Kaip nustatyti „WebHostingHub“ pirkinių krepšelį

Kaip nustatyti „WebHostingHub“ pirkinių krepšelį

„WebHostingHub“ yra įmonė, siūlanti aukštos kokybės interneto prieglobos paslaugas plytų ir skiedinių verslo savininkams, planuojantiems parduoti savo gaminius internetu. Tai daroma įtraukiant klientų aptarnavimo tarnybas, kurios teikiamos 24 valandas kiekvieną metų dieną. „WebHostingHub“ veikia jau nuo 2001 m., Todėl yra laikomas patikimu ir prieinamu žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėju.


Populiariausias siūlomas „WebHostingHub“ paslaugų paketas yra pirkėjų krepšelio paslauga, skirta internetiniams verslo pardavėjams. Yra du būdai, kaip suprojektuoti pirkinių krepšelį:

 •  Pradedančiųjų vadovėlis
 •  Tarpinis mokymas

Tačiau pirkinių krepšelio sudarymo paprastumas priklauso nuo internetinio verslo savininko įgūdžių ir pirmenybės:

 •  Naudojimasis Softaculous
 •  Rankinis diegimas

Yra papildomų instrukcijų, kaip prisijungti prie „Administratorių skydelio“ ir kaip pakeisti arba iš naujo nustatyti „Shopping Cart“ slaptažodį.

Naudojimasis Softaculous

„Softaculous“ yra lengvas programinės įrangos diegėjas, įtrauktas į valdymo pultą arba „cPanel“, esantį programinės įrangos / paslaugų meniu. Automatizuotų programinės įrangos diegimų skaičius yra per didelis, kad būtų galima patikrinti vieną po kito, nes joje yra 280 programinės įrangos. Dėl to pradedančiajam sunku ieškoti, taigi lengviausias būdas yra ieškoti arba ieškoti „Zen Cart“ pavadinimo prieš paspaudžiant klaviatūros klavišą „Enter“..

Spustelėkite atidarytą „Zen Cart“, kad atidarytumėte savo diegimo instrukcijos puslapį. „Zen Cart“ yra atvira elektroninės komercijos programinė įranga, kurią nemokamai gali įsigyti įvairūs žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai. Viršutiniame dešiniajame tinklalapio kampe yra keturios parinktys, apimančios mygtuką Įdiegti, Apžvalga, Funkcijos ir Importavimas. Norėdami atidaryti programinės įrangos sąrankos meniu, kuriame pateikiamos įvairios parinktys, kurių reikia internetinio verslo savininkui. Vienas svarbiausių variantų yra „Pasirinkite protokolą“, nes jame pateikiami https adresai, kurie bus naudojami verslo SSL. Kai kurie iš jų apima http: //, https: //, http: // www. Ir https: // www. Pageidaujama informacija turi būti patalpinta laukų viduje prieš paspaudžiant mygtuką Įdiegti. Atidaromas pranešimas, kuriame teigiama, kad programinė įranga buvo sėkmingai įdiegta, taip pat jos santrauka.

Rankinis diegimas
Pirmiausia atsisiųskite „Zen Cart“ programinę įrangą iš oficialios „Zen Cart“ svetainės naudodami mygtuką „Atsisiųsti dabar“. Galimos versijos parinktys yra pagrindiniame svetainės puslapyje kartu su atsisiuntimo mygtuku.
Ieškokite failo kompiuteryje ir atspausdinkite atsisiųstą „Zen Cart“ failą į tam tikrą pakatalogį. Tikslas – neleisti pamiršti reikalingų failų, kai šie failai yra įkeliami į asmeninį žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo aplanką arba antrinį aplanką. Jei failai, kuriuos reikia įkelti, bus dedami į pagrindinį domeną, tada juos reikia įkelti į public_html. Jei programinę įrangą ketinate dėti į papildymo domeną, tada failus reikia perkelti į viešą_html / domenas.com.

Reikia modifikuoti 2 failų teises ir tai atliekama nustatant 755: /admin/includes/configure.php ir /includes/configure.php
Verslo svetainės savininkas turės sukurti duomenų bazę ir duomenų bazės vartotoją naudodamas „MySQL“ duomenų bazės vedlį „cPanel“. Verslo savininkas turės sukurti duomenų bazės vardą, vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos reikės parašyti.

Prieiga ir sąrankos pabaiga
Jei „Zen Cart“ yra įkeltas į pagrindinį domeno aplanką, įmonės savininkas turės įvesti http://yourdomain.com/zc-install/.

Spustelėkite „Zen Cart“ sąranką, kad atidarytumėte puslapį, prieš spustelėdami Tęsti, jei norite tęsti. Atidaromas taisyklių ir sąlygų rinkinys, kad verslo savininkas perskaitytų ir sutiktų prieš spustelėdamas mygtuką Tęsti. Kitas žingsnis – spustelėkite parinktį Įdiegti, kai „Zen Cart“ tinkamai parinks kompiuterį, kurį norite naudoti.
Duomenų bazės sąranka ir užpildymas

Įvesta verslo savininko duomenų bazės informacija yra patalpinta meniu Duomenų bazės sąranka. Po pasirinkimų spustelėjamas mygtukas Įrašyti duomenų bazės parametrus, kuris yra puslapio apačioje. Atidaromas sistemos sąrankos meniu, kuriame pateikiama serverio / svetainės parametrų suvestinė kartu su SSL informacija. Verslo savininkas turės patikrinti nustatymus prieš spustelėdamas mygtuką Išsaugoti sistemos parametrus, kuris taip pat yra puslapio apačioje.

Kitas diegimo žingsnis yra „Store Setup“ meniu, kad būtų pasirinktas parduotuvės pavadinimas, parduotuvės savininkas, parduotuvės savininko el. Paštas, parduotuvės šalis, parduotuvės zona, parduotuvės adresas, numatytoji kalba, numatytoji valiuta ir parduotuvės demonstracinė versija. Spustelėjamas mygtukas Išsaugoti parduotuvės nustatymus, kad atsidarytų administratoriaus abonemento sąranka. Šiai sąrankai reikalingas administratoriaus vartotojo vardas, administratoriaus slaptažodis ir administratoriaus el. Pašto adresas. Administratoriaus el. Pašto adreso paskirtis yra tokia, kad verslo savininkas galės pakeisti arba iš naujo nustatyti slaptažodį, jei jis bus pamirštas. Užpildžius laukus, spustelėjamas mygtukas Įrašyti administratoriaus parametrus.

„Zencart“ aplankas „cPanel“ turi būti vėliau pervadintas, kad būtų išvengta saugumo rizikos. Tai nustatoma naudojant FTP arba failų tvarkyklę. „Zen Cart“ programinė įranga jau sėkmingai įdiegta svetainėje, kad dabar būtų galima įvesti verslo produktus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map