Kaip perjungti žiniatinklio prieglobas jūsų „WordPress“ svetainėje


Kaip pakeisti žiniatinklio prieglobąIšsiaiškinti, kaip pakeisti žiniatinklio prieglobą, gali būti bauginanti užduotis. Vis dėlto yra keletas priežasčių, kodėl turėtumėte.


Vietos priegloba daro įtaką daugeliui dalykų – saugumui, svetainės greičiui ir atsarginėms kopijoms. Be to, yra daugybė žiniatinklio prieglobos tipų, todėl turite įsitikinti, kad pasirinkote tinkamą jūsų poreikiams.

Jei dabartinis paslaugų teikėjas jų nebevykdo, laikas pasikeisti.

Kaip jūs perkeliate savo svetainę iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą? Būtent apie tai ir kalbėsime šioje apžvalgoje.

Pasirengęs? Tada eikime toliau!

Greita pastaba: Kai kurie iš geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų siūlo nemokamas perkėlimo paslaugas. Tai reiškia, kad jie pasirūpins viskuo, ko reikia norint pakeisti jūsų svetainę. Prieš pradedant toliau nurodytus procesus, verta pasitarti su savo naujuoju tiekėju.

Surinkite savo išteklius

Norėdami perjungti iš vieno žiniatinklio prieglobos į kitą, jums reikės:

 • Prieiga prie abiejų prieglobos paskyrų – Proceso metu turėsite atlikti kai kuriuos pakeitimus ir savo senosiose, ir naujosiose hostingo sąskaitose. Jei nesate tikri dėl savo prisijungimo kredencialų, dabar pats laikas tai sužinoti.
 • Prieiga prie savo duomenų bazės – Norint pereiti iš vieno žiniatinklio prieglobos prie kito, reikia prieigos prie savo svetainės duomenų bazės. Tai dažnai nutinka jūsų prieglobos paskyros administravimo srityje, o tai reiškia, kad yra dar viena priežastis įsitikinti, kad žinote, kaip ten patekti.
 • FTP klientas – Kiekvienu žemiau aptariamu atveju reikia perkelti duomenis iš FTP serverio arba į jį. Tam jums reikia FTP kliento. Puikus nemokamas pasirinkimas yra „FileZilla“, tačiau galite naudoti bet kurį pasirinktą klientą.
 • Teksto redaktorius – Norint modifikuoti svarbius failus, jums taip pat reikia kodo rengyklės. Vienas iš geriausių variantų yra Užrašų knygelė++ (tai taip pat nemokama), tačiau galite eiti su kuo tik norite.

Turite viską kartu? Šaunu, tada pereikime tiesiai prie to, kaip pakeisti „WordPress“ svetainės žiniatinklio prieglobas.

Jūsų svetainės perkėlimas iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą rankiniu būdu

Pradėsime atlikdami jungiklį rankiniu būdu. Jei ieškote sprendimo, kuriame būtų naudojamas „WordPress“ papildinys, tiesiog slinkite žemyn toliau.

1. Atsarginių failų atsarginę kopiją

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra sukurti savo svetainės failų atsargines kopijas. Greičiausiai tai užtruks ilgiausiai, todėl pradėkime nuo to. Pirmasis žingsnis yra prisijungimas prie FTP serverio. Tiesiog suaktyvinkite FTP klientą, apie kurį kalbėjome, įdėkite savo kredencialus ir prisijunkite.

Po to raskite „WordPress“ svetainės šakninį katalogą (jei tai nėra numatytasis nukreipimo puslapis) ir pažymėkite visus failus.

kaip perjungti žiniatinklio prieglobas - perkelti WordPress failus su

Atminkite, kad jūsų svetainėje gali būti failų, kurie pagal numatytuosius nustatymus nėra matomi (pvz., .htaccess). Todėl įsitikinkite, kad jūsų FTP klientas taip pat rodo tuos failus. Šią parinktį rasite FileZilla Serveris> Priversti rodyti paslėptus failus.

Pažymėję visus failus, nukopijuokite juos į savo kompiuterio katalogą. Priklausomai nuo jūsų svetainės dydžio, tai gali užtrukti, taigi mes galime pereiti prie antro žingsnio.

