Kaip paspartinti WordPress

Kaip pagreitinti


Yra daugybė patarimų, kaip palyginti svetainės greitį ir kaip atlikti „Google“ svetainės greičio testą, kad išsiaiškintumėte, kaip optimizuoti „WordPress“ ir pagreitinti „WordPress“. Bet tai lengviau pasakyti nei padaryti.

Kai kurios „WordPress“ optimizavimo strategijos gerai veikia kai kuriose svetainėse, bet ne kitose.

Be to, užpildyti „Google“ svetainės greičio testą yra labai paprasta, tačiau tai yra vienas dalykas su tiksliais rezultatais.

Svarbu pagreitinti „WordPress“, nes „Google“ rekomenduoja kad jūsų svetainė įkelia mažiausiai 90% savo vaizdo turinio maždaug 100 ms. Priešingu atveju jūsų puslapis nebus gerai įvertintas, o lankytojų srautas sumažės.

Taigi, čia yra praktinis žingsnis po žingsnio, kaip pagreitinti „WordPress“ atliekant tikslų „Google“ svetainės greičio testą, tada atlikus tam tikrą „WordPress“ optimizavimą, kuris pagreitins jūsų svetainę trigubai, jei ne daugiau.

Jei norėtumėte pereiti prie jums svarbių skyrių, nesivaržykite:

 1. Tinklalapio greičio palyginimas naudojant „Google“ svetainės greičio testą
 2. Pagrindinės strategijos, kaip pagreitinti „WordPress“
 3. „WordPress“ optimizavimas pagreitinti „WordPress“
 4. Kaip pagreitinti “WordPress” tris kartus ar daugiau
 5. Ar „WordPress“ optimizavimas pagreitino „WordPress“ 300 proc.?

Contents

1 veiksmas: svetainės greičio palyginimas naudojant „Google“ svetainės greičio testą


Prieš paspartindami „WordPress“ naudodamiesi „WordPress“ optimizavimo strategijomis, turite palyginti savo svetainę. Tai reiškia, kad turite išsiaiškinti, kiek greitai šiuo metu įkeliama jūsų svetainė. Tokiu būdu galite palyginti savo svetainę prieš ir po „WordPress“ optimizavimo strategijų taikymo.

Tai galite padaryti naudodami „Google“ svetainės greičio testą ir kitus įrankius, kad sukurtumėte svetainės greičio testą.

Lyginamasis svetainės testas su svetainės pavyzdžiu

Norėdami parodyti savo „WordPress“ svetainės greičio palyginimo procesą, toliau pateikiame išsamią pavyzdinę svetainės specifikaciją. Norėdami išbandyti šį procesą, galite sekti savo svetainę arba sukurti svetainę su tais pačiais įgaliojimais.

Atminkite, kad jei nuspręsite atkurti šią bandomąją svetainę ir galėsite pagreitinti „WordPress“ naudodamiesi „WordPress“ optimizavimo strategijomis vėliau, tai nebūtinai reiškia, kad bet kuriame iš jų papildinių, temų ir paveikslėlių iš prigimties yra kažkas negerai. kurie buvo naudojami.

Taip yra tik todėl, kad kuo daugiau įtraukiate į svetainę, tuo daugiau išteklių naudojate savo serveryje. Tai nėra blogas dalykas, tačiau jį taip pat galima patobulinti optimizuojant „WordPress“ ir pagreitinti „WordPress“.

Dienos pabaigoje, jei turite galimybę pagreitinti „WordPress“, pvz., Atlikdami toliau nurodytus veiksmus, kodėl gi nepasinaudojus tuo?

Svetainės specifikacijų pavyzdys

Svetainės pavyzdyje yra:

Testo svetainėje visi išvardyti papildiniai yra suaktyvinti, bet nėra iki galo nustatyti.

Taip pat buvo sukurtas tinklaraščio įrašas šiam pavyzdžio tinklalapiui, skirtam „Google“ svetainės greičio bandymui, taip pat svetainės greičio bandymui naudojant kitus įrankius.

Straipsnyje pateikiama ši informacija:

 • Ši Ilja Pavlov nuotrauka „Unsplash“ tinklaraščio įraše, didelis
 • WebFactory Ltd nuotrauka kaip „Unsplash“ kaip matomas vaizdas
 • 3000 žodžių ištrauka iš „Lorem Ipsum“ teksto
 • Minėtas „Duplicate Page“ papildinys buvo naudojamas 50 kartų nukopijuoti tinklaraščio įrašą

Be to, buvo sukurtas puslapis, kuris taip pat buvo 25 kartus dubliuotas:

Pagrindinis namų tvarkymas

Kai jūsų svetainė bus parengta palyginimui, būtinai sukurkite visos savo svetainės atsarginės kopijos atsarginę kopiją. Tai užtikrins, kad jei „WordPress“ optimizavimo proceso metu kažkas negerai, neprarasite savo svetainės.

Vėliau sujungimas ir „JavaScript“ atidėjimas yra aptariami kaip „WordPress“ optimizavimo strategijos, siekiant pagreitinti „WordPress“. Kartais dėl to jūsų svetainė gali sugesti.

Turėdami atsarginę kopiją, galite atkurti savo svetainę ir vėl pabandyti pagreitinti „WordPress“.

