Geriausia forumo programinė įranga (nemokama ir mokama)

Geriausia nemokama ir mokama forumo programinė įrangaJei ieškote geriausios ar geriausios forumo programinės įrangos Laisvas Programinė įranga forume, norint sukurti internetinę bendruomenę, daugybė galimybių gali būti didžiulė.


Tačiau yra keletas, kurie išsiskiria kaip geriausia forumo programinė įranga – geriausia, nes jie yra patikimi ir juose yra funkcijų, kurių jums reikia forumo programoje..

Šiame vadove mes supažindinsime jus su 10 geriausių forumų programinės įrangos programų, kurios turėtų palengvinti jūsų gyvenimą ieškant tinkamos programinės įrangos internetinei bendruomenei kurti..

Pasinerkime.

Geriausia forumo programinė įranga

Pasirinkus tinkamą forumo programinę įrangą, reikia išsiaiškinti, kas geriausiai tinka jūsų poreikiams.

Negalite iš tikrųjų suklysti su viena iš toliau pateiktų programų. Taigi, prieš pradėdami naudoti jums geriausią forumo programinę įrangą, galite laisvai išbandyti keletą variantų.

Gali būti svarbu pastebėti, kad sąraše esančių aukščiausios kokybės opcionų kainos yra tikslios paskelbimo metu, tačiau vėliau gali keistis.

1 – vBulletin (Mokama)

„VBulletin“ svetainė. Tai viena iš geriausių forumų programinės įrangos.

„VBulletin“ yra aukščiausios kokybės forumo programinė įranga, tačiau ji yra sąrašo viršuje, nes ją greitai nustatoma, ji turi sudėtingas galimybes ir turi galimybę patys surengti forumo programinę įrangą arba naudodama prieinamą ir patikimą „debesies“ prieglobą..

Ši forumo programa gali būti sukurta per 15 minučių ir sukurta naudojant SEO ir saugos funkcijas, todėl jums nereikia jaudintis dėl to, kaip išsiaiškinti save.

Ji taip pat turi AI palaikomą vartotojo įtraukimo funkciją, kuri padės jūsų bendruomenei natūraliai augti.

Be to, tai yra viena geriausių forumo programinės įrangos, nes ji yra parengta mobiliesiems įrenginiams. Naudojimasis mobiliaisiais įrenginiais netgi automatiškai optimizuojamas. Taigi, jūsų internetinė bendruomenė bus gerai rodoma visuose įrenginiuose ir staliniuose kompiuteriuose.

Administravimo parinktys taip pat yra paprastos, todėl savarankiškai tvarkyti forumą nėra vargo.

Galite savarankiškai priglobti „vBulletin“ už vienkartinę 249 USD kainą arba pasirinkti prieglobos forumo programinę įrangą jų debesies serveriuose, pradedant nuo 15 USD per mėnesį. Jei pasirinksite rengti „vBulletin“, priežiūros ir forumo programinės įrangos atnaujinimai yra įtraukti ir jais pasirūpinsite.

Tai programinė įranga, kuri labiausiai tinka visiems, kuriai reikalinga lengvai naudojama forumo programa.

2 – Diskursas (Mokama)

Diskusijų svetainė. Tai viena iš geriausių nemokamų forumų programinės įrangos.

Diskusija tikrai yra viena iš geriausių nemokamų forumų programinės įrangos. Tai populiari parinktis, nes ji yra atvirojo kodo, joje yra daug naudingų funkcijų ir integracijų.

Tai labiausiai tinka tiems, kuriems reikia integracijų, kad būtų supaprastintas jų darbo procesas.

Yra reitingų sistema, kuri naudojama ne tik norint atskirti naujus narius nuo patyrusių vartotojų, bet ir automatiškai suteikti didesnes moderavimo galimybes vartotojams, kurie pakankamai įnešė lėšų, kad uždirbtų.

Tokiu būdu jūsų bendruomenė gali save valdyti, o nauji vartotojai negalės niekam paskelbti ar privačių žinučių nieko netinkamo.

Jis taip pat gali būti naudojamas su „WordPress“, norint paversti jūsų svetainę forumu. Kiekvienas tinklaraščio įrašas tampa forumo žinute. Tai taip pat veikia su „Akismet WordPress“ papildiniu, kad būtų galima tvarkyti šlamštą.

„Diskursas“ siūlo daugybę kitų naudingų integracijų, tokių kaip „Slack“, „IFTTT“, „Zapier“, „Zendesk“, „Patreon“, „GitHub“, „Google Analytics“, „Google Adsense“, „Amazon“ ir kt. Taip pat atstovaujamos tokios socialinės žiniasklaidos integracijos kaip „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir kitos.

Jei teikiate pirmenybę valdomam prieglobos sprendimui, o ne savarankiškai prieglobai savo forumo programinei įrangai, tam yra galimybė ir ji prasideda nuo 100 USD per mėnesį.

3 – phpBB (Laisvas)

„PhpBB“ forumo programos svetainė.

„PhpBB“ yra viena seniausių nemokamų forumų programos parinkčių. Tai yra atvirojo kodo ir savarankiškai teikiama forumų programinė įranga.

Jis turi visas pagrindines funkcijas, kurių jums reikia forumo programinėje įrangoje, įskaitant vartotojo prižiūrėjimą, asmeninius pranešimus, pranešimus, galimybę nustatyti vartotojo teises ir kt..

Ne tik tai, bet ji taip pat turi įmontuotą apsaugą, apsaugą nuo šlamšto ir talpyklos.

Jūs taip pat turite galimybę naudoti papildinius, kad pridėtumėte galimybių, kurios neišeina.

„PhpBB“ dizainas yra reaktyvus. Taigi, jums nereikia jaudintis, jei jūsų nariai nori pasiekti jūsų bendruomenę naudodami savo mobiliuosius įrenginius.

Nors pagrindinės jo savybės gali pasirodyti ne tokios ypatingos, nes jos turėtų būti standartinės su bet kokia forumo programine įranga, specifinės galimybės yra gana tvirtos.

Pvz., Privačių pranešimų sistema yra tokia pat gera, kaip siųsti el. Laišką su bet kuriuo jūsų naudojamu teikėju. Galite pridėti priedų, sukurti adresų knygą, kurti juodraščius, pridėti priedų, peržiūrėti pranešimus pokalbio režimu ir dar daugiau.

Tai yra tvirta galimybė, todėl ji yra cementuojama kaip viena geriausių nemokamų forumų programinės įrangos.

Tačiau atminkite, kad nors „phpBB“ yra nemokama, tai yra savarankiško prieglobos galimybė, taigi jums reikės prieglobos teikėjo.

4 – SMF (Laisvas)

„SImple Machines“ forumo svetainė: Forumo programinė įranga geriausiai tinka tiems, kurie turi biudžetą.

„Simple Machines Forum“ (SMF) yra atvirojo kodo programa, turinti visas funkcijas, kurių galite tikėtis forumo programinėje įrangoje. Tai labiausiai tinka tiems, kurie turi biudžetą, kuriam vis dar reikia profesionalios forumo programinės įrangos.

Jos vartotojo sąsaja (UI) yra švari ir paprasta, todėl atrodo gana profesionaliai.

Jis taip pat turi patobulintą paketų tvarkytuvę, todėl galite atlikti pakeitimus per porą paspaudimų, kad greitai pritaikytumėte pakeitimus net didelėse bendruomenėse. Taigi, galite pamiršti dienas, kai prireikė kelių valandų pritaikyti kelis pakeitimus didelėje forumo narių duomenų bazėje.

SMF taip pat palaiko kelias kalbas vienu metu. Tokiu būdu niekam nereikia jaustis atstumtam, o tai yra puiku.

Jis sukurtas optimaliam našumui ir mastelio didinimui, taip pat patobulintam SEO ir talpyklos kaupimui. Taigi, jis skirtas didelėms bendruomenėms. Dėl šios priežasties ypač laukiami išplėstiniai leidimai ir vartotojo valdymo parametrai.

5 – „xenForo“ (Mokama)

„XenForo“ svetainė.

„XenForo“ yra savaiminio lygio „premium“ forumo programinė įranga, geriausiai tinkanti įmonėms. Jis naudoja žaidimų žaidimą, kad padidintų vartotojų įsitraukimą, ir integruojasi su „Facebook“, kad vartotojai galėtų registruotis per socialinę terpę. Tai taip pat palengvina dalijimąsi „Facebook“.

„XenForo“ teikia naujausią informaciją apie veiklą, todėl nariai gali greitai gauti naujausią informaciją. Taip pat yra pranešimų, kad dar aiškiau būtų bendrauti su bendruomene.

Jame yra aptakus, elegantiškas ir profesionalus vartotojo sąsaja bei integruota SEO optimizacija, siekiant padidinti forumo funkcionalumą.

Yra daugiau nei 2000 priedų, nuo įvairių žaidimų funkcijų iki administravimo, ir patobulinti paieškos priedai, tokie kaip populiari ir galinga „ElasticSearch“ programinė įranga..

Tikėtina, kad rasite visus jums reikalingus priedus, tačiau, jei jų neturite, jie gali padėti jums sukurti vieną iš jų naudojant savo sistemą.

„XenForo“ grąžins jums 160 USD, taip pat yra priedų, tokių kaip diegimo paslauga, prekės ženklo pašalinimas ir kitos parinktys. Tai taip pat turėsite priglobti patys, kaip minėta anksčiau.

6 – Vanilės forumai (Mokama)

„Vanilla Forums“ svetainė.

„Vanilla“ forumai yra valdomo forumo programinė įranga, geriausiai tinkanti didelėms įmonėms, kurioms reikalinga forumo programa, kuri, užtraukus vartotoją, sukurs didelę pergalę..

Jie suteikia didesnį vartotojo teisių vaidmenų ir galimybių spektrą. Tai vartotojams suteikia daugiau paskatų bendrauti su bendruomene.

Be vartotojo įtraukimo, pagrindinis dėmesys skiriamas ir efektyvumui. Taigi, jei esate verslo savininkas, norintis naudoti šią forumo programą kaip palaikymo bilietų sistemą, galite tai padaryti. