti jums vertingos informacijos apie tai, kas jūsų svetainėje neveikia, ir leidžia priimti pagrįstus sprendimus dėl jos ateities.


Šiame vadove atsakysime į kelis klausimus apie „Google Analytics“, įskaitant:

 • Kas yra „Google Analytics“ ir kodėl jums to reikia?
 • Kaip prisiregistruoti prie „Google Analytics“?
 • Kaip pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“?
 • Kaip įdiegti „Google Analytics“ naudojant „WordPress“ papildinį?

Pradėkime.

Kas yra „Google Analytics“ ir kodėl jums to reikia?

Prieš įsigilindami į techninę medžiagą, pirmiausia pakalbėkime apie šio įrašo temą – Google analizė. Jei esate visiškas naujokas, galbūt net nežinote, kas tai yra ir kodėl verta jį prijungti prie savo „WordPress“ svetainės. Taigi, apžvelkime tai pirmiausia.

1. „Google Analytics“ padeda geriau pažinti savo auditoriją

„Google Analytics“ yra žiniatinklio analizės rinkinys, padedantis suprasti ir analizuoti žiniatinklio srautą. Tai yra daugiau nei 50 milijonų svetainių visame pasaulyje.

Veiksmas yra tai, kad į savo puslapį įtraukiate „JavaScript“ kodo fragmentą (daugiau apie tai, kas aprašyta žemiau), kuris leidžia „Google“ sekti į jūsų svetainę atvykstančių lankytojų veiklą. Tada ji surinks šią veiklą ir pateiks statistikos forma „Google Analytics“ paskyroje.

„Google Analytics“ pavyzdys

Štai ką galite sužinoti iš statistikos:

 • Kas lankosi jūsų svetainėje? – Geografinė ir techninė informacija apie tai, iš kur yra jūsų auditorija, ir apie įrenginius, kuriuos jie naudoja jūsų svetainei pasiekti.
 • Ką daro jūsų lankytojai? – Sužinokite, kuriuos puslapius jie žiūri, jūsų atmetimo rodiklį (tai reiškia lankytojų, kurie palieka vos po vieną puslapį, dalį), kiek laiko jie lankosi jūsų svetainėje ir dar daugiau.
 • Kada jie atvažiuoja? – „Google Analytics“ taip pat parodo, kada tiksliai žmonės ateina į jūsų svetainę valandą, dieną, savaitę ar mėnesį.
 • Kaip jie suranda jūsų svetainę? – Taip pat gaunate informacijos apie tai, ar auditorija suranda jūsų svetainę paieškos varikliuose (ir kuri iš jų), socialinėje žiniasklaidoje, nuorodose kitose svetainėse ar jie įveda jūsų svetainės adresą tiesiogiai.
 • Kaip jie sąveikauja su jūsų turiniu? – Iš „Google Analytics“ jūs taip pat suprantate, kaip žmonės sąveikauja su jūsų „WordPress“ svetaine, pavyzdžiui, kokias nuorodas jie spustelėjo. Jei apibrėžiate tam tikrus tikslus (pvz., Lankytojų pavertimą el. Pašto abonentais), galite juos ir stebėti.

2. Naudokite informaciją, kad optimizuotumėte savo svetainę

Ką tu gali padaryti su šia informacija? Kuo tai jums naudinga? Žinojimas aukščiau leidžia padaryti daugybę dalykų.

 • Sureguliuokite savo svetainę, kad ji geriau aptarnautų auditoriją. Pavyzdžiui, tobulinant techninius aspektus arba pridedant kalbą.
 • Optimizuokite srauto šaltinius – daugiau investuokite į tuos, kurie dirba ypač gerai, arba sutelkite pastangas į tuos, kurie neveikia.
 • Patobulinkite savo turinį ir turinio strategiją, kad lankytojams suteiktumėte daugiau to, kas juos domina.
 • Stebėkite rinkodaros kampanijas ir sužinokite, ar jos veikia.
 • Raskite savo blogiausiai veikiančius puslapius ir imkitės veiksmų, kad juos pagerintumėte.

Trumpai tariant, internetinė analizė leidžia pašalinti spėliones ir priimti sprendimus dėl savo svetainės, remiantis faktais ir sunkiais duomenimis, o ne žarnyno pojūčiu. „Google Analytics“ yra visiškai nemokama naudoti, todėl ji neprisideda prie svetainių mokesčių.

1 žingsnis. Prisiregistruokite naudodami „Google Analytics“

Prieš prijungdami programinę įrangą prie savo svetainės, pirmiausia turite prisiregistruoti. Pirmiausia tai padarysime eidami į „Google Analytics“ pagrindinis puslapis.

Sukurkite „Google Analytics“ paskyrą

Jei jau turite „Google“ paskyrą, tiesiog naudokitės ja prisijungdami. Jei ne, spustelėkite mygtuką, kad prisiregistruotumėte ir sukurtumėte visiškai naują paskyrą. Kai atliksite bet kurį iš jų, pamatysite žemiau esantį ekraną.

Nustatykite „Google Analytics“ paskyrą

Tai jau beveik parodo procesą, kurį mes eisime. Pataikė Registruotis pradėti. Kitame ekrane, kai jums bus pasirinkta tarp programos mobiliesiems ir svetainės, įsitikinkite, kad pasirinkote a Interneto svetainė. Po to turite įterpti savo duomenis.

Nurodykite sąskaitos duomenis

Atminkite, kad jūsų paskyroje gali būti keletas jūsų stebimų svetainių. Taigi tinkamas paskyros pavadinimas gali būti kažkas panašaus Verslo svetainės. Tinklalapis pavadinimas, adresas, pramonės kategorija, šalis ir laiko juosta turėtų būti savaime suprantami. Pagal Duomenų bendrinimo nustatymai, galite pasirinkti bet ką, kas jums tinka.

Baigę spustelėkite Gaukite stebėjimo ID tęsti. Kitame žingsnyje gali tekti sutikti su „Google Analytics“ taisyklėmis ir nuostatomis. Po to pamatysite puslapį su savo stebėjimo kodu ir stebėjimo ID.

„Google Analytics“ stebėjimo kodas ir ID

Kol kas tai yra viskas, ko norėjome pasiekti.

Kitame etape stebėjimo kodą pridėsime prie jūsų „WordPress“ svetainės. Tam jums gali prireikti kodo arba stebėjimo ID, todėl prasminga palikti naršyklės skirtuką atvirą. Jei uždarysite ir prireiks ten patekti vėliau, stebėjimo kodą visada rasite Administratorius> Stebėjimo informacija> Stebėjimo kodas.

2 veiksmas. Sužinokite „Google Analytics“ pagrindus

Prieš pradėdami spręsti, kaip pridėti kodą į savo svetainę, pasinaudokime proga greitai pasižvalgyti po pagrindinę „Google Analytics“ sąsają. Tokiu būdu geriau suprantate, kokią informaciją galite rasti ten. Galite patekti ten spustelėję Namai mygtuką.

„Google Analytics“ paskyra

Dešinėje visada matysite savo svetainės statistiką, o kairėje galėsite pasirinkti, kuriuos duomenis žiūrėti. Programa, kurioje praleisite daugiausia laiko, yra ta Ataskaitos skirtukas. Rasite daugybę skirtingų skyrių, kuriuose, paspaudus, yra kiti submeniu ir ši informacija:

 • Realiu laiku – Parodo, kas vyksta jūsų svetainėje stebėjimo metu. Kiek lankytojų šiuo metu joje yra, iš kur jie yra, ką jie žiūri ir dar daugiau.
 • Auditorija – Pateikiama informacija, padedanti daugiau sužinoti apie savo vartotojus, pvz., Lankytojų skaičius per tam tikrą laikotarpį, kiek jie vidutiniškai išbuvo, demografinė ir techninė informacija apie juos..
 • Įsigijimas – Parodo, kurie šaltiniai siunčia vartotojus į jūsų svetainę, ir informaciją apie jūsų rinkodaros kanalus.
 • Elgesys – Viskas apie tai, ką jūsų vartotojai daro atvykę į jūsų svetainę, apie turinį, kurį jie žiūri ir dar daugiau.
 • Konversija – Jei esate nustatę tikslus „Google Analytics“, štai kur suprantate, kaip jums sekasi juos pasiekti.

Viskas gerai iki šiol? Tada pažiūrėkime, kaip dabar pridėti „Google Analytics“ prie savo „WordPress“ svetainės.

3 veiksmas. Pridėkite „Google Analytics“ prie „WordPress“

Kad „Google Analytics“ galėtų pradėti stebėti jūsų lankytojus, aukščiau pateiktas kodas turi būti kiekviename jūsų svetainės puslapyje, kuriame norite tai padaryti. Paprastai tai yra visi jie. Štai kaip tai galite pasiekti rankiniu būdu.

A variantas: įdėkite kodą į antraštė.php

Vienas pagrindinių būdų pridėti stebėjimo kodą į savo svetainę yra įterpti jį į antraštę. Tokiu būdu jis bus įkeltas kiekviename puslapyje.

„WordPress“ nustatymo būdo dėka tai labai lengva pasiekti. Dauguma standartinių temų yra antraštė.php failą, atsakingą už svetainės antraštės skyriaus išvedimą. Taigi čia galite tiesiog įvesti „Google Analytics“ kodą.

Tačiau atlikdami temos failų pakeitimus atminkite, kad visada geriausia tai padaryti vaiko tema. Priešingu atveju jie pasiklys, kai atnaujinsite pagrindinę temą. Vaikų temos apskritai yra labai naudingos, todėl būtinai skaitykite apie jas toliau.

Sukūrę vaiko temą, tiesiog nukopijuokite antraštė.php iš pagrindinės temos į ją ir pradėkite ją redaguoti. Tada nukopijuokite ir įklijuokite stebėjimo kodą iš „Google Analytics“ į jį prieš pat uždarymą kronšteinas.

Pridėkite „Google Analytics“ stebėjimo kodą prie „WordPress“ antraštės failo

Taip pat įsitikinkite, kad kodas yra įvyniotas

Išsaugokite, įkelkite ir nuo to momento „Google Analytics“ turėtų pradėti stebėti.

C variantas: naudokite pasirinktinį papildinį

Trečioji galimybė rankiniu būdu pridėti stebėjimo kodą į savo svetainę yra sukurti savo papildinį. Tai taip pat suteikia galimybę įjungti ir išjungti takelius iš „WordPress“ galinės dalies. Be to, jis užtikrina, kad „Google Analytics“ stebėjimo kodas išliktų jūsų svetainėje, net jei keičiate temas.

Jei anksčiau niekada nesukūrėte papildinio, nesijaudinkite - tai tikrai paprasta! Prieš pradėdami prieiti prie jos, tiesiog atkreipkite dėmesį: kad toliau veiktų, jūsų aktyvioji tema turi turėti wp_head kabliukas viduje antraštė.php. Paprastai tai įgyvendinama pagal numatytuosius nustatymus, tačiau verta patikrinti!

Baigę viskas, ką jums reikia padaryti, yra sukurti naują PHP failą. Paimkite pasirinktą teksto rengyklę, sukurkite naują failą ir išsaugokite jį kaip kažką panašaus „nick-google-analytics.php“. Tada pridėkite prie jo šį kodą (užuomina: tai ta pati funkcija kaip ir prieš tai pridėjus antraštę, leidžiančią „WordPress“ žinoti, kad tai yra papildinys).

  

Būtinai pakeiskite stebėjimo kodo pavyzdį (viskas tarp ) su savo. Priešingu atveju jis neveiks. Be to, sureguliuokite antraštę, kuriai norite.

Baigę išsaugokite failą ir įkelkite jį į savo svetainės papildinių aplanką (wp-content> papildiniai). Jei norite, taip pat galite suteikti savo poaplankį. Kai baigsite, suaktyvinkite jį iš „WordPress“ foninės programos kaip bet kurį kitą papildinį.

Suaktyvinkite tinkintą „WordPress“ papildinį „Google Analytics“ stebėjimo kodui

Nors tai, kas išdėstyta aukščiau, nėra labai sudėtinga, dar lengvesnis būdas yra naudoti vieną iš daugelio galimų papildinių. Apžvelgsime procesą vienu pavyzdžiu dabar ir vėliau pažvelgsime į dar kelis papildinius, kurie gali padaryti tą patį.

Kaip įdiegti „Google Analytics“ naudojant „WordPress“ papildinį

Šiam mokymui naudosime „Google Analytics“, skirta „WordPress“, pateikė „MonsterInsights“. Tai populiariausias katalogo šiam tikslui skirtas papildinys, kuriame įdiegta daugiau nei du milijonai. Tai taip pat labai lengva naudoti ir kartu su moduliu, kuris padeda jį suderinti su GDPR (deja, tik „premium“ versijoje).

Eime!

1. Įdiekite papildinį

Natūralu, kad kiekvieną kartą, kai norite naudoti papildinį savo „WordPress“ svetainėje, pirmas žingsnis yra jo įdiegimas. Dėl to tiesiog eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Ieškokite jo pagal pavadinimą (ieškote Google analizė turėtų pakakti).

„Google Analytics WordPress“ papildinys

Kai jį rasite sąraše, paspauskite Įdiegti dabar norėdami pradėti jį atsisiųsti į savo svetainę. Suaktyvinkite, kai viskas bus padaryta.

2. Prisijunkite prie „Google Analytics“

Kai įskiepis aktyvus, rasite naują meniu punktą, vadinamą Įžvalgos jūsų svetainės informacijos suvestinėje. Spustelėkite ją, kad eitumėte į Nustatymai Meniu.

Autentifikuokite „MonsterInsights“ naudodami „Google Analytics“ paskyrą

Spustelėkite Autentifikuokite naudodami „Google“ paskyrą. Tai nukreips jus į „Google Analytics“ puslapį. Jūsų bus paprašyta prisijungti arba, jei jau esate, pasirinkti paskyrą, kurią norite naudoti stebėjimui.

Prisijunkite prie „Google“ paskyros

Kai būsite prisijungę, „Google Analytics“ paprašys jūsų suteikti leidimą „WordPress“ papildiniui pasiekti jūsų duomenis.

Leisti papildiniui pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“

Tai būtina, kad jis veiktų, įsitikinkite, kad leidžiate. Po to vis tiek turite pasirinkti profilį, kurį norite sekti. Pasirinkite tą, kurį sukūrėte anksčiau, ir atlikite autentifikavimą.

Viskas! Būsite nukreipti atgal į savo svetainę. Mes jums pasakėme, kad bus lengva!

2.1 Alternatyvus metodas

Tai nėra vienintelis būdas pridėti „Google Analytics“ prie savo „WordPress“ svetainės naudojant šį papildinį. Stebėjimo UA kodą taip pat galite įvesti rankiniu būdu. Tam tiesiog spustelėkite Spustelėkite čia, jei norite autentifikuoti rankiniu būdu.

Rankiniu būdu įveskite „Google Analytics“ stebėjimo ID į „WordPress“

Savo „UA“ kodą kaip stebėjimo ID rasite „Google Analytics“ paskyroje.

„Google Analytics“ stebėjimo ID

Nukopijuokite ir įklijuokite jį papildinio nustatymų lauke. Tada išsaugokite pakeitimus. padaryta!

Tiesiog žinokite, kad tokiu būdu negalite naudoti „MonsterInsights“ ataskaitų savo „WordPress“ foniniame fone.

3. Sureguliuokite stebėjimo nustatymus

Prisijungę galite spustelėti Stebėjimas skirtuką viršuje, jei norite pakeisti programos lankytojų stebėjimo būdus.

„MonsterInsights“ stebėjimo nustatymai

Greitai apimsime svarbiausią:

 • Įsitraukimas - Parinktys, leidžiančios nekreipti dėmesio į svetainės vartotojus pagal vartotojo vaidmenį ir įgalinančios įvykių stebėjimą (ty nuorodų paspaudimai)
 • Demografija - Įjunkite demografinius rodiklius ir pomėgių ataskaitas. Dar svarbiau - čia galite įjungti IP anonimizavimą.
 • Leidimai - Leiskite jums kontroliuoti, kas jūsų svetainėje gali žiūrėti ataskaitas ir keisti nustatymus, ar norite, kad papildinys automatiškai atnaujintųsi, stebėtumėte naudojimo statistiką ir rodytumėte pranešimus.

Yra keletas nedidelių dalykų, kuriuos galite pakeisti, pvz., Tvarkydami filialų nuorodas ir dar daugiau. Deja, dauguma variantų yra „premium“ papildinio versijos dalis.

4. Patikrinkite ataskaitas

Šaunus dalykas „MonsterInsights“ yra ne tik tai, kad juo lengva naudotis, bet ir tai, kad jis „Google Analytics“ duomenis nukreipia tiesiai į „WordPress“ prietaisų skydelį. Galite pamatyti žemiau Įžvalgos> Ataskaitos.

„MonsterInsights“ ataskaitų teikimas

Atminkite, kad reikia laiko, kol „Google“ parodys bet kokius duomenis. Todėl šiuo metu ši dalis gali būti tuščia, kaip ir jūsų „Google Analytics“ paskyroje. Paprastai užtrunka 12–24 valandas, kol duomenys pradedami rodyti, tiesiog patikrinkite vėliau.

„Google Analytics“ ir „WordPress“ trumpai

„Google Analytics“ yra svarbus įrankis norint pagerinti jūsų „WordPress“ svetainę. Tai gali suteikti neįkainojamos informacijos apie jūsų auditoriją, kad galėtumėte geriau aptarnauti juos.

Aukščiau esančiame įraše mes kalbėjome apie viską, ką turite žinoti apie šį internetinės analizės rinkinį, įskaitant tai, ką turite galvoti apie duomenų privatumo įstatymus.

Be to, kaip jūs jau matėte, pridėti analizę į savo svetainę nėra sudėtinga. Iš esmės jums tereikia užsiregistruoti ir pridėti stebėjimo kodą į savo svetainę.

Pastarąjį galite padaryti rankiniu būdu, pridėdami jį prie šablono failų, įtraukdami jį į funkciją arba pasirinktinį papildinį. Plugins siūlo dar patogesnį būdą, kaip jūs matėte. Taip pat yra daugybė skirtingų variantų.

Iki šiol esate pasirengę pridėti „Google Analytics“ prie savo „WordPress“ svetainės. Tikimės, kad tai padės padaryti jūsų svetainę dar sėkmingesne!

Ar turite minčių apie „Google Analytics“ ir „WordPress“? Jei taip, prašome pasidalinti ja žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map