2. Eksportuokite duomenų bazę

Duomenų bazė yra antroji jūsų svetainės dalis. Tai, kaip jūs gaunate prieigą prie jo, skiriasi nuo pagrindinio kompiuterio. Daugeliu atvejų jūs esate „phpMyAdmin“:

phpmyadmin pagrindinis skydelis

Kairėje pasirinkite duomenų bazę, kurią norite eksportuoti. Jei nežinote, kuris iš jų yra, tiesiog patikrinkite wp-config.php dabartinės svetainės failas, kuriame rašoma:

apibrėžti ('DB_NAME', 'duomenų bazės_pavadinimas');

Tai pasakys duomenų bazės, kurią naudoja jūsų svetainė, pavadinimą.

Po to eikite į Eksportuoti skirtukas.

eksportuoti duomenų bazę, kad būtų galima perjungti žiniatinklio prieglobas

Pasirinkite Paprotys pagal Eksporto metodas. Meniu atlikite šiuos pasirinkimus:

 • Formatas – Palik kaip SQL.
 • Stalai – Pažymėkite visas lenteles, kurias norite eksportuoti. Paprastai tai yra visi jie. Išjunkite bet kurį, jei tam yra svari priežastis (pvz., Jei priglobiate kelių svetainių duomenų bazes su skirtingais priešdėliais).
 • Išėjimas – Nustatykite Suspaudimas į užtrauktukas arba čiupo kad parsisiuntimas būtų greitesnis.
 • Konkretaus formato parinktys – Palik viską kaip yra.
 • Objektų kūrimo parinktys – Įsitikinkite, kad pasirinkote Pridėti DROP LENTELĖ / PERŽIŪRA / PROCEDŪRA / FUNKCIJA / ĮVYKIS / TRIGGER.
 • Duomenų kūrimo parinktys – Palik viską kaip yra.

Baigę spustelėkite Eik apačioje. Dėl to turėtų būti atsiųstas failas. Išsaugokite suglaudintą duomenų bazę kompiuteryje ir pereikite prie kito veiksmo.

3. Sukurkite duomenų bazę prie savo naujojo kompiuterio

Dabar laikas sukurti naujus namus ką tik eksportuotai duomenų bazei. Eikite į savo naująjį pagrindinį kompiuterį ir prisijunkite prie savo paskyros. Raskite skyrių, kuriame nagrinėjamos „MySQL“ duomenų bazės.

Sukurkite:

 1. Nauja duomenų bazė
 2. Duomenų bazės vartotojas, turintis visas teises į tą duomenų bazę
 3. Saugus duomenų bazės vartotojo slaptažodis

Užrašykite visas tris, jums jų prireiks netrukus. Taip pat sužinokite savo „MySQL“ serverio pavadinimą. Daugeliu atvejų taip bus vietinis dvasininkas bet būtinai pasitarkite su prieglobos paslaugų teikėju.

4. Redaguoti Config.php

Iki šiol jūsų svetainės failai turėtų būti baigti atsisiųsti. Tokiu atveju laikas eiti į katalogą, kuriame juos išsaugojote, ir rasti failą, vadinamą wp-config.php.

Tai svarbus sistemos failas, kuris, be kita ko, kontroliuoja ryšį tarp jūsų svetainės failų sistemos ir duomenų bazės.

Pirmiausia turėtumėte padaryti esamo failo kopiją ir saugoti jį kur nors saugiai. Po to atidarykite originalą naudodami teksto rengyklę ir raskite šį skyrių:

apibrėžti ('DB_NAME', 'duomenų bazės_pavadinimas');

/ ** MySQL duomenų bazės vartotojo vardas * /
define ('DB_USER', 'username_here');

/ ** MySQL duomenų bazės slaptažodis * /
define ('DB_PASSWORD', 'password_here');

/ ** „MySQL“ pagrindinio kompiuterio vardas * /
define ('DB_HOST', 'localhost');

Pakeiskite ten, kur sakoma duomenų bazės_pavadinimas_čia, vartotojo vardas_čia ir slaptažodis čia su anksčiau sukurta duomenų bazės pavadinimu, vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Atminkite, kad jūsų atveju to tikrai nesakysite duomenų bazės_pavadinimas_čia tt, bet joje bus jūsų dabartinio kompiuterio informacija. Jie bus toje pačioje padėtyje.

