Interneto svetainių kūrimo programinė įranga

Interneto svetainių kūrimo programinė įranga


Žiniatinklio dizaineriai naudoja įvairias priemones svetainėms kurti, kurti ir prižiūrėti.

Sąsajų projektavimo programos ir prototipų kūrimo įrankiai padeda dizaineriams įsivaizduoti ir pranešti, kaip svetainės atrodys ir elgsis prieš jas paleidžiant. Nuotraukų redagavimo ir grafinio dizaino įrankiai leidžia dizaineriams manipuliuoti vaizdais ir kurti grafiką. Kodo bibliotekos, kūrimo aplinka ir prieglobos paslaugos leidžia kūrėjams paleisti savo svetaines ir dalytis jomis su pasauliu.

Tačiau jei dar nesinaudojote internetiniu dizainu, daugybė parinkčių gali jaustis šiek tiek bauginančiai.

Štai kodėl mes sukūrėme šį 15 populiariausių interneto dizaino programinės įrangos įrankių sąrašą, suskirstytą pagal kategorijas. Turėdami tiek nemokamų, tiek mokamų parinkčių, tikrai įsitikinsite, kad rasite variantą, kuris patenkins jūsų poreikius ir padės pagyvinti jūsų svetainę.

Geriausia svetainių kūrimo programinė įranga

1. „WordPress“ (nemokama ir mokama)

wordpress.com

Čia, „WebsiteSetup.org“, žmonėms rekomenduojame naudoti „WordPress“ kuriant savo svetaines.

Kodėl?

Per savo patirtį kurdami šimtus svetainių nustatėme, kad „WordPress“ siūlo geriausią lankstumo, galios ir patogumo naudoti derinį, reikalingą kuriant ir paleidžiant turinio svetaines..

Ir panašu, kad internetas sutinka su mumis! Daugiau nei 35% visų svetainių veikia „WordPress“. „WordPress“ teikia valdymą populiariems tinklaraščiams, elektroninės prekybos parduotuvėms, bendruomenėms ir dar daugiau.

Norėdami pradėti naudoti „WordPress“, turite dvi galimybes:

  1. Nustatykite savarankišką „WordPress“ svetainę (vadovą rasite čia)
  2. Prisiregistruokite prie nemokamos „WordPress.com“ paskyros

Jei norite tik priglobti nedidelę asmeninę svetainę, „WordPress.com“ gali būti puikus pasirinkimas. Tačiau, jei pradedate sudėtingesnį projektą, tikriausiai geresnė išeitis yra savarankiška „WordPress“ svetainė.

Jei jau naudojate „WordPress“, bet ieškote pagalbos kuriant „WordPress“ temą ar tinkinate „WordPress“ puslapius, rekomenduojame patikrinti „Genesis“ temų sistemą ir „Elementor“ puslapio kūrimo priemonę..

Apsilankykite „WordPress.com“

Arba vykdykite mūsų nuoseklią „WordPress“ mokymo programą (kaip sukurti svetainę)

2. „Bootstrap“ (nemokamas)

bagažinė

Iš pradžių inžinierių komanda sukūrė „Twitter“, Bagažinė dabar yra populiariausia pasaulyje sistema, skirta kurti reaguojančias, pirmiausia mobiliesiems skirtas svetaines.

Paprasčiau tariant, „Bootstrap“ yra nemokama HTML, CSS ir „JavaScript“ biblioteka, palengvinanti svetainės kodavimo procesą nuo nulio. „Bootstrap“ siūlo daugybę funkcijų, tokių kaip tinklelio sistema, reaguojantys pertraukų taškai ir didelė komponentų biblioteka, leidžianti greitai ir lengvai užkoduoti svetainę..

Komponentų bibliotekoje yra antraštės, naršymas, mygtukai, formos, perspėjimai ir dar daugiau. „Bootstrap“ komanda išsamiai dokumentavo kiekvieną funkciją, pateikdama pavyzdžių ir pritaikymo pasiūlymų.

