Interneto svetainių kūrimo tendencijos

Žiniatinklio dizaino tendencijos nuolat keičiasi, o 2020 metai nėra išimtis.


Šiais metais daugelis dizainerių pradeda drąsiai eksperimentuoti – laužyti taisykles, išrasti iš naujo egzistuojančius stilius ir dar labiau įkvėpti pramoninio bei spausdinto dizaino -, o kiti ir toliau stengiasi per pastaruosius kelerius metus išpopuliarinti žaismingą tipografiją ir drąsų minimalizmą..

Dizaino kraštovaizdžio vaizdas iš paukščio skrydžio leidžia suprasti, kad dizaino požiūriai yra įvairesni nei bet kada.

Tačiau už šios estetikos ir požiūrių įvairovės slypi didėjanti atotrūkis. Nors UX dizainas ir jo dėmesys pritaikomumui ir funkcijoms tampa vis svarbesnis, vis didėjantis dizainerių techninis lankstumas paskatino kitą grupę dar labiau sutelkti dėmesį į internetinį dizainą kaip meninę terpę..

Visa tai reiškia, kad 2020 m. Yra dizaino kraštutinumų metai. Vieno požiūrio į internetą audra dienos (prisimeni plokščią dizainą 2012 metais?) Baigėsi. Tai, kas liko, yra daug niuansingesnė ir daug įdomesnė.

Pažvelkime į svarbiausias 2020 m. Dizaino tendencijas.

Estetinės 2020 m. Interneto dizaino tendencijos

1. Juoda grįžo

Kai „Apple“ ir „Google“ 2019 m. Beveik tuo pačiu metu išleido tamsiojo režimo parametrus, jie pradėjo populiarių svetainių tendenciją kurti alternatyvias temas, sukurtas specialiai esant silpnam apšvietimui..

Tačiau ilgalaikis tamsiojo režimo poveikis gali būti dar platesnis. Staiga 1997 m. „Geocities“ internetinės svetainės nebegalėjo monopoliuoti tamsaus fono ir neoninių spalvų. O dizaineriai 2020 metais pasinaudoja pranašumais.

Tūkstančiai dizainerių jau šiais metais išleido tamsios tematikos svetaines, o jų dizainai nėra skirti naudoti tik prasto apšvietimo sąlygomis. Tamsus fonas vėl tampa pagrindiniu. Juoda grįžo.

„DevArt“ tamsi tema

„Google“ „DevArt“ ir Dviejų šimpanzių kava yra du puikūs stiliaus pavyzdžiai.

2. Didone šriftai

Dizaineriai plačiai eksperimentavo su 2019 m. Tipografija, o ši tendencija jau įgauna pagreitį 2020 m., Išsikristalizavusi specifiniame šriftų, žinomų kaip Didones, poaibyje.

Didonai yra šriftai su ilgais, siauromis raidėmis, storais vertikaliais brūkšniais ir kontrastingomis plonomis horizontaliomis linijomis.

Spausdintuvai išpopuliarino Didones 1800-ųjų pradžioje, o šios šrifto raidos atgimė 2020 m. Kai kurie jau vadinamas Didonesu „Kito dešimtmečio tipografija“, ir mes linkę sutikti.

didone logotipai

„Allswell“, „Vox“ ir „Winc“ logotipai yra ryškūs stiliaus pavyzdžiai, tačiau tendencija tampa ne tik tiesioginių prekės ženklų vartotojams ir žiniasklaidos įmonėms. Daugelis pradedančiųjų technologijų, pavyzdžiui „Skillshare“ ir Robinas, „Didones“ naudoja kaip antrinius šriftus, kad pritrauktų žmoniją prie prekių ženklų, kurie 2020 m. jaustųsi šiek tiek šaltai ir robotiškai.

„Skillshare“ naudoja didone tipografiją

3. Negabaritinis tipas

Kalbant apie šriftus, Didonesas nėra vienintelė tipografinio dizaino tendencija šiais metais.