Be to, būtinai įdėkite „MySQL“ serverio informaciją vietoje vietinis dvasininkas (arba palikite taip, kaip naudojasi jūsų prieglobos paslaugų teikėjas vietinis dvasininkas šiam nustatymui). Baigę išsaugokite failą.

5. Nusiųskite savo failus į naująjį pagrindinį kompiuterį

Kai viskas bus baigta, galite pradėti procesą atvirkštine kryptimi. Pirmasis žingsnis yra nusiųsti failus į serverį, esantį jūsų naujame prieglobos teikėjo tinkle. Greičiausiai tai užtruks ilgai, kad galėtume jį pradėti ir daryti kitus veiksmus, kol jis veikia.

Iki šiol jūs žinote grąžtą. Suaktyvinkite savo FTP klientą ir šį kartą prisijunkite prie naujo serverio. Trumpas įspėjimas: Paprastai norėdami prisijungti naudodami FTP, naudotumėte svetainės URL. Tokiu atveju domenas vis tiek nukreipia į jūsų seną serverį, todėl jis neveiks.

Yra sprendimas, kuris vietoj to naudoja jūsų naujojo serverio IP adresą. Paprastai tai galite rasti savo prieglobos paskyroje. Jei ne, būtinai susisiekite su palaikymo tarnyba – jie turėtų galėti padėti jums.

Baigę raskite anksčiau atsisiųstus failus ir įkelkite juos (įskaitant modifikuotus konfig.php failą) į šakninį katalogą. Kai įkėlimas vykdomas, pereikite prie kito veiksmo.

6. Importuokite duomenų bazę

Tuo tarpu mes galime skirti laiko duomenų bazės importavimui. Tam prisijunkite prie duomenų bazės administravimo įrankio savo naujame serveryje. Mes darysime prielaidą, kad tai vėl yra phpMyAdmin.

Iš sąrašo pasirinkite anksčiau sukurtą duomenų bazę ir pasirinkite Importuoti ekrano viršuje.

importuoti duomenų bazę, kad būtų galima perjungti žiniatinklio prieglobas

Spustelėkite Naršykite mygtuką ir pasirinkite failą, kurį eksportavote anksčiau. Po to slinkite žemyn į apačią ir spustelėkite Eik. Tada prasidės importavimas.

Laikas, kurio reikia baigti, priklauso nuo jūsų duomenų bazės dydžio. Gavę sėkmės pranešimą, kai jis bus baigtas.

Nebūtina: pakeiskite seną URL duomenų bazėje

Jei ne tik perkeliate savo svetainę į naują žiniatinklio prieglobą, bet ir keičiate URL, yra vienas papildomas žingsnis. Tokiu atveju nuorodas į savo seną URL duomenų bazėje turite pakeisti nauju. Jei to nepadarysite, viskas susiklostys blogai!

Yra keli būdai, kaip tai padaryti. Lengviausias, kurį radau, yra Paieška Pakeiskite DB scenarijų. Galite atsisiųsti nemokamai (mainais už savo el. Pašto adresą). Tiesiog įkelkite jį į savo svetainės katalogą (slaptame aplanke) ir naršykite ten naudodamiesi naršykle.

Paieška pakeisti duomenų bazės scenarijų padeda perjungti žiniatinklio prieglobas

Tiesiog įveskite seną ir naują URL viršuje esančiuose laukuose. Visa kita paprastai turėtų likti tokia, kokia yra. Naudoti sausas bėgti mygtuką viskam išbandyti. Kai viskas atrodo gerai, atlikite tiesioginį bėgimą.

Svarbu: jokiu būdu nepalikite scenarijaus serveryje, kai tik būsite baigę. Tai labai galinga ir gali padaryti didelę žalą jūsų svetainei, jei ją suras kažkas kitas.

Jei scenarijus jums netinka, galite taip pat pakeiskite URL naudodami SQL komandas.

