Kaip ištaisyti klaidą kuriant duomenų bazės ryšį programoje WordPress

Matydamas baimę,


Klaida nustatant duomenų bazės ryšį

… yra blogos dienos apibrėžimas, jei esate „WordPress“ svetainės savininkas.

Sutikite, šis klaidos pranešimas atrodo gana rimtas. Nėra jokio dizaino, nėra pažįstamų „WordPress“ svetainės elementų, tik tekstas:

Klaida kuriant duomenų bazės ryšį

Pirmiausia nustokite panikuoti!

Žinome, kad dabar turbūt esate šiek tiek išsigandęs, tačiau leiskite mums tai patikinti šią problemą galima išspręsti ir bet kokią nuolatinę žalą galima išvengti. Tiesą sakant, klaida nustatant duomenų bazės ryšį yra gana dažna.

Problemos supratimas

Kiek mes nenorime žaisti Kapitonas akivaizdus čia klaidos pobūdis yra savaime suprantamas – tai klaida užmezgant duomenų bazės ryšį.

Štai ką tai tiksliai reiškia:

„WordPress“ naudoja du pagrindinius technologijos elementus, kad suteiktų jums visus savo nuostabius sugebėjimus: PHP ir MySQL.

 • PHP yra programavimo kalba. „WordPress“ – pagrindiniai „WordPress“ failai – buvo parašyti PHP. Nuobodu, atsiprašau.
 • „MySQL“ yra duomenų bazių technologija. „WordPress“ naudoja „MySQL“ duomenų bazę, kad saugotų visą jūsų svetainės turinį. Tai apima jūsų įrašus, puslapius, taip pat mažesnius elementus, pvz., Svetainės pavadinimą, valdiklių išdėstymą, spalvų parametrus ir kt. Iš esmės „MySQL“ duomenų bazė yra ten, kur yra net ir mažiausia informacijos apie jūsų svetainė, yra saugoma.

Sudedant du žodžius, „WordPress“ naudoja PHP komandas, kad prisijungtų prie „MySQL“ duomenų bazės, gautų reikiamą informaciją ir viską pateiktų ekrane..

Čia atsiranda klaida. Klaida atsiranda, kai dėl kokių nors priežasčių „WordPress“ negali pasiekti duomenų bazės informacijos naudodamas PHP komandas. Kai tai atsitiks, „WordPress“ iš esmės nežino, ką daryti toliau, todėl vienintelis dalykas, kurį ji gali pasakyti, yra „Klaida kuriant duomenų bazės ryšį“.

Tai pasakius, gali būti keletas priežasčių, kodėl atsiranda klaida. Keletas iš labiausiai paplitusių:

 • Neteisingi prisijungimo duomenys. Norint patekti į duomenų bazę, „WordPress“ reikalingas konkretus prisijungimo vardas ir slaptažodis. Jei jie dėl kokių nors priežasčių pasikeitė, tada „WordPress“ nebegalės nieko gauti iš duomenų bazės.
 • Sugadinti „WordPress“ failai. Dėl nepavykusio atnaujinimo, be kita ko, pagrindiniai „WordPress“ failai gali būti sugadinti. Tai gali būti tokie dalykai kaip nepavykę įskiepių atnaujinimai, temos ir net pagrindiniai „WordPress“ programinės įrangos naujiniai.
 • Sugadinta duomenų bazė. Tai gali kilti dėl nesąžiningo įskiepio, kuris sujaukia duomenų bazę viduje, įsilaužėlio užpuolimo, temos nesėkmės ir daugelio kitų padarinių..
 • DatabaseDuomenų bazės serveris neveikia. Kai kuriais atvejais žiniatinklio serveris – serveris, kuriame saugomi jūsų svetainės failai – veikia kitame kompiuteryje nei duomenų bazė. Ir tas atskiras duomenų bazės serveris gali tiesiog neveikti dėl bet kokios priežasties.
 • ✅Per daug srauto. Nors tai yra gera problema, ji vis tiek yra problema. Tiksliau, jūsų duomenų bazė gali nereaguoti dėl didelio srauto. Pvz., Galbūt vienas iš jūsų įrašų tapo virusinis ir dabar visi su jų šunimis bando patekti į jūsų svetainę? Taigi serveris negali sutvarkyti dalies tų apsilankymų.

Kaip ištaisyti klaidą užmezgant duomenų bazės ryšį

Kadangi vertiname jūsų laiką, pirmiausia rekomenduosime kelią, kuris greičiausiai padės jums išspręsti problemą greitai. Tada mes gilinsimės giliau ir parodysime, kaip rankiniu būdu atlikti visus taisymus.

1 veiksmas: susisiekite su savo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėju

Susisiekite su prieglobos palaikymo tarnyba
Visada gera idėja susisiekti su žiniatinklio prieglobos palaikymo tarnyba …

Galima drąsiai manyti, kad jei jūsų svetainė veikė vos prieš minutę (arba prieš dieną), o dabar to nėra, tai gali kilti dėl jūsų žiniatinklio prieglobos pabaigos.

Visiems aukštos kokybės šeimininkams šiomis dienomis siūloma tam tikra greito reagavimo forma, dažniausiai per tiesioginius pokalbius.

Pradėkite susisiekę su tiesioginiu pokalbiu, sakykite, kad patiriate „klaidą užmezgant duomenų bazės ryšį“ (įklijuokite frazę), ir paklauskite:

 • jei duomenų bazės serveris veikia ir veikia be problemų, ir
 • jei šiuo metu serveryje nėra jokio aktyvumo ar srauto padidėjimo.

Daugeliu atvejų, jei pasakysite jiems, kokią klaidą turite, jie arba praneš jums, kokia yra to priežastis, arba netgi ištaisys jus..

Svarbiausia, kad jie praneš jums, ar jūsų duomenų bazėje viskas gerai ir ar serveryje vykdoma įtartina veikla, ar ne.

Jei gedimas nėra jų gale (serveris veikia ir sraute nėra jokių smaigalių) ir jie nenori jums padėti, tęskite 2 veiksmą:

2 veiksmas: patikrinkite, ar nepažeistas jūsų papildinys ar temos failai

Jūsų „WordPress“ failai gali būti sugadinti dėl kelių nelaimingų įvykių.

Pavyzdžiui, galbūt jūs atnaujino papildinį ar temą, ir visas daiktas sugriuvo? Gal jūs užsisakėte svetainę išorės tarnybai? Galbūt kai kuriuos failus redagavote rankiniu būdu?

Jei kuris nors iš aukščiau paminėtų skambina varpeliu, greičiausiai turite savo kaltininką. Jei to nepadarėte, praleiskite šį veiksmą.

Štai ką galite padaryti:

 • Pirmas: prisijungti prie savo kompiuterio per FTP. Tai galite padaryti naudodamiesi nemokamu įrankiu „FileZilla“.

Norėdami prisijungti, turite prisijungti ir slaptažodį į savo FTP sąskaitą. Jei nežinote, kas / kur jie yra, paprasčiausias būdas juos gauti yra ieškoti per pradinius el. Laiškus, kuriuos gavote iš savo žiniatinklio prieglobos, kai pirmą kartą užsiregistravote. Arba galite paprašyti tiesioginio pokalbio palaikymo atstovo pateikti jums šią informaciją.

Turėdami juos, prisijunkite prie serverio ir eikite į „WordPress“ šakninį aplanką. Paprastai jis vadinamas „public_html“ arba „www“ arba galbūt jame dalyvausite jau sukūrę FTP ryšį.

Nykščio taisyklė yra tokia, kad jei matote pakatalogius, pvz., „Wp-content“ ir „wp-admin“, esate „WordPress“ šaknyje. Pavyzdys:

„WordPress“ šaknis

 • Antra: Eikite į „wp-content“ ir pervardykite aplanką „papildiniai“ į ką nors kitą (kas kiti pavadinimai, jei tai nėra „papildiniai“):

pervardyti papildinius

 • Trečias: Grįžkite į savo svetainę ir sužinokite, ar klaida vis dar egzistuoja.

Jei ne, dabar jūs žinote, kad jį sukėlė kažkoks papildinys. Grįžkite į FTP, pervardykite aplanką atgal į „papildinius“. Eikite į jį ir po vieną keiskite atskirų papildinių katalogų pavadinimus. Lengviausias būdas tai padaryti yra pabraukimas pabaigoje: „_“

vardas pakeistas

Grįžkite į savo svetainę, kad pamatytumėte, kada klaida suaktyvėja arba išnyks. Susiaurinę jį iki vieno konkretaus papildinio, jūs radote problemų sukūrėją. Ištrinkite jį arba apsilankykite internete norėdami sužinoti, ar sprendimas buvo dokumentuojamas.

 • Jei klaida išlieka net pervadinus „papildinių“ aplanką, atlikite tą patį procesą su aplanku „temos“.
 • Jei tai nepadeda, pervardykite abu aplankus į „papildinius“ ir „temas“. Klaidą lemia kažkas kitas.

3 veiksmas: patikrinkite, ar jūsų duomenų bazė nebuvo sugadinta

„WordPress“ duomenų bazė yra gana sudėtingas dalykas, be to, yra daugybė mažų krumplių, kuriems reikia nepriekaištingai veikti kartu, kad išvengtumėte nemalonumų. Kartais kažkas nutinka ne vietoje, o tada, kai pamatai klaidą kuriant duomenų bazės ryšį.

 •  Pirmiausia reikia patikrinti „WordPress“ prietaisų skydelį – YOURSITE.com/wp-admin

Jei matote tą pačią pagrindinę klaidą: „klaida kuriant duomenų bazės ryšį“, praleiskite šį veiksmą.

 • Antra, jei matote ką kita, atidžiai stebėkite, ką „WordPress“ siūlo daryti. Naujausiose „WordPress“ versijose išsiplėtė problemų sprendimo sprendimai, todėl ten galite pamatyti keletą gerų patarimų. Viena iš galimybių:

administratoriaus klaida

Kita galimybė yra tai, kad pamatysite pranešimą, prasidedantį raide „Vienos ar daugiau duomenų bazių lentelių nėra […]“ Tai reiškia, kad būtent jūs turite „pataisyti“ duomenų bazę.

Tai iš tikrųjų yra gana paprasta. Pirmiausia dar kartą prisijunkite prie savo svetainės per FTP. Eikite į „WordPress“ šaknį ir atsisiųskite failą „wp-config.php“ į savo darbalaukį.

Redaguokite šį failą užrašų knygelėje, pabaigoje pridėkite dar vieną eilutę (tiesiai prieš „Tai viskas, liaukitės redaguoti“):

apibrėžti ('WP_ALLOW_REPAIR', tiesa);

Dabar įkelkite failą atgal į savo svetainę (per FTP), perrašydami senąją versiją.

Eiti į YOURSITE.com/wp-admin/maint/repair.php

Štai ką turėtumėte pamatyti:

duomenų bazių taisymas

Spustelėkite bet kurį iš mygtukų. Kai baigsis automatinis taisymas, grįžkite į savo svetainę ir pažiūrėkite, ar klaida vis dar egzistuoja.

Jei jokios klaidos, puiku! Bet vis tiek turite grąžinti „wp-config.php“ failą į ankstesnę būseną. Pašalinkite tą ką tik pridėtą eilutę ir iš naujo įkelkite failą.

Jei klaida vis dar egzistuoja, kitas žingsnis yra:

4 veiksmas: patikrinkite duomenų bazės prisijungimo duomenis

Kaip minėjome, „WordPress“ naudoja tam tikrą vartotojo vardą ir slaptažodį prisijungimui prie duomenų bazės. Paprastai šie prieigos kredencialai savaime nesikeičia. Tačiau pakeitę savo svetainės failus, prieglobos aplinką ar dar ką nors, galite patirti keistų scenarijų. Kitaip tariant, net jei taip neturėtų būti, prieigos kredencialai kartais keičiasi. Dėl netinkamų prieigos kredencialų įvyksta „klaida užmezgant duomenų bazės ryšį“!

Pataisymas atliekamas faile „wp-config.php“. Mes kalbame būtent apie šias eilutes:

apibrėžti ('DB_NAME', 'some_db');
define ('DB_USER', 'some_username');
define ('DB_PASSWORD', 'some_pass');
define ('DB_HOST', 'localhost');

Jie turi visą informaciją, kurią „WordPress“ reikia norint prisijungti prie duomenų bazės. Jei kuris nors iš jų yra neteisingas, ryšys nebus užmegztas.

