Kaip apdoroti mokėjimus kredito kortele naudojant „InMotion“

Ar galiu naudoti savo kreditinę kortelę norėdamas sumokėti „InMotion Hosting“?

Visos prieglobos įmonės priima didelius kredito kortelių mokėjimus už visas savo paslaugas. Tai yra standartinis prieglobos protokolas, kurio paskirtis – padaryti jų sąskaitų ir kitų paslaugų apmokėjimą daug patogesnį ir greitesnį tiek klientui, tiek įmonei. Kitas pliusas, kad galite naudotis kreditine kortele yra tai, kad jums nereikia turėti grynųjų pinigų su savimi, kai jūs perkate, ir kad jūs galite pirkti ar mokėti be grynųjų pinigų bet kuriuo metu ir bet kurioje pasaulio vietoje..


„InMotion“ yra viena iš bendrovių, palaikančių mokėjimus kreditinėmis kortelėmis. Taigi, atsakymas į klausimą tikrai yra taip. „Inmotion“ priima mokėjimus kredito kortelėmis už visas jų prieglobos paslaugas. Dar daugiau yra tai, kad „InMotion“ yra gerai pripažinta dėl savo el. Prekybos prieglobos sprendimų ir galingų bei naudingų el. Prekybos įrankių, tai reiškia, kad „InMotion“ turi reikiamus įrankius, reikalingus apdoroti ir priimti mokėjimus kredito kortelėmis..

Kaip galiu apdoroti savo kreditinės kortelės mokėjimą „InMotion“?

Kreditinės kortelės mokėjimas „InMotion“ priegloboje yra gana paprastas procesas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti „InMotion“ paskyros valdymo skydelį arba AMP. Iš esmės AMP yra valdymo skydelis ir paleidimo įtaisas, susuktas į vieną, kurį galima naudoti norint pasiekti visus kitus įrankius, kurių jums reikia, atsižvelgiant į „InMotion“ prieglobos paskyrą. Tarp pagrindinių AMP naudojimo būdų yra jūsų sąskaitos sąskaitų tvarkymo ir domenų valdymo aspektų valdymas.
Svarbu atsiminti, kad pasirinkdami mokėjimo būdą jūs jau buvote apsisprendę pradinės registracijos metu „InMotion“ metu, kai užpildėte atsiskaitymo puslapio duomenis. Mokėjimas kredito kortele iš tikrųjų prasidėjo registracijos metu, kai jūsų buvo paprašyta nurodyti mokėjimo režimą ir jo duomenis.
Taigi, kai ateis laikas sumokėti sąskaitas naudojant „InMotion“ prieglobos kreditinę kortelę, jums tereikia susisiekti su atsiskaitymų skyriumi ir jie gali pradėti procesą atsiųsdami jums mokėjimo užklausą..

Ką turėčiau žinoti apie internetinį kredito kortelių apdorojimą?

Pirkdami internetu ar mokėdami internetu, svarbu atsiminti, kad iš tikrųjų yra keletas atskirų komponentų, kuriuos galite naudoti, ir viskas, ką jums reikia padaryti, yra tiesiog patikrinti, ar tai palaiko svetainė. Šitie yra:

 •  Galite naudoti kreditinę arba debeto kortelę, vieną iš plačiausiai naudojamų procesų internete.
 •  Galite naudoti prekių krepšelį – Beveik visi prieglobos paslaugų teikėjai, ypač „InMotion“, palaiko arba pateikia daugybę pirkinių krepšelių savo prieglobos paketuose. Šie vežimėliai renka reikiamą užsakymo informaciją kartu su jūsų kreditine ar debeto kortele kaip mokėjimo būdas.
 •  Galite naudoti „Payment Gateway“ – mokėjimo šliuzai, tokie kaip „PayPal“ ir „AcceptSafe“, taip pat plačiai naudojami internete.
 •  Galite naudoti interneto prekybininko sąskaitą – interneto prekybininko sąskaita apima jūsų kredito ar debeto kortelės lėšų patikrinimą. Patikrinus lėšų prieinamumą, operacijos patvirtinamos.
 •  Čekio sąskaitoje patvirtintos operacijos dedamos į čekio sąskaitą, kurią bet kada galima išimti iš automatinių bankomatų ar bankomatų..

Kaip galiu atnaujinti savo atsiskaitymo ir kontaktinę informaciją?

Atsiskaitymo ir kontaktinę informaciją galite atnaujinti savo paskyros valdymo skydelyje. Iš esmės rekomenduojama nuolat atnaujinti informaciją, nes tai labai svarbu teikiant nuolatines ir nuolatines paslaugas, ypač atnaujinant sąskaitą ir kai įmonei reikia nusiųsti gyvybiškai svarbius pranešimus savo klientui. Norėdami atnaujinti savo atsiskaitymo ir kontaktinę informaciją, turite:

 •  Pirmiausia turite prisijungti prie savo AMP.
 •  Prisijungę eikite į pagrindinį ekraną ir suraskite skyrių Tvarkyti mano sąskaitą, kur turėtumėte rasti kelias piktogramas. Ieškokite kontaktinės informacijos piktogramos ir pažymėkite ją spustelėdami.
 •  Spustelėję piktogramą, pateksite į kitą puslapį, kuriame galėsite pamatyti dabartinę kontaktinę informaciją. Jei radote informacijos, kuri jau nėra svarbi, redaguokite ją spustelėdami mygtuką Redaguoti kontaktinę informaciją.
 •  Tada ekrane galėsite redaguoti visą informaciją, esančią informacijos laukuose, kuriuos reikia redaguoti. Redaguokite ir pakeiskite duomenis, kuriuos reikia pakeisti, tada spustelėkite mygtuką Išsaugoti pakeitimus. Šis veiksmas turėtų veiksmingai atnaujinti jūsų atsiskaitymo ir kontaktinę informaciją.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map