Žiniatinklio dizaino klientų paieška (7 veiksmai)

Žiniatinklio dizaino klientų paieška


Pradėti laisvai samdomą interneto dizaino ar plėtros verslą nėra lengva.

Kai dirbote visą darbo dieną, daugiausiai dėmesio skyrėte savo amatams; dabar jūs turite jaudintis dėl visko. Staiga jūs turite subalansuoti knygas, tvarkyti sutartis ir pasirūpinti visomis smulkmenomis, kurias kažkas kitas padarė jums. Tie pirmieji mėnesiai gali jaustis labai stulbinantys.

Ko gero, didžiausias iššūkis laisvai samdomiems darbuotojams yra susirasti naujų klientų ir parduoti savo darbus. Jei niekada to nepadarėte anksčiau, pardavimai gali būti neįtikėtinai bauginantys. Bet tai nebūtinai turi būti.

Šiame vadove parodysime paprastą procesą, skirtą nukreipti žiniatinklio projektavimo ir plėtros klientus.

Pasinerkime!

1. Sukurkite pagrindą

Prieš pradedant klientų informavimą, svarbu sukurti internetinę buvimo vietą, kuri parodytų jūsų įgūdžius, parodytų geriausią jūsų darbą ir įgytų pasitikėjimo.

Vertindami, ar jus pasamdyti, klientai atsižvelgs į jūsų internetinį pėdsaką, todėl svarbu sudaryti gerą įspūdį. Mažiausiai rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus:

Įsigykite domeną ir susikurkite el. Pašto paskyrą

Siųsdami el. Laiškus iš savo domeno vardo, jūs parodysite teisėtumą potencialiems klientams. 

Pirmasis jūsų žingsnis turėtų būti domeno vardo registravimas kad tinkamai parodo jūsų verslą. Mes rekomenduojame pasirinkti ką nors paprasto; kilus abejonėms, naudokite savo vardą arba jo pavadinimą ir raktinius žodžius, tokius kaip „dizainas“, „kodas“ ar „studija“, ir peržiūrėkite mūsų vadovą Kaip pasirinkti domeno vardą. Jei įmanoma, įsigykite .com arba .org domeną.

Sukurkite portfelio svetainę

Kitas jūsų žingsnis yra portfelio svetainės kūrimas. Šią svetainę naudosite norėdami parodyti savo darbus.

Pradėti jūsų svetainę gali būti paprasta. Pasirinkite kelis mėgstamiausius projektus, idealu, kai galėjote suteikti didelę vertę. Jei neturite ankstesnės darbo patirties, demonstraciniai projektai taip pat tinkami. „WordPress“ yra tobulas, bet jūs galite naudoti bet kurį interneto svetainių kūrėjas taip pat.

Naujas „WordPress“ diegimas

Klientai ieško dizainerių ir kūrėjų, kurie demonstruoja kritinį mąstymą ir kūrybingą problemų sprendimą bei verslo tikslus iškelia aukščiau estetikos. Taigi aprašydami kiekvieną projektą būtinai parodykite savo darbą. Mes rekomenduojame apibūdinti projekto pagrindinius ir verslo tikslus, jūsų vaidmenį komandoje, požiūrį į problemą ir darbo rezultatus.

Lenkite savo socialinės žiniasklaidos profilius

Paskutinis žingsnis yra svarbus – nušlifuokite savo „LinkedIn“, „Twitter“ ir „Facebook“ profilius.

Siūlome kiekvienoje paskyroje pridėti nuorodą į savo verslo svetainę ir „LinkedIn“ parašyti aiškią ir trumpą savo paslaugų santrauką. Be abejo, įsitikinkite, kad nė viena iš jūsų paskyrų nerodo nieko, kas klientams gali atrodyti netinkama ar įžeidžianti.

2. Suraskite būsimus klientus

Dabar, kai sukūrėte patikimą internetinį pristatymą, laikas kurti potencialių klientų sąrašą. 

Yra daugybė būdų surasti potencialius klientus, tačiau vieni yra efektyvesni nei kiti. Čia yra labiausiai paplitę kanalai ir kaip išnaudoti visas galimybes.

Laisvai samdomos prekyvietės

Laisvai samdomose prekyvietėse patinka „UpWork“ ir Freelancer.com yra nepaprastai populiarūs. Kiekvieną dieną tūkstančiai įmonių naudojasi šiomis svetainėmis norėdami rasti ir samdyti laisvai samdomus darbuotojus.

Beje, šios prekyvietės taip pat yra nepaprastai konkurencingos. Jei nuspręsite naudoti šias prekyvietes, daugiausia konkuruosite dėl kainos. Atminkite, kad tai skaičių žaidimas. Pirmą kartą pradėję rengtis, tikėkitės, kad laimės mažiau nei 5% jūsų pasiūlytų projektų.

Šaltas susisiekimas

Bendravimas šaltuoju būdu nėra spalvingas, tačiau jei tai padaryta teisingai, jis gali būti neįtikėtinai efektyvus, ypač jei pasirinkote tam tikrą nišą. Pvz., Jei kuriate svetaines vietiniams restoranams, metodinis susisiekimas su potencialiais klientais „LinkedIn“ yra puikus būdas sutelkti verslą.

Kaip ir bet kuris kitas informavimo biuras, būkite pozityvūs, mandagūs ir atkaklūs, venkite peržengti liniją ir tai neturėtų pakenkti. Jei jūsų potencialus asmuo neatsakė po 3–5 pranešimų, jie greičiausiai nesidomi ir atėjo laikas judėti toliau.

Darbo tarybos

Daugelyje darbo skelbimų lentų išvardytos laisvai samdomų darbuotojų galimybės, be viso darbo laiko. Jei naudojatės darbo skelbimų lentomis, tikimasi, kad pereisite panašų prašymą kaip ir visą darbo dieną.

„AngelList“ laisvai samdoma darbo taryba

„AngelList“ ir Mes dirbame nuotoliniu būdu yra populiarios darbo grupės, kurios dažnai turi laisvai samdomų dizainerių kūrimo ir plėtros galimybes.

Socialinė žiniasklaida

Socialinė žiniasklaida yra labai nepakankama terpė laisvai samdomiems vaidmenims surasti, juo labiau, kad galite ją naudoti ir kaip atvykstamąjį, ir siunčiamąjį kanalą.

Norėdami pradėti, rašykite įrašus apie savo naują laisvai samdomą verslą „LinkedIn“, „Twitter“ ir „Facebook“. Laikykite savo įrašus paprastus; paskelbkite apie savo verslą ir siūlomas paslaugas ir praneškite žmonėms, kaip su jumis susisiekti.

Taip pat galite naudoti socialinę mediją kaip išeinantį kanalą ieškodami žmonių, kuriems reikia jūsų paslaugų, ir tiesiogiai su jais susisiekdami. Pvz., Ieškant „Twitter“ pagal „laisvai samdomą dizainerį“, gaunama tūkstančiai galimybių, paskelbtų vien per pastarąją dieną.

Jūsų tinklas

Nepamiršk apie savo tinklą! Net jei nemanote, kad pažįstate potencialius klientus, nustebsite, koks naudingas gali būti jūsų tinklas.

Kreipkitės į buvusius kolegas, draugus ir šeimos narius, kad jie praneštų apie jūsų naują verslą ir paklauskite, ar jie žino ką nors, su kuo turėtumėte susisiekti. Taip pat paklauskite, ar jie žino laisvai samdomų specialistų, siūlančių papildomas paslaugas; Pvz., jei esate dizaineris, klauskite apie kūrėjus ir rinkodaros specialistus. Šie laisvai samdomi darbuotojai dažnai gauna užklausų dėl jūsų atliekamo darbo tipo, todėl užmegzti ryšius su jais gali būti puikus darbo šaltinis.

Profesinės grupės

Profesinės grupės yra dar vienas fantastiškas laisvai samdomų klientų šaltinis. Ieškokite laisvai samdomų grupių – tiek savo, tiek papildomų sričių -, taip pat bet kokių pramonės ar nišinių grupių, kuriose jūsų potencialūs klientai atostogauja.. Visuomenės slinkimo grupės vietiniai susitikimai gali būti puikios vietos tinklui kurti, o įmonės, ieškančios laisvai samdomos pagalbos, dažnai būna narėmis.

Agentūrų subranga

Didelės agentūros dažnai gauna užklausas iš klientų, kurie joms yra per maži. Ryšio užmezgimas su viena iš šių agentūrų yra puikus naujų paskatų šaltinis. Ieškokite agentūrų savo tinkle ir susisiekite su planuok kavos. Paklauskite apie perpildytą darbą ir vis tiek galite būti naudingi.

Turinio rinkodara ir atvirojo kodo darbas

Turinio rinkodara ir atvirojo kodo darbas yra puikūs būdai pademonstruoti savo įgūdžius potencialiems klientams. Beje, šie kanalai užima daug laiko, todėl verta į juos investuoti tik tuo atveju, jei jus iš tikrųjų domina pats darbas ir norite būti kantrūs.

3. Pasiekite

Kai nustatysite potencialius klientus, turėsite susisiekti. Nesvarbu, ar susisiekiate el. Paštu, „LinkedIn“ ar kita terpe, norėsite susisteminti savo pranešimą taip, kad greičiausiai jis gautų atsakymą.

Geriausi informavimo pranešimai turi keletą bendrų dalykų:

Geras informavimas yra suasmenintas

Niekam nepatinka gauti formos laiškus. Taigi, kai susisiekiate su klientais, įsitikinkite, kad jūsų ryšiai nėra konservuoti.

Taip, gerai, kad reikia pakartotinai naudoti keletą bendrų linijų, tačiau skirkite laiko asmeniniam pranešimui pritaikyti jūsų potencialaus kliento versle.. 

Geras informavimas yra trumpas 

Žmonės užimti. Prisistatykite, paaiškinkite, kodėl, jūsų manymu, galėtumėte konkrečiai padėti jų verslui, ir paprašykite. Trys-keturi sakiniai yra pakankamai.

Laisvai samdomų specialistų informavimas apie „LinkedIn“

Geras informavimas skatina socialinį įrodymą

Kai tik galite, įtraukite socialinį įrodymą„Klientų vardų ar atsiliepimų forma“ – jūsų informavimas. Perspektyvos labiau reaguoja, kai jaučiasi patogiai kalbėdamos su kažkuo, dirbusiu su panašiais klientais.

Geras informavimas yra tiesioginis

Uždarykite savo pranešimą tiesiogiai paprašydami tęsti pokalbį. Kitą žingsnį padarykite aiškų ir lengvai atliekamą. „Ar turite 15 minučių vėliau šią savaitę aptarti šią galimybę?“ yra paprastas ir efektyvus.

4. Kvalifikuokite savo vadovus

Ne visi klientai yra sukurti lygūs. Kai kurie tampa pelningais klientais, kiti niekada neuždaromi, o kiti vis tiek šalina jus, nuolat bandydami pakeisti projekto apimtį, pratęsti terminą ar atidėti mokėjimą..

Norėdami padidinti pelningumą ir sumažinti būsimą galvos skausmą, svarbu iš anksto įvertinti jūsų perspektyvas. Pirmajame pokalbyje norite sužinoti keletą svarbiausių informacijos elementų.

Kokie yra jų verslo tikslai?

Pradinių pokalbių metu jūsų klientas greičiausiai sutelks dėmesį į tai, koks smulkus yra jo konkretus projektas. Galbūt jie nori, kad jūs suprojektuotumėte tinklalapį ar sukurtumėte „Shopify“ temą. Bet kokiu atveju jie greičiausiai sutelks dėmesį į funkcijas.

Natūralu, kad pradedant klausiate apie įvairius reikalavimus, kuriuos jie apibūdina. Kokio funkcionalumo jiems reikia? Kaip turėtų atrodyti navigacija?

Pasipriešinkite šiai pagundai.

Nors svarbu suprasti projekto apimtį, turite suprasti motyvacija už projekto pirmiausia. Ar jie nori padidinti pardavimus? Ar jie tikisi sumažinti veiklos sąnaudas? Pagal kiek?

Ši informacija yra vienas iš sėkmingo pasiūlymo rengimo raktų, be to, tai padės informuoti jūsų diskusiją apie taikymo sritį ir ypatybes. Jei pagrindinis kliento tikslas yra padidinti pardavimą, vargu ar bet kurios funkcijos, kurios nepadidina pardavimų, motyvuos juos.

Lygiai taip pat svarbu, kad klientai, kurių motyvacija yra neaiški, dažniausiai keičiasi taikymo sritimi, orientuojasi į kainą, o ne kokybę, ir paprastai su jais yra skausminga dirbti. Jei klientas negali aiškiai išdėstyti ar įvertinti savo verslo tikslų, gali būti geriausia atsisakyti projekto.

Kokia yra pagrindinė kliento verslo metrika?

Kai suprantate kliento tikslus, svarbu pasinerti į niuansą.

Jei klientas nori, kad jūs perprojektuotumėte savo svetainę, kad padidintumėte pardavimą, tada įgykite supratimą apie metriką, kuri skatina tuos pardavimus – vidutinė pardavimo vertė yra šiandien, dabartinis svetainės konversijos koeficientas, kiek lankytojų į svetainę patenka per mėnesį. esminis.

Paprašę šios informacijos iš anksto, parodote klientui, kad orientuojatės ne tik į estetiką, bet ir į verslo rezultatus, ir galite pateikti vertingos informacijos, kuri padės jums sukurti patrauklų žingsnį..

Kas yra laiko juosta?

Vien todėl, kad klientas atrodo susijaudinęs dėl kažko, dar nereiškia, kad jis yra pasirengęs pirkti. 

Kvalifikuokite savo klientus ir paklauskite jų, koks yra jų tvarkaraštis. Jei jie neplanuoja pradėti per artimiausias kelias savaites, atitinkamai pakoreguokite savo lūkesčius ir įdėtas pastangas. Kai kurie iš šių klientų ilgainiui užsidarys, kiti – tik apsipirkimą.

Kas yra sprendimų priėmėjas?

Dažnai asmuo, su kuriuo susitinki pirmiausia, nėra tas asmuo, kuris iš tikrųjų gali tau parašyti čekį. Geriausia iš anksto žinoti, kas turi galutinį sprendimų priėmimo įgaliojimą, kad galėtumėte gauti jų indėlį ir atsiliepimus anksti. Būkite atsargūs dėl situacijų, kai nėra aiškaus sprendimų priėmėjo arba kai esate priversti dirbti su įgaliotuoju asmeniu.

Ar jie gali tau leisti?

Pasiūlymo sudarymas reikalauja daug laiko ir pastangų. Negailėkite to spėdami apie kainą. Verčiau pabandykite iš anksto įvertinti biudžetą. 

Tai galite padaryti keliais skirtingais būdais, tačiau geriausias pasirinkimas yra paprastai klausti tiesiogiai. Išbandykite ką nors panašaus:

Mačiau, kad tokie projektai kainuoja tik 2 000 USD ir aš mačiau, kad jie kainuoja net 20 000 USD. Tai tikrai priklauso nuo jūsų ieškomų funkcijų ir pagrindinės vertės, kurią jos skatina jūsų verslui. Ar suprantate, koks yra jūsų biudžetas, kad galėčiau atitinkamai pritaikyti savo pasiūlymą?

Kai kurie klientai supranta, kad nori savanoriškai naudotis šia informacija; jie mano, kad pasidalinę su jumis savo biudžetu, jie atsisako derybų sverto.

Jei susidursite su šiuo susirūpinimu, paprasčiausiai dar kartą paaiškinkite, kad projektą galite pritaikyti prie jo poreikių išplėsdami ar susiaurindami taikymo sritį, tačiau paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra pasiūlymo, kuris neveiks dėl biudžeto, sukūrimas. Paprastai jūs bent gausite diapazoną, kurį galėsite apeiti.

5. Tobulink savo pikį

Jūs esate apsėstas savo amato ir tai teisingai. Bet jūsų klientas rūpinasi savo verslu. Jie nori ne tik gražios svetainės, gerai suplanuotos programos ar gerai užkoduoto projekto. 

Norėdami parašyti puikų turinį, reikia atsižvelgti į savo verslo poreikius, todėl geriausi dalykai sudaromi pagal paprastą struktūrą, kuri pirmiausia nustato kliento poreikius, o ne projekto apimtį:

Apibūdinkite skausmą

skausmas Štai kodėl jūsų klientas yra čia šiandien. Apibūdinkite verslo iššūkius, su kuriais jie susiduria, kaip tai kenkia jų verslui ir kodėl jį reikia išspręsti.

Pavyzdžiui:

„Acme“ valdiklių verslas sparčiai auga, ir šiai paklausai patenkinti įmonei reikia modernios pardavimo platformos. Dabartinėje „Acme“ svetainėje yra įvairių dizaino ir veikimo problemų, dėl kurių „Acme“ praranda pardavimus konkurentams. Šiuo metu „Acme“ konversijos koeficientas yra mažesnis nei pusė pramonės vidurkio. Ši svetainė taip pat kelia daugybę galvos skausmų, susijusių su pagrindinės informacijos apie klientų užsakymus rinkimu, todėl „Acme“ operacijų darbuotojai priversti du kartus tikrinti kiekvieną užsakymą rankiniu būdu, todėl per mėnesį prarandama daugiau nei 400 žmogaus darbo valandų..

Šis skyrius primena jūsų verslo problemos, su kuria jie susiduria, perspektyvas ir parodo, kad suprantate, kaip svarbu išspręsti tą iššūkį..

Apibūdinkite sapną

svajonė yra ten, kur nori būti tavo klientas; tai būsimoji būsena, kai jų skausmas pasitaiko ir viskas veikia gerai. Aprašykite būsimą verslo būklę naudodamiesi metrika, kurią surinkote kvalifikacijos etape:

Siekdama išspręsti šias problemas ir padidinti pardavimus, „Acme“ svarsto galimybę pertvarkyti savo svetainę. Kadangi vidutinė „Acme“ kliento gyvenimo vertė yra didesnė nei 500 USD, net ir nedidelis 10% konvertavimo kurso padidėjimas įmonei turėtų viršyti 250 000 USD per mėnesį. Supaprastinusi duomenų rinkimą, naujoji svetainė gali visiškai pašalinti produktyvumo problemas, susijusias su dvigubu užsakymų tikrinimu, leisdama pardavimo personalui sutelkti dėmesį į didžiausius ir svarbiausius klientus.

Apibūdindami būsimą verslo būklę dar labiau patvirtinsite, kad suprantate tikrąją projekto priežastį. Apibūdindami šią ateitį pinigine išraiška, jūs užtikrinsite, kad atkreipėte dėmesį į savo perspektyvą.

Apibūdinkite pataisą

taisyti yra projekto mėsa. Tai yra jūsų sukurtos funkcijos ir jūsų pateiktas sprendimas. Apibūdinkite pagrindinius rezultatus ir metodiką, kurios rinksitės užtikrindami, kad šie rezultatai užtikrins jūsų kliento sėkmę.

Siekdamas galutinio tikslo padėti „Acme“ padidinti pardavimus ir sumažinti pridėtines operacijas, siūlau tokią veiklą…

Paaiškinkite savo pobūdį

Šis skyrius yra pagrindinis. Paaiškinkite, kodėl jums labiausiai tinka šis projektas, naudodamiesi ankstesnio darbo pavyzdžiais, klientų atsiliepimais ar bet kuo kitu, ką galite įsivaizduoti. Norite, kad jūsų perspektyva galvotų: „Oho, mes turime gauti šį vyruką!“

Per savo karjerą dirbau prie šimtų interneto dizaino ir rinkodaros projektų, tokių kaip šis; dabartiniai ir buvę klientai yra „Apple“, „Microsoft“ ir „Netflix“

Priverskite

Paskutiniame skyriuje nurodykite kainą ir tvarkaraštį bei paprašykite parduoti. Jei turite kelis projekto variantus, išsamiai paaiškinkite kiekvieną iš jų.

Atsižvelgdamas į aukščiau pateiktą informaciją, pateikiau tris variantus, kuriuos reikia apsvarstyti …

Laikydamiesi šios struktūros, galite sukurti įtikinamą pasiūlymą, kuris žymiai padidins jūsų šansus laimėti kliento verslą.

6. Uždarykite sandorį

Jūs išsiuntėte savo pasiūlymą, tačiau nesitikėkite, kad jūsų susitarimas bus nedelsiant baigtas. Norėdami perduoti pardavimą finišo linijoje, turite atlikti kelis veiksmus.

