Kaip pridėti CDN prie WordPress svetainės

CDN pridėjimas prie „WordPress“ svetainės


Šiais laikais svetainės tapo dinamiškesnės ir turtingesnės, todėl gali padidėti pradinio įkėlimo laikas lankytojams iš kitų pasaulio šalių.

Vidutinis puslapio dydis yra daugiau nei 2 MB – tai beveik dvigubai daugiau nei prieš 3 metus.

Bet, kaip jau galėjote žinoti, lėtesnėms svetainėms nėra jokios reikšmės, kai kalbama apie bendrą vartotojo patirtį, SEO ir „Google“ reitingus.

„Google“ nuomone, idealus vidutinės svetainės įkėlimo laikas yra mažiau nei sekundę.

Įdiegtas CDN
Perkėlus į „Cloudflare DNS“, vidutinis įkrovimo laikas nuo ~ 700ms iki ~ 200ms.

Lėtesnės svetainės prisideda prie mažiau patenkinančios vartotojo patirties, kuri „Google“ visai nepatinka, o mobiliesiems įrenginiams – dar blogiau. Čia naudinga „WordPress CDN“ (turinio pristatymo tinklo) paslauga.

Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kaip „WordPress“ CDN paslauga gali padėti pagreitinti jūsų svetainę ir parodyti skirtingas galimybes integruoti CDN paslaugą į jūsų „WordPress“ svetainę. 

Kaip pridėti CDN prie „WordPress“ svetainės (turinys):

 1. Kas yra CDN?
 2. Kaip veikia CDN?
 3. Ar man reikia CDN programoje „WordPress“?
 4. Populiarūs CDN teikėjai
 5. CDN turėjimo „WordPress“ pranašumai

Kas yra CDN?

Turinio pateikimo tinklas arba CDN naudojamas turinio akimirksniu pateikimui galutiniam vartotojui. Tinklalapio įkėlimas užtrunka, jei serveris yra pažymėtas kiekvienai užklausai, ypač jei serveris yra toli nuo vartotojo.

Tai taip pat žinoma kaip latencija, kurią CDN buvo sukurtas įveikti. Užuot prisegę žiniatinklio serverį kiekvienai užklausai; CDN saugo tinklalapio kopiją ir pateikia ją galutiniam vartotojui kiekvienai paskesnei užklausai iš artimiausio serverio.

kas yra CDN

Šaltinis: KeyCDN

Aukščiau pateiktas vaizdas paimtas iš „KeyCDN“. Tai parodo, kaip CDN serveris kaupia CSS failą, kurio reikalaujama tik vieną kartą iš kilmės serverio, ir yra perduodamas iš CDN serverio pateikus vėlesnes užklausas.

Kaip veikia CDN?

Norint suprasti, kaip veikia CDN, svarbu suprasti, kodėl CDN pirmiausia buvo reikalingas. Svetainė priglobta žiniatinklio serveryje, turinčiame vieną fizinę vietą. Jei vartotojas yra netoli šios serverio vietos, tai iš žiniatinklio serverio pateikiamas turinys bus greitesnis, palyginti su vartotoju, naršančiu iš kito pasaulio krašto..

Pvz., Jei interneto serveris yra Londone, JK; vartotojas, naršantis iš Vokietijos ar Ispanijos, sulauks greitesnio atsakymo, palyginti su vartotoju, naršančiu visą kelią iš Rusijos.

CDN serverių tinklas

CDN serveriai, teikiantys turinį vartotojams jų domeno viduje

Siekiant išvengti šio vėlavimo pristatant turinį; CDN sukuria šių tinklalapių kopijas ir saugo juos visame pasaulyje esančiuose serveriuose. Siekdamas užtikrinti greitesnį pristatymą kiekvienam vartotojui, CDN naudoja savo POP (buvimo taškus), esančius įvairiose vietose visame pasaulyje. Šiuose PoP yra keli serveriai, atsakingi už turinio tiekimą vartotojui, lankančiam svetainę, atsižvelgiant į jos parametrus. CDN tiek statinį, tiek dinaminį turinį, kuriame yra daugialypės terpės failai, HTML, „JavaScript“ ir CSS failai.

Ar man reikia CDN „WordPress“ svetainėje?

CDN yra būtinas kiekvienai svetainei, turinčiai pasaulinę auditoriją. Nesvarbu, ar turite tinklaraštį, ar internetinę parduotuvę, turinio pristatymo tinklas (CDN) žymiai pagerina vartotojo patirtį ir padidina bendrą produktyvumą.

CDN paslaugos yra plačiai naudojamos ir tampa populiarios tarp „WordPress“ vartotojų, norinčių pasiūlyti geresnę patirtį savo vartotojams. Įmonių, besinaudojančių CDN paslaugomis, sąrašas yra didžiulis – skaitmeninės agentūros; Pramogos; Sveikatos apsauga; Elektroninė komercija; Švietimas ir reklama.

Yra viena išimtis, kai CDN gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Jei vykdote griežtai lokalizuotą verslą ir didžioji jūsų tikslinės auditorijos dalis priklauso jūsų vietovei, tada naudodami CDN iš tikrųjų gali būti dar blogiau. Taip yra todėl, kad jis pridės papildomą nereikalingą CDN serverių sluoksnį, kurio nereikia, nes tikrasis žiniatinklio serveris yra pasiekiamas ir jam nereikia kitų išteklių turiniui pristatyti.

Populiarūs CDN teikėjai ir sąrankos procesas (žingsnis po žingsnio)

Yra daugybė kompanijų, siūlančių CDN paslaugas ir turinčių skirtingus paketus. Prieš investuodami į paslaugų teikėją, siūlome atlikti tyrimą. Galite apsvarstyti šiuos dalykus.

 1. Debesuota
 2. „StackPath“
 3. Sucuri
 4. KeyCDN

Galite rasti daugiau patikimos CDN paslaugos šiame palyginime.

Anksčiau buvo sudėtinga integruoti CDN į „WordPress“ svetainę, nes ją reikėjo sukonfigūruoti daugelyje vietų. Atsiradus moderniems įskiepiams, viskas pasikeitė; CDN pridėjimas prie „WordPress“ svetainės yra tik kelių žingsnių klausimas.

1) „Cloudflare“ CDN Sąrankos procesas

Kitas CDN, kurį mes integruosime į mūsų „WordPress“ svetainę, yra „Cloudflare“. Šis CDN yra labai populiarus tarp „WordPress“ vartotojų dėl jo veikimo, saugumo ir nemokamos prenumeratos.

Norėdami pradėti naudotis „CloudFlare“, apsilankykite jų svetainėje ir viršutinėje naršymo juostoje spustelėkite nuorodą „Registracija“. Tada įveskite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį ir spustelėkite mygtuką Sukurti sąskaitą.

Darbo su „cloudflare“ pradžia

Kai paskyra bus sukurta, jūsų paprašys pridėti svetainę.

Svetainės įtraukimas į „Cloudflare“

Įveskite savo svetainės URL ir spustelėkite mygtuką Pridėti svetainę, jei norite tęsti.

Kitame ekrane pasirinkite norimą „Cloudflare“ prenumeratos planą. Šiame straipsnyje mes naudosime nemokamą versiją.

Pasirinkus „Cloudflare“ planą

Patvirtinęs prenumeratos planą, svetainė nuskaitys jūsų DNS įrašą.

Spustelėkite Tęsti, jei norite gauti naujus vardų serverius.

„Cloudflare“ DNS

Pakeiskite esamus vardų serverius iš „Cloudflare“ teikiamų vardų serverių ir spustelėkite Tęsti. Tai gali užtrukti apie 24 valandas, kol tai atliksite. Pabaigus pamatysite būseną suaktyvintą, o jūsų svetainės turinys bus pristatytas iš „Cloudflare“ serverių..

Norint integruoti bet kurį CDN į „WordPress“ svetainę, procesai yra beveik vienodi. Tačiau prieš investuojant į tai svarbu išanalizuoti, kuris CDN teikėjas gali jums padėti. Pagrindinis tikslas gali būti tas pats, tačiau visi jie pasižymi skirtingomis savybėmis ir kainodara.

2) „StackPath CDN“ sąrankos procesas

„StackPath“ (anksčiau „MaxCDN“) yra vienas geriausiai žinomų pavadinimų CDN pramonėje. Jie siūlo CDN planus, taip pat CDN ir svetainės ugniasienės planų derinį. Abu planai siūlo nemokamą mėnesio trukmės bandomąją versiją, kurią naudosime šiame vadove.

Norėdami pradėti, apsilankykite svetainėje ir eikite į Produktai> Briaunų paslaugos> CDN. Tada slinkite žemyn puslapyje, kol pamatysite skyrių Pradėti šiandien, pasirinkite tik CDN, tada spustelėkite Pradėti Mygtukas.

„StackPath“ pradžia

Norėdami sukurti savo sąskaitą, galite įvesti el. Pašto adresą ir slaptažodį arba prisiregistruoti naudodami jau esančią „Google“, „Facebook“ ar „Github“ paskyrą.

Sukūrę savo sąskaitą, pasirinkite Svetainių ir programų paslaugos.

Pasirinkus „Stackpath Service“

Kitame puslapyje pasirinkite CDN, tada sukonfigūruokite mokėjimo metodą ir spustelėkite Tęsti.

Tada turėsite sukurti svetainę įvesdami savo domeno vardą.

Vietos kilmės „StackPath“ pridėjimas

Spustelėkite Tęsti ir įveskite savo prieglobos serverio IP adresą. Paprastai šią informaciją galite rasti „cPanel“.

Svetainės pridėjimas prie „Stackpath“

Paskutinis žingsnis yra atnaujinti DNS parametrus ir nukreipti juos į „StackPath“ tinklą. Turėsite sukurti A įrašą ir įvesti informaciją, kurią teikia „StackPath“. Tai užtruks iki 24 valandų, kol pakeitimai įsigalios, todėl nepamirškite patikrinti savo svetainės ir įsitikinti, kad viskas veikia.

3) Sucuri CDN sąrankos procesas

„Sucuri“ yra populiarus saugos papildinys, kuris užkietins jūsų „WordPress“ svetainę ir apsaugos ją nuo įsilaužėlių. Jie turi gana tvirtą saugos platformą, kuri ne tik saugos jūsų svetainę ir nuskaitys joje kenkėjiškas programas, bet ir suteiks jums įvairių greičio optimizacijų..

Jie taip pat siūlo autonominę ugniasienę, kurioje yra įmontuotas jūsų svetainės CDN. Planai prasideda nuo 9,99 USD / mėn. Ir jiems suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Norėdami pradėti naudotis „Sucuri“ CDN, apsilankykite jų svetainėje ir išskleidžiamajame meniu Produktai pasirinkite Svetainės užkarda. Šiam mokymui mes prisijungsime prie Pagrindinio plano.

Registracija į „Sucuri“ sąskaitą

Sukurkite savo sąskaitą ir pridėkite atsiskaitymo informaciją.

Sukurti Sucuri sąskaitą

Tada galėsite pridėti savo svetainę įvesdami savo domeno vardą ir pasirinkę parinktį „Noriu naudoti„ Sucuri “DNS serverius“.

Svetainės pridėjimas prie suktinių

Paskutinis žingsnis yra atnaujinti jūsų DNS informaciją pridedant A įrašą ir nukreipiant jį į „Sucuri“ DNS serverius.

DNS pakeitimų platinimas gali užtrukti iki 48 valandų, nors Sucuri sako, kad tai gali įvykti per 6 valandas, todėl būtinai patikrinkite savo svetainę ir įsitikinkite, kad viskas buvo nustatyta teisingai.

4) KeyCDN Sąrankos procesas

Tai yra vienas našių ir plačiai naudojamų CDN. Galite išbandyti jų paslaugas prisijungę prie jų bandomosios versijos. Šiam straipsniui taip pat naudosime jų bandomąją versiją.

„KeyCDN“ registracija

Apsilankykite jų oficialioje svetainėje ir susikurkite paskyrą. Kai paskyra bus sukurta, patvirtinimo el. Laiškas bus išsiųstas jūsų el. Pašto adresu. Patvirtinus el. Laišką, jūsų sąskaita bus suaktyvinta ir galėsite pasiekti prietaisų skydelį.

„KeyCDN“ informacijos suvestinė

Šoniniame meniu eikite į „Zonos“, jei norite pridėti savo svetainės zoną ir sugeneruoti CDN URL.

„KeyCDN“ zona

Spustelėkite mygtuką Įrašyti, kad išsaugotumėte pakeitimus. Jūsų zonai suaktyvinti prireiks kelių minučių, o ją suaktyvinus pamatysite būseną Aktyvi. Kitas žingsnis yra išvalymas iš išskleidžiamojo meniu Tvarkyti meniu Veiksmai.

„KeyCDN“ zonos URL

Nukopijuokite zonos URL ir išsaugokite jį kitam veiksmui.

Įdiegti papildinį

Aukščiau pateiktame žingsnyje mes sėkmingai sukūrėme CDN paslaugą savo „WordPress“ svetainei. Dabar turime sukonfigūruoti savo „WordPress“ svetainę, kad ji galėtų tinkamai veikti su CDN tarnyba. Norėdami tai padaryti, turime reikalauti, kad vienas papildinys būtų įdiegtas mūsų „WordPress“ svetainėje.

Prisijunkite prie savo „WordPress“ prietaisų skydelio ir pridėkite naują papildinį naudodami parinktį „Plugins“. Ieškoti Breeze – „WordPress“ talpyklos papildinys.

Breeze plugin

Įdiegę suaktyvinkite papildinį ir eikite į jo nustatymus. Spustelėkite skirtuką CDN ir įklijuokite jau nukopijuotą zonos URL iš „KeyCDN“ prietaisų skydelio.

„Breeze“ papildinio nustatymai

Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus įgyvendinti CDN.

Viskas! Sėkmingai integravote CDN į savo „WordPress“ svetainę. Norėdami patvirtinti integraciją, naršykite savo svetainę bet kurioje interneto naršyklėje ir pasiekite jos šaltinio kodą. Jei integracija buvo sėkminga, pamatysite, kad failai yra atsisiunčiami per „KeyCDN“ serverius.

„KeyCDN“ testas

CDN turėjimo „WordPress“ pranašumai

„WordPress“ yra turinio valdymo sistema, sunaudojanti nemažą kiekį statinių ir dinaminių duomenų. Paprastai „WordPress“ svetainė yra pagrįsta šablonu arba tema ir kai kurias savo funkcijas įgyvendina naudodama papildinius. Toks turinys kaip antraštė, poraštė, reklamjuostės atvaizdai ir meniu nesikeičia labai dažnai ir juos gali kaupti talpykloje CDN tarnyba. Be talpyklos kaupimo, CDN teikia ir kitų privalumų.

CDN pranašumai

Sutaupo pralaidumas

Kadangi CDN talpykloje kaupia turinį ir tiekia savo kopiją faktiškai nekeldamas informacijos iš žiniatinklio serverio, sutaupysite daug pralaidumo. Tai gali neatrodyti didelis, tačiau tai gali padėti sutaupyti didelių išlaidų serveriams, skirtiems didelio srauto svetainėms.

Saugumas

Saugumas yra viena didžiausių „WordPress“ vartotojų problemų, tačiau ją galima išspręsti naudojant „CDN“ „WordPress“ svetainėje. CDN sustiprina saugumą, nes yra optimizuotas žinomoms saugumo grėsmėms, tokioms kaip paskirstyto paslaugų teikimo Denial (DDoS), atakoms ir šlamšto veiklai nustatyti naudojant robotus ir scenarijus..

Kova su dideliu srautu

Tinklalapiai, kuriuose yra didelis srautas, gali panaudoti CDN serverių tinklą. Laikinojoje atmintyje turinys yra lengvai prieinamas galutiniam vartotojui, net jei žiniatinklio serveris yra įkeltas su naujomis užklausomis.

Greitis

Tai žymiai pagerina puslapio įkėlimo greitį, nes sumažina delsos efektą pateikiant talpyklos turinį, saugomą viename iš daugelio serverių, esančių visame pasaulyje. Tai padidina vartotojo patirtį ir sumažina atmetimo rodiklį, nes vartotojai linkę daugiau laiko praleisti jūsų svetainėje.

Aukštesni SEO reitingai

Anksčiau minėjome, kad „Google“ teikia pirmenybę greitoms svetainėms. Turint CDN, jūsų svetainės našumas bus žymiai pagerintas, todėl natūralu tikėtis, kad jūsų svetainė bus geresnė paieškos varikliuose..

Geresnis prieinamumas

Galiausiai, turėdami CDN, jums nereikia jaudintis, kad svetainė mažėja, nes jūsų serveris patiria prastovas. Kadangi CDN teikia talpyklos turinį iš kelių serverių, jei vienas serveris negalimas, CDN tiesiog pristatys jūsų svetainę iš kito serverio.

Baigiamosios mintys

Šiame straipsnyje mes aptarėme, kas yra CDN ir kaip jis veikia. Mes taip pat apžvelgėme keletą populiarių CDN teikėjų ir ištyrėme, kaip integruoti keletą jų į „WordPress“ svetainę. Mes taip pat supratome, kokį naudą CDN gali suteikti tinklalapiui, ir tokias įmones, kurios jau naudoja CDN savo svetainėse siekdamos geresnės vartotojo patirties. Pasidalykite savo patirtimi su savo CDN teikėju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map