Kaip perkelti savo svetainę į eHost

Atnaujinimas 2017 metams: „eHost“ buvo parduotas naujai vadovybei ir greitai suprastėjo, kaip matote mano atnaujintoje „eHost“ apžvalgoje. Jie uždaromi 2017 m., Todėl toliau pateiktą vadovą reikėtų laikyti tik bendruoju tinklalapių perdavimo nurodymu.


Kaip jau žinote, „eHost“ šiuo metu nepriima gaunamų domenų perkėlimų.

Kitaip tariant, jei jūsų domenas yra užregistruotas, pavyzdžiui, „FatCow“, ir norite perkelti savo svetainę į kitą pagrindinį kompiuterį, pvz., „BlueHost“ (mūsų geriausias pasirinkimas), turėsite laikyti savo domeno vardą kažkur kitur ir nukreipti jį į savo „eHost“ paskyra naudodama DNS nustatymus jūsų registratoriuje.

Daugeliui žmonių tai turbūt atrodo taip painu. Palengvinkime žingsnis po žingsnio:

Štai ko jums reikės:

 • prieiga prie esamos prieglobos paskyros, esančios kitoje priegloboje.
 • „cPanel“ prieglobos paskyra (nebėra „eHost“)
 • Gali prireikti paskyros domenų registratoriuje, tokiame kaip „NameCheap“ (kuponų čia)

Pradėkime!

1 veiksmas – atsisiųskite svetainės failus

Prisijunkite prie senosios prieglobos prieglobos paskyros per FTP ir atsisiųskite visus failus.

2 veiksmas – atsisiųsti duomenų bazę (jei taikoma)

Atsisiųskite duomenų bazių (-ių) atsargines kopijas iš savo senosios prieglobos paskyros. Tai gali būti padaryta prisijungus prie „phpMyAdmin“, pasirinkus duomenų bazę, kurios atsarginę kopiją norite sukurti, ir ją eksportavę, kuri į jūsų kompiuterį atsiųs .sql failą..

3 veiksmas – įkelkite failus į savo „eHost“ sąskaitą

Prisijunkite prie savo „eHost“ paskyros per FTP ir įkelkite visus failus, kurių atsargines kopijas sukūrėte atlikdami 1 veiksmą.

4 veiksmas – importuokite savo duomenų bazę (-es) į savo „eHost“ sąskaitą (jei taikoma)

 • Prisijunkite prie savo „eHost cPanel“ paskyros ir raskite „Duomenų bazių kūrimo vedlys“
 • Atlikite veiksmus kurdami naują duomenų bazę ir naują duomenų bazės vartotoją ir suteikdami vartotojui visus numatytuosius leidimus.
 • Būtinai išsaugokite šios naujos duomenų bazės naudotojo vardą ir slaptažodį, nes jums jų prireiks vėliau.
 • Grįžkite į „cPanel“ ir raskite „phpMyAdmin“. Eikite į „phpMyAdmin“ ir pasirinkite ką tik sukurtą duomenų bazę. Tada eikite į „Importuoti“ ir spustelėkite pasirinkti failą. Atsidariusiame lange pasirinkite duomenų bazės atsarginės kopijos failą, kurį anksčiau atsisiuntėte atlikdami 2 veiksmą
 • Tai turėtų sėkmingai importuoti, ir viskas.

5 žingsnis – patikrinkite, ar duomenų bazės naudotojų / slaptažodžių konfigūravimo failai nėra

Jei jūsų svetainė naudoja duomenų bazę, ji beveik neabejotinai kažkur turi konfigūracijos failą. Pvz., „WordPress“ svetainėse tai yra „wp-config.php“ pagrindiniame jūsų svetainės aplanke. Atidarykite failą ir patikrinkite, ar nėra duomenų bazės pavadinimo, duomenų bazės vartotojo ir duomenų bazės slaptažodžio. Pakeiskite juos taip, kad jie atitiktų duomenų bazės, kurią sukūrėte atlikdami 4 veiksmą, pavadinimą ir kredencialus.

6 žingsnis – nustatykite, ar reikia perkelti domeną

Jei senasis prieglobos paslaugų teikėjas leidžia atšaukti prieglobos sąskaitą, tačiau ir toliau moka tik už domeno vardo registraciją, galite pereiti prie 7 veiksmo..

Jei senasis prieglobos paslaugų teikėjas neleidžia jums išlaikyti savo domeno vardo, nebent jūs mokate ir už prieglobos planą, turėtumėte perduoti domeno vardą kitam registratoriui, tokiam kaip „NameCheap“, kurį rekomendavau skiltyje „Ko jums reikės“. šio puslapio viršuje.

7 veiksmas – nustatykite savo domeno DNS (domeno vardų serverius), kad jis nukreiptų į „eHost“

Kai prisiregistravote prie „eHost“, jūs turėtumėte gauti „eHost“ el. Laišką, kuriame būtų patvirtinta išsami paskyros informacija ir nurodytos vardų serveriai, į kuriuos turėsite nukreipti savo domeną. Jie gali atrodyti kaip ….

Pavyzdžiui, „ns1.ehost.com“ ir „ns2.ehost.com“. Bet jie gali būti skirtingi. Jei neturite šio originalaus el. Pašto adreso dėl kokių nors priežasčių, atlikite šiuos veiksmus:

 • Prisijunkite prie savo „eHost“ paskyros ir kairiajame meniu spustelėkite „Mano svetainės“.
 • Suraskite „cPanel“ abonementą, į kurį norite nukreipti savo domeno vardą, ir spustelėkite mygtuką Tvarkyti
 • „CPanel“ viduje suraskite ir spustelėkite kairiajame skydelyje esančią nuorodą „Serverio informacija“. Jei jo nematote, spustelėkite „Išskleisti statistiką“, kad jis būtų rodomas.
 • Čia rasite savo serverio vardą.
 • Eikite į šį puslapį (naują skirtuką) ir įveskite / įklijuokite serverio pavadinimą į lentelę. Tai parodys jūsų vardų serverius.
 • Užrašykite tuos vardų serverius.

Dabar eikite į savo domeno vardo registratorių ir redaguokite domeno vardo DNS parametrus. Pakeiskite vardų serverius į tuos, kuriuos gavote iš „eHost“.

Patarimas: Palaukite maždaug 24 valandas, kol atliksite bet kokius darbus savo svetainėje. Tai gali užtrukti iki 24 valandų, kol vardų serverių pakeitimai pasiskirsto per visus IPT visame pasaulyje. Priežastis, kurią pabrėžiu, yra ta, kad net jei pakeitėte savo vardų serverius, ji vis tiek gali būti naudojama jūsų svetainei iš senosios prieglobos paskyros, kai lankotės naršyklėje, taigi visi pakeitimai, kuriuos atlikote, dings, kai DNS bus visiškai paskleistas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map