Kada ir kaip tęsti veiksmus

Jei klientas neatsako per tris ar keturias dienas nuo jūsų pasiūlymo gavimo, tinkama imtis tolesnių veiksmų. Pasiūlykite kalbėti telefonu, kad atsakytumėte į bet kokius klausimus ar aptartumėte taikymo sritį. Jei galite pasakyti taip patikimai, paminėkite, kad jūsų tvarkaraštis pildosi su kitais projektais ir norite užtikrinti, kad jiems rezervuojate laiko tarpsnį. 

Paprastai atsakymas gaunamas per dieną ar dvi, bet jei vis tiek nieko negirdėjote po kitų 3–5 dienų, susisiekite dar kartą. Šiuo metu beveik visada girdėsite vienaip ar kitaip.

Tolesni pasiūlymai „Gmail“

Tvarkymas Derybos ir grįžimas

Kai kuriems klientams patinka derėtis, todėl geriausia būti pasiruošusiems. 

Apskritai pirmiausia rekomenduojame derėtis dėl taikymo srities. Jei klientas nori, kad sumažintumėte savo mokestį, turite keletą funkcijų ar darbų, kuriuos galite pašalinti iš projekto, kad patenkintumėte šią užklausą.

Kaip paskutinę išeitį galite apsvarstyti galimybę sumažinti savo įkainį, nepalikdami apimties, tačiau būtinai įveskite pokalbį su kaina, kurios jūs absoliučiai neimsite. Nėra prasmės imtis projekto, kurio negalite pateikti pelningai.

Sandorio dokumentavimas

Kai sutiksite su plačiomis projekto sąlygomis, turėsite paruošti keletą dokumentų, kad uždarytumėte susitarimą. Mes rekomenduojame sukurti Pagrindinių paslaugų sutartis naudoti su kiekvienu klientu ir ruošiant Darbo pareiškimas kiekvienam konkrečiam projektui.

7. Kurkite tvarų verslą

Uždarius sandorį, jūsų verslo plėtros pastangos neturėtų sustoti. Esami klientai yra geriausias ateities darbo šaltinis. Kreipimasis ir išlaikymas yra du puikūs būdai, kaip panaudoti esamus santykius kuriant tvarų verslą.

Gaunami siuntimai

Baigę projektą (arba po kelių savaičių, jei tai ilgalaikis projektas), paprašykite savo kliento atsiliepimų. Kaip jie jaučiasi dėl projekto? Ar jie patenkinti rezultatais ir jūsų darbo stiliumi??

Jei klientas patenkintas, paprašykite siuntimo. Paprastai tai yra efektyviausia, jei žvalgosi „LinkedIn“ ir pasirinks keletą konkrečių žmonių, kuriuos tavo klientas pažįsta ir kuriems jie gali jus supažindinti. Arba apsvarstykite galimybę paprašyti rašytinės rekomendacijos „LinkedIn“.

Pardavimo laikikliai

Daugeliui klientų baigtas projektas yra tik kelionės pradžia. 

Tinklalapiams reikalingas naujas turinys, konversijų rodiklio optimizavimas, priežiūra ir nuolatinės atsarginės kopijos. Programos mobiliesiems turi palaikyti naujausius įrenginius. Beveik bet kurį projektą po saule reikia kartą atnaujinti.

Laikikliai gali būti puikus būdas laisvai samdomiems darbuotojams užsidirbti iš šių poreikių. Už mėnesinį mokestį galite pateikti nuolatinius atnaujinimus, apsidrausti nuo priežiūros problemų naudodamiesi palaikymo planu arba duoti analizės ir veiklos patarimų.

Nors yra daugybė laikiklių struktūros būdų, pelningiausios išlaikymo sutartys siūlykite produktyvias paslaugas, o ne savo laiko dalis.

Tiesiog pradėk

Kaip matėme, parduoti interneto dizaino ir plėtros projektus nebūtinai turi būti sunku. Tikrasis raktas yra tik pradėti ir toliau mankštintis.

Jei atliksite aukščiau nurodytus veiksmus, greitai jį sustabdysite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map