Atminkite, kad yra rankiniu būdu ištaisyti šią problemą, tačiau, sąžiningai, reikia atlikti kelis veiksmus ir gali būti tikrai painus atsižvelgiant į jūsų naudojamą žiniatinklio prieglobą ir jų naudojamą sąsają. Kitaip tariant, viskas, ką mes pasakytume, vis tiek bus taikoma tik mažam vartotojų ratui, kurie tiesiog naudojasi tuo pačiu priegloba, kaip ir mes, todėl turime jums kur kas universalesnį sprendimą:

Paimkite šias keturias eilutes iš failo „wp-config.php“, tiesiog nukopijuokite jas į mainų sritį, dar kartą susisiekite su žiniatinklio prieglobos palaikymo tarnyba, įklijuokite šias eilutes pokalbių lange ir paklauskite, ar teisinga informacija, kad galėtumėte prisijungti. į savo duomenų bazę.

Atstovas patikrins viską ir susisieks su jumis atsiliepimais. Dažniausiai jie pateiks jums teisingą informaciją tuo atveju, jei kas nors buvo pakeista.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiimti naujus kredencialus ir sudėti juos į failą „wp-config.php“ ten, kur buvo seni..

apibrėžti ('DB_NAME', 'some_db'); / * tai yra jūsų „WordPress“ duomenų bazės pavadinimas * /
define ('DB_USER', 'some_username');
define ('DB_PASSWORD', 'some_pass');
define ('DB_HOST', 'localhost'); / * tai yra jūsų duomenų bazės serverio interneto adresas * /

Galiausiai iš naujo įkelkite failą per FTP.

Šiame etape galite grįžti į savo svetainę ir sužinoti, ar klaida buvo ištaisyta.

Jei ne, mes turime jums vieną paskutinį žingsnį:

5 veiksmas: atkurkite numatytuosius „WordPress“ failus

Kaip jau minėjome anksčiau, pagrindiniai „WordPress“ failai gali būti sugadinti dėl daugelio priežasčių. Galbūt jūsų svetainėje buvo įsilaužimo bandymas, galbūt netyčia modifikavote kai kuriuos failus, galbūt modifikavo nesąžiningi papildiniai.

Kad ir kaip būtų, vis tiek galite atkurti numatytuosius, „WordPress“, vietinius failus. Paprasčiausias būdas tai padaryti yra tiesiog atsisiųsti švarią „WordPress“ versiją iš „WordPress.org“ ir nukopijuoti ją per tą, kurią turite dabar..

Eik čia, ir atsisiųskite naujausią paketą į savo darbalaukį. Išpakuokite. Naršykite neišpakuotame archyve ir ištrinkite aplanką „wp-content“.

Tada prisijunkite prie savo svetainės per FTP, eikite į pagrindinę „WordPress“ šaknį, įkelkite naujus „WordPress“ failus. Parašykite visus ankstesnius failus.

įkelkite naujus „WordPress“ failus

Kai įkėlimas bus baigtas, grįžkite į savo svetainę ir pamatykite efektą.

Tai yra paskutinė išeitis, kurią reikia ištaisyti. Jei tai nepadeda, neturėsite nieko kito, kaip grįžti į žiniatinklio prieglobos palaikymo liniją, papasakoti jiems viską, ką padarėte, ir paprašyti pagalbos. Šiame etape jūs išnaudojote viską, ką galėjote padaryti, kad patys išspręstumėte problemą, o pats šeimininkas turi kreiptis į tai. Jūs juk mokate savo prieglobos mokesčius, ar ne jūs?

Kaip ateityje išvengti šios klaidos?

Nors nėra šimtaprocentinio patikimo būdo, kaip apsaugoti savo svetainę nuo bet kokių klaidų užmezgant duomenų bazės ryšį, yra du pagrindiniai elementai, kuriuos turėtumėte turėti savo draudimo dėlionėje, kad būtumėte saugūs bent 90%:

 • Kokybiškas priegloba. Dirbkite tik su šeimininkais, kurie optimizavo savo platformas darbui su „WordPress“. Tokiu būdu jūs visada galite tikėtis žinių palaikymo ir greitos pagalbos. Jau neminint to, kad taip pat išvengsite daugelio įprastų „WordPress“ problemų. Čia yra mūsų rekomendacijos.
 • Turėkite atsargines kopijas. Įdiekite paprastą atsarginį papildinį kaip „UpdraftPlus“ (jis veikia automatiškai) ir visada turėtumėte darbinę „WordPress“ atsarginę kopiją kad galite atkurti tuo atveju, jei visa kita nepavyks.

Tikimės, kad šis vadovas padės! Ir kaip visada, drąsiai susisiekite su mumis, jei sunkiai praleidžiate laiką suklydami užmezgę duomenų bazės ryšį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map