Norėdami pradėti naudoti „Bootstrap“, tiesiog atsisiųskite naujausią „Bootstrap“ sistemos versiją, nukopijuokite vieną iš pavyzdžių šablonų ir pradėkite kodavimą.

Apsilankykite „GetBootstrap.com“

Arba sekite mūsų žingsnis po žingsnio „Bootstrap“ vadovėlį čia

3. „Wix“ (nemokama ir mokama)

Wix

„Wix“ yra lengvai naudojama, prieinama „WordPress“ alternatyva.

Panašiai kaip „WordPress“, „Wix“ gali būti naudojamas kuriant įvairias svetaines, įskaitant tinklaraščius ir parduotuves. Naudodamas „drag and drop“ redaktorių, „Wix“ leidžia lengvai nustatyti ir paleisti savo svetainę vos per kelias minutes.

„Wix“ yra visiškai valdoma prenumeratos paslauga, tai reiškia, kad įmonė tvarko visą informaciją apie svetainės prieglobą, jos atsargines kopijas ir saugumą..

„Wix“ siūlo nemokamą skelbimų rėmimą, kuriame yra šimtai šablonų ir pasirinkimo variantų. Mokami planai prasideda nuo 13 USD per mėnesį ir apima skelbimo pašalinimą, padidintą pralaidumą ir papildomą vietą vaizdo įrašams.

Apsilankykite Wix.com

Arba sekite mūsų žingsnis po žingsnio „Wix“ vadovėlį čia

4. Svajoklis (Nemokamas bandymas)

svajotojas

„Dreamweaver“ yra „Adobe“ programa, skirta koduoti, redaguoti ir prižiūrėti svetaines. Tai leidžia redaguoti svetaines tiek koduojant jas rankiniu būdu, tiek naudojant intuityvią vaizdinę sąsają.

„Dreamweaver“ apima daugelį tradicinės, teksto pagrindu sukurtos integruotos kūrimo aplinkos (IDE) funkcijų, tokių kaip sintaksės paryškinimas, automatinis kodo užpildymas ir galimybė sutraukti ir išplėsti kodo dalis. Jūs netgi galite naudoti „Dreamweaver“ su „Bootstrap“!

Tačiau skirtingai nuo tradicinio IDE, „Dreamweaver“ vaizdinė sąsaja yra tai, kas iš tikrųjų išsiskiria. Bet kokie jūsų svetainės kodo pakeitimai automatiškai rodomi realiuoju laiku „Dreamweaver“ sąsajoje. Be to, galite nurodyti ir spustelėti, kad vizualiai redaguotumėte savo svetainės kodą..

Jei norėtumėte daugiau energijos nei paprasto „drag and drop“ redaktoriaus, bet jums reikia kažko paprastesnio nei tik kodo IDE, „Dreamweaver“ yra puiki galimybė.

Galite savarankiškai užsisakyti „Dreamweaver“ už 20,99 USD per mėnesį arba pasirinkti visos „Adobe“ „Creative Suite“ prenumeratą už 52,99 USD per mėnesį. „Adobe“ siūlo 7 dienų nemokamus abiejų variantų bandymus, o studentams dažnai teikiamos nuolaidos.

Apsilankykite adobe.com/products/dreamweaver

Arba sekite mūsų žingsnis po žingsnio „Dreamweaver“ vadovėlį čia

5. Erdvė (mokama)

kvadratinis plotas

„Squarespace“ yra dar vienas svetainių kūrėjas, kuris tarnauja kaip trečioji „Wix“ ir „WordPress“ alternatyva.

Panašiai kaip „Wix“, „Squarespace“ siūlo intuityvią „drag and drop“ sąsają jūsų svetainei kurti. „Squarespace“ taip pat siūlo daugybę skirtingų temų ir spalvų tinkinimų, be to, jame yra daugybė jūsų tikėtinų standartų, pavyzdžiui, SSL šifravimas ir galimybė kurti internetinę parduotuvę..

Asmeninis „Squarespace“ planas prasideda nuo 12 USD per mėnesį, jo apribojimas yra 20 puslapių ir du bendraautoriai. Verslo planas panaikina šiuos apribojimus ir kainuoja 18 USD per mėnesį.

Apsilankykite svetainėje Squarespace.com

Geriausia sąsajų projektavimo ir prototipų kūrimo programinė įranga

6. „Figma“ (nemokama ir mokama)

Figma

Nepaisant to, kad „Figma“ yra vienas iš naujausių įrankių šiame sąraše, jis yra ir vienas galingiausių. Jei ieškote funkcijų, įkeltų sąsajos dizainui ir prototipų kūrimui, „Figma“ gali būti tobulas variantas.

Panašiai kaip „Sketch“, kita šio sąrašo programa, „Figma“ turi intuityvią, vektorinę sąsają, leidžiančią lengvai suprojektuoti svetaines. Viską, ką galite padaryti naudodamiesi „Sketch“ ar „Adobe XD“, galite padaryti ir su „Figma“.

Tačiau tai, kas „Figma“ iš tiesų spindi, yra jos bendradarbiavimas, pagrįstas debesimis. Naudodami „Figma“, keli komandos nariai gali taisyti dizaino failą vienu metu. Verslo suinteresuotosios šalys taip pat gali palikti komentarus, o kūrėjai gali nukopijuoti kodo fragmentus, kad būtų paprasčiau paversti jūsų dizainą tikra svetaine.

„Figma“ siūlo nemokamą planą, kurį sudaro iki 3 projektų. Mokami planai prasideda nuo 12 USD per mėnesį ir apima išplėstines parinktis, pvz., Pasirinktinius vartotojo leidimus.

Apsilankykite Figma.com

7. 3 eskizas (nemokama bandomoji versija)

Eskizas

„Eskizas“ yra ypač populiarus sąsajos projektavimo įrankis, skirtas supaprastinti gražių, ištikimių maketų kūrimo procesą. Eskizas išpopuliarėjo 2010-ųjų pradžioje, kai laimėjo dizaino apdovanojimą iš „Apple“.

Dizaineriai mėgsta „Eskizą“, nes jo neužtikrinta ir intuityvi sąsaja leidžia lengvai kurti gražius dizainus greitai, be staigios mokymosi kreivės, dažnai susijusios su kitomis projektavimo priemonėmis. „Eskizas“ taip pat turi išsamią papildinių ir integracijų ekosistemą, suteikiančią papildomos galios ir palengvinančią „Sketch“ integravimą į savo darbo eigą..

Nors „Eskizas“ neseniai pridėjo kai kurias funkcijas, susijusias su prototipų kūrimu ir bendradarbiavimu, šiose srityse programa nėra tokia pažangi kaip kai kurie kiti šio sąrašo įrankiai..

Eskizą galima įsigyti su „macOS“ ir, kaip ir daugelis programinės įrangos produktų, jis parduodamas kaip „vienkartinis“ licencija už 99 USD / metus. „Eskizas“ siūlo nemokamą, 30 dienų bandomąją versiją.

Apsilankykite „Sketch.com“

8. „Adobe XD“ (nemokama bandomoji versija)

„Adobe xd“

Pavargę nuo to, kad buvo įveikti paprastesniais įrankiais, kurie buvo geriau pritaikyti sąsajos dizainui ir prototipų formavimui, „Adobe“ išleido XD 2019 m. Kaip atsakymą į kitus šio sąrašo įrankius..

XD yra galingas vektorinis įrankis, palaikantis ir animacijos prototipus. Jei jums patinka kiti „Adobe“ produktai, tokie kaip „Photoshop“ ir „Illustrator“, tikėtina, kad jums patiks ir XD.

Programa taip pat palaiko „Sketch“ failų atidarymą ir redagavimą, todėl tai yra populiarus pasirinkimas „Windows“ vartotojams, kuriems reikia bendradarbiauti su kitais „Sketch“ naudojančiais dizaineriais. Vis dėlto naujokai gali rasti XD mokymosi kreivę šiek tiek staigią ir net daugelis specialistų renkasi kitus šio sąrašo įrankius.

Galite atskirai užsisakyti „XD“ už 9,99 USD per mėnesį arba pasirinkti visos „Adobe“ „Creative Suite“ prenumeratą už 52,99 USD per mėnesį. „Adobe“ siūlo 7 dienų nemokamus abiejų variantų bandymus.

Apsilankykite adobe.com/products/xd

9. „InVision“ studija (nemokama ir mokama)

invizijos studija

Nors „InVision“ pradėjo siūlyti debesų pagrindu sukurtą prototipų paslaugą, integruotą su tokiais įrankiais kaip „Sketch“ ir „Photoshop“, dabar ji siūlo savo pilną sąsajos dizainą ir prototipų kūrimo įrankį, vadinamą „Studio“..

Pagalvokite apie „InVision Studio“ kaip patobulintą „Sketch“ versiją, pateiktą kartu su patobulintomis judesio animacija, bendradarbiavimo įrankiais ir galimybėmis kurti bei dalintis prototipais..

„InVision Studio“ šiuo metu yra nemokama beta versija. Jei norite bendrinti prototipus naudodamiesi debesies paslauga, galite pasirinkti nemokamą planą arba naujovinti į vieną iš mokamų „InVision“ pasiūlymų, leidžiančių daugiau bendradarbių ir projektų.

Apsilankykite „InVisionapp.com“

10. „Framer X“ (nemokamas bandymas)

framer x

Iš pradžių „Framer“ pradėjo veikti kaip „JavaScript“ biblioteka ir prototipų formavimo įrankių rinkinys, tačiau jis tapo galingiausiu šio sąrašo įrankiu..

„Framer X“ yra greitas prototipų kūrimo įrankis, palaikantis sudėtingas animacijas ir generuojantis kodą Reaguokite komponentai skristi. Iš pirmo žvilgsnio „Framer“ vektorinė sąsaja atrodo labai panaši į eskizą, tačiau po gaubtu yra kur kas daugiau galios.

Dizaineriams patinka „Framer“ dėl reaguojančių dizaino savybių, paruoštų komponentų masyvo ir pažangių animacijų palaikymo. Kūrėjai tai mėgsta, nes tai supaprastina dizaino pavertimo paruošimui paruoštu kodu procesą.

Jei jau esate „React“ ekosistemos dalis arba jei norite tiesiog galingos sąsajos, galinčios sukurti labai patikimus prototipus su tikroviška sąveika ir animacija, „Framer X“ yra fantastinis pasirinkimas.

„Framer X“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją. Planai asmenims yra 12 USD per mėnesį, su nuolaidomis komandoms nuo 5 ar daugiau.

Apsilankykite „Framer.com“

Geriausia grafinio dizaino programinė įranga

11. „Adobe Photoshop“ (Nemokamas bandymas)

Adobe Photoshop

Jei ieškote galingo grafinio projektavimo įrankio, kuriam viskas reikalinga, „Adobe“ „Photoshop“ dešimtmečiais yra lyderė.

Nors „Photoshop“ iš pradžių buvo išleista tik nuotraukų redagavimui, ji palaikė įvairius naudojimo atvejus, įskaitant sąsajos dizainą, vaizdo įrašų redagavimą ir dar daugiau, tačiau išliko ištikima naudojimui nuotraukomis..

Nors daugelis dizainerių dėl savo lankstumo renkasi tik „Photoshop“, kiti renkasi labiau specializuotus įrankius. Kaip ir kiti „Adobe“ produktai, mokymosi kreivė yra šiek tiek staigesnė dėl daugybės įrankių ir parinkčių, kurias siūlo „Photoshop“.

