Kaip pridėti el. Laiškų prenumeratą į savo svetainę

Kaip pridėti el. Laišką


Jei norite sužinoti, kaip pridėti el. Laiško prenumeratą į savo svetainę, čia pateikiame keletą žingsnis po žingsnio instrukcijas..

Tai kas yra pradedančiajam draugiška pamoka, kaip pridėti gerai atrodančią prenumeratos dėžę į savo „WordPress“ svetainę, ir kaip prijungti jį prie el. pašto rinkodaros paslaugos. Geriausia tai, kad jums nereikės mokėti nė cento.

Dalykai, kurių jums reikia, kad galėtumėte pridėti el. Laiško prenumeratą į savo svetainę

Geros naujienos čia; jums iš esmės nieko nereikia, ką jau turite, tai yra:

 • veikianti „WordPress“ svetainė
 • administratoriaus paskyrą toje svetainėje
 • maždaug 15 minučių tavo laiko

Yra tik trys viso proceso etapai:

 1. �� Prisiregistruokite naudodami nuolatinį kontaktą
 2. �� Sukurkite naujienlaiškio registracijos formą
 3. �� Pridėkite formą prie savo svetainės

Štai kaip juos atlikti (nereikia kodavimo įgūdžių).

1 veiksmas: �� Prisiregistruokite naudodami nuolatinį kontaktą

„Kas yra nuolatinis kontaktas?“ – girdime jus klausiant. Paprasčiau tariant, nuolatinis kontaktas yra įrankis, kuris pasirūpins jūsų naujienlaiškių prenumeratoriais ir jiems pateiks jūsų el..

„Gerai, bet kodėl aš negaliu tiesiog siųsti savo informacinių biuletenių iš„ Gmail “?“ Tai dažnas klausimas. Ir teisingai – klausti reikia intuityviai.

Na, tiek, kiek „Gmail“ veikia gerai kai siunčiate vieną el. laišką vienam asmeniui (klasikinis asmeninio naudojimo atvejis), viskas ne taip gerai išeina, kai pradedate siųsti tą patį pranešimą keliems gavėjams – kaip tai darytumėte naudodami informacinį biuletenį.

Po tam tikro laiko jūsų el. Laiškai bus pažymėti kaip šlamštas ir visiškai nebebus perduodami jūsų gavėjams. Štai kodėl norite, kad kažkas kitas pasirūpintų faktiniu el. Laiškų siuntimu. Idealiu atveju tai turėtų būti geros reputacijos įmonė, kuri nepažymės jūsų pranešimų kaip pažymėtų.

Tai yra momentas, kai žaidžiamas nuolatinis kontaktas.

Štai ką turėtumėte žinoti apie nuolatinį kontaktą, kai naudojate jį tvarkydami savo svetainės el. Pašto informacinių biuletenių prenumeratos integraciją:

 • Yra 30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis, todėl galite išbandyti platformą ir pamatyti, kaip ji jums patinka.
 • Tai leidžia jums apdoroti el. Laiškus vaizdinėje sąsajoje, naudojant vilkimo ir nuleidimo funkciją.
 • Jis turi pažangias el. Pašto rinkodaros automatizavimo funkcijas, kurios padeda veiksmingiau bendrauti su abonentais.
 • Pastovus kontaktas pasirūpins, kad jūsų abonentų sąrašas būtų saugus ir atitiktų tarptautinius duomenų privatumo įstatymus.
 • Pastovus kontaktas taip pat tvarkys naujas prenumeratas ir užtikrins, kad visi, pasirinkę naujienas, gauti iš jūsų.
 • Nuolatinį kontaktą galite lengvai integruoti į savo svetainę.
 • Gaunate papildomų socialinės žiniasklaidos įrankių (naujų naujinių skelbimui) ir netgi svetainių kūrėją nemokamai.

Nuolatinis kontaktas prasideda nuo 20 USD / mėn. Už tą kainą 500 abonentų sąrašui galite nusiųsti neribotą skaičių el. Laiškų.

Norėdami pradėti naudotis „Constant Contact“, eikite į ConstantContact.com ir spustelėkite mygtuką, pažymėtą etiketėje UŽSIREGISTRUOKITE DABAR.

