Kaip apdoroti mokėjimus kreditine kortele „WebHostingHub“?

Ar galiu naudoti savo kreditinę kortelę norėdamas sumokėti savo „WebHostingHub“ planą?

Tikrai taip, visi klientai gali naudoti savo kreditines korteles norėdami sumokėti už savo „WebHostingHub“ planus. Šią funkciją palaiko „WebHostingHub“, kad klientams būtų lengviau apdoroti mokėjimus internetu. Be to, „WebHostingHub“ netgi siūlo funkciją, leidžiančią klientams peržiūrėti ir net atspausdinti kvitus su jų atnaujinimo datomis. Tačiau mokėjimų kreditinėmis kortelėmis metodas skiriasi, nes jie naudojasi arba naudojasi savo sąskaitų tvarkymo skydeliu arba AMP.


Kas yra sąskaitos valdymo pultas (AMP)?

Paskyros valdymo pultas yra į jūsų sąskaitą integruota skydelis, kuris tarnauja kaip paleidimo priemonė norint pasiekti įrankius, kurie yra reikalingi arba yra susiję su jūsų prieglobos paskyros valdymu naudojant „WebHostingHub“. Be to, jis daugiausia naudojamas jūsų „WebHostingHub“ sąskaitos atsiskaitymo ir domeno valdymo aspektams tvarkyti ir tvarkyti..

Kaip galiu apdoroti mokėjimą kreditine kortele „WebHostingHub“?

Norėdami apdoroti mokėjimus kredito kortele naudodami „WebHostingHub“, turite naudoti „Account Management Panel“ (AMP), nes „WebHostingHub“ skydelį naudoja mokėjimams tvarkyti ir apdoroti. Beveik visas finansines ir atsiskaitymo operacijas galima atlikti per AMP. Tačiau įmonė taip pat priima mokėjimus per „PayPal“, jei ir tik tada, kai jūsų sąskaita viršija 50 USD.

Norėdami pradėti atsiskaitymo procesą, turite susisiekti su atsiskaitymo skyriumi, kad jis galėtų atsiųsti jums mokėjimo užklausą. Atsiskaitymo skyrių galite susisiekti el. Paštu [email protected] arba telefonu 877-595-4482 x4 nuo pirmadienio iki penktadienio, 8.00–11.00. EST (nuo 5 iki 8 val. PST).

Kaip galiu prisijungti prie savo AMP?

Prieš pradėdami naudotis savo abonemento valdymo skydeliu ar AMP, turite į jį prisijungti. Norėdami prisijungti, turite:

 •  Turite pasiekti AMP prisijungimo puslapį apsilankę „WebHostingHub“ pagrindiniame puslapyje (www.WebHostingHub.com) ir spustelėję mygtuką Prisijungti.
 •  Jei esate pirmą kartą AMP vartotojas, turite spustelėti saitą „spustelėkite čia“, kurį galite rasti pastraipoje kairėje ekrano pusėje..
 •  Užpildykite reikiamą informaciją apie pateiktas vietas ir spustelėkite mygtuką Pateikti.
 •  Patikrinkite savo registruotą el. Pašto paskyrą, kad sužinotumėte, ar jau gavote slaptažodžio nustatymo nuorodą. Gavę spustelėkite nuorodą ir iš naujo nustatykite slaptažodį vykdydami puslapyje pateiktas instrukcijas. Spustelėkite mygtuką Pateikti, tada pamatysite prisijungimo nuorodą, kurią turite spustelėti, kad patektumėte į prisijungimo ekraną.
 •  Prisijunkite naudodami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.
 •  Kai jūsų el. Paštas ir slaptažodis bus priimti, turėtumėte būti prisijungę prie savo paskyros valdymo skydo.

Ar galiu atnaujinti savo atsiskaitymo ir kontaktinę informaciją naudodamas AMP?

Taip, jūsų atsiskaitymo ir kontaktinę informaciją galite modifikuoti ir redaguoti naudodami paskyros valdymo skydelį. Iš esmės rekomenduojama nuolat atnaujinti šią informaciją, nes ji yra labai svarbi nepertraukiamo aptarnavimo metu, ypač tais atvejais, kai reikia atnaujinti sąskaitą ir kai įmonei reikia išsiųsti gyvybiškai svarbius pranešimus savo klientui. Norėdami atnaujinti savo atsiskaitymo ir kontaktinę informaciją, turite:

 •  Pirmiausia turite prisijungti prie savo AMP.
 •  Prisijungę eikite į pagrindinį ekraną ir suraskite skyrių Tvarkyti mano sąskaitą, kur turėtumėte rasti kelias piktogramas. Ieškokite kontaktinės informacijos piktogramos ir pažymėkite ją spustelėdami.
 •  Spustelėję piktogramą, pateksite į kitą puslapį, kuriame galėsite pamatyti dabartinę kontaktinę informaciją. Jei radote informacijos, kuri jau nėra svarbi, redaguokite ją spustelėdami mygtuką Redaguoti kontaktinę informaciją.
 •  Tada ekrane galėsite redaguoti visą informaciją, esančią informacijos laukuose, kuriuos reikia redaguoti. Redaguokite ir pakeiskite duomenis, kuriuos reikia pakeisti, tada spustelėkite mygtuką Išsaugoti pakeitimus. Šis veiksmas turėtų veiksmingai atnaujinti jūsų atsiskaitymo ir kontaktinę informaciją.

Ką dar turiu žinoti apie kortelių apdorojimą internetu?

Ši pastraipa ne tik susijusi su mokėjimais ir apdorojamais per „WebHostingHub“, bet taip pat apima visas kitas svetaines ir interneto prieglobos paslaugų teikėjus. Kai perkate internetu arba sudarote finansines operacijas internetu, turite žinoti, kad iš tikrųjų galite naudoti penkis atskirus komponentus ir jums reikia tai, kuriuos šiuos komponentus palaiko svetainė ar teikėjas, iš kurio perkate. Šie komponentai yra:

 •  Galite naudoti kreditinę arba debeto kortelę, vieną iš plačiausiai naudojamų procesų internete.
 •  Pirkinių krepšelis – beveik visi prieglobos paslaugų teikėjai savo prieglobos paketuose palaiko ar pateikia daugybę pirkinių krepšelių. Šie vežimėliai renka reikiamą užsakymo informaciją kartu su jūsų kreditine ar debeto kortele kaip mokėjimo būdas.
 •  „Payment Gateway“ – mokėjimo šliuzai, tokie kaip „PayPal“ ir „AcceptSafe“, taip pat plačiai naudojami internete.
 •  Interneto prekybininko sąskaita – interneto prekybininko sąskaita apima jūsų kredito ar debeto kortelės lėšų patikrinimą. Patikrinus lėšų prieinamumą, operacijos patvirtinamos.
 •  Čekio sąskaitoje patvirtintos operacijos dedamos į čekio sąskaitą, kurią bet kada galima išimti iš automatinių bankomatų ar bankomatų..
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map