Tiesiog būtinai iš anksto išbandykite atsarginę kopiją ir įsitikinkite, kad turite veikiančią atsarginę kopiją, kurioje nėra klaidų.

Jei nenorite naudoti „Dublikatoriaus“ papildinio, kuris buvo naudojamas bandymo svetainėje, būtinai naudokite kitą atsarginį papildinį.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite Kaip sukurti „WordPress“ atsarginę kopiją ir atkurti.

Kaip sukurti „Google“ svetainės greičio testą

Galite atlikti „Google“ svetainės greičio testą naudodami nemokamą „Google Pagespeed“ įžvalgos įrankis svetainės greičio palyginimui.

Pirmiausia nukopijuokite savo svetainės URL iš adreso juostos, apsilankę svetainėje. Spustelėkite URL, kad jį paryškintumėte. Tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirodžiusiame išskleidžiamajame sąraše pasirinkite Kopijuoti.

Testo svetainės pavyzdys, kaip palyginti svetainės greitį
Nukopijuokite savo svetainės adresą, kad galėtumėte atlikti „Google“ svetainės greičio testą.

Eikite į „Google Pagespeed Insights“ įrankį ir URL lauke įklijuokite savo svetainės adresą. Tada spustelėkite mygtuką Analizuoti, kad pradėtumėte palyginti svetainės greitį.

„Google“ svetainės greičio testas, skirtas palyginti svetainės greitį
Įveskite savo svetainės URL, kad galėtumėte atlikti „Google“ svetainės greičio testą.

Palaukite keletą minučių, kol duomenys bus apdoroti, ir peržiūrėkite rezultatus.

Pradinis rezultatas, kurį matote, yra jūsų svetainės mobiliesiems versijos įvertinimas. Tai iš šimto. Kuo jis aukštesnis, tuo geresnė jūsų svetainės sparta.

Kai spustelėsite skirtuką Stalinis kompiuteris, pamatysite savo svetainės staliniams kompiuteriams skirtos versijos rezultatą.

Po balu taip pat yra informatyvios informacijos, tokios kaip laikas, kurio reikia turiniui įkelti.

„Google“ svetainės greičio testo pavyzdys, kaip palyginti svetainės greitį
Mobiliosios „Google“ svetainės greičio testo balas kairėje ir darbalaukio taškas dešinėje.

Bandymo vieta įvertino 74/100 mobiliesiems ir 95/100 staliniams kompiuteriams. Tai nėra prasčiausi balai, tačiau juos tikrai galima pagerinti.

Kodėl reikia palyginti su keliais svetainės greičio tikrinimo įrankiais

Užuot tik atlikę „Google“ svetainės greičio testą naudodami „Pagespeed Insights“, galite paįvairinti savo svetainės greičio testą. Tai darant tikslesnius rezultatus, nes tai suteikia galimybę plačiau pažvelgti į tai, kaip jūsų svetainė veikia greičiu.

Didžiausia to priežastis yra, jei gavę „Google“ svetainės greičio testo rezultatus matote bet kurį iš šių pranešimų:

 • Lauko duomenys – „Chrome“ naudotojo patirties ataskaitoje nėra pakankamai duomenų apie šį puslapį realaus pasaulio greičiu. “
 • Kilmės santrauka – „Chrome“ naudotojo patirties ataskaitoje nėra pakankamai duomenų apie šios kilmės realiojo greičio duomenis. “

„Lauko duomenų“ pranešimas susijęs su tuo, kad „Google“ svetainės greičio testas įvertina jūsų svetainę tik pagal tai, kaip kuklūs įrenginiai pateks į jūsų svetainę. Tai reiškia, kad kai kuriems vartotojams jūsų svetainės greitis gali būti blogesnis ar geresnis nei rodo jūsų rezultatas.

Pranešimas „kilmės suvestinė“ reiškia, kad „Google“ svetainės greičio bandymu bus bandoma patikrinti jūsų svetainės greitį, palyginti su realaus pasaulio vartotojais ir duomenimis. Bet kartais jis pasirodo tuščias ir negali sudaryti ataskaitos su šia informacija.

Nesvarbu, ar matote šiuos pranešimus, ar ne, verta išbandyti savo svetainės greitį naudojant kelis svetainės greičio tikrinimo įrankius. Tačiau ypač svarbu, jei kurį nors iš šių pranešimų matote „Google“ svetainės greičio testo rezultatuose.

Kelis kartus atlikite svetainės greičio testą

Vienas iš svetainių greičio testų, į kuriuos dažnai nepaisoma, naudojant kelis įrankius, yra tas, kad reikia analizuoti savo svetainę kelis kartus, tada gauti rezultatų vidurkį..

Tai tiesa, ar nuspręsite atlikti „Google“ svetainės greičio testą, ar atliksite svetainės greičio testą naudodamiesi kitais įrankiais.

Nepakanka atlikti vieną kartą bandymo, nes svetainės našumas gali skirtis nuo minutės iki minutės ir sekundės iki sekundės..

Pvz., Jei staiga gausite srautą, jūsų svetainės greičio bandymo rezultatai labai skirsis.

Štai kodėl labai svarbu ne tik naudoti kelis ar patikimus svetainės greičio tikrinimo įrankius, bet taip pat labai svarbu išbandyti svetainę bent 10 kartų, jei ne daugiau. Tada gaukite rezultatų vidurkį, kad gautumėte tikslesnį savo svetainės greičio vaizdą.

Jei jūsų naudojamas greičio bandymo įrankis taip pat turi galimybę patikrinti jūsų svetainės greitį iš kelių serverių vietų, pakartokite testus kelis kartus iš kiekvieno galimo serverio.

Tai padės jums pamatyti, kaip jūsų svetainė veikia visame pasaulyje, o ne tik ten, kur yra jūsų serveris. Jūsų svetainė greičiausiai visada bus spartesnė, kai bandysite arčiau serverio. Štai kodėl labai svarbu taip pat išbandyti iš kelių vietų, jei galite.

Taigi, skirkite laiko dabar atlikti dar kelis „Google“ svetainės greičio testus ir, prieš tęsdami, atlikite vidutinį jų patikrinimą.

Bandomosios svetainės pavyzdyje vidutinis svetainės greičio balas yra 78,21 mobiliesiems ir 96,17 staliniams kompiuteriams.

Tinklalapio greičio palyginimas naudojant kelis svetainės greičio tikrinimo įrankius

Norint sukurti išsamų svetainės greičio testą, yra daugybė aukščiausios kokybės įrankių. Bet taip pat galite naudoti nemokamus „Pingdom“ ir „GTmetrix“ svetainės greičio tikrinimo įrankius.

Abu nemokami įrankiai turi savo apribojimų, tačiau todėl naudojant abu šiuos svetainės greičio tikrinimo įrankius kartu su „Google“ svetainės greičio bandymu gali būti labai naudinga.

Jei turite prieigą prie aukščiausios kokybės, patikimo svetainės greičio tikrinimo įrankio, tada eikite į priekį ir naudokite tai. Priešingu atveju galite ir toliau naudoti šias nemokamas parinktis.

Tinklalapio greičio palyginimas su „Pingdom“

Nukopijuokite savo „WordPress“ svetainės URL, kaip aprašyta anksčiau, ir eikite į „Pingdom“ svetainės greičio tikrinimo įrankis.

Norėdami pradėti palyginti svetainės greitį, įklijuokite savo svetainės adresą į URL laukelyje pasirinkite serverio vietą, nuo kurios norite pradėti bandymą, ir spustelėkite Pradėti testą.

„Pingdom“ svetainės greičio tikrinimo įrankis, skirtas palyginti svetainės greitį prieš pritaikant „WordPress“ optimizavimo strategijas
Įveskite savo URL ir pradėkite svetainės greičio testą.

Palaukite trumpą laiką, kol rezultatai bus įkelti. Parašykite rezultatą, tada atlikite dar vieną testą. Išbandę savo svetainę iš skirtingų serverių vietų bent 10 kartų kiekvienoje vietoje, apskaičiuokite greitį kiekvienoje vietoje.

Svetainės greičio bandymo rezultatuose matysite bendrą 100% rezultatą kartu su atitinkama raidės klase.

Po jo nurodomas bendras įkeltas puslapio dydis, įkėlimo laikas ir pateiktų užklausų skaičius.

Taip pat yra konkretesnės informacijos, pateiktos žemiau pateiktoje palyginamosios interneto svetainės greičio testo rezultatų santraukoje.

Vietos greičio bandymo rezultatų pavyzdys, norint nustatyti vietos greitį
Vidutinis jūsų „Pingdom“ svetainės greičio bandymo rezultatas, norint palyginti svetainės greitį.

Bandomosios svetainės greičio pavyzdys prieš „WordPress“ optimizavimą svyravo nuo 1,5 s nuo vietinio serverio vietos iki 3,3 s serveriams kitoje pasaulio pusėje..

Lyginamasis svetainės greičio palyginimas naudojant „GTmetrix“

Dabar, kai apskaičiavote „Pingdom“ svetainės greičio testo rezultatus, galite pereiti prie interneto greičio palyginimo su GTmetrix. Tai dar viena nemokama parinktis.

Eikite į „GTmetrix“ svetainės greičio bandymo puslapį ir įveskite savo URL į atitinkamą lauką. Tada spustelėkite Išbandykite savo svetainę mygtuką.

„GTmetrix“ svetainė, skirta svetainės greičio palyginimui, prieš pradedant taikyti „WordPress“ optimizavimo strategijas
Įklijuokite savo svetainės adresą į URL lauką ir pradėkite svetainės greičio testą.

Po kelių akimirkų bus rodomi svetainės greičio palyginimo rezultatai. Pamatysite dvi raidžių klases, susietas su procentais, laiką, kurio prireikė visiškai įkeliant puslapį, bendrą puslapio dydį ir užklausų, kurios buvo iškviestos, skaičių.

Slinkdami žemyn, šie duomenys suskaidomi toliau. Šiuos duomenis galite naudoti toliau spręsdami konkrečių sričių triktis ir pagreitindami „WordPress“ naudodami „WordPress“ optimizavimo taktiką..

„GTmetrix“ svetainės greičio bandymo įrankio pavyzdžio rezultatas prieš optimizuojant „WordPress“
Kai tik pasirodys jūsų svetainės greičio bandymo rezultatai, galėsite pamatyti daugiau informacijos.

Nepamirškite kelis kartus atlikti šios svetainės greičio testą ir tada apskaičiuoti greičio balus, kad gautumėte tikslesnį rezultatą.

Svetainės pavyzdžio vidutinis puslapio greitis per visą įkeltą laiką buvo 2,6 s.

2 veiksmas: pagrindinės „WordPress“ pagreitinimo strategijos


Dabar, kai nustatėte savo svetainės greitį, galite atlikti toliau nurodytus veiksmus, kad paspartintumėte „WordPress“ naudodami „WordPress“ optimizavimo strategijas..

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad atsižvelgiant į jūsų kompiuterį, lyginamosios analizės svetainių testai gali atrodyti kitaip nei aukščiau parodyti svetainės greičio bandymo rezultatai..

Kalbant apie prieglobą, yra daugybė pagrindinių veiksnių, turinčių įtakos jūsų „WordPress“ svetainės įkėlimo laikams. Žemiau pateikiami kiti pagrindiniai svetainės greičio veiksniai.

1) Patikimas priegloba

Hostingas yra ten, kur yra jūsų svetainė. Jūsų namo baldai yra tokie kaip jūsų svetainė, o jūsų namas – tarsi jūsų prieglobos planas. Jei jūsų namas nėra pastatytas ant tvirto pagrindo iš patikimų medžiagų, jūsų baldai gali kristi tiesiai per grindis. Ta pati idėja taikoma ir talpinimui.

Patikimo hostingo gavimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių jūsų svetainės greitį.

Nėra dviejų šeimininkų. Kai kurie spektakliai yra geresni už kitus.

2) Galimi prieglobos ištekliai

Kai rasite patikimą prieglobos paslaugų teikėją, įsitikinkite, kad pasirinksite ir pakankamą planą, kuriame yra pakankamai išteklių jūsų svetainei.

Jei svetainė yra per didelė jūsų planui įgyvendinti, svetainė su pertrūkiais bus pertraukiama. Tai taip pat gali smarkiai sumažinti jūsų svetainės greitį.

Paprastai, jei jūsų svetainė bet kuriuo metu nuosekliai naudoja apie 90% jūsų serverio išteklių, laikas atnaujinti prieglobos planą..

Arba atlikite trikčių šalinimą arba suraskite patikimesnį pagrindinį kompiuterį, jei jūsų svetainė nėra pakankamai didelė, kad būtų galima pateisinti tokį lėtą greitį. Priežastis ta, kad tai yra prasto serverio našumo rodiklis.

3) Naudotų papildinių skaičius

Kuo daugiau įskiepių esate įdiegę „WordPress“ svetainėje, tuo labiau jūsų svetainė gali išsipūsti. Taip yra todėl, kad daugiau jūsų prieglobos plano išteklių naudojama jūsų svetainei paleisti, kai apkraunate svetainę papildiniais.

Mažiau yra daugiau, tačiau patikimas prieglobos paslaugų teikėjas gali žymiai pagerinti našumą tiek, kad patogiai galėtumėte įdiegti daugiau nei 10 papildinių..

Tuo pačiu metu, jei naudojate bendrą prieglobą, 10 priedų yra tikrai per daug. Kita vertus, jei turite patikimą debesį, VPS ar specialų prieglobą, 10 papildinių beveik nekenkia.

Jei turite daugiau nei dešimt įskiepių, pabandykite juos pašalinti. Jei turite įdiegtus papildinius ar temas, kurie nėra suaktyvinti, ir neketinate jų naudoti, pašalinkite juos.

Arba raskite alternatyvų, kurios galėtų pasirūpinti papildoma užduotimi ten, kur iš pradžių naudojote kitą papildinį. Tiesiog įsitikinkite, kad tie įskiepiai yra aiškiai užkoduoti.

4) Pašalinkite išsipūtusias temas ir papildinius

Kalbant apie švarų kodą, labai svarbu, kad jūsų naudojami papildiniai ir temos būtų švariai užkoduoti. Jei jų nėra, tada svetainė gali išsipūsti ir sumažėti jūsų svetainės greitis.

Jei nežinote kodo ir nežinotumėte, kaip sužinoti, ar papildinys ar tema yra aiškiai užkoduoti, pabandykite peržvelgti apžvalgas ir atsiliepimus. Jie kartais gali būti naudingi.

Taip pat galite ieškoti rekomendacijų iš patikimų tinklaraščių, kuriuose mokoma „WordPress“ temų.

Jei pastebite, kad naudojate išsipūtusią temą ar papildinius, pašalinkite juos.

5) Duomenų bazės optimizavimas

Ta pačia dvasia turėtumėte išvalyti savo duomenų bazę nuo senų įrašų taisymų ir šlamšto komentarų, kurių jums nebereikia. Ar kada nors prireikė net šlamšto?

Puikios nemokamos duomenų bazės optimizavimo galimybės yra: Optimizuokite duomenų bazę, WP-Optimizuoti, ir Išplėstinė duomenų bazių valymo priemonė.

6) Pašalinkite blogą ir neveiksmingą kodą ar scenarijus

Panašiose eilutėse, jei įdiegėte kelis scenarijus arba pridėjote neefektyvų ar išsipūtusį kodą, pašalinkite juos. Jei jums jų reikia, ieškokite geresnių alternatyvų.

Pirmiausia patikrinkite, ar kodas yra švarus. Galite nemokamai patvirtinti savo kodą naudodamiesi nemokama W3C žymėjimo tikrinimo tarnyba.

7) API skambučių skaičius

Jei naudojate daug papildinių, kurie skambina trečiųjų šalių API skambučiams, jie gali sverti jūsų svetainę ir naudoti per daug išteklių. Tai lemia svetainės greičio sumažėjimą.

Pavyzdžiui, tokie papildiniai atrodo kaip tie, kurie rodo jūsų socialinės žiniasklaidos teikinius.

Galite pašalinti visus papildinius ir scenarijus, kurie sukelia daug API skambučių. Arba galite naudoti „WordPress“ pereinamųjų laikotarpių API talpyklos API, jei nebijote paliesti kodą. Daugeliu atvejų tokį talpyklos kaupimą galima atlikti saugiai.

8) Optimizuokite vaizdus ir talpyklą

Kai įkeliate vaizdus į savo „WordPress“ svetainę, įsitikinkite, kad naudojate reikiamą dydį, kurį jūsų tema naudoja rodydama juos. Jei jūsų vaizdai yra didesni nei reikalaujami matmenys, įkeliant puslapį reikia pakeisti jo dydį.

Tai sunaudoja daugiau jūsų serverio išteklių ir sulėtina jūsų svetainės greitį. Pridėję savo puslapio talpyklą ir turinio pristatymo tinklą (CDN) į savo svetainę, žymiai sumažinsite žalą. Bet dar geriau naudoti reikiamus vaizdo dydžius.

Kol esate prie jo, įsitikinkite, kad vaizdai yra tinkamai suglaudinti. Galite naudoti vaizdo optimizavimo papildinį. Tačiau teisingai išsaugoję savo vaizdo failus galite dar labiau paveikti savo svetainės greitį.

Paprastai išsaugokite savo vaizdus .JPG formato nuotraukoms ir .PNG formato vaizdams ir svetainių ekrano kopijoms. Pamatysite, kad failo dydis sumažėjo. Tai reiškia, kad mažiau jūsų svetainei reikia įkelti ar talpyklos, kuri gali padėti padidinti jūsų svetainės greitį.

Tikslas yra sumažinti vaizdo failo dydį. Taigi, jei, pavyzdžiui, išsaugoję ekrano kopiją kaip .JPG, gausite geresnius rezultatus, darykite tai vietoje to.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite Kaip paspartinti „WordPress“.

9) „WordPress“ atnaujinimas ir saugumas

Tiek DSoS, tiek žiaurios jėgos išpuoliai nukreipia nepageidaujamą srautą į jūsų svetainę iš įsilaužėlių. Jie sunaudoja jūsų prieglobos plano pralaidumą. Savo ruožtu tai neigiamai veikia jūsų svetainės greitį ir netgi gali nustumti jūsų svetainę ir serverį neprisijungus.

Reguliariai atnaujindami papildinius, temas, scenarijus ir „WordPress“ branduolį, galite kovoti su šiomis ir kitomis saugumo grėsmėmis, kurios kenkia jūsų svetainės greičiui. Jau nekalbant apie bendrą jūsų svetainės saugumą.

Be to, įsitikinkite, kad turite įdiegtą patikimą saugos papildinį, kuris padės dar labiau sumažinti jūsų svetainės apkrovą ir ją apsaugoti.

Išsamesnės informacijos ieškokite „Kaip apsaugoti„ WordPress “(2020).

10) Nenaudokite „WordPress“ paieškos funkcijos

Bendras svetainės greičio aspektas, kuris dažnai nepastebimas, yra įmontuota „WordPress“ paieškos funkcija. Tai nėra efektyvu ir gali rimtai pasverti jūsų svetainę.

Jei paieška yra svarbi jūsų svetainės dalis, galite žymiai pagreitinti „WordPress“ naudodami tam skirtą paieškos rodyklę. Elastinė paieška arba Paprastesnė „WordPress“ paieška abu variantai yra puikūs.

Kitos svarbios rekomendacijos

Yra daugybė kitų pagrindinių strategijų, kaip pagreitinti „WordPress“ ir optimizuoti „WordPress“.

Keletas iš jų apima naujovinimą į HTTP / 2, „Gzip“ glaudinimo įgalinimą ir karštojo susiejimo išjungimą.

3 veiksmas: „WordPress“ optimizavimas, norint pagreitinti „WordPress“


Taip pat verta paminėti, kad atsižvelgiant į jūsų svetainės dydį, kai kurios strategijos gali padėti ne tiek, kiek kitos.

Pvz., Jei jūsų svetainėje nėra daug vaizdų ar turinio, talpyklos talpinimas ir vaizdo optimizavimas gali neturėti tam didelės įtakos. Tai nereiškia, kad nieko nepadarys, beveik ne tiek, kiek tai būtų padaryta sunkiai turinio svetainei.

Be to, jei negaunate daug srauto ir jūsų svetainė yra gana paprasta, CDN nepadarys per daug didelės įtakos jūsų svetainės greičiui..

Taigi, išbandykite „WordPress“ optimizavimo strategijas, kurios, jūsų manymu, padės pagreitinti „WordPress“ jūsų konkrečiai situacijai.

„W3 Total Cache“ diegimas ir konfigūravimas

Tarp geriausių „WordPress“ optimizavimo būdų, kaip pagreitinti „WordPress“, yra failų sumažinimas ir sujungimas, „JavaScript“ ir CSS failų įkėlimo atidėjimas ir kelių rūšių talpyklos kaupimas..

Yra daug papildinių, kurie gali atlikti šias užduotis, jei nenorite paliesti kodo. Vienas iš geriausių variantų yra naudoti nemokamą W3 bendrosios talpyklos papildinys.

„W3 Total Cache“ diegimas „WordPress“ optimizavimui

Norėdami ją įdiegti, prisijunkite prie savo paties priglobtos „WordPress“ svetainės. Tada eikite į Papildiniai> Pridėti naują meniu kairėje.

Paieškos juostoje link viršutinio dešiniojo kampo įveskite „W3 Total Cache“. Palaukite šiek tiek laiko, kol papildinys pasirodys rezultatuose.

Tada spustelėkite Diegti mygtuką šalia papildinio pavadinimo.

Papildinių puslapis
Įdiekite „W3 Total Cache“ papildinį.

Įdiegus mygtuką mygtukas pasikeis į ekraną Suaktyvinti arba Tinklas suaktyvinti jei įjungėte „Multisite“. Spustelėkite jį.

Papildinių puslapis
Suaktyvinkite papildinį, kad pradėtumėte „WordPress“ optimizavimo procesą.

Pagrindinė viso W3 talpyklos konfigūracija

Įdiegus ir suaktyvinus „W3 Total Cache“, laikas pradėti jį konfigūruoti, kad jis būtų pasirengęs pritaikyti toliau pateiktas „WordPress“ optimizavimo strategijas, kad paspartintų „WordPress“..

Administratoriaus informacijos suvestinės meniu eikite į Našumas> Bendrieji nustatymai.

Spustelėkite naudojimo sąlygos ir privatumo politika nuorodą admin pranešime ir perskaitykite per ją. Jei tau viskas gerai, spustelėkite mygtuką Priimti mygtuką.

Tada spustelėkite Įgalinti mygtuką šalia Peržiūros režimas po Generolas skyrius. Tai laikina priemonė, skirta saugiai išbandyti nustatymus. Vis dėlto turėtumėte tai išbandyti sustojimo aplinkoje prieš savo tiesioginę svetainę.

Nustatymų puslapis prieš pradedant „WordPress“ optimizavimą
Sutikite su sąlygomis ir įgalinkite peržiūros režimą.

Kai tai bus padaryta, pasirinkite Įgalinti dėžutė šalia Puslapio talpykla. Tada spustelėkite Išsaugokite visus nustatymus mygtuką.

Peržiūrėkite ir išbandykite savo pakeitimus

Dabar turite patikrinti, ar jūsų svetainė vis dar veikia taip, kaip tikėtasi. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Peržiūra mygtuką Generolas skyrius.

Jei viskas atrodo gerai, galite tęsti. Kitu atveju išjunkite parinktį, panaikindami žymėjimą Įgalinti langelį, tada dar kartą išsaugokite visus pakeitimus.

Bendrųjų nustatymų puslapis
Prieš tęsdami peržiūrėkite pakeitimus.

4 žingsnis: Kaip pagreitinti „WordPress“ tris ar daugiau kartų


Čia yra pasiūlymai, kurie yra pasėlių kremas, kai reikia optimizuoti „WordPress“, kad paspartintumėte „WordPress“ naudodami „W3 Total Cache“.

Nesakau, kad neturėtumėte taikyti aukščiau pateiktų patarimų, tačiau tai yra greiti laimėjimai, kurie greičiausiai padarys didžiausią poveikį įvairiems svetainių dydžiams ir tipams..

Vien tik šios strategijos gali padidinti jūsų svetainės greitį trigubai, jei ne dar daugiau.

Atkreipkite dėmesį: Jei jūsų prieglobos teikėjas jau taiko kai kurias iš šių „WordPress“ optimizavimo strategijų, kad paspartintų „WordPress“, tada praleiskite atitinkamus veiksmus žemiau.

Taip pat gali būti svarbu atkreipti dėmesį, kad šiuos parametrus galite pakeisti pagal savo situaciją. Tiesiog prieš pradėdami diegti tiesioginėje svetainėje būtinai išbandykite juos.

1) Sumažinkite ir sujungkite failus

Failų sumažinimas ir sujungimas (sujungimas) gali padėti pagreitinti „WordPress“ puslapio įkėlimo laiką.

Tai reiškia, kad reikia pašalinti nereikalingus tarpus ir simbolius iš failo, kad jis būtų sumažintas. Kadangi pašalinate struktūras, kurios yra naudingos kodo tvarkymui, todėl kam nors lengviau skaityti, kompiuteriams to suprasti ir apdoroti nereikia..

Taigi, pašalinus šiuos simbolius ir tarpus, apsilankius puslapyje reikia mažiau įkelti.

Susiejimas reiškia suderinamų failų, vadinamų puslapyje, sujungimą. Dėl to sumažėja skaičius, taigi vietoj didesnio failų, kurie iš pradžių buvo vadinami, kiekio reikia įkelti tik vieną ar kelis failus.

Taikant abi šias „WordPress“ optimizavimo strategijas, puslapiui įkelti sunaudojama mažiau išteklių. Tai reiškia, kad galėsite pagreitinti „WordPress“.

Norėdami tai padaryti, eikite į Našumas> Bendrieji nustatymai jūsų administratoriaus informacijos suvestinėje.

Bendrųjų nustatymų puslapis
Įgalinti minifikavimą bendruose nustatymuose.

Pasirodys pranešimas, kuriame bus klausiama, ar sutinkate įjungti mažinimą, nes žinote, kad tai gali sugadinti jūsų svetainę. Įjungę peržiūros režimą, prieš pritaikydami pakeitimus failus galite išbandyti. Eik į priekį ir spustelėkite Aš suprantu riziką.

Tada spustelėkite Išsaugokite visus nustatymus. Spustelėkite Peržiūra mygtuką, kaip minėta aukščiau, kad išbandytumėte pakeitimus.

Jei kažkas negerai, panaikinkite žymėjimo langelio žymėjimą ir išsaugokite nustatymus. Jei viskas veikia, eik į Našumas> Sumažinti.

Sumažinkite nustatymų puslapį
Pažymėkite langelį, kad įgalintumėte HTML mažinimą.

Eik į HTML ir XML skyrių ir patikrinkite Įgalinti langelį, tada ant Išsaugokite visus nustatymus mygtuką.

Peržiūrėkite pakeitimus, kad įsitikintumėte, jog viskas pavyko. Išjunkite šią parinktį, jei iškilo problema. Kitu atveju tęskite spustelėdami Įgalinti dėžutė CSS sutrumpinti nustatymai variantas.

Sumažinkite puslapį
Įgalinkite CSS mažinimo parinktį.

Išsaugokite, tada peržiūrėkite pakeitimus ir įsitikinkite, kad viskas vis tiek veikia.

2) „JavaScript“ įkėlimas atidedamas

Kai atlikote „Google“ svetainės greičio testą arba svetainės greičio testą naudodamiesi kitais įrankiais, po pirminių rezultatų galbūt pamatėte bendrą pasiūlymą..

Tokie pasiūlymai kaip:

 • Pašalinkite „Java“ blokuojančią „JavaScript“
 • Atidėkite „JavaScript“ analizę
 • Pašalinkite tinklus blokuojančius išteklius

Tai siejasi su būtinybe atidėti „JavaScript“ nagrinėjimą (arba įkėlimą).

Nagrinėjimas yra žmogaus skaitomo kodo paėmimas ir jo vertimas į kalbą, kurią serveris gali skaityti ir suprasti. Šiuo atveju mes kalbame apie „JavaScript“ analizę.

Dažniausiai „JavaScript“ failai nustatomi taip, kad jie būtų įkeliami proceso pradžioje, vartotojui apsilankius puslapyje. Kai kuriuos failus pirmiausia reikia įkelti, nes juose yra arba jie nukreipia kritinius puslapio elementus.

Kiti „JavaScript“ failai nėra tokie svarbūs ir gali būti įkeliami vėliau neatsitraukiant nuo pagrindinio puslapio turinio ir funkcijų.

Šie mažiau svarbūs failai bandomi įkelti proceso pradžioje ir galiausiai sukuriama žurnalo strigtis, kuri sulėtina svetainės greitį. Bet jei nustatysite juos vėliau įkelti, galite pagreitinti „WordPress“.

Trumpai tariant, tai yra tai, ką reiškia atidėti „JavaScript“ įkėlimą ar analizę.

Norėdami tai padaryti, eikite į Našumas> Sumažinti jūsų administratoriaus informacijos suvestinėje.

Pagal JS skyrių, patikrinkite Įgalinti dėžutė šalia JS sumažinkite nustatymus. Tai sumažins „JavaScript“ failus.

Norėdami juos atidėti, spustelėkite prieš tai išskleidžiamasis langelis. Pasirinkite Neblokavimas naudojant „async“ variantas.

Tai įkels failus asinchroniškai. Abu „JavaScript“ failai bus įkeliami ir vykdomi tuo pačiu metu kaip ir visas kitas puslapis.

Tada pasirinkite Neblokavimas naudojant „atidėjimą“ išskleidžiamajame langelyje Po variantas.

Sumažinkite puslapį
Galite atidėti „JavaScript“ failus juos sumažindami.

Prieš tęsdami išsaugokite, peržiūrėkite ir išbandykite pakeitimus.

3) Papildomų talpyklos tipų pridėjimas

Yra ir kitų talpyklos rūšių, kurias galite pritaikyti savo svetainei naudodami „W3 Total Cache“: objekto ir duomenų bazės talpyklą. Jie neįgalinami pagal numatytuosius nustatymus.

Objektų kaupimas

Objektų talpyklos kaupimas įvyksta, kai iškviečiamos duomenų bazės užklausos, o rezultatai įkeliami į puslapį, kai jis lankomas. Rezultatai saugomi atminties talpykloje.

Kadangi „WordPress“ paprastai turi daug dinaminio turinio, kurio įkėlimui reikia daug duomenų bazės užklausų, gavę daug srauto galite greitai sunaudoti daug serverio išteklių. Jų kaupimas talpykloje gali žymiai padėti pagreitinti „WordPress“ situaciją, kai srautas yra didelis.

Norėdami įgalinti objekto talpyklą naudojant „W3 Total Cache“, eikite į Našumas> Bendrieji nustatymai ir slinkite žemyn iki Objektų kaupimas skyrius.

Patikrink Įgalinti dėžutė Objekto talpykla, tada išsaugokite pakeitimus, tada peržiūrėkite ir išbandykite.

Bendrųjų nustatymų puslapis
„W3 Total Cache“ yra objektų talpyklos parinktys.

Taip pat gali būti svarbu atkreipti dėmesį, kad jūs taip pat galite įdiegti Prisiminė savo serveryje ir sukonfigūruokite jį „W3 Total Cache“.

Prisiminta yra objekto talpyklos rūšis, kurią galite pasirinkti Objekto talpyklos metodas įdiegęs išskleidžiamąjį langelį. Nors tai nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį.

Duomenų bazės kaupimas

Taip pat galite įjungti duomenų bazės talpyklą. Tai puikus pasirinkimas, jei objekto talpyklos kaupimas neveiks jūsų konkrečios situacijos. Tai taip pat tinka, jei jūsų svetainė yra didesnė, nes tai gali labai padėti pasiekti tikslą pagreitinti „WordPress“ tris kartus ar daugiau.

Duomenų bazės kaupimas talpykloje saugo duomenų bazės rezultatus atmintyje (talpykloje), todėl kitą kartą įkeliant puslapį ir prireikus tų rezultatų, juos galima aptarnauti iš talpyklos. Tai padaryti yra daug efektyviau ir galima sutaupyti daug serverio išteklių.

Dėl to tai gali žymiai pagreitinti „WordPress“.

Norėdami įgalinti, eikite į Našumas> Bendrieji nustatymai jūsų administratoriaus informacijos suvestinėje.

Pagal Duomenų bazės talpykla, Patikrink Įgalinti dėžutė Duomenų bazės talpykla variantas.

Bendrieji nustatymai
Duomenų bazės talpyklos įgalinimas W3 bendrosios talpyklos bendruosiuose nustatymuose.

Būtinai išsaugokite pakeitimus, tada peržiūrėkite ir patikrinkite juos.

4) Peržiūros režimo išjungimas ir pakeitimų diegimas

Pridėję visas norimas „WordPress“ optimizavimo strategijas, kurios padės pagreitinti „WordPress“, galite išjungti peržiūros režimą ir oficialiai pritaikyti atliktus pakeitimus.

Eiti į Našumas> Bendrieji nustatymai ir po Generolas, spustelėkite Išjungti mygtuką.

Bendrųjų nustatymų puslapis
Išjungti peržiūros režimą.

Tada spustelėkite Išsaugokite visus pakeitimus mygtuką.

Tai atlikę, turėsite dar kartą įvesti tuos pačius nustatymus. Tada spustelėkite Išsaugokite nustatymus ir išvalymo talpyklas mygtuką kitoje Išsaugokite visus pakeitimus mygtuką.

Ar „WordPress“ optimizavimas pagreitino „WordPress“ 300 proc.?

Pritaikę šias „WordPress“ optimizavimo strategijas, kurios padės pagreitinti „WordPress“, paleiskite kitą „Google“ svetainės greičio testą, taip pat svetainės greičio testą su kitais minėtais įrankiais.

Kelis kartus atlikite testus ir juos atlikite vidutiniškai.

Galutinis vidutinis bandomosios svetainės balas buvo žadamas – 98% mobiliesiems ir 99,5% stalinių kompiuterių su „Google“ svetainės greičio testu.

Naujas „Google“ svetainės greičio testas pritaikius „WordPress“ optimizavimo strategijas
Vienas iš „Google“ svetainės greičio testo rezultatų optimizavus „WordPress“.

Kitų svetainės greičio bandymo įrankių vidurkis buvo toks, kad bendras puslapio įkėlimo laikas buvo 900 ms.

Naujų „GTmetrix“ svetainės greičio bandymo priemonių pavyzdžių rezultatas, pritaikius „WordPress“ optimizavimo strategijas
Vienas iš „GTmetrix“ rezultatų pritaikius strategijas „WordPress“ pagreitinti.

Apskritai bandymo aikštelės greitis buvo vidutiniškai tris kartus didesnis, o kartais didesnis.

Išvada

Taigi, jūs jį turite. Šiuos išbandytus ir tikrus patarimus galite pagreitinti savo svetainę bent tris kartus. Tai ypač svarbu, nes svetainės greitis yra reitingas paieškos sistemų rezultatuose.

Viskas prasideda nuo svetainės greičio nuosavybės palyginimo prieš pradedant taikyti puslapio greičio strategijas.

Ar internetinės svetainės greičio palyginimas jums buvo naudingas? Ar sėkmingai sugebėjote pagreitinti savo svetainę? Pagal kiek? Ar jums liko klausimų? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map