Kaip perkelti savo svetainę į „WebHostingHub“

Ar galiu perkelti savo svetainę į „WebHostingHub“?

„WebHostingHub“ prieglobos įmonė palaiko ir leidžia perkelti svetaines, todėl atsakymas neabejotinai yra „taip“. Taip, galite perkelti savo svetainę į „WebHostingHub“. Tiesą sakant, jūsų svetainės perkėlimas į „WebHostingHub“ yra paprastas procesas. Tačiau pirmiausia turime aiškiai apibrėžti, ką turite perduoti, ar tik pati svetainė, o ne domenas, ar norite perkelti savo domeną į „WebHostingHub“. Techniškai yra pagrindinis skirtumas tarp jūsų svetainės perkėlimo į naują pagrindinį kompiuterį ir domeno perkėlimo. Nors kai kam tai gali atrodyti taip pat, iš tikrųjų taip nėra.


Matote, skirtumas yra tas, kad iš esmės domenų vardų registracija ir domenų priegloba, dar vadinami interneto svetainių priegloba, yra du skirtingi dalykai. Domeno vardo registracija yra jūsų nuosavybės teisė į domeno vardą, kuris, išskyrus nustatymus, kuriuos atlikote registratoriaus valdymo skydelyje, neturi daug bendro su jūsų faktiniu priegloba, o domenų priegloba yra įmonė, kuriai priklauso serveris, kuriame įdėjote savo svetainę, įskaitant failus ir aplankus. Jūsų žiniatinklio priegloba nebūtinai turi būti ta pati įmonė, kurioje įregistravote savo domeną.

Tolesnėje diskusijoje pagrindinis dėmesys skiriamas ne domeno, o interneto svetainės perdavimui.

Ar yra paprastas būdas perkelti savo svetainę į „WebHostingHub“?

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip perkelti savo svetainę, kurią anksčiau priglobė kitas kompiuteris, į „WebHostingHub“ yra naudoti „cPanel“. Tai, žinoma, jei jūsų ankstesnis kompiuteris naudoja „cPanel“. Tokiu atveju jūsų svetainės perkėlimo procesas turėtų būti daug lengvesnis. Pirmiausia turite sugeneruoti „cPanel“ atsarginę kopiją įmonėje, kuri šiuo metu prižiūri jūsų svetainę. Sukūrę atsarginę kopiją, turite ją atsisiųsti į savo darbalaukį naudodami FTP arba iš atsisiuntimo nuorodos, kurią galite rasti pagrindinio kompiuterio „cPanel“. Baigę atsisiųsti, turite įkelti jį dar kartą naudodami FTP į savo naujos „WebHostingHub“ paskyros katalogą / home. Žinoma, tai reiškia, kad prieš pradėdami perkelti savo svetainę, turėtumėte anksčiau turėti sąskaitą „WebHostingHub“. Kai įkėlimas bus baigtas, turite paprašyti „WebHostingHub“, kad atstatytų atsarginę kopiją. Tuo tikslu turite informuoti įmonę, kurioje įkėlėte atsarginę kopiją. Patvirtinimo tikslais įmonė taip pat gali paprašyti jūsų nurodyti slaptažodį arba paskutinius keturis kredito kortelės skaitmenis.

Atkūrę „cPanel“ atsarginę kopiją, patikrinkite savo svetainę naudodami laikiną URL, pateiktą pasveikinimo el. Laiške. Išbandę ir sužinoję, kad svetainė veikia, dabar galite pakeisti savo domeno DNS parametrus, nukreipdami jį į „WebHostingHub“ serverius. Tai galima padaryti prisijungus prie domeno registratoriaus ir pakeitus vardų serverius į ns1.webhostinghub.com ir ns2webhostinghub.com. Po pakeitimo palaukite maždaug 4 – 24 valandas, kol pakeitimai įsigalios.

Ką turėčiau padaryti norėdamas perduoti savo domeną?

Norėdami perkelti savo svetainę į „WebHostingHub“, turite atlikti šiuos veiksmus:

 •  Pirmiausia atsisiųskite savo svetainės failus į savo darbalaukį naudodamiesi FTP klientu. Atminkite, kad FTP negalės pasiekti MySQL duomenų bazių, taigi, jei ankstesnis kompiuteris siūlo „phpMyAdmin“ valdyti duomenų bazes, gali reikėti eksportuoti duomenų bazę į „phpMyAdmin“.
 •  Baigę atsisiųsti failus turite vėl įkelti į „WebHostingHub“ duomenų bazę, naudodami FTP klientą. Tačiau šį kartą prisijungsite prie savo prieglobos paslaugų teikėjo, kuris yra „WebHostingHub“. Tačiau, jei jūsų svetainė naudoja duomenų bazę, pirmiausia turite sukurti duomenų bazę „cPanel“ ir importuoti duomenų bazę naudodami „phpMyAdmin“.
 •  Įkėlę ir įdėję failus į reikiamą vietą, laikas patikrinti, ar jūsų svetainė veikia. Norėdami patikrinti savo svetainę, naudokite laikiną URL, pateiktą gautame el. Laiške. Svarbu pažymėti, kad visos „WebHostingHub“ paskyros naujas numatytasis aplankas turi būti „public_html“.
 •  Baigę testą, turite nukreipti savo domeną į „WebHostingHub“ vardų serverius, prisijungę prie registratoriaus domeno valdymo sąsajos ir pakeisti vardų serverius į ns1.webhostinghub.com ir ns2.webhosting.com.
 •  Palaukite mažiausiai 4 valandas – 24 valandas, kad pakeitimai įsigaliotų, tačiau patariama periodiškai..  

Kaip eksportuoti „MySQL“ duomenų bazę į „phpMyAdmin“?

Kadangi FTP negali pasiekti duomenų bazių, gali tekti eksportuoti „MySQL“ duomenų bazę į „phpMyAdmin“. Tai leidžia jums padaryti atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją, kurią galima naudoti norint perkelti duomenų bazę į kitą serverį arba tiesiog saugoti. Norėdami eksportuoti „MySQL“ duomenų bazę, turite atlikti šiuos veiksmus:

 •  Pirmiausia turite prisijungti prie „cPanel“.
 •  Tada spustelėkite „phpMyAdmin“ piktogramą, kurią galite rasti duomenų bazėse.
 • Iš sąrašo kairiajame meniu pasirinkite duomenų bazę, kurią norite eksportuoti, spustelėdami duomenų bazės pavadinimą.
 • Tada spustelėkite skirtuką Eksportuoti.
 • Įsitikinkite, kad pažymėtos visos lentelės ir SQL parinktis.
 •  Tada dalyje „Struktūra“ įgalinkite parinktį „Pridėti DROP TABLE / VIEW / PROCEDŪRA / FUNKCIJA“.
 • Jei jūsų duomenų bazė yra didelė, failus galite suspausti pasirinkdami „zip“ arba „gzipped“. Įsitikinkite, kad pasirinktas „Išsaugoti kaip failą“.
 •  Tada spustelėkite mygtuką Pradėti, kuris randamas apatinėje ekrano dalyje.
 •  Norėdami atsisiųsti duomenų bazės eksportą į vietinį darbalaukį, pasirinkite „Išsaugoti“, kai būsite paraginti atidaryti arba išsaugoti failą. Įsitikinkite, kad visiškai atkreipėte dėmesį į failo pavadinimą ir vietą, kur saugoma atsarginė kopija.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map