Pastovaus kontakto registracija

Prisiregistruodami turėsite pateikti savo asmeninę informaciją ir įvesti išsamią informaciją apie savo mokėjimo metodą (jums nereikės mokėti per pirmąsias 30 dienų).

Jei viskas klostysis gerai, gausite patvirtinimo el. Laišką ir galėsite prisijungti prie savo vartotojo skydelio.

Pagal numatytuosius nustatymus „Pastovus kontaktas“ sukuria jums vieną pirminį kontaktų sąrašą ir įdeda į jį savo el. Paštą – taigi jūs esate pirmasis abonentas. Čia taip pat yra tavo visi faktinis abonentai priskiriami, kai jie prisiregistruoja gauti jūsų informacinius biuletenius. Tą kontaktų sąrašą galite rasti spustelėję Kontaktai iš pagrindinio meniu.

Nuolatiniai kontaktai

Čia pateikiami kiti skyriai, kuriuos galite rasti pagrindiniame prietaisų skydelio meniu, kad galėtumėte suprasti, ką „Constant Contact“ gali padaryti už jus:

 • Akcijos – štai kur jūs eisite siųsti naujų informacinių biuletenių
 • Ataskaitų teikimas – kai tik atsiųsite porą informacinių biuletenių, čia pamatysite kampanijų efektyvumo ataskaitas, paspaudimus, atidarymus ir dar daugiau
 • Registracijos formos – čia galite sukurti naujas registracijos formas ir jas pridėti prie savo svetainės
 • Biblioteka – Pastovus kontaktas suteikia jums prieigą prie fotografijos, bendradarbiaujant su „Shutterstock“
 • Socialinis – tai nuolatinio kontakto premijos funkcija, leidžianti skelbti atnaujinimus tiesiai į savo socialinės žiniasklaidos profilius
 • Integracijos – galimų integracijų su trečiųjų šalių įrankiais ir paslaugomis katalogas
 • Interneto svetainė – visavertis svetainių kūrėjas.

2 žingsnis: �� Sukurkite naujienlaiškio registracijos formą

Puiki vieta pradėti tikrąjį darbą naudojant „Constant Contact“ yra sukurti naują prisiregistravimo formą – t. Y. Formą, kurią žmonės naudos norėdami patekti į jūsų naujienlaiškių sąrašą.

Norėdami pradėti, spustelėkite Registracijos formos viršutiniame meniu.

Pastovus susisiekimas su nauja forma

Tada spustelėkite Sukurkite prisijungimo formą mygtuką. Pastovus kontaktas suteiks jums galimybę pasirinkti iš keturių skirtingų formų rūšių:

Nuolatinio kontakto formos

Kadangi šiandien diskutuojame, kaip pridėti naujienlaiškį el. Paštu / prenumeratą į savo svetainę, greičiausiai jus domins Iššokantis langas arba Inline forma. Mes eisime su pastaruoju.

Pastoviai vartydamas „Constant Contact“ parodo pagrindinę formos versiją:

Pastovaus kontakto pagrindinė forma

Galite pritaikyti šią formą, jei norite, spustelėdami šoninėje juostoje esančias parinktis, parašydami savo kopiją, sureguliuodami foną, prisiregistravimo mygtuką ir pasirinkdami laukų rinkinį, kurį norite įdėti į formą (eikite tik su el paprastai nusiųs daugiau abonentų – prisiregistruoti jiems bus be vargo).

Kalbant apie efektyvios kopijos rašymą, tai turėsite išsiaiškinti patys. Turėtumėte galvoti apie tai, kaip padaryti, kad jūsų pranešimas būtų unikalus jūsų svetainėje ir kokiai auditorijai norite pasiekti.

Baigę tvarkyti savo formą, spustelėkite Paskelbti mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe.

Pamatysite sėkmės pranešimą kartu su instrukcijomis, ką daryti toliau.

Nuolatinė kontaktinės formos sėkmė

 • Spustelėkite Inline kodas nuorodą (žr. aukščiau pateiktą ekrano kopiją) ir nukopijuokite ir įklijuokite ją patogiai, pavyzdžiui, į naują failą darbalaukyje.
 • Tą patį padarykite su Visuotinis kodas.

Pastovaus kontakto vidinis kodas

3 žingsnis: �� Į savo svetainę įtraukite naujienlaiškio registracijos formą

Paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti, yra pridėti naujienlaiškio formą į savo svetainę.

Pastovus kontaktas niekaip neriboja to, ką galite padaryti čia. Efektyviai galite įtraukti formą bet kur, kur norite – šoninėje juostoje, žemiau savo tinklaraščio įrašų, pagrindiniame puslapyje, tiesiogine prasme.

Visa tai atliekama naudojant du kodo elementus, kurie jums buvo duoti ankstesniame žingsnyje: Visuotinis kodas ir Inline kodas.

Mes padarysime Visuotinis kodas Pirmas.

Pastovaus kontakto universalus kodas

Pastovus kontaktas nurodo įklijuoti jį prieš pat uždarymą jūsų svetainės šaltinio kodo žyma. Nesijaudinkite, jei nesate tikri, ką tai reiškia. Praktiškai yra naudingas sprendimas, kurį galime panaudoti čia.

Mes naudosimės mūsų svetaine raštai tvarkyti Visuotinis kodas įtraukimas. Valdikliai paprastai yra visuose „WordPress“ svetainės antriniuose puslapiuose, kodo gabalėlio pridėjimas į valdiklį veikia taip pat gerai, kaip jį pridedant prieš uždarant. žyma.

„WordPress“ informacijos suvestinėje eikite į Išvaizda → Raštai. Patraukti Tinkintas HTML valdiklį ir vilkite jį į vieną iš jūsų turimų valdiklio sričių – geriausia į kai kurią poraštės sritį. Įklijuokite į savo Visuotinis kodas ten. Patinka taip:

valdiklis poraštėje

Spustelėkite Sutaupyti.

Šiame etape jūs jau įpusėjote pridėti naujienlaiškio prenumeratos formą į savo svetainę!

Dabar imsis savo Inline kodas ir įklijuokite jį tiksliai ten, kur norite matyti prenumeratos formą.

Dvi populiarios galimybės:

 • a) Užsisakykite prenumeratos formą žemiau tinklaraščio įrašų
 • (b) Prenumeratos formos įdėjimas į šoninę juostą arba kitą valdiklio sritį

a) Užsisakykite prenumeratos formą žemiau tinklaraščio įrašų

Dirbdami tinklaraščio įraše spustelėkite „+“ mygtuką, norėdami pridėti naują bloką, ir pasirinkite Tinkintas HTML blokuoti iš sąrašo.

tinkintas html

Įklijuokite į savo Inline kodas į bloką. Patinka taip:

kodas bloke

Išsaugoję įrašą, jūsų prenumeratos forma pasirodys toje pačioje vietoje, kur įdėjote tą tinkintą HTML bloką.

(b) Prenumeratos formos įdėjimas į šoninę juostą arba kitą valdiklio sritį

Tikriausiai populiariausias būdas, kurį naudoja dauguma žmonių, prenumeratos formos pridėjimas prie svetainės šoninės juostos ar kitoje valdiklio srityje.

Norėdami tai padaryti, tiesiog eikite į Išvaizda → Raštai savo „WordPress“ informacijos suvestinėje. Pasirinkite valdiklio sritį (jūsų šoninė juosta, pvz.) ir pridėkite Tinkintas HTML valdiklis – tai tos pačios rūšies valdiklis, kurį naudojome Visuotinis kodas porą žingsnių aukščiau.

Šį kartą įklijuokite į savo Inline kodas ten ir spustelėkite Sutaupyti.

Šiame etape jūsų informacinio biuletenio forma buvo įtraukta į valdiklio sritį ir ji veikia visu pajėgumu. Visi, apsilankę jūsų svetainėje, galės ją pamatyti!

Atlikta ir padaryta! ��

Viskas; mes ką tik spėjome į jūsų svetainę įtraukti el. laiško prenumeratą el. paštu. Ar esate patenkintas, kaip paaiškėjo jūsų registracijos forma? Ar yra dar kažkas, kuo galime padėti?

Jei norite sužinoti daugiau apie „WordPress“ tinklalapio kūrimą ir kaip jį naudoti savo verslo rinkodarai, svetainėje rasite daugiau informacijos:

 • Kaip susikurti savo domeno vardo el. Pašto paskyras
 • Kaip susikurti svetainę
 • Kaip pradėti internetinę parduotuvę
 • Kaip sukurti internetinį dienoraštį
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map