7. Pakeiskite savo DNS serverį

Kai baigsite visa tai, kas išdėstyta aukščiau, laikas įdėti savo URL į naująjį serverį. Tai reiškia, kad reikia pakeisti DNS serverio nustatymus.

Procesas priklauso nuo jūsų domeno registracijos vietos. Pvz., Jei užsiregistravote pas seną prieglobos paslaugų teikėją, geriausia idėja yra perkelti visą domeną naujajam teikėjui. Pasitarkite su palaikymo tarnyba, kaip tai padaryti.

Jei nusipirkote jį iš domenų registratoriaus, pvz., Domain.com, turite atnaujinti savo vardų serverio nustatymus. Jums reikės jūsų pagrindinio kompiuterio vardų serverių adresų. Paprastai jie atrodo maždaug taip:

ns1.yourhost.com
ns2.yourhost.com

Turėsite juos susieti su savo domenu. Kaip minėta, procesas šiek tiek skirsis priklausomai nuo to, kur jį nusipirkote. Čia pateikiamos instrukcijos kai kuriais iš labiausiai paplitusių atvejų:

Jei jums reikia pagalbos, pasitarkite su tuo, kas vadovauja. Kai tai padarysite, atminkite, kad pakeitimai gali užtrukti iki 48 valandų. Galite naudoti tokį įrankį kaip Kas yra mano DNS norėdami pamatyti, ar jis baigėsi.

Iki tol būtinai nedarykite jokių pakeitimų savo svetainėje. Galbūt pakeisite senąją svetainę, o ne naują vietą.

Kai viskas bus baigta, jūsų svetainė turėtų būti perkelta be prastovų. Kadangi abi jūsų svetainės turi tą patį turinį, lankytojai nepastebės pokyčio.

8. Valymas

Kai DNS pakeitimas įvyks, galėsite grįžti į savo seną pagrindinį kompiuterį ir ištrinti savo svetainės failus ir duomenų bazę. Prieš tai darydami, galbūt norėsite palaukti iki savaitės, kad įsitikintumėte, jog viskas gerai.

Bet kokiu atveju būtinai saugokite vietines kopijas (įskaitant originalą) wp-config.php) aplink. Gali reikėti panaikinti migraciją. Tokiu atveju būsite laimingi, kad vis tiek juos turite.

Kaip perjungti žiniatinklio prieglobas naudojant „WordPress“ papildinį

Visa tai, kas išdėstyta pirmiau, gali būti labai sutrumpinta naudojant papildinį. Tai leidžia automatizuoti proceso dalis. Nors yra ir kitų variantų, aš labai rekomenduoju Kopijavimo priemonės papildinys. Tai nemokama ir paverčia procesą vėjeliu.

1. Įdiekite kopijavimo įrenginį

Natūralu, kad pirmas žingsnis yra įdiegti papildinį. Tam reikia įprastų žingsnių. Prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Įveskite papildinio pavadinimą į paieškos lauką, kad jį rastumėte, ir spustelėkite Įdiegti dabar kai tik jis pasirodys sąraše.

įdiekite kopijavimo įrankį, kad galėtumėte perjungti interneto prieglobas

Kai jūsų svetainė bus atsisiuntusi, paspauskite Suaktyvinti mygtuką, kad galėtumėte naudoti papildinį.

2. Eksportuokite esamą svetainę

Kai dublikatorius bus įdiegtas ir aktyvus, „WordPress“ administratoriaus srityje rasite naują meniu elementą su jo pavadinimu. Spustelėję jį, pamatysite:

kopijuoklis įskiepių vaizdas

Papildinys išsaugo savo vadinamąjį pakuočių. Tai yra jūsų svetainės ir duomenų bazės suarchyvuotos versijos. Kadangi dar nesukūrėte, sąrašas tuščias. Laikas tai pakeisti. Spustelėkite Sukurk naują viršutiniame dešiniajame kampe.

eksportuojanti svetainė su kopijavimo įrenginio sąranka

Kitame ekrane turite keletą variantų.

 • Sandėliavimas – Galite sukonfigūruoti, kur saugoti savo svetainės atsarginę kopiją. Atminkite, kad jei neturite „Pro“ kopijavimo priemonės versijos, vienintelis pasirinkimas yra jūsų serveris, todėl čia nėra ką veikti.
 • Archyvas – Šiame skyriuje galite neleisti perkelti failų ir duomenų bazės dalių. Naudokite tai, jei turite rimtų priežasčių.
 • Montuotojas – Galite užpildyti savo naujojo serverio aplinkos duomenų bazę. Tai taip pat yra vėlesnės sąrankos dalis, todėl šiuo metu galite to nepaisyti.

Labiausiai tikėtina, kad jūs tiesiog paspausite Kitas. Tada papildinys patikrins sistemą, ar yra viskas, ko reikia tinkamai paleisti. Gautus duomenis galėsite pamatyti atlikę.

kopijavimo aparato nuskaitymas baigtas

Jei viskas gerai, pradėkite kūrimo procesą spustelėdami mygtuką apačioje. Tai gali užtrukti keletą minučių, todėl neuždarykite naršyklės. Kai jis bus baigtas, pamatysite tai:

baigta atsarginė kopijavimo priemonė

Atsisiųskite diegimo programą ir archyvą spustelėdami mygtukus atskirai arba naudodami atsisiuntimo nuorodą vienu spustelėjimu. Šauniai padirbėta!

3. Įkelkite failus per FTP

Kitas žingsnis yra šių failų įkėlimas į serverį. Norėdami prisijungti per FTP, turėsite naudoti IP adresą, o ne domeną.

Prisijungę įsitikinkite, kad įkėlėte ir diegimo failą, ir archyvą. Įdėkite juos į šakninį katalogą ir prieš tai įsitikinkite, kad jis tuščias.

4. Sukurkite naują „MySQL“ duomenų bazę

Taikant papildinio metodą, jums taip pat reikės naujos „MySQL“ duomenų bazės. Apie tai išsamiai kalbėjome anksčiau. Darykite tai, ką turite padaryti, kad galėtumėte sukurti naują duomenų bazę, vartotojo vardą su visomis duomenų bazės privilegijomis ir duomenų bazės slaptažodį. Nepamirškite užrašyti „MySQL“ serverio, kurį jūsų svetainė suteikia jūsų svetainei.

5. Prisijunkite prie naujos svetainės

Dėl kito žingsnio gali kilti problemų. Norėdami diegti svetainę, turite pasiekti savo serverio failus naudodami interneto naršyklę. Paprastai tai atsitinka įvedant domeno vardą.

Jei naudojate tą patį domeną kaip ir anksčiau, jis dar nenurodo į savo naują serverį. Žinoma, jūs galite tai pakeisti, norėdami išspręsti problemą. Tačiau tai a) užtruks, kol tai iš tikrųjų įvyks, ir b) reikš jūsų svetainės prastovą.

Laimei, yra kelias, kuris naudojasi jūsų kompiuteriu šeimininkai byla. Galite domenų vardus lokaliai susieti su konkrečiais IP adresais. Tokiu būdu galėsite pasiekti failus naujame serveryje per senąjį domeną, nieko nekeisdami savo lankytojams.

(Jei naudojate kitą domeną naujame pagrindiniame kompiuteryje, galite šį veiksmą visiškai praleisti.)

Pirmas dalykas, kurio jums reikia, yra naujojo serverio IP adresas. Teikėjas turėtų pateikti jums šią informaciją. Jei nerandate, paklauskite!

Po to turite atidaryti savo šeimininko byla. Štai kaip tai padaryti įvairiose platformose:

 • „Windows“ – Atidarykite užduočių juostos meniu, ieškokite „užrašų knygelė“. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite rezultatą ir pasirinkite „run as administrator“. Paleidę programą atidarykite ją c: \ windows \ system32 \ draiveriai \ etc \ prieglobos. Norėdami pamatyti aptariamą failą, būtinai ieškokite „Visi failai“.
 • „Mac OS“ – Atidarykite terminalą ir įveskite komandą sudo nano / etc / hosts. Jūsų gali būti paprašyta įvesti administratoriaus slaptažodį.
 • „Linux“ – „Linux“ galite naudoti tą patį metodą kaip ir su „Mac OS“.

