Hostingas užsienyje – kas tai yra ir kokia nauda?


Hostingas užsienyje yra tam tikros nišos priegloba. Hostingas užsienyje veikia taip pat, kaip ir tradicinis priegloba. Bet tai ateina su pasukimu. Pažvelkime tiesiog priešingai, prieš eidami į išsamų prieglobos užsienyje vadovą.

Hostingas jūroje, sužinokite daugiau

Svarbiausia yra tai, kad „Offshore Hosting“ srityje jūsų svetainė yra duomenų centre, toli nuo jūsų vietos. Priežastys, kodėl verta pasirinkti „Hostingas jūroje“ yra daugybė. Turite autorių teisių saugomą turinį, DMCA turinį, suaugusiesiems skirtas svetaines, svetainių įsilaužimą ir tai yra kelios svarbios priežastys. Ši parinktis yra teikiama pirmenybės tiems, kurie nenori, kad jų svetainė būtų uždaryta legaliai, ir jiems sunkiau atsekti ar su jais susisiekti.

Kokie yra pagrindiniai hostingo užsienyje punktai?

Serveris turi būti atokioje vietoje

Tai yra pagrindinis reikalavimas, apibrėžiantis prieglobos užsienyje paslaugas. Techniškai kaskart svetainė, kurioje priglobiama užsienio žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėja, yra „Offshore Hosting“, tačiau jos tikslas yra skirtingas. Ne visi prieglobos paslaugų teikėjai leidžia jums priglobti tokias svetaines. Labai dažnai šie prieglobos paslaugų teikėjai laikosi tarptautinių įstatymų.

Neatitinka DMCA

DMCA yra Jungtinių Valstijų autorių teisių įstatymas. DMCA reiškia skaitmeninio tūkstantmečio autorių teisių įstatymą. Nors tai yra Amerikos įstatymas, dauguma užsienio interneto prieglobos paslaugų teikėjų šio įstatymo laikosi. Todėl vien todėl, kad savo svetainę priglojate pas užsienio žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, tai dar nereiškia, kad galite priglobti įstatymams prieštaraujantį turinį. Nes jei interneto prieglobos paslaugų teikėjas laikosi DMCA, prieš jus gali būti imamasi bet kokių teisinių veiksmų. Todėl, jei norite talpinti bet kokį autorių teisių saugomą ar bet kokį kitą įstatymams prieštaraujantį turinį, įsitikinkite, kad pasirinkote žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, neatitinkantį DMCA normų..

Ne viskas leidžiama prieglobos užsienyje srityje

Vien todėl, kad „Offshore Hosting“ gali būti naudojamas sprendžiant DCMA ir kitus įstatymus, dar nereiškia, kad galite padaryti ką norite. DDoS scenarijai, „Brute Force“ veikla, leidžianti prieiti prie kito asmens sistemos ir vykdyti kenksmingą veiklą.

Kokį ofšorinių paslaugų tipą pasirinkti?

Hostingo užsienyje tipo pasirinkimas yra toks pat, kaip ir įprastų žiniatinklio prieglobos tipų pasirinkimas. Todėl žiniatinklio prieglobos tipas priklauso nuo norimos paleisti svetainės ar žiniatinklio programos ir konkrečių reikalavimų. Kaip ir tradicinį žiniatinklio prieglobos būdą, renkantis ofšorinius ofšorus taip pat priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip jums reikalingos saugyklos vietos, pralaidumo, srauto jūsų svetainėje ir tt. Jei tik pradedate veiklą, jums reikės bendrojo hostingo užsienyje. Didėjant jūsų poreikiams, galite pasirinkti sudėtingesnes parinktis, tokias kaip VPS užsienyje arba specialųjį ofšorą jūroje.

Geriausi interneto teikėjai jūroje

Dabar, kai žinote, kas yra priegloba užsienyje, ir jos pranašumus, palyginti su įprastu interneto priegloba. Kitas žingsnis yra geros interneto prieglobos, siūlančios hostingo jūroje paslaugas ir planus, pasirinkimas.

Kai reikia paleisti svetainę, kurioje teikiamas konfidencialus turinys, prieglobos reikalavimai šiek tiek skiriasi, palyginti su įprastu priegloba.

