Išsami parduotuvių savininko peržiūra – reaguojanti „WordPress“ tema

„WordPress“ temos pasirinkimas būsimoje internetinėje parduotuvėje ne visada yra lengvas dalykas. Beveik visada procese dalyvauja pinigai, todėl reikia priimti teisingą sprendimą ir vengti įstrigti prie temos, kuri iš tikrųjų neatitinka jūsų poreikių, arba dėl to, kad klientams sunku įsigyti produktų iš jūsų ir „whpg“. Dalykas netaps lengvesnis, kai naršysite tokiose teminėse rinkose kaip „ThemeForest“. Be jokios abejonės, tai nuostabi – jei ne pati geriausia – temų parduotuvė, tačiau joje yra platus aukščiausios kokybės temų pasirinkimas, turite daugybę variantų, iš kurių galite rinktis!


Jums pasisekė, kad mes galime padėti jums priimti teisingą sprendimą nesiimant vargo ieškant žiniatinklio pagal šią tobulą temą! Jei ieškote būdo, kaip savo esamą verslą ar prekės ženklą pakelti į kitą lygį, atėjote į reikiamą vietą. Šiandien mes jums pristatysime nuostabią el. Prekybos temą, į kurią pastaruoju metu atkreipėme mūsų dėmesį. Tai viena iš geriausiai vertinamų „WordPress“ temų rinkoje, turinti solidžią klientų bazę, kuri, kalbant toliau, auga. Mes kalbame apie Parduotuvės savininkė – „WordPress“ tema. Tai labai lengvai pritaikoma, ypatinga „WordPress“ tema, sukurta siekiant suteikti unikaliam verslui, pavyzdžiui, jūsų, pranašumą ir funkciją, reikalingą pritraukti daugiau klientų ir padidinti pardavimus.

Šiandien mes atidžiau pažvelgsime į šią labai populiarią temą ir įsigilinsime į jos dizainą bei pagrindines savybes. Žinoma, įsigydami „WordPress“ temą turite atsižvelgti į daugybę dalykų, todėl taip pat aptarsime tokios temos kaip „Parduotuvės šeimininko“ pasirinkimo privalumus ir trūkumus. Taigi, be papildomo patarimo, čia yra išsami parduotuvių savininko – reaguojančios „WordPress“ temos apžvalga!

Apžvalga

Kai pradedate nuo nuostabaus produkto, garantuojate, kad sukursite nuostabių dalykų. Taip yra parduotuvių savininko – reaguojančios „WordPress“ temos, kuriamos atsižvelgiant į el. Prekybos svetaines, atveju. Jis yra 100% reaguojantis ir paruoštas tinklainei, nepriekaištingai pritaikytas pikselių dizainas ir daugybė puikių funkcijų, kurias vartotojas gali laikyti.

Parduotuvės savininkas buvo sukurtas specialiai „WordPress“ kūrėjams ir svetainių savininkams, norintiems sukurti galingą svetainę, kad ji patenkintų savo klientus. Tai ne tik idealus sprendimas el. Prekybos svetainėms, nes jis yra pakankamai lankstus, kad būtų naudojamas daugelyje svetainių ir pradedant naują projektą. Temą sukūrė ir suprojektavo „Get Bowtied“, nedidelė, tačiau galinga interneto svetainių kūrėjų ir dizainerių komanda, garsėjanti naujoviškomis ir reaguojančiomis „WordPress“ temomis, tokiomis kaip ponas Tailoris, mažmenininkas ir, žinoma, parduotuvė..

Kaip ir tikėtasi iš „Get Bowtied“ sukurtos temos, parduotuvių savininkė visiškai reaguoja ir yra lengvai pritaikoma, todėl galite ją patobulinti bet kokiu norimu būdu. Tai suderinama su pagrindinėmis naršyklėmis, taip pat su įvairiais šiuolaikiniais prietaisais – nuo didelio ekrano kompiuterių iki išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Komplekte yra daugybė naudingų įrankių ir parinkčių, leidžiančių sukurti svetainę tiksliai tokią, kokią įsivaizdavote. Jis yra supakuotas su daugybe nuostabių komponentų, kuriais tikrai galėsite mėgautis kelyje, įskaitant aukščiausios klasės papildinius, kurie dar labiau pagerina apsipirkimo internete galimybes. Tai viskas, ko jums reikia temoje, viskas gražiai supakuota į vieną nuostabų paketą už palankiai mažą kainą – 59 USD (už įprastą licenciją)..

Dizainas

Parduotuvės savininkė – „WordPress“ tema gali pasigirti neribotomis išplėstinėmis temos galimybėmis, leidžiančiomis sukurti nuostabų formatą jūsų verslo poreikiams. Ši tema yra lanksti, lengvai pritaikoma ir nereikalauja, kad išmoktumėte sudėtingų kodavimo įgūdžių ar žinių. Trumpai tariant, jūs galite pradėti kurti savo svajonių svetainę iš dėžutės! Tema integruota su „Visual Composer“ – tai sutaupys daug laiko ir dar labiau supaprastins pritaikymą. Galite pasirinkti iš daugybės iš anksto paruoštų maketų ar net tinkinti savo, kad atitiktų jūsų norimą išvaizdą.

Esate sugadinti dėl nuostabių funkcijų ir parinkčių, nes parduotuvių savininką galima visiškai pritaikyti iš viršaus į apačią. Galite pradėti nuo antraštės stiliaus, kur pirmiausia sustoja akys. Galite sukurti dėmesį patraukiantį antraštės stilių, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir galėtų dar labiau panaudoti jūsų prekės ženklą. Jūs netgi galite pašalinti apribojimus ir naudoti bet kurį iš anksto sukonstruotų stilių, kad jūsų svetainė atrodytų profesionaliai ir racionaliai arba taip išsamiai, kaip jums patinka..

Parduotuvės savininkas naudoja aštrią tinklainės grafiką ir yra visiškai reaguojantis, kad galėtų atrodyti ir sklandžiai dirbti bet kokio dydžio ekranuose. Tai reiškia, kad ši tema yra prieinama visuose įrenginiuose, visose platformose ir visais metodais. Teisingai, pirkėjai gali peržiūrėti visus jūsų produktus raiška, nesvarbu, kokį įrenginį jie naudoja – kompiuterį, „Mac“, nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį! Jūsų klientai tikrai džiaugsis viskuo, ką galite pasiūlyti, nepraleisdami ritmo!

Pagrindiniai bruožai

Parduotuvės savininkas – „WordPress“ tema – tai lobis, suteikiantis galimybių verslo savininkams, norintiems išplėsti savo pasiekiamumą internete ir norinčioms temos, kuri galėtų padėti jų gaminiams atkreipti jų vertą dėmesį. Žemiau yra pagrindinės šios temos savybės:

 • Lengva įdiegti ir nustatyti
 • Lengvai atnaujinamas naudojant „Envato“ įrankių rinkinį
 • Visiškai atsakingas ir tinklainei paruoštas dizainas
 • Automatiniai ir NEMOKAMI viso gyvenimo atnaujinimai
 • Patikimas ir draugiškas klientų aptarnavimas
 • Galingas administratoriaus skydelis
 • Pridėkite savo logotipą
 • Kelių antraščių parinktys
 • Portfelio funkcionalumas
 • Įtrauktas mūro išdėstymas, kad sukurtumėte savo tinklaraštį
 • Neribota spalvų ir šriftų įvairovė
 • Vertimas paruoštas
 • Vaiko tema įtraukta

Turėdami visas įmanomas jums tinkančias funkcijas, galite greitai ir lengvai pakeisti parduotuvių savininko stilių, kad jis atitiktų jūsų poreikius. Galite įkelti savo logotipą, pakeisti šriftus ir spalvas, sukurti savo maketus ir dar daugiau – visa tai galite atlikti išplėstiniame temos administratoriaus skydelyje. Geriausia, kad neliesite nė vienos kodo eilutės!

Parduotuvės savininko – reaguojančios „WordPress“ temos komplektacija taip pat pateikiama su papildomais papildiniais, tokiais kaip „Visual Composer“ ir „Revolution Slider“ papildiniai, kurių kiekvienas kainuoja apie 46 USD. Pastaroji leidžia sklandžiai parodyti geriausiai parduodamus ar naujus produktus ir (arba) akcijas patraukliai ir lengvai. Kaip minėta anksčiau, tema yra parengta vertimui, palaikoma keliomis kalbomis. Visa tai dėka WPML įskiepio, kuris reiškia, kad vartotojai gali lengvai parduoti savo produktus visame pasaulyje.

Parduotuvės savininkas, kaip rodo pavadinimas, sukurtas atsižvelgiant į elektroninę prekybą. Tai visiškai suderinama su vis populiariu ir galingu „WooCommerce“ el. Prekybos papildiniu, kuris leidžia internete parduoti fizinius ir skaitmeninius produktus, kuriuos galima išsiųsti į bet kurią vietą. Šis papildinys taip pat palengvina pirkinių, „whpg“ ir bendravimo procesą tiek pardavėjui, tiek klientui. Su šiuo įrankiu net valdyti atsargas, sekti užsakymus ir kataloguoti yra paprasta. Be šių prekių, parduotuvių savininke yra viskas, ko jums gali prireikti norint sukurti galingą, gerai žinomą internetinę parduotuvę, kuri apsipirkimo patirtį padaro sklandžią ir profesionalią..

Už ir prieš

„WordPress“, be abejo, yra pati populiariausia turinio valdymo sistema (CMS) ir tinklaraščių platforma. Žodžiu, milijonai svetainių naudoja šią platformą, todėl nenuostabu, kad ji tapo ypač galinga ir lanksti. Tačiau vis daugiau vartotojų pasirenka dar daugiau temos variantų. „WordPress“ vartotojui, ieškančiam tobuliausios temos, kuri labiausiai atitiktų jo prekės ženklą, tai gali sukelti painiavą! Atsižvelgiant į tai, kad savo idealia tema pasirinkote parduotuvių savininko – reaguojančią „WordPress“ temą, prieš pradėdami spustelėti mygtuką „Pirkti dabar“, vis tiek turite atsiminti šiuos pranašumus ir trūkumus..

Argumentai už
 • Aukščiausios kokybės temos, tokios kaip „Shopkeeper“, yra atnaujinamos reguliariai ir dažniau nei nemokama tema, todėl jūsų svetainė visada yra suderinta su naujausia „WordPress“ versija ir yra apsaugota nuo bet kokių saugumo problemų.
 • Parduotuvės savininkas turi daugybę iš anksto sukurtų maketų ir turi galimybę leisti jums tinkinti savo, kad galėtumėte lengvai nustatyti savo svetainės išvaizdą, išskyrus dešimtis tūkstančių svetainių.
 • Daugumoje „premium“ temų, tokių kaip „Shopkeeper“, pateikiama išsami dokumentacija, paaiškinanti, kaip galite išnaudoti visas jos galimybes. Tai rečiau pasitaiko naudojant nemokamas „WordPress“ temas.
 • „Get Bowtied“ siūlo geriausią palaikymą temos vartotojams – tai yra forumo, tiesioginių pokalbių ir el. Pašto bilietų pardavimo sistemos derinys. Nemokama tema paprastai nėra nuolat palaikoma ir paprastai joje yra bendruomenės forumas, kurio kai kam gali neužtekti.
Minusai
 • Į „WordPress“ temą turėsite investuoti nuo 30 USD iki 300 USD.
 • Aukščiausios kokybės temos, tokios kaip „Shopkeeper“, turi savo individualų administratoriaus skydą su įvairiais tinkinimo parametrais, kurie gali priblokšti pradedančiuosius ir gali šiek tiek užtrukti, kol jie mokosi ir nustato.
 • Kai kurios aukščiausios klasės „WordPress“ temos turi daug nepageidaujamų funkcijų (t. Y. Papildiniai, papildomos sruogos), kurios dažnai išsipučia paketu. Nors tai padaro temą įvairiapusę, kai kurios temos gali būti pateikiamos daugybe varpų ir švilpukų.

Dienos pabaigoje svarbiausias aspektas, kurio reikia ieškoti temoje – nesvarbu, ar tai būtų premium, ar nemokama – yra su ja susijusi kokybė ir priežiūra. Kodo kokybė yra pagrindinis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, įskaitant saugumą ir puslapio greitį. „Get Bowtied“ akivaizdžiai atsižvelgė į šiuos dalykus, turint omenyje tai, kad daugybė klientų patenkinti įsigiję šią temą, vis daugiau vartotojų kreipiasi į ją visais savo prekės ženklo poreikiais. Geriausias būdas įvertinti jo kokybę yra perskaityti tai, ką sako vartotojai. Bendruomenės forumas yra geriausia vieta sužinoti apie bet kokias vartotojų problemas, susijusias su šia tema, ir kaip temos kūrėjai reaguoja į jas spręsdami..

Galutinis verdiktas

Jei esate naujokas, nežinantis, nuo ko pradėti, arba patyręs verslininkas, norintis paleisti „WordPress“ temas, tada Parduotuvės savininkė – „WordPress“ tema tikrai yra protingas pasirinkimas. Tai labai lanksti, pasižyminti turtingomis funkcijomis ir aptakiomis funkcijomis, kurios ne visada pateikiamos kartu su kitomis aukščiausios klasės „e-commerce“ „WordPress“ temomis. Prie to pridurkite ir tai, kad tema sukurta puikių dizainų ir plataus klientų palaikymo dėka. Šios temos teikiamos laisvės siuntimas yra tiesiog nuostabus, padedantis žengti aukštai konkurencingoje internetinėje rinkoje.

Nesvarbu, kokio tipo produktą ar paslaugą norite parduoti ir parduoti internetu. Parduotuvės šeimininko darbo rezultatas visada bus internetinė parduotuvė, kuri ne tik atrodo profesionaliai ir šiuolaikiškai, bet ir yra skirta sėkmei. Geriausia yra be rūpesčių e-komercija!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map