Jūsų svetainės perkėlimas iš „BlueHost“ į „WebHostingHub“

Ar galiu perkelti savo „BlueHost“ priglobtą svetainę į interneto prieglobos centrą?

Jei jau turite „BlueHost“ priglobtą svetainę ir kažkaip norite ją perduoti kitam žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjui, tokiam kaip „Web Hosting Hub“, įmonė mielai sutiks ir padės jums..


„Web Hosting Hub“ (arba trumpai „The Hub“) yra viena iš geriausių ir patikimiausių žiniatinklio prieglobos įmonių, palaikančių ir padedančių klientams perkelti ar perkelti savo svetainę, siūlant nemokamas paslaugas. Be to, jie siūlo „be prastovų perdavimo procesą“, tai reiškia, kad jūsų svetainė niekada patirs prastovų, kol vyksta tikras perkėlimo procesas..

Jums nereikia jaudintis, jei norite perkelti savo svetainę iš „BlueHost“ į „Web Hosting Hub“, nes tai paprasta ir paprasta. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol visas procesas bus baigtas, tačiau pats procesas nėra raketų mokslas.

Dažniausias būdas perkelti jūsų svetainę yra atsisiųsti senus failus ir datą naudojant FTP klientą, tada įkelti juos į „Web Hosting Hub“..

Kodėl verta rinktis „Web Hosting Hub“?

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės nusprendžia perduoti savo svetainę (-es) kitai interneto prieglobos įmonei. Šios priežastys skiriasi, kai kurios iš jų gali turėti įtakos net internetinės svetainės ateičiai, o gal net pačiai įmonei.

Į klausimą, kodėl jūs turėtumėte pasirinkti „Web Hosting Hub“ iš šimtų pramonės įmonėms, teikiančioms prieglobos paslaugas, yra atsakymas, kad ši įmonė yra viena iš pirmaujančių kokybiškų interneto prieglobos paslaugų teikėjų, ypač kalbant apie greitį ir patikimumą. Dėl aukščiausio lygio klientų palaikymo ir ypač greitų serverių tai yra geriausias daugelio svetainių savininkų ir internetinių kūrėjų pasirinkimas. Tai veiksniai, labai svarbūs žiniatinklio valdytojams. Visos šios priemonės, taip pat daugybė kitų įdomių ir naudingų funkcijų, yra įtrauktos į jų prieglobos planus – ir jos yra labai konkurencingos. Tai suteikia „Web Hosting Hub“ būtiną pranašumą prieš kitas interneto prieglobos įmones.

Ką reikia žinoti prieš perkeliant savo svetainę į „Web Hosting Hub“

Yra keletas dalykų, kuriuos turite žinoti prieš perkeldami savo svetainę iš „BlueHost“ į „Web Hosting Hub“. Tai apima:

 • Perkėlimo procesas galimas tik domenams su .com, .net, .org, .biz,. .us ir .info plėtiniai;
 • Visas perkėlimo procesas gali trukti iki 10 dienų;
 • Negalite atlikti jokių WHOIS informacijos pakeitimų, tai reiškia, kad daugiau kontaktų nekeičiama, vardų serveriai / DNS nekeičiami, kai tik persiunčiamas;
 • Negalite perkelti paskyros, kuri dar nepasibaigė 60 dienų laikotarpiui naujai sukurtiems domenams ir 45 dienų laikotarpiui atnaujintiems domenams.Jei jūsų domenas taikomas bet kuriam iš šių dviejų, labai rekomenduojama palaukti 60 dienų arba 45 dienų laikotarpis, prieš pasibaigiant perkėlimui į savo svetainę.
 • Perkėlimas į kitą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją perduos tik domeną ir jokiu būdu neturės įtakos jūsų duomenų bazėms ar svetainės failams bei kitai svarbiai informacijai..

Jūsų svetainės perkėlimas iš „BlueHost“ į „Web Hosting Hub“

Jei norite perkelti savo svetainę iš „BlueHost“, turite atlikti kelis paprastus veiksmus. Šie veiksmai turėtų būti atliekami visur, kur pasirenkate perkelti savo svetainę.

 1. Prisijunkite prie „BlueHost“ valdymo skydelio.
 1. Spustelėkite Domenų valdytojas.
 1. Spustelėkite domeno vardą, kad jį paryškintumėte. Skirtukai pasirodys dešinėje ekrano pusėje.
 1. Nuo LOCK skirtuką, atrakinkite domeną.
 1. Išjunkite privatumo nustatymus PRIVATUMAS
 1. Pakeiskite vardų serverius PAVADINTOJAI , norėdami nukreipti savo svetainę į naujus vardų serverius.

[Pastaba: Nedarykite to, nebent esate pasiruošę, kad VISOS paslaugos nukreiptų į naująjį serverį.]

 1. Nuo „TRANSFER EPP“ skirtukas, gauti ELP / įgaliojimo kodas.Perkėlimo metu šį kodą turite suteikti „Web Hosting Hub“.
 1. Įsitikinkite, kad kontaktinė informacija yra teisinga ir atnaujinta.Tai galima padaryti naudojantis KONTAKTAI Ši informacija apima informaciją apie Registrantą, Administratorių ir Atsiskaitymą. Administratoriaus kontaktinį el. Pašto adresą reikia atnaujinti, nes kartu su autorizacijos kodu ir laikinu URL el. Paštu bus išsiųstas patvirtinimo laiškas.
 1. Nuo Domenų valdytojas, spustelėkite norimą perkelti domeną, tada spustelėkite PERDAVIMO ELP Puslapyje turėtumėte pamatyti dvi nuorodas: vieną patvirtinti perkėlimą, kitą – paneigti.

[Pastaba: Jei nerandate nuorodų, tai gali reikšti, kad „Web Hosting Hub“ neišsiuntė užklausos dėl perkėlimo į jūsų el. Pašto adresą.]

 1. Spustelėkite skirtuką, patvirtinantį perkėlimą. Perkėlimo procesas turėtų prasidėti nedelsiant. Visas perkėlimo procesas gali užtrukti mažiausiai 3 dienas.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector