Kaip nustatyti „BlueHost“ pirkinių krepšelį

Šiais laikais kompiuteris ir internetas daro didelę įtaką. Be daugybės interneto pranašumų ir naudojimo, tai keičia visą požiūrį į tradicinę rinkodarą versle. Šiomis dienomis daugybė žmonių savo verslą naudoja žiniatinklyje, renkasi platesnę auditoriją ir mėgaujasi puikiais dalykais, kuriuos gali pasiūlyti tik internetas. Tai geriausias įmanomas būdas reklamuoti ir parduoti bet kokį turimą produktą / paslaugą.


Pateikdami savo produktą / paslaugą internete, klientai ir potencialūs pirkėjai gali susisiekti su jumis ir taip padėti plėsti savo verslą. O kad jūsų įmonė ar prekės ženklas būtų žinomas internete, turite turėti savo svetainę. „BlueHost“ yra geriausia vieta pradėti.

„BlueHost“ interneto priegloba

„BlueHost“ yra viena iš geriausių ir populiariausių žiniatinklio prieglobos įmonių, siūlančių paslaugas, nuo interneto prieglobos iki internetinės svetainės kūrimo. Daugybė svetainių savininkų ir internetinių svetainių kūrėjų pasirenka sąskaitą su jais dėl daugelio priežasčių, tokių kaip:

 • „Bluehost“ palaikymo sistema pasiekiama visą parą, per pokalbius, el. Paštu ir telefonu.
 • „BlueHost“ neužkerta kelio jūsų sutarčiai ar terminui, nepaisant to, kokį hostingo planą ketinate gauti. Tai reiškia, kad jei nebetenkinate jų paslaugų, bet kada galite nutraukti savo sąskaitą. Taip pat galite gauti proporcingą grąžinamąją išmoką už likusią prieglobos laikotarpio dalį.
 • „BlueHost“ paprasta ir lengva naudoti net pradedantiesiems, neturintiems žinių apie kodavimą ir programavimą. Jie teikia įvairius svetainių kūrėjus, leidžiančius susikurti savo svetainę ir greitai ją sukurti ir paleisti. Šie statybininkai yra specialiai sukurti patenkinti savo klientų poreikius. Nesvarbu, ar norite tvarkyti savo asmeninį tinklaraštį, kurti verslo svetainę, ar abu, „BlueHost“ jus įtraukė. Kai kurie iš jų netgi gali palaikyti el. Prekybą pirkinių krepšeliais ir dar daugiau, kad galėtumėte parduoti produktus ir paslaugas internetu. Svetainių kūrėjai taip pat aprūpinti įvairiomis iš anksto parengtomis temomis, kurias galite naudoti norėdami suteikti savo svetainei unikalų vaizdą, geriausiai tinkantį jūsų įmonei ar pasirinktai nišai..
 • Kurdami el. Prekybos svetainę naudodami „BlueHost“, galite užsiimti verslu internete, naudodamiesi optimaliausiu produktų / paslaugų užsakymo saugumu. Jūs, kaip klientas, esate gerai apsaugoti ir apsaugoti, kai pasiekiate asmeninius failus ir informaciją savo sąskaitoje.

Kas yra pirkinių krepšelis?

Pirkinių krepšelis yra programinė įranga, reikalinga bet kuriai el. Prekybos svetainei. Turėdami pirkinių krepšelį savo svetainėje, pirkėjai lengvai ir saugiai perka iš jūsų produktus / paslaugas.

„BlueHost“ siūlo daugybę pirkinių krepšelio variantų, įskaitant:

 • „OS Commerce“ pirkinių krepšelis

 • Kubinis krepšelis

 • „Zen Cart“

 • „Agora“ krepšelis

Naudodamiesi šiais pirkinių krepšeliais savo e-komercijos svetainėje galite pateikti saugias ir lengvai naudojamas užsakymo parinktis.

Kaip nustatyti „BlueHost“ pirkinių krepšelį

Norėdami, kad jūsų svetainė taptų el. Prekybos svetaine, pirmiausia turite įdiegti pirkinių krepšelio programinę įrangą. Galite tai padaryti įvairiais būdais:

 1. Norėdami įdiegti pirkinių krepšelio programinę įrangą, naudokite „MOJO Marketplace“.
 1. Galite rankiniu būdu įdiegti pasirinktą pirkinių krepšelio programinę įrangą arba galite pasamdyti kūrėją, kuris įdiegtų ir (arba) tvarkytų jums programinę įrangą.

Įdiegę pirkinių krepšelį, laikas konfigūruoti jį rodyti jūsų produktus ir (arba) paslaugas. Atminkite, kad kiekviena iš šių pirkinių krepšelio programinės įrangos turi savo unikalią sąsają ir konfigūracijos stilių, tačiau galite atlikti keletą bendrų veiksmų:

 1. Prisijunkite prie savo pirkinių krepšelio administratoriaus srities.
 1. Sukurkite naują produktą / paslaugą sąsajoje.
 1. Pridėkite reikiamą informaciją, kuri geriausiai apibūdina jūsų produktą / paslaugą. Taip pat galite pridėti savo produkto / paslaugos nuotrauką.
 1. Nustatykite kainą. Taip pat gali reikėti nurodyti mokėjimo šliuzą ir (arba) valiutą, atsižvelgiant į naudojamą programinę įrangą.
 1. Išsaugokite naują produktą / paslaugą ir išbandykite ją svetainėje, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai.

Sėkmingai įdiegę programinę įrangą, turite susisiekti su naudojamo pirkinių krepšelio autoriumi ar programinės įrangos kūrėju, jei jums reikia techninės pagalbos. Jie yra tie, kurie labiausiai išmano ir yra geriausiai pasirengę jums padėti. Taip pat kviečiame susisiekti su „BlueHost“, nes jie yra pasirengę jums padėti ar bent nukreipti jus tinkama linkme.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map