Išsami „Vellum“ apžvalga – „WordPress“ tema

Dalijimasis savo kelionių patirtimi internete yra tas pats, kas saugoti pačius gražiausius savo gyvenimo prisiminimus. Šiomis dienomis vis daugiau ir daugiau žmonių kreipiasi į internetą, norėdami atnaujinti savo patirtį kaip tinklaraščio įrašus ir žemėlapiaudami savo tikslus, kad kiti žmonės žinotų, kur jie turėtų eiti toliau. Kelionių ir turizmo verslas taip pat tuo naudojasi teikdamas paslaugas tiems, kurie nori patenkinti savo klajones. Kelionių agentūroms, viešbučiams ir kitoms panašioms įmonėms suteikiama galimybė pritraukti daugiau klientų, naudojantis internetine rezervavimo galimybe ir informacija apie įvairias kelionių vietas, kartu su žandikaulį nuleidžiančiomis vietos nuotraukomis.


Jei norite sukurti kelionių tinklaraštį ar išsamią svetainę, skirtą kelionių agentūrai ar kelionių verslui, gausite daug naudos iš į keliones orientuotos „WordPress“ temos. „WordPress“ kelionių tema gali būti aplanko ar žurnalo stiliaus arba tokia, kuri orientuota į vaizdus, ​​vaizdo įrašus ar kitokią laikmeną. Viena iš tokių temų, kuri buvo gana populiari „ThemeForest“, yra „Vellum“ – reaguojanti „WordPress“ tema.

„Vellum“ yra daugelio svarbiausių „WordPress“ temų nugalėtojas. Tai ne tik gražus dizainas, bet taip pat turtingas savybėmis ir pateikiami su tinkamais įrankiais, kurie padės sukurti galingą tinklaraštį ar svetainę. Šiandien aš supažindinsiu jus su šia įvairialype kelionių svetainių tema ir kodėl daugelis žmonių pasirenka ją bet kuriai kitai kelionių temai rinkoje. Taigi, nedelsdami pateikiame išsamią „Vellum“ – reaguojančios „WordPress“ temos apžvalgą.

Mėgautis!

Apžvalga

„Vellum“ – reaguojanti „WordPress“ tema yra nuostabi aukščiausios kokybės fotografijos tema, kurią sukūrė ir sukūrė Parallelus, „ThemeForest Elite“ autorius, kuris teminių prekių rinkoje uždirbo daugiau nei 1 mln. USD. Ši veteranų kompanija jau išleido daugiau nei tuziną aukštos kokybės „WordPress“ temų, kurių kiekviena viršija net išrankiausių svetainių savininkų ir kūrėjų lūkesčius.

„Vellum“ yra populiarus pasirinkimas tarp vartotojų, kurie nori kurti fotografijos svetaines, tinklaraščius ir į keliones orientuotas svetaines. Jis turi aiškų ir intuityvų išdėstymą, kuris lengvai paverčia ją viena geriausių „WordPress“ temų, kurią galite įsigyti. Tai naujo tipo tema, turinti tiek daug galimybių, norint patikėti, reikia tik pamatyti. Tai visiškai atsakinga ir SEO pritaikyta tema su savita struktūra, leidžiančia sukurti bet kokį dizainą ar stilių, tinkantį jūsų prekės ženklui ar verslui. Nesvarbu, kokios svetainės jums reikia, ar tai būtų asmeninis kelionių tinklaraštis, ar pilnavertis viešbutis ar kelionių agentūros svetainė, „Vellum“ visa tai daro fantastiškai.

Dizainas

„Vellum“ – reaguojanti „WordPress“ tema gali būti pritaikytas visų tipų svetainėms, įskaitant verslą, kūrybinį portfelį, nekilnojamąjį turtą ir, žinoma, keliones. Jis turi universalų dizainą ir lengvai naudojamas funkcijas, todėl svetainės kūrimas tampa įdomus ir įdomus. Tema pastatyta ant „KTT“ rėmo, leidžianti jai tapti universaliu svetainės sprendimu. Tai taip pat yra tvirtas pagrindas kuriant galingus ir pritaikomus dizainus.

Be to, kad „Vellum“ visiškai reaguoja, joje yra ir tinklainei paruoštų dizaino elementų, įskaitant tekstą, todėl dizainas iškyla nuostabiai net ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Ši tema taip pat yra su vis populiariu ir galingu „Visual Composer“ puslapių kūrimo priemonės papildiniu, kad galėtumėte sukurti savo pasirinktinius puslapius nuo nulio, vilkdami ir įmesdami elementus į puslapį. Be „Visual Composer“, jis taip pat turi dinamiškas ir lanksčias „Slider Revolution“ slankiojančių funkcijų funkcijas, „UberMenu“ mega meniu ir netgi integruotas su „bbPress“, kuris leidžia jums turėti savo bendruomenės forumą savo svetainėje.

Jei nenorite susikurti savo stiliaus, nesijaudinkite, nes „Vellum“ taip pat apima daugybę iš anksto sukurtų puslapių maketų, kuriuos galite naudoti pagal savo verslo nišą. Be puslapių kūrimo priemonės ir iš anksto sukurtų maketų, tema taip pat leidžia greitai ir lengvai nustatyti ir pritaikyti puslapius. Jums net nereikia jaudintis, kad turite naršyti valdiklius ir tinkinimo parinktis, nes „Vellum“ yra sukurtas su intelektualiųjų temų parinkčių skydeliu. Taigi, kai kitus vartotojus užvaldo pasirinktų temų labirintiniai parametrai, „Vellum“ akcentuoja tik svarbius valdiklius. Tai leidžia visiškai valdyti temą ir taupo brangų laiką.

Be to, kad „Vellum“ yra graži ir turtinga tema, ji taip pat yra optimizuota paieškai internete, nes yra integruota į geriausią ir naujausią SEO praktiką savo struktūroje. Tai reiškia, kad esate geriausias savo pasirinktoje pramonėje! Taigi, nepaisant to, kokio tipo svetainę norite statyti, „Vellum“ tikrai pristatys.

Pagrindiniai bruožai

„Vellum“ – reaguojanti „WordPress“ tema yra kaip tūkstantis temų, visų supakuotų į vieną nuostabų paketą. Su juo galite sukurti bet kokį jums patinkantį dizainą, naudodami įvairius išdėstymus ir stilius, kad jis atrodytų unikalus. Pagrindiniai šios temos bruožai:

 • Reaguojantis išdėstymas ir tinklainei paruošta grafika
 • Įtrauktas „Visual Composer“ nuvilkimo puslapio kūrėjas
 • Mega meniu su „UberMenu“
 • Slankiklio revoliucija
 • Suderinamas su WPML
 • Parengta vertimui (pridedami .po ir .mo failai)
 • Komplekte yra 12 unikalių pradinių rinkinių, skirtų greitai ir lengvai sukurti svetainę
 • Demonstracinis įdiegimas vienu spustelėjimu
 • Skelbimo formatai (standartinis, galerija, vaizdas, vaizdo įrašas, garso įrašas, nuoroda, citata)
 • Parallax fonai
 • Modernūs ir tradiciniai tinklaraščių stiliai
 • Rūšiuojamas portfelis
 • Tušti puslapio šablonai
 • Kreipkitės į formos statytoją
 • Šoninės juostos generatorius
 • Neribotas antraštės, poraštės ir išdėstymai
 • Neribotos pagrindinio puslapio variacijos
 • Neribotos spalvų galimybės
 • Neribotas išdėstymas ir šablonai
 • Daugiau nei 500 „Google“ žiniatinklio šriftų
 • Savarankiškas HTML5 vaizdo grotuvas
 • Individualizuotas garso grotuvas
 • Apima demonstracinį turinį
 • Įtraukti PSD failai
 • Gerai dokumentuota, pateikiant naudingų vadovėlių
 • Geriausios temos palaikymas
Už ir prieš

Ketinate įsigyti „Vellum“ – reaguojančią „WordPress“ temą? Vis dar painiojate pasirinkdami nemokamą ir „WordPress“ temą? Šie „WordPress“ temos įsigijimo privalumai ir trūkumai gali padėti priimti pagrįstą sprendimą:

Argumentai už
 • „Premium“ temoms, tokioms kaip „Vellum“, teikiama aukštos kokybės temos autoriaus parama – funkcija, kurios dažnai trūksta nemokamose „WordPress“ temose. Taip yra daugiausia todėl, kad kūrėjai sukuria premium temas kaip savo pajamų šaltinį ir todėl yra linkę teikti puikią temų paramą.
 • Aukščiausios kokybės temos yra reguliariai atnaujinamos ir dažnai teikiamos su ilgalaikiu ar visą gyvenimą palaikomu palaikymu, kartu su išsamia dokumentacija ir vadovėliais, kuriuos patogu rasti pradedantiesiems..
 • „Vellum“ turi keletą unikalių ir naudingų funkcijų, kurių kitu atveju trūksta. Dėl konkurencijos daugelis „premium“ temų teikėjų stengiasi, kad jų pasiūlymai išsiskirtų iš kitų, todėl šiais laikais dauguma „premium“ temų pasižymi ypatybėmis..
 • „Vellum“, kaip ir daugelis kitų „premium“ temų, daug dėmesio skiria detalėms. Joje yra geresni tinkinimo parametrai ir įrankiai, įskaitant SEO ir papildomus papildinius.
 • Skirtingai nuo nemokamų temų, daugelį aukščiausios kokybės temų galima lengvai pritaikyti ir įvairių formų, kad tiktų bet kokio tipo svetainei, bet kokio dydžio.
 • Pridėjus papildomus „WordPress“ įrankius, „premium“ temos gali padėti iki 10 kartų pagreitinti svetainės kūrimo procesą.
Minusai
 • Aukščiausios kokybės temos yra akivaizdžiai mokamos ir pinigų išleidimas svetainėje gali neatitikti visų poreikių.
 • Skirtingai nuo nemokamų „WordPress“ temų, kurios paprastai pridedamos oficialioje temų saugykloje ir kurios yra peržiūrimos, kai kurios „premium“ temos yra tik komerciniai subjektai, kurie gali arba gali neatitikti standartinių licencijavimo sąlygų.
 • Nors tai netaikoma visoms „WordPress“ temoms, kai kurios tampa pernelyg išsipūtusios, naudodamos funkcijas, kurios kai kuriems vartotojams gali būti nereikalingos. Tokiu atveju aukščiausios temos pasirinkimas gali būti per didelis.

Kaip matote, pasirinkdami aukščiausios kokybės temą, turite daug privalumų. Tačiau ji taip pat turi trūkumų. Nėra aiškaus atsakymo, ar mokama „WordPress“ tema yra geresnė, nei nemokama. Čia yra daug gerų temų, kuriomis galite naudotis nemokamai, ir jos yra puikus pasirinkimas, jei jūs tiesiog norite sukurti svetainę ar tinklaraštį kaip pomėgį. Tačiau jei tikitės savo svetainės augimo, būtinai apsvarstykite galimybę pasirinkti tokią premium temą kaip „Vellum“.

Galutinis verdiktas – gerai suplanuota kelionių tema, turinti tik reikiamas savybes

„Vellum“ – reaguojanti „WordPress“ tema nėra tik viena tema – tai tūkstantis temų viename! Tai patikima ir prieinama aukščiausios kokybės tema, kuri lengvai yra vienas geriausių pasirinkimų kuriant kelionių tinklaraštį ar svetainę. Naudodamiesi šia tema, galite viską išnaudoti ir leisti savo kūrybiškumui užmegzti įspūdį. Naudojimo paprastumas padės patenkinti visus įgūdžius. Tema suteikia jums visus reikalingus įrankius ir suteikia galimybę visiškai valdyti viską, pradedant spalvomis ir šriftais, baigiant puslapio maketais ir tinklaraščio stiliumi. Taigi, jei jums reikia įvairiapusės kelionių svetainių temos, negalite suklysti naudodami „Vellum“ – „Responsive WordPress“ temą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map