Galite užsisakyti „Photoshop“ už 9,99 USD per mėnesį arba pasirinkti visos „Adobe“ „Creative Suite“ prenumeratą už 52,99 USD per mėnesį. „Adobe“ siūlo 7 dienų nemokamus abiejų variantų bandymus.

Apsilankykite adobe.com/products/photoshop

12. „Canva“ (nemokama ir mokama)

drobė

Jei jums reikia paprasto įrankio, skirto kurti socialinės žiniasklaidos įrašų, skrajučių ar vizitinių kortelių grafiką, „Canva“ yra puikus pasirinkimas.

Vartotojai mėgsta „Canva“ dėl lengvai naudojamos sąsajos su „drag and drop“. Turėdami tūkstančius šablonų ir šimtus dizaino tipų, prekybininkai ir mėgėjai gali padaryti gražius vaizdus vos keliais paspaudimais.

„Canva“ siūlo nemokamą planą su daugiau nei 8000 šablonų. „Pro“ planai prasideda nuo 9,95 USD per mėnesį ir apima pažangias funkcijas, tokias kaip galimybė eksportuoti skaidrius PNG ir galimybė pakeisti paveikslėlio dydį keliais atvejais tik vienu paspaudimu.

Apsilankykite Canva.com

13. Vectr (nemokama)

vectr

„Vectr“ yra nemokamas, debesimis paremtas iliustravimo įrankis, kurio funkcijos panašios į „Sketch“ ir „Adobe Illustrator“.

Jei norite sukurti sudėtingas iliustracijas ar tiesiog susikurti svetainę ar programą mobiliesiems, „Vectr“ siūlo viską, ko reikia norint pradėti.

„Vectr“ nuvilkimo redaktorių lengva išmokti, o kadangi jis pagrįstas debesiu, juo lengva pasidalyti dizainu su kitais, norint gauti atsiliepimų ir bendradarbiauti..

Apsilankykite Vectr.com

14. „Pixelmator“ (nemokamas bandymas)

pixelmator

Panašiai kaip „Photoshop“, „Pixelmator“ yra „MacOS“ funkcijų turtingas nuotraukų redaktorius.

Nors „Pixelmator“ galite naudoti iliustracijai ar sąsajos dizainui, jis geriausiai veikia kaip nuotraukų redagavimo ir retušavimo įrankis, turintis spalvų pataisymo, retušavimo ir filtrų taikymo ypatybes..

„Pixelmator“ kainuoja 39,99 USD ir yra pasiekiama „macOS“ programų parduotuvėje. „Pixelmator“ savo svetainėje taip pat siūlo nemokamą 15 dienų bandomąją versiją.

Apsilankykite „Pixelmator.com“

15. GIMP (nemokamas)

gimd

GIMP (GNU vaizdo manipuliavimo programa) yra populiarus atvirojo kodo nuotraukų redaktorius, palaikantis „Windows“, „Linux“ ir „MacOS“..

Nors sąsaja atrodo šiek tiek pasenusi, neleiskite, kad kvailiotų. „GIMP“ turi pakankamai daug galios ir gali beveik viską, ką gali padaryti „Photoshop“.

Nors nemokamas kainos taškas tikrai patrauklus, „GIMP“ nėra pats lengviausias įrankis šiame sąraše mokytis ar naudoti kasdien. Vis dėlto tai puikus pasirinkimas biudžetą suprantantiems dizaineriams, kuriems reikia redaguoti nuotraukas ar kurti sąsajas.

Apsilankykite Gimp.org

Einame toliau

Nors priemonės šioje srityje tikrai yra galingos, jūsų rezultatai galiausiai priklausys nuo jūsų žinių. Peržiūrėkite mūsų išteklius ir vadovus, kad galėtumėte toliau tobulinti savo įgūdžius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map