Jūsų pilnas internetinių kūrėjų nuomos vadovas (nuo pradžios iki pabaigos)


Kaip samdyti interneto programuotoją


Kodėl jums reikia interneto svetainių kūrėjo nuomos vadovo? Kodėl jums visų pirma reikėtų samdyti internetinį kūrėją?

Svetainėsetup.org nėra sukurta remiantis prielaida, kad kiekvienas gali sukurti svetainę?

Tai tiesa. Jei anksčiau jums reikėjo patiems būti žiniatinklio kūrėju arba samdyti žiniatinklio kūrėją, jei norėjote svetainės, šiandien to nebėra.

Turinio valdymo sistemos, tokios kaip „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“, leido daugeliui žmonių patiems susikurti svetaines. Be to, svetainių kūrėjai, tokie kaip „Wix“, leidžia kurti svetaines paprastu vilkimu.

Tačiau vis dar yra dvi labai geros priežastys samdyti žiniatinklio kūrėją:

 1. Būtų sutaupyti laiko.
 2. Tu galėtum reikia pagalbos dėl kai kurių labiau techninių elementų.

Abiem atvejais svarbu žinoti, kaip susirasti, išsinuomoti ir dirbti su interneto svetainių kūrėju, kad jūsų projektas vyktų sklandžiai. Dėl šios priežasties mūsų vadove, kaip pasamdyti žiniatinklio kūrėją, bus aprašyti visi reikalingi veiksmai.

Pradėkime!

P.S. Jums tiesiog reikia svetainių, kuriose galite samdyti internetinius kūrėjus, sąrašo? Spustelėkite čia (pereiti nuorodą).

Žiniatinklio kūrėjų nuomos vadovas – apibrėžkite savo projektą

Norėdami išsinuomoti žiniatinklio kūrėją, pirmiausia turite patys išsiaiškinti, ką tiksliai bandote atlikti. Jei to nežinote, nežinote, ko ieškoti ir ką jiems pasakyti.apibrėždami savo projektą

Norėdami pakeisti svetainę, dažniausiai užduotys būna iš dviejų skirtingų sričių:

 1. Dizainas – Tai gali būti bet koks dalykas – nuo logotipo ar antraštės vaizdo perprojektavimo iki viso puslapio išdėstymo pertvarkymo ar dizaino efektų pridėjimo.
 2. Funkcionalumas / kodavimas – Pavyzdžiui, pridėdami pirkinių krepšelį, pasirinktinių vaizdų skaidrę arba atlikdami pakeitimus savo svetainės valdymo skydelyje.

Priklausomai nuo to, kuriai sričiai skirtas jūsų projektas, turite samdyti skirtingus žmones (plačiau apie tai žemiau). Jei planuojate sukurti visą svetainę, jums reikės žmonių abiem.

Čia yra svarbiausia dalis:

Turite būti visiškai aiškus, ko jums reikia, ir išsamiai jį surašyti. Tai padės jums:

 • Pašalinkite netinkamus kandidatus – Jei pareigybės aprašymas yra aiškus, jau galite pašalinti kvalifikuotus žmones. Jei būsite neaiškus ir platus, į jūsų skelbimą bus kreiptasi daug daugiau kandidatų, o ne tuo atveju, jei pateiksite išsamią informaciją.
 • Sutaupykite laiko iš anksto – Jei aiškiai suprantate savo lūkesčius, žiniatinklio kūrėjas gali mažiau laiko praleisti atradimo procese. Vietoj to, jie gali pasirinkti, kaip įgyvendinti jūsų projektą.
 • Gaukite geresnius įvertinimus – Žinodami darbo apimtį kandidatai galės iš anksto geriau įvertinti laiką ir išlaidas. Dėl to brangūs pakeitimai taip pat bus mažiau tikėtini.
 • Pasiekite aiškumą sau – Daiktų rašymas taip pat yra geras pratimas sau. Tai padeda jums tikrai apgalvoti, ką bandote įgyvendinti, ir daro jūsų idėjas mažiau miglotas. Tai svarbus žingsnis siekiant juos įgyvendinti.

Koks kūrėjas man reikalingas?

Dabar, kai suprantate norimą svetainę ar reikalingus esamos svetainės pakeitimus, laikas pagalvoti apie tai, kokį žiniatinklio kūrėją jums reikia samdyti. Sąvoka „interneto kūrėjas“ iš tikrųjų apima skirtingus įgūdžius ir pareiginius aprašymus.

Kūrėjas vs dizaineris

Pirmiausia:

Yra skirtumas tarp kūrėjo ir dizainerio. Dizaineris yra asmuo, kuris sugalvoja interneto svetainę ir sukuria išteklius, pavyzdžiui, paveikslėlius, piktogramas ir tt. Jų kompetencija yra „Photoshop“ ir kitos grafinio dizaino programos..

Tik grafikos dizaineris iš tikrųjų neįgyvendina svetainės. Vietoj to, jie parengia, kaip tai atrodys galų gale. Kažkas kitas sukurs tikrąją svetainę pagal ją.

Piksografinės fotografijos tema

Šiais laikais vis daugiau dizainerių taip pat įgyvendina projektą. Tai paprastai vadinama interneto dizaineriai ir jų kompetencija apima žymėjimo kalbas, tokias kaip HTML, CSS ir vis labiau „JavaScript“.

Ką tai reiškia, tai:

Kūrėjas yra asmuo, kuris rašo kodą. Reiškia, jie gali patekti į jūsų svetainę ir redaguoti failus, kad galėtų atlikti pakeitimus arba sukurti visą svetainę nuo nulio. Jie taip pat dirba su kodų redaktoriais ir kitomis su plėtra susijusiomis priemonėmis.

„Front-end“ ir „End-end“ kūrėjai

Kūrėjai taip pat turi pogrupius. Reikšmingiausi yra „front-end“ ir „back-end“ plėtra.

Jei nežinote:

Priekinė dalis yra svetainės dalis, kurią lankytojai matys naršyklėje. Galiniame taške yra viskas, kas slypi. Tai yra ir vieta, kur jūs tvarkote savo svetainę, ir tai, kaip svetainė susisiekia su jūsų serveriu ar duomenų baze.„fornt-end“ kūrėjas ir „back-end“ kūrėjas

„Front-end“ kūrėjai o interneto dizaineriai dažnai būna tie patys. Jie vartoja tas pačias kalbas ir abu rūpinasi jūsų svetainės išvaizda. „End-end“ kūrėjai taip pat gali reikšti asmenį, kuris įgyvendina dizainą, bet su juo nesusiduria. Šiose srityse yra daug sutapimų.

„End-end“ kūrėjai yra sutelkti į tai, kaip veikia jūsų svetainė. Jie nagrinėja funkcionalumą, taip pat yra susiję su svetainės greičiu ir kitomis techninėmis problemomis. Jų įgūdžių krūva apima PHP (ypač kai dirbate su „WordPress“), „Java“, „Ruby on Rails“, „Python“ ir kitas programavimo kalbas.

Viso paketo kūrėjas

„Front-end“ ir „back-end“ kūrėjai yra specialistai. Tai reiškia, kad jie paprastai yra gana geri savo srities srityje, bet nėra patyrę kito asmens disciplinos.

Kitaip tariant:

Atsižvelgiant į jūsų poreikius, jums gali tekti pasamdyti du ar tris žmones (grafikos dizainerį, „front-end“ kūrėją, „back-end“ kūrėją), kad įgyvendintumėte savo svetainę ar reikalingus pakeitimus. Akivaizdu, kad dėl to padidėja darbo laikas ir padidėja išlaidos.

kodas

Kitas pasirinkimas samdyti interneto programuotoją yra samdyti generalistą, kuris gali padaryti viską, vadinamąjį „full-stack“ kūrėjas. Tai yra visų sričių, galinčių nuo pat pradžių kurti ištisas svetaines, įskaitant dizainą, įgyvendinimą ir kodavimą, lizdai. Nors jų žinios ne visada yra tokios gilios kiekvienoje srityje, kaip specialistų, jie vis tiek sugeba pasiekti norimų rezultatų.

Viso paketo kūrėjai gali būti brangesni, tačiau jiems reikia mažiau koordinavimo. Taigi tai gali pagreitinti procesą ir sutaupyti pinigų.

Laisvai samdomi ir visą darbo dieną dirbantys asmenys

Galiausiai, ieškant interneto programuotojo, kyla klausimas, ar dirbti su laisvai samdomu vertintoju, ar samdyti ką nors visą darbo dieną. Tai priklauso nuo jūsų projekto detalių.

Jei turite tik vienkartinis darbas, darbas su laisvai samdomu darbuotoju dažnai būna pakankamai geras. Jūs sutinkate dėl laiko, kainos ir pristatymo, jie sukuria svetainę ir jūs perimate iš jos. Be to, jei reikia pakeitimų, galite juos dar kartą išsinuomoti.

Tai yra įprasta tvarka, dažniausiai naudojanti statines arba svetaines, kurioms nereikia daug priežiūros. Tai taip pat yra idealus būdas, jei patys planuojate kasdienę savo svetainės valdymą.

Tačiau …

Jei jums reikia ko nors nuolat rūpinkitės savo svetaine, jums gali būti geriau pasamdyti visą darbo dieną dirbančius žiniatinklio kūrėjus. Pvz., Tai prasminga, jei kuriate sudėtingą naujienų svetainę, kur reikia daug rankų darbo, ji dažnai keičiasi ir turi daug skirtingo turinio. Nuolatinė reikšmė taip pat gali reikšti ribotą laiką arba „paremta projektu“, kaip šiomis dienomis yra oficialus lingo.

Ar jau turite idėją, kokio tipo internetinių kūrėjų jums dabar reikia?

Gerai, tada pakalbėkime apie tai, kur juos rasti.

Kur išsinuomoti žiniatinklio kūrėją

samdyti interneto programuotojus

Technologijų dėka dabar kaip niekad lengviau rasti ir pasamdyti žiniatinklio kūrėją. Anksčiau jums reikėjo naršyti vietinius skelbimus, kad galėtumėte ką nors išsinuomoti. Šiandien turite svetainių, kuriose pilna profesionalų visame pasaulyje ir kurios su jumis bendradarbiaus iš anksto.

Vietos, kurias galite išsinuomoti žiniatinklio kūrėjams:

 • Koduojama – Užsakomosios paslaugos, skirtos „WordPress“. Nurodykite, ko jums reikia, ir greitai suderinkite su tinkamais žiniatinklio kūrėjais. Nuo mažų užduočių iki visos krūvos kūrimo – viską galite turėti.
 • Upwork – Populiariausia vieta samdyti laisvai samdomus darbuotojus. Paprastas naudoti ir apima daugybę įrankių, tokių kaip laiko stebėjimas ir automatiniai mokėjimai už pasiektus etapus.
 • Freelancer.com – Panašus į „Upwork“ su milijonais galimų nuotolinių darbuotojų. Jis ateina su realaus laiko pokalbiais, etapų mokėjimo sistema ir dar daugiau.
 • Guru – Trečias variantas. Daugiau nei trys milijonai laisvai samdomų specialistų laukia darbo su jumis. Funkcijos apima skirtingas mokėjimo parinktis (už etapą, užduotį, valandą) ir saugius mokėjimo šliuzus.
 • Toptalis – Laisvai samdoma svetainė, pasižyminti labai aukštais standartais. Jie priima tik tris procentus pretendentų, todėl jūs žinote, kad dirbate su aukščiausio lygio talentais (taigi vardas). Nėra viešos informacijos apie įkainius, bet tikriausiai jis yra pigesnis už kitas galimybes.
 • Užsakomosios paslaugos – Tiesiogiai samdykite nuotolinius darbuotojus ir mokėkite jiems tiesiogiai. Daugiausia dėmesio skiriama stabiliam, ilgalaikiam darbui. Idealu, jei norite gauti nuolatinį žiniatinklio kūrėją.
 • 99designs – Iš pradžių buvo grafinių dizainerių viešojo pirkimo paslauga, dabar ji taip pat leidžia rasti internetinių dizainerių ir kūrėjų. Paskelbkite, ko jums reikia, ir profesionalai iš viso pasaulio atsiųs jums savo idėjas. Galite pamatyti rezultatus, pasiūlyti atsiliepimus ir išrinkti nugalėtoją. Mokėkite tik tada, kai esate patenkintas.
 • Driblingas – Tikrai ne vieta, kur galima samdyti žmones. Tačiau laisvai samdomi darbuotojai pristato savo darbą „Dribbble“ srityje ir jūs galite susisiekti su jais per platformą, jei jums patinka tai, ką jie daro.
 • Craigslist – nemokama skelbimų svetainė. Gerai, nes tai leidžia rasti vietos žmonių. Atminkite, kad gali būti sunkiau spręsti apie interneto svetainių kūrėjų kokybę.

Dar keletas variantų Stack overflow darbainuotolinis OK, ir Autentiški darbai. Taip pat galite naudoti „LinkedIn“ ieškoti žiniatinklio kūrėjų. Be to, daugelis svetainių kūrimo programų turi savo prekyvietes, kuriose galite rasti laisvai samdomų vertėjų:

Žiniatinklio plėtros biudžetas – ko tikėtis

apskaičiuoti svetainės biudžetąĮvertinti, kiek kainuos svetainės projektas, yra vienas sunkiausių žingsnių. Kaina priklauso nuo daugelio veiksnių – kūrėjo įgūdžių ir patirties lygio, projekto dydžio, kuriame yra kūrėjas, tipo darbo portalo, kurį naudojote jiems surasti, ir dar daugiau.

Kaip sudarote biudžetą?

Čia yra keli patarimai.

Valandinis mokėjimas vs fiksuotas mokestis

programuotojas, žiūrintis laikrodįPirmas klausimas: ar sumokėsite savo interneto programuotojui už valandą, ar fiksuotą mokestį. Abi jos turi privalumų ir trūkumų. Kuris tinkamas, priklauso nuo jūsų projekto ir su kuo dirbate. Štai vienas iš būdų, kaip nuspręsti:

 • Mažas projektas (iki savaitės) + patyręs žiniatinklio kūrėjas = MOKĖTI VALANDĄ
 • Mažas projektas + nepatyręs kūrėjas = FIKSUOTA KAINA
 • Didelis projektas (kelios savaitės ar mėnesiai) = Fiksuota kaina

Argumentas paprastas:

Patyrę kūrėjai yra greitesni ir daro mažiau klaidų. Taigi jiems reikės mažiau pirmyn ir atgal, o tai taupo laiką. Dėl šios priežasties valandinis užmokestis dažnai būna pigesnis.

Nepatyrusiems darbuotojams greičiausiai reikės daugiau pakeitimų ir pataisymų. Tai reiškia daugiau darbo valandų, todėl geriau susitarti dėl fiksuoto mokesčio nuo pat pradžių.

Dideliuose projektuose yra dar daugiau galimų klaidų, klaidingų įvertinimų, projekto pakeitimų, pataisymų ir pataisymų. Jei mokama valandą, tai gali sukelti daug išlaidų uodegos gale. Dėl šios priežasties jums geriau, jei kūrėjas įvertins visas pastangas (įskaitant galimas pataisas) ir susitars dėl fiksuotos kainos..

Tai taip pat reiškia, kad turite būti nuodugnūs teikdami savo projekto pasiūlymą ir komunikuodami. Kuo tiksliau apibūdinsite projekto apimtį, tuo mažesnė tikimybė, kad jam reikės papildomų darbų.

Grubūs kainodaros įverčiai

Ką tai reiškia skaičiai? Kiek turėtum tikėtis?

Kaip minėta, tai priklauso nuo daugelio veiksnių, ypač nuo asmens, su kuriuo dirbate, buvimo vietos. Norėdami pateikti idėją, čia pateikiami keli atskaitos taškai, per kuriuos galite tikėtis valandos ir projekto normos:

 • Grafikos dizaineris: 25 USD – 120 USD / h
 • Pritaikytojas: 15 USD – 150 USD + / h
 • Galinis kūrėjas: 35 USD – 150 USD + / h
 • Visas „stack“ kūrėjas: 75 USD – 150 USD + / h
 • Visa svetainė
  • „WordPress“: 3000–15 000 USD
  • Joomla: 1500–7000 USD
  • Svetainių kūrėjas: 600 USD – 2 500 USD
  • El. Komercija: 3000 USD – 20 000 USD+
 • Pataisyti papildinio ar kodo problemas: 40 USD – 600 USD
 • Individualūs papildiniai ir funkcijos: 100 USD – 1 000 USD

Savo projekto paskelbimas

Dabar laikas sukurti tikrąjį darbo pasiūlymą. Kaip minėta, jums reikia aiškiai suprasti, ko norite. Tik tada galėsite efektyviai tai perduoti kitam asmeniui.norimas skelbimas

Svarbi išsami informacija

Štai ką tikrai reikia skelbti jūsų darbo skelbime:

 • Papildoma informacija – Pristatykite save, savo įmonę ir prekės ženklą. Nurodykite savo verslo tikslus, taip pat tikslinę grupę, kuriai maitinate. Tai suteiks žiniatinklio kūrėjams idėją apie projekto sritį.
 • projekto santrauka – Koks projekto vaizdas iš paukščio skrydžio? Pilnas svetainės dizainas, svetainės įgyvendinimas, pakeitimai? Būkite tikslūs.
 • Pristatymai – Ką norite baigti? „Photoshop“ failas? „WordPress“ tema? Visa svetainė? Leiskite laisvai samdomiems darbuotojams žinoti, ką jie turėtų pristatyti pabaigoje ir kokiu formatu.
 • Esamas turtas – Nurodykite viską, ką pateiksite iš savo pusės. Tai gali būti projektavimo gairės, esami ištekliai, spalvų schemos, svetainės kopija, logotipai, rėmeliai ar bet kas, ką jau turite sandėlyje.
 • Idealus kandidatas  – Nurodykite tiek jūsų reikalaujamą kompetencijos lygį, tiek kitas jums svarbias savybes.
 • Laikotarpis – Kada reikia, kad tavo projektas būtų parengtas? Atminkite, kad dažniausiai vėluosite, todėl verta paskelbti griežtesnį terminą, nei jūs iš tikrųjų turite. Tokiu būdu turite tam tikrą buferį, jei kas nors nutiktų ne taip.

Papildomi taškai

Be to, kas išdėstyta aukščiau, čia yra keletas papildomos informacijos, kad jūsų darbo skelbimas būtų efektyvesnis:

 • Maketai – Kurkite vaizdus, ​​norėdami parodyti, kaip įsivaizduojate savo svetainę ar naują funkciją. Gali pakakti popieriaus eskizo, tačiau yra ir tokių įrankių kaip Balsamiq arba vaizdų redagavimo priemonės, tokios kaip „Photoshop“.balsamiq
 • Pavyzdžiai – Jei žinote svetainių, panašių į tai, ko norite, įtraukite jas. Tas pats ir su bet kokiu kitu turtu, kuris tau patinka. Tai suteiks jūsų interneto kūrėjui pradinį tašką. Taip pat galite įtraukti dalykų, kurie jums nepatinka ir kurių norėtumėte išvengti, pavyzdžių.
 • Įtraukite mini užduotį – Daug žmonių žaidžia skaičių žaidimą ir aklai siunčia konservuotus el. Laiškus į bet kurį rastą darbo pranešimą. Norėdami pašalinti šias problemas, į savo darbo skelbimą įtraukite mažą užduotį, pavyzdžiui, naudokite tam tikrą temą arba atsakykite į greitą klausimą. Tokiu būdu jūs žinote, kas ją skaito tinkamai.

Biudžeto paskelbimas prieš užklausą

dolerio ženklasLieka klausimas, ar turėtumėte įtraukti savo projekto biudžetą, ar laukti, kol pareiškėjai pateiks jums savo kainą?

Paprastai jūs turite variantą abiems ir kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų.

Jei neturite lankstumo savo biudžete, įtraukti jį į savo pasiūlymą. Tokiu būdu jūs pritraukiate tik tuos kandidatus, kurie nori dirbti. Be abejo, tai atbaidys ir kai kuriuos žmones, bet vis tiek su jais nebūtų buvę susidorota.

Jei turite šiek tiek laisvės, paprašykite kainų. Tokiu būdu neatmesite potencialių puikių kandidatų tik todėl, kad nepakankamai įvertinate biudžeto reikalavimus.

Yra logiškas? Saunus.

Kaip įvertinti interneto programuotojo kokybę

Kai tik jūsų projektas bus prisijungęs, jūs, tikimės, pamatysite, kaip bus pradėtos įgyvendinti programos. Dabar kyla didelis klausimas: kaip jūs nuspręsite, su kuo dirbti? Žemiau pateikiamos kelios rekomendacijos, kaip pagerinti jūsų galimybes pasirinkti tinkamą kandidatą.

 1. Techniniai reikalavimai – Toliau kalbėjome apie įgūdžius, kurių reikia įvairių tipų kūrėjams. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, – įsitikinkite, kad jūsų kandidatai pažymėjo šiuos laukelius.
 2. Atsakymo laikas – Svarbu sugebėti pasiekti savo laisvai samdomą darbuotoją. Jei jums reikia ką nors pakeisti dėl projekto, nenorite laukti kelių dienų, kad išgirstumėte apie juos. Rašykite kelis kartus pirmyn ir atgal ir pažiūrėkite, kiek laiko užtruks, kol susisieksite su jumis, prieš pasamdydami interneto programuotoją.
 3. Bendravimo įgūdžiai – Tuo pačiu metu patikrinkite bendrą jų bendravimą. Ar jie kalba aiškiai? Atsakykite į visus savo klausimus? Ar jie atrodo kaip žmonės, su kuriais norėtumėte dirbti? Jūs daug su jais kalbėsitės, todėl įsitikinkite, kad patirtis yra produktyvi ir maloni.
 4. Ankstesni projektai – Paklauskite ir patikrinkite ankstesnį savo internetinių kūrėjų darbą. Tokiu būdu jūs geriau suprasite jų patirtį, stipriąsias ir silpnąsias puses. Tai taip pat gali būti jų pačių svetainėje ekrano kopijų ar net kodo fragmentų pavidalu.
 5. Kliento įvertinimas – Daugelis aukščiau paminėtų darbo portalų siūlo klientų atsiliepimus. Prieš samdydami žiniatinklio kūrėją, ne tik žiūrėkite į bendrą įvertinimą, bet ir perskaitykite ankstesnių klientų komentarus. Tai yra geras būdas sužinoti daugiau apie asmens darbo etiką, darbo laiką ir kitas ypatybes.
 6. Patirtis – Patyrę kūrėjai daro mažiau klaidų, turi trumpesnį apyvartos laiką, tačiau kainuoja brangiau. Pradedantieji kainuoja mažiau, tačiau gali užtrukti ilgiau ir sukurti daugiau problemų. Jūs turite nuspręsti, kas jums labiausiai tinka ir dažniausiai priklauso nuo projekto laiko.
 7. Mokami testai – Kai sąrašą sudarote tik keliems kandidatams, verta paprašyti jų užpildyti mokamą testą. Duokite jiems atlikti nedidelę užduotį ir pažiūrėkite, kaip tai vyksta. Atkreipkite dėmesį tiek į darbą, tiek į jo bendravimą. Tai gera būsimo elgesio prognozė.

Pradėkite savo projektą nuo pradžios iki pabaigos

Kai jau įsikursite su žiniatinklio kūrėju, su kuriuo norėtumėte dirbti, laikas užpulti projektą iš tikrųjų. Štai šie veiksmai, kuriuos atliksite nuo pradžios iki pabaigos:

 1. Sukurkite susitikimą – Kalbėkitės su kandidatu, geriausia – vaizdo skambučio būdu. Vykdykite projektą nuo priekio iki galo, spręskite klausimus ar galimas problemas, paprašykite jų indėlio.
 2. Sukurkite gaires – Ypač dideliems projektams yra gera idėja, jei reikia mažesnių gairių. Tokiu būdu galite peržiūrėti, kas vyksta, o ne pamatyti galutinį produktą (ir galimas problemas) pasibaigus nustatytam terminui..
 3. Susitarkite dėl mokėjimo grafiko – Sudarykite mokėjimo grafiką, kuris tinka jūsų abiem.
 4. Sumokėkite užstatą – Tai ženklas abiem šalims, kad jos yra atsidavusios projektui. Tuo metu turėtų pradėti dirbti internetinis kūrėjas.mokėjimas per „Google pay“
 5. Tolesni etapai – Peržiūrėkite kiekvieną suderintą etapą. Atleiskite mokėjimus, kai esate patenkinti tuo, ką matote, o ne anksčiau.
 6. Atlikite galutinę apžvalgą – Kai darbas bus atliktas, atlikite galutinį auditą. Sumokėkite likusį mokestį, kai būsite patenkinti. Taip pat prasminga susitarti dėl garantinio laikotarpio, per kurį kūrėjas ir toliau taisys medžiagas, į kurias galbūt atkreipėte dėmesį.

Jūsų žiniatinklio kūrėjų įdarbinimo vadovas trumpai

Nors šiomis dienomis kiekvienas gali kurti svetainę, vis dar yra daug rimtų priežasčių samdyti interneto programuotoją. Profesionalas gali padaryti tai, ko nesugebi, ir atliks darbą greičiau nei tu. Šios užduoties perdavimas kitam asmeniui taip pat suteikia galimybę susikoncentruoti į svarbesnius dalykus.

Mūsų internetinių kūrėjų nuomos vadove rasite patarimų, kaip prikalti kiekvieną proceso žingsnį. Iš pradžių tai gali sujaudinti nervą, bet sukaupus patirties, tai bus lengviau.

Be to, kai užmezgate darbo santykius su gerais kandidatais, dažnai galite tęsti darbą su jais. Tokiu būdu jums nereikia kiekvieną kartą atlikti visų veiksmų.

Ar turite patirties samdant interneto programuotoją ir norėtumėte pasidalinti savo patirtimi? Ar jūs pats esate interneto svetainių kūrėjas ir turite ką pridurti? Jei taip, atlikite tai žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map