Kai turėsite prieigą prie failo, turėsite įterpti ir anksčiau rastą IP adresą, ir domeno vardą. Tai galų gale atrodys taip:

192.168.1.10 http://yoursite.com

Pastaba: tarpas tarp IP adreso ir domeno yra skirtukas. Be to, būtinai pakeiskite adresą faktiniu serverio adresu ir jūsų svetainė.com su savo tikruoju domenu. Išsaugokite pakeitimus ir turėtumėte turėti galimybę prieiti prie naujo serverio naudodami esamą domeno vardą.

Svarbu: baigę perkėlimą, būtinai pakeiskite šeimininkai failą grąžinti į pradinę būseną!

6. Vykdykite perkėlimo procesą

Dabar laikas nuoširdžiai pradėti perkėlimo procesą. Eikite į http://yoursite.com/installer.php (įterpti tikrąjį domeną), tai turėtų nukreipti į šį ekraną:

kopijavimo priemonės diegimo 1 žingsnis

Įsitikinkite, kad montuotojas jums pateikė Praeiti archyvuoti ir patvirtinti, tada pažymėkite terminų ir sąlygų laukelį ir spustelėkite Kitas apačioje. Tai pradės diegimo procesą.

Po to jūsų bus paprašyta įterpti savo duomenų bazės pagrindinį kompiuterį, vardą, vartotojo vardą ir slaptažodį.

kopijavimo priemonės diegimo 2 žingsnis

Turėtumėte turėti po ranka tuos, kurie buvo anksčiau. Galite naudoti Testų duomenų bazė mygtuką, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia. Tada spustelėkite Kitas vėl. Papildinys importuos duomenų bazę.

Kitame žingsnyje turėsite galimybę pakeisti savo senojo URL paminėjimą nauju. Įsitikinkite, kad lauke yra teisingas URL! Tada kopijavimo įrenginys užbaigs procesą.

kopijavimo priemonės diegimo 4 žingsnis

Paskutiniame ekrane pateikiama nuoroda, kaip prisijungti prie savo svetainės, ir pranešama, jei viskas pavyko gerai. Būtinai prisijunkite ir patikrinkite, ar viskas veikia taip, kaip turėtų. Be to, nepamirškite laikytis kopijavimo aparato instrukcijų, kad galėtumėte sutvarkyti save.

kaip perjungti žiniatinklio prieglobos valymą po perkėlimo

7. Atnaujinkite DNS vardų serverį

Naudodamiesi šiuo metodu, vis tiek turite pakeisti savo domeną iš senojo serverio į naują.

Mes jau išsamiai apie tai kalbėjome aukščiau, todėl galite kreiptis į tą skyrių. Gaukite vardo serverio adresus iš savo naujojo kompiuterio ir prijunkite juos prie savo domeno. Tada palaukite, kol pakeitimai praeis, prieš atlikdami pakeitimus savo svetainėje.

Po to viskas baigta – sveikinu! Jūs ką tik sužinojote, kaip perjungti žiniatinklio prieglobas savo „WordPress“ svetainėje. Nuostabus padažas!

Žiniatinklio prieglobos keitimas „WordPress“ svetainėms trumpai

„WordPress“ svetainės perjungimas iš vienos žiniatinklio prieglobos į kitą gali būti bauginanti užduotis, ypač pradedantiesiems. Atminkite, kad kaip ir visa kita savo svetainės valdymas, pasidaro ne taip sunku, kai suskirstai į žingsnius.

Jei sekėte kartu su tuo, kas išdėstyta aukščiau, dabar turėtumėte sėkmingai perkelti savo svetainę į savo naują prieglobos paslaugų teikėją. Nesvarbu, kurį procesą pasirinkote, greitai apibendrinkime pagrindinius veiksmus:

 1. Sukurkite savo svetainės failų ir duomenų bazės atsargines kopijas
 2. Paruoškite komutatoriui naują prieglobos aplinką
 3. Importuokite failus ir duomenų bazę į naują pagrindinį kompiuterį
 4. Perjunkite savo domeno vardų serverį

Iš esmės tai yra. Dar kartą sveikinu, kad pavyko tai padaryti – gerai padaryta!

Ar turite klausimų ar papildomų patarimų, kaip pakeisti žiniatinklio prieglobą? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map