Žiniatinklio prieglobos turi leisti jums talpinti draudžiamą turinį. Sakykite, jūs gyvenate Indijoje ir norite turėti internetinę svetainę su pokerio žaidimu. Kadangi Indijoje ir kitose Azijos šalyse pokeris ir kazino yra uždrausti, nėra jokios galimybės priglobti savo svetainę Azijos serveryje. Čia labai naudinga priegloba užsienyje.

Žiniatinklio prieglobos užsienyje jaučiamas anonimiškumas. Kadangi dauguma „Offshore Hosting“ paslaugų teikėjų dažniausiai siūlo daugybę mokėjimo būdų. Galite pasirinkti mokėjimo parinktį, kuri gali sumažinti jūsų tapatybės tikimybę.

Kadangi jūsų svetainė yra priglobta užsienio serveryje, pasaulinės parodymų tikimybė tikrai padidės. Tai yra geriausias pasirinkimas, jei jūs gyvenate šalyje, kurioje daug sumokėjote už interneto prieglobą. Galite pereiti prie bet kurio užsienio žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo, teikiančio interneto prieglobos paslaugas labai pigiai.

Be to, Kiti svarbūs aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis gerą kompiuterį užsienyje, yra šie:

 • Geras Uptime ir našumas

Įsitikinkite, kad jei žiniatinklio priegloba teikia gerą darbo laiką ir našumą, visada norėjote greitai valdyti savo svetainę ir neprarasite srauto dėl prastovų ar prastų rezultatų..

 • Patikima techninė pagalba

Geri internetiniai kompiuteriai užsienyje siūlo daugybę palaikymo metodų, tokių kaip tiesioginiai pokalbiai, telefonas ir el. Paštas. Būtinai patikrinkite, ar žiniatinklio prieglobos centrai siūlo greitą reagavimo laiką.

 • Saugūs serveriai

Galiausiai labai svarbu priglobti savo svetaines saugiuose serveriuose. Įsitikinkite, kad ieškote kompiuterių, siūlančių apsaugą nuo užkardų, antivirusinę programinę įrangą, svetainių atsargines kopijas ir kitas saugos funkcijas, užtikrinančias apsaugą nuo įsilaužėlių, sistemų gedimų, kenkėjiškų programų ir atsitiktinio duomenų praradimo..

Pažvelkime į geriausius interneto prieglobos serverius, siūlančius prieglobos užsienyje paslaugas. Žemiau pateikiami populiariausi ir patikimiausi internetiniai interneto prieglobos įrankiai, nepamirštant aukščiau paminėtų veiksnių.

1. „Hostinger“

„Hostinger“ pigus hostingas jūroje

„Hostinger“ siūlo įvairius hostingo planus, kurie taip pat palaiko hostingą jūroje. Kadangi jie turi serverius įvairiuose duomenų centruose visame pasaulyje, prireikus galima perkelti jūsų sąskaitą į kitus duomenų centrus.

Taigi, jei norite pasirinkti bet kokį ofšorinį hostingo planą, bendrą hostingą, VPS ar „Cloud“, „Hostinger“ siūlo tai! ir mes garantuojame, kad jūs būsite geros rankose su „Hostinger“.

SKAITYKITE PRIEMONIŲ APŽVALGĄ

2. Flaunt7

Geriausias „Flaunt7“ hostingas jūroje

„Flaunt7“ yra geriausias DMCA ignoruojamo prieglobos ir ofšorų prieglobos paslaugų teikėjas ir yra mūsų 2-ajame geriausių rekomendacijų sąraše tarp geriausių prieglobos užsienyje paslaugų teikėjų. „Flaunt7“ yra Indijos prieglobos paslaugų teikėja, siūlanti įvairius interneto prieglobos planus talpinti jūsų „WordPress“ tinklaraščius, vaizdų galerijas ir net el. Prekybos svetaines. Bendrovė siūlo vieną iš geriausių ir nebrangių DMCA žiniatinklio prieglobos paslaugų pasaulyje, taip pat specializuojasi teikiant žodžio / spaudos laisvę.

„Flaunt7“ siūlo 5 išsamius paketus, kurie atitinka beveik bet kokio internetinio verslo prieglobos reikalavimus. Bendras hostingas užsienyje, pradedant nuo 0,99 USD per mėnesį, padidėja iki 137 USD / mėn., Į kurį įeina aukščiausi ištekliai ir aukščiausios klasės našumas.

SKAITYKITE „FLAUNT7“ APŽVALGĄ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map