Išsami Nicos viešbučio apžvalga – „WordPress“ tema

Kelionės ir turizmas tapo greičiausiai augančiu pasauliniu sektoriumi 2016 m apytiksliai 3,1% viso BVP ir išaugo daugiau nei automobilių ir chemijos pramonės sektoriai. Viešbučiai ir kiti su kelionėmis susiję verslai plečia savo galimybes kurdami savo interneto svetaines, leisdami jiems teikti paslaugas pasaulinei auditorijai. Verslo savininkai pasinaudoja šia galimybe, nes ji yra patogesnė, ekonomiškesnė ir efektyvesnė nei reklamavimas spausdintais skelbimais. Jei ketinate plėsti savo viešbučių ar kelionių verslą internete, prasminga kurti ir savo svetainę!


„WordPress“ yra neabejotinai geriausia platforma bet kokio tipo ir dydžio tinklaraščiui ar svetainei kurti. Ne tik tai, kad joje yra didžiulė papildinių kolekcija, skirta patobulinti svetainės funkcionalumą, daugelis kūrėjų ir toliau kuria „WordPress“ temas bet kuriai svetainei. Jei jums reikia sukurti viešbučio ar apgyvendinimo svetainę naudojant „WordPress“, „premium“ tema leis jums lengvai sukurti profesionaliai atrodančią svetainę. Viena iš tokių temų, kuri „ThemeForest“ prekyvietėje sukelia gana didelį šurmulį, yra Nicos viešbutis – „WordPress“ tema.

„Nicos“ viešbutis yra „WordPress“ tema, specialiai sukurta viešbučių ir apgyvendinimo svetainėms. Tai apima specifines apgyvendinimo ypatybes, tokias kaip internetinė rezervavimo / rezervavimo sistema, pasirinktiniai kambarių išdėstymo kambarių vaizdai, vaizdų galerijos ir kiti viešbučio tinklalapyje reikalingi elementai..

Šioje išsamioje Nicos viešbučio – „WordPress“ temos apžvalgoje mes išsiaiškinsime, ar ji iš tiesų yra ideali tema rezervavimo tipo svetainėms. Kaip ir bet kurioje svetainėje, vis tiek turėtumėte įsitikinti, kad tam tikri papildomi optimizavimai atlikti maksimaliai padidinkite savo svetainės greitį vartotojams.

Apžvalga

„Nice Hotel“ – „WordPress“ tema yra „premium“ tema, skirta viešbučiams, kurortams, kurortams, paslaugų prabangos verslui ir kitoms paslaugoms, kurioms reikalinga rezervavimo ar rezervavimo tipo sistema. Tai dar vienas „ThemeForest Elite“ autoriaus šedevras, „QuiteNiceStuff“, kuris sukūrė ir suprojektavo aukščiausios kokybės „WordPress“ temas ir HTML šablonus.

Nicos viešbutyje yra daugybė unikalių funkcijų, kurios gali būti naudingos viešbučiams ir kitam paslaugų tipui. Čia yra vienas paslaugų ir apgyvendinimo paslaugų valdymas, renginių vedėjas, atsiliepimų skyrius ir net rezervavimo sistema. Kitos dėmesio vertos funkcijos yra tinklaraščio skyrius, visiškai veikianti kontaktinė forma, „Google Map“ integracija, pasirinktinių trumpųjų kodų rinkinys, gražios socialinės medijos piktogramos ir daug daugiau.

Dizainas

Nicos viešbutis – „WordPress“ tema apima daugybę lengvai naudojamų temų parinkčių, leidžiančių sukonfigūruoti savo svetainę kuo mažiau laiko ir pastangų. Jame yra išplėstinis temų skydelis, visiškai nebrandytas, leidžiantį lengvai į jį įtraukti įmonės pavadinimą ir logotipą. Jis taip pat turi reaguojantį dizainą, todėl puikiai veikia visuose įrenginiuose ir ekrano dydžiuose, tokiuose kaip „iPhone“ ir „iPad“. Jo paprastas ir modernus išdėstymas leidžia jį naudoti ir patogiai naudoti svetainėse, kuriose reikia daug turinio (ar net tose, kuriose yra tik nedaug turinio)..

Skirtingai nuo kitų „WordPress“ geriausių viešbučių temų, „Nice“ viešbutis yra gana unikalus, nes nutolo nuo visų įprastų šiuolaikinių, plokščių dizainų, įprastų šių dienų temose. Vietoj to, jis atitinka tai, ką mes geriausiai žinome prisijungę prie interneto. Puiku yra tai, kad ji sugeba atrodyti tokia patraukliai, nepaisant to, kad neprisitaiko prie madingesnės estetikos. „Nicos“ viešbutis yra fiksuoto pločio, kartu su elegantiška dėme puslapio viršuje, kur galite patalpinti savo įmonės logotipą. Jūs netgi galite rasti socialinės žiniasklaidos mygtukus taip pat puslapio viršuje, o mygtukas Užsakyti dabar yra ten, kur jūsų svečiai ir lankytojai jį pamatys pirmiausia. Visa jūsų kontaktinė informacija yra teikiama lankytojams iš karto pamatyti, kuri išlieka puslapio viršuje, net kai lankytojai pasiekia jūsų svetainę savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Tuo tarpu slankiklis yra puiki vieta vaizduoti viešbučių kambarius (ar bet kurias kitas jūsų siūlomas paslaugas), įskaitant perdengiantį modulį, kurį lankytojai gali įsprausti, kai jiems patinka apsistoti jūsų viešbutyje..

„Nice“ viešbutyje taip pat yra apgyvendinimo valdymo zona, esanti pagrindinėje programoje, leidžianti pridėti ir pašalinti tam tikrus kambarius, vaizdus ir aprašus. Kita vertus, rezervavimo sistema užklausas siunčia tiesiai į jūsų pašto dėžutę. Tai daro jums patogesnį darbą, nes svečiams nebereikia skambinti jums telefonu, todėl daugiau laiko galite skirti kitiems savo verslo aspektams..

Tema parengta vertimui, tai reiškia, kad svečiai iš kitų šalių gali suprasti jūsų svetainės turinį gimtąja kalba. Tai labai svarbu paslaugų tipo įmonėms, atsižvelgiant į tai, kad į jūsų verslą turi atvykti žmonės iš visų pasaulio kraštų. Be to, galite pasirinkti iš 4 skirtingų apvalkalų ir pridėti įvykių valdymo sritį, kurioje galite parodyti didelius įvykius, vykstančius jūsų vietoje. Taip pat yra atsiliepimų skyrius, kontaktiniai puslapiai, nuotraukų galerija ir tinklaraščio skyrius. Su jais „Nicos“ viešbutis yra būtent tai, ko reikia sėkmingam buvimui internete!

Pagrindiniai bruožai

Taigi, kas „Nice Hotel – WordPress Theme“ išsiskiria iš konkurso? Čia yra pagrindinės savybės, kurių turėtumėte tikėtis šioje nuostabioje temoje:

 • Lengvai naudojamas parinkčių skydelis. Galite patikslinti temos nustatymus ir sukurti unikalią savo svetainės išvaizdą.
 • Pasirinktiniai puslapio šablonai. Sukurkite stulbinančius puslapius naudodamiesi paruoštais šablonais, pateiktais specialiais išdėstymais ir funkcionalumu.
 • Apgyvendinimo valdymas. Tai leidžia jums pridėti laisvų kambarių aprašymus ir vaizdus bei kitas jūsų siūlomas paslaugas.
 • Užsakymo vedlys. Čia svečiai gali rezervuoti kambarį / paslaugą, kuri bus išsiųsta tiesiai į jūsų pašto dėžutę.
 • Visiškai veikiantis Susisiekite su mumis puslapį. Lengvai konfigūruojamas kontaktų puslapis leidžia klientams su jumis susisiekti greitai ir patogiausiu būdu. Jis taip pat integruotas su „Google Map“, kad svečiai galėtų lengvai rasti jūsų verslą.
 • Dalijimasis socialine žiniasklaida. Vartotojai gali spustelėti socialinės medijos piktogramas, kad jie galėtų bendrinti jūsų turinį su draugais.
 • 4 iš anksto suprojektuotos odos. „Nicos“ viešbutyje yra 4 odos, taip pat galimybė sukurti savo, naudojant spalvų parinkiklį.
 • Lengva dėžė. Spustelėjus paveikslėlį, jis pasirodys didesnio dydžio tamsiame fone.
 • Išplečiamasis meniu. Dalis temos naršymo yra išskleidžiamieji meniu ir antriniai meniu.
 • Renginių valdymas. Čia galite pridėti visus savo naujausius ir didžiausius įvykius naudodami įmontuotą įvykių tvarkytuvę.
 • Atsiliepimų valdymas. Praneškite kitiems žmonėms, kokie patenkinti jūsų klientai yra jūsų teikiamos paslaugos! Pasirinkite labiausiai jums patinkančius atsiliepimus ir automatiškai pridėkite juos į savo svetainės pagrindinį puslapį.
 • Pasirinktiniai raštai. Pasirinktiniai valdikliai suteikia specifinę jūsų svetainės funkciją.
 • Pasirinktiniai trumpieji kodai. Pridėkite specialius elementus prie savo įrašų ir puslapių.
 • Sluoksniuoti grafikos failai. Idealiai tinka norintiems visiškai valdyti temos dizainą.
 • Vertimas paruoštas. „Nice Hotel“ yra suderinamas ir buvo visiškai išbandytas su naujausia WPML versija.
 • Suderinamas su mobiliaisiais įrenginiais. Ši tema yra atsakinga ir gali būti naudojama įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, tokiuose kaip „iPhone“ ir „iPad“.

Kitos svarbios savybės:

 • Fiksuotas plotis
 • Viršutinis meniu
 • 2 stulpeliai
 • „Google Map“ integracija
 • „BuddyPress“ integracija
 • „YouTube“ ir „Vimeo“ integracija
 • „Skype“, „LinkedIn“ ir „Gravatar“ integracija
 • Dienoraščio skiltis
 • Lokalizavimas
 • Automatinis vaizdo dydžio keitimas
 • Žemėlapių sudarymas
 • Siūlomi komentarai
 • Individualizuotos žinučių rūšys

„QuiteNiceStuff“ taip pat teikia aukščiausios kokybės palaikymą, kuris yra standartinė visų jų produktų savybė. Paprastai jie reaguoja per 24 valandas per darbo dienas. Visi jūsų poreikiai beveik patenkinti šia tema!

Už ir prieš

Aukščiausios kokybės temos tapo gyvybiškai svarbia profesionalių „WordPress“ svetainių, skirtų kelionėms ir turizmui, dalimi. Tačiau turint omenyje daugybę geriausios tematikos autorių ir parduotuvių, gali būti sudėtinga apsvarstyti galimus produkto trūkumus. Tikimės, kad šie privalumai ir trūkumai padės, jei svarstysite galimybę pasirinkti Nicos viešbutį – „WordPress“ temą:

Argumentai už
 • Aukščiausios kokybės temos, tokios kaip „Nice Hotel“, teikiamos oficialiai palaikant, dažniausiai per forumą, telefoną, el. Paštą ir pan. „Premium“ temos vartotojai paprastai gauna greitą temos autoriaus atsakymą, taip pat padeda ištaisyti klaidas ar bet kokias saugumo problemas..
 • Aukščiausios kokybės „WordPress“ temų, kurių tikslas yra gauti pajamų, kokybė yra daug aukštesnė, palyginti su nemokamomis temomis. Aukščiausios kokybės temų autoriams ir parduotuvėms aukšta kokybė sukuria teigiamų atsiliepimų, kai jų temos ir toliau tobulėja, nes vis daugiau vartotojų ateina jomis naudotis.
 • „Nicos“ viešbutyje yra patobulintos funkcijos, tokios kaip įmontuotas temos parinkčių skydelis, palengvinantis tinkinimą ir svetainės konfigūravimą, patobulinti papildiniai, rezervavimo / rezervavimo sistema ir daug daugiau.
 • Aukščiausios kokybės „WordPress“ temų dizainas paprastai yra daug geresnis beveik visais aspektais, pradedant puslapių išdėstymais ir baigiant valdikliais ir pagrindinio programos administratoriaus meniu. Viešbučio ar apgyvendinimo tema, pasižyminti švariu ir patraukliu dizainu, nueina ilgą kelią reklamuodama savo prekės ženklą ir pritraukdama daugiau svečių bei perspektyvų.
 • Saugumas yra svarbiausias prioritetinių temų, tokių kaip „Nice Hotel“, prioritetas. Norėdami įsitvirtinti konkurencinėje rinkoje, „premium“ temų autoriai turės investuoti į aukštų vartotojų saugumo standartų laikymąsi.
 • Naudojant „WordPress“ temas, atnaujinimo ciklas yra griežtesnis, palyginti su nemokamais partneriais. Tai turi įtakos ne tik temos suderinamumui su naujausia „WordPress“ versija, bet ir su daugeliu kitų svarbių dalykų, kuriuos reikia išspręsti, pavyzdžiui, trikčių ir saugos problemos. Dėl pasenusios „WordPress“ temos gali kilti daugybė problemų, todėl vienintelis būdas jų išvengti yra dažni atnaujinimai, kuriems „Premium“ temos autoriai linkę gerai.
Minusai
 • Šios gražios ir daug funkcijų turinčios „WordPress“ temos kaina gali viršyti jūsų biudžetą, tačiau vis tiek reikia mokėti už papildomus mokesčius. Jei naudojate nedidelę svetainę, kurios biudžetas yra ribotas, arba tiesiog kaip pomėgį, ji gali neuždirbti pakankamai pinigų, kad kompensuotų temos išlaidas. Tema, dėl kurios reikia mokėti licencijos mokesčius kasmet, gali rimtai sudeginti jūsų piniginę!
 • Šiuo metu vis dar nėra oficialaus mokamų „WordPress“ temų peržiūros proceso, skirtingai nei nemokamos temos, kurių standartinis „WordPress“ peržiūros procesas atliekamas. Tai reiškia, kad „premium“ temos kūrėjai tam tikrais aspektais gali lengvai ignoruoti „WordPress“ tobulinimo patirtį. Tai gali sukelti neesminių problemų arba kainuoti daug daugiau.
 • „Premium WordPress“ temos paprastai kenčia nuo „išsipūtimo“. Paprastai tai yra daugiau funkcijų ir geresnio funkcionalumo kompromisas. Tačiau kai kuriems vartotojams kai kurios iš šių funkcijų gali būti nereikalingos ir net gali sulėtinti svetainės greitį.
 • Kai mokama tema bus pašalinta iš rinkos arba autorius nustos ją pardavinėti, nebegausite palaikymo ir atnaujinimų. Kai tai atsitiks, turėsite pereiti prie kitos temos (kuri gali užtrukti daug laiko) ir prarasite investuotus pinigus.

Tikrai nėra aiškaus atsakymo, ar „WordPress“ tema yra geresnė nei nemokama. Galų gale jūs nusprendėte pasirinkti aukščiausios kokybės temą. Tai priklauso nuo jūsų svetainės poreikių ir biudžeto. Taigi prieš įsigydami „Nicos“ viešbutį (ar bet kokią kitą tuo klausimu) būtinai pasvarstykite apie privalumus ir trūkumus bei patikrinkite klientų atsiliepimus, kad sužinotumėte, ką jie sako šia tema.

Galutinis verdiktas – gražiai suprojektuota tema su gražia užsakymo sistema

Nicos viešbutis – „WordPress“ tema yra viena geriausiai vertinamų, geriausiai parduodamų „WordPress“ viešbučių temų „ThemeForest“ – ir dėl daugelio gerų priežasčių! Jis ne tik prieinamas ir patikimas, bet ir gražiai suprojektuotas bei aprūpintas visomis būtinomis savybėmis, kad galėtumėte sukurti profesionalų ir visiškai funkcionalų viešbutį, kurortą, SPA ar bet kokio kito tipo svetainę, kuriai reikalinga veikianti rezervavimo sistema. Tai nėra „pūkas“ – tik reikiamas įrankių ir parinkčių kiekis, kuriuos tikrai naudosite, ir tie, kurie nenukels jūsų svetainės greičio į griovį. Taigi, jei jūs ieškote geriausios temos užsakymo tipo svetainėms, būtinai apsilankykite Nicos viešbutyje. Tikrai nesigailėsite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map