2020 m. Pradžioje daugybė svetainių jau eksperimentavo su nepaprastai dideliu tipu. Daugeliu atvejų dizainerių šriftų dydis yra toks didelis, kad viena ar dvi teksto eilutės užima didžiąją dalį ar net visos peržiūros srities.

„Cowboy Bicycle“ naudoja didelius šriftus

Dizaineriai dažnai suporuoja šią tendenciją su paryškintomis spalvomis ir iliustracijomis, glaudžiai suderintomis su pačiu veidu. Kaubojų dviračiai yra fantastiškas stiliaus pavyzdys.

4. Derliaus stiliai

Šrifto šriftai nėra vienintelės relikvijos, kurios sugrąžina. Vintažiniai stiliai šiais metais grįžo dideliu keliu.

Nuo psichodelinių 60-ųjų spalvų ir aštuntojo dešimtmečio šiltesnių žemės tonų iki 80-ųjų arkadinio jautrumo ir 90-ojo dešimtmečio niūrių faktūrų, nostalgija šiais metais niekad nėra didesnė nei keliais paspaudimais..

Kai kurie iš šių dizainų, pavyzdžiui, „Gucci“ „Grip“ riedlenčių žaidimas, yra aiškiai parodijos, o kiti, kaip Dešimtys ir „NudieJeans“, imkitės savęs daug rimčiau.

„Gucci“ rankinio riedlenčių žaidimas

Žinoma, nostalgija buvo galinga pardavimo priemonė, nes buvo dalykų, kuriuos reikia nostalgizuoti, o populiarūs prekės ženklai, tokie kaip „Apple“, „Nike“ ir „Instagram“, daugelį metų sėkmingai tuo pasinaudojo. Vis dėlto ši tendencija didėja ir panašu, kad vintažiniai stiliai išliks pokalbio dalimi per ateinantį dešimtmetį.

5. Apimantis gylis

2020 m. Pradžioje daugelis prekės ženklų išleido dizainą, pasižymintį dirbtiniu 3D stiliumi, kurio gyliui sukurti naudojami sluoksniai ir šešėliai.

Skirtingai nuo 2000-ųjų pradžios skeuomorfizmo ar po to sekusios plokščios dizaino tendencijos, šis stilius neišsemia visiškai nefunkcionalaus ornamento ir visiškai jo neišvengia. Vietoj to, dizaineriai siekia atkreipti dėmesį į pagrindinius turinio elementus, tokius kaip raginimai veikti ir funkcijų iliustracijos, žvelgiant iš perspektyvos.

Paprasčiau tariant, jis nėra plokščias. Tai plokščiapėdystė.

„Fullstory“ pagrindinio puslapio pavyzdys

Dabartinis „FullStory“ pagrindinis puslapis yra aiškus stiliaus pavyzdys su kiekviena grafika su neryškiais ir neryškiais šešėliais, keliais sluoksniais ir su nuotraukomis bei iliustruojančiais elementais. Yra net Didone esque antrinis šriftas, skirtas gerai įvertinti.

6. Drąsus minimalizmas

Minimalizmas šiais metais išlieka toks pat populiarus kaip ir praėjusiais metais, jei ne dar labiau.

Tiesą sakant, daugelis minimalistinių svetainių jaučiasi dar drąsiau nei bet kada, grožiui kurdamos pasikliauja vien sunkiąja tipografija ir sočiomis spalvomis. Trečioji ir Grovo svetainė yra fantastiškas pavyzdys, kuriame pakaitomis rodomi spalvoti viso vaizdo ekrano spalvų blokai, žaisminga Didonės tipografija ir daug neigiamos erdvės kvėpavimo kambariui.

Kiti pavyzdžiai, pvz Naujovės yra sunkios, venkite iliustracijų, o naudokite animaciją pasakodami istoriją.Trečia ir giraitė minimalistinė svetainė

Nors minimalizmas gali neatrodyti novatoriškas 2020 m., Malonu matyti, kad jis toliau auga ir vystosi taip. Ir jei dizaineriai ir toliau naudos tokį įspūdingą poveikį, minimalizmas greičiausiai išliks tendencija ateinančius metus.

7. Futuristinės temos (ir spalvų schemos)

Panašu, kad mokslinės fantastikos stilius 2020 m.

Iš tokių NSO įkvėptų dizainų kaip „BrightScout“ svetainė į „InVision“ erdvės kolonizacijos grafiką „DesignBetter“ pramonės ataskaita, dizaineriai naudoja kosmosą ir mokslinę fantastiką kaip inovacijų planą, panašiai kaip jų kolegos darė šeštajame dešimtmetyje.

„Brightscout“ svetainės futuristinė tema

Net tradiciškai klasifikuojamos kategorijos kaip finansinės paslaugos šokinėja ant juostinio vagono, naudodamiesi šviečiančiomis spalvų schemomis, kad pašviesintų kitaip niūrias vietas.

8. Santraukos iliustracijos

Abstrakčios iliustracijos, dažnai sudarytos iš pastelinių siluetų, buvo visur 2019 m. Jei 2020 m. Pradžia rodo ką nors, ši tendencija ir toliau augs.

Tinklalapiai patinka „GitHub“ ir „HelloSign“ naudok šias iliustracijas subtiliai, o kiti mėgsta Galima maišyti jaustis sunkiomis rankomis. Mes tai gauname; tikri žmonės naudojasi jūsų abstrakčia programine įranga.

tinkamo interneto puslapio pavyzdys

Vis dėlto neatsižvelgiant į jos pranašumus, panašu, kad ji niekur nedings.

9. Įsitraukiantis 3D

Vadinamieji ekspertai daugelį metų prognozavo 3D elementų populiarėjimą šiuolaikinėse svetainėse, tačiau 2020 m. Gali būti metai, kai tai įvyksta masiškai.

„Shopify“ kuria interaktyvius 3D elementus

Daugelyje „Google Store“ prekių puslapių naudojami 3D elementai, siekiant iliustruoti „Google“ fizinių gaminių pramoninį dizainą. Net „SaaS“ kompanijos, tokios kaip „Shopify“, sukuria interaktyvius 3D elementus, nors vilkimo gaublio animacijos naudingumas yra abejotinas..

10. Eksperimentinis pasakojimas

2020 metai taip pat gali būti eksperimentinio ir interaktyvaus pasakojimo internete paplitimas.

Nors svetainėse patinka Nugalėk Boco naudokite animacinių knygų sąsają, kad populiarintumėte naudotojų patirtį, kitiems patinka „TraffickWatch“ spręsti svarbiausias problemas, tokias kaip prekyba žmonėmis, dokumentiniu stiliumi.

„trafficwatch“ pavyzdys

Šis ilgo pavidalo pasakojimo pasakojimo būdas kadaise buvo populiarus spausdintuose žurnaluose ir žurnaluose, tačiau išpopuliarėjus laikmenai, fantastiška matyti, kad jį pakeičia interaktyvesni ir visceralesni interneto kolegos..

2020 m. Pritaikymo ir gaminio dizaino tendencijos

Jei visa tai, kas pasakyta, jautėsi per daug subjektyvu ir meniška, tu nesi vienas.

Vartotojo patirties dizainas populiarėja kelerius metus, o vis didėjančiam dizainerių būriui labiau rūpi funkcinis jų dizaino poveikis nei estetikai..

Čia pateikiamos kelios svarbiausios 2020 m. Naudojimo tendencijos.

1. Grįžta informacijos architektūra

Informacijos architektūra, ilgą laiką laikoma UX dizaino klastingu dėdė, 2020 m.

Atsiradus projektavimo sistemoms ir duomenimis pagrįstoms modelių bibliotekoms patinka „GoodUI“, dizaineriai grįžta į ir išradimas, informacijos architektūros šablonų, kurių jie nuo pirmųjų žiniatinklio dienų nuolat nepaisė.

2. Prieinamumas yra pagrindinis aspektas

Advokatai ir sąjungininkai daugelį metų skatino prieigą prie interneto, turėdami omenyje įvairius rezultatus. Iki šiol dizaineriai plačiai ignoravo standartus, jei jie apie juos apskritai žino, o dauguma mažų įmonių mano, kad negali sau leisti kurti prieinamumo.

2020 m. Gali būti visi pokyčių metai.

Daugybė pradedančių įmonių, kurių tikslas – pritaikyti prieinamumą visiems, populiarėja. „AccessiBe“ ir „UserWay“, pavyzdžiui, pasiūlykite „SaaS“ platformas, kurios automatizuoja daugelį iššūkių, susijusių su svetainių prieinamumu.

„accessiBe“ pagrindinio puslapio pavyzdys

„AccessiBe“ jau teikia ilgą sąrašą garsių klientų, įskaitant „Fiverr“, „Hilton“ ir „BMW“, o „UserWay“ gali pasigirti tokiais klientais kaip „Disney“, „eBay“ ir „Coca-Cola“. Po daugybės vartotojų vadovaujamų ieškinių įmonėms, kurių prieinamumo standartai yra prasti 2019 m., Atrodo, kad abu pradedantys verslininkai 2020 m. Labai išaugs..

3. Skaidrumas dabar

Interneto vartotojų privatumo įstatymai, tokie kaip GDPR ir CCPA, greičiausiai yra tik ledkalnio viršūnė. 2020 m. Vartotojai reikalauja vis didesnio skaidrumo ir savo duomenų kontrolės.

2000 ir 2010 m. Įmonėms priklausė klientų duomenys. Panašu, kad 2020 m. Ir vėliau šis scenarijus pasislinks.

4. Dizaino failai dingsta

Ar 2019-ieji gali būti paskutiniai metai, kuriuos iš tikrųjų kuriate naudodami failus, išsaugotus savo nešiojamajame kompiuteryje? Auganti dizainerių grupė taip galvoja.

Figma, bendradarbiaujanti UX dizaino platforma su integruota versija, sulaukusi tiek didelio populiarumo 2019 m., nėra sunku įsivaizduoti pasaulį, kuriame naujausios dizaino versijos el. paštu išsiuntimas kolegai yra praeitis..

figmos pagrindinio puslapio pavyzdys

Šiame drąsiame naujame pasaulyje keli dizaineriai gali bendradarbiauti kurdami tą patį failą, klientai ir suinteresuotosios šalys gali pateikti atsiliepimus realiuoju laiku, o įrankiai tapo tokie lengvai naudojami, kad beveik visi gali prisidėti..

5. Testavimas, matavimas ir eksperimentavimas

Nors beveik visa kita pasikeitė internete, A / B testavimas ir produktų analizė buvo laiko išbandymas. 2020 metai nebus išimtis.

Nepaisant to, kuo „GDPR Doomsday“ prognozuotojai nori, kad tikėtumėte, matavimas ir eksperimentai yra gyvi ir gerai. Tiesioginio reagavimo rinkodara ir analizės ataskaitos gali tapti sunkesnės 2020 m., Tačiau žiniatinklis vystysis, kad atitiktų tą iššūkį.

Pasaulyje, kuriame optimizuotas perskaičiavimo kursas ir vartotojų išlaikymas daro viską, įmonės tęs naujoves.

Kelias į priekį

Jei daugiau nei dešimties metų interneto svetainių kūrimas ir tobulinimas mus ko nors išmokė, vertėtų skeptiškai žiūrėti į tendencijas ir vengti susigaudyti.

Saugokitės blizgančio objekto sindromo.

Jei vykdote internetinį verslą ar dirbate internetinės profesijos srityje, geriausia yra susikoncentruoti į savo planą ir pasirinkti strategiją bei taktiką, kuri greičiausiai padės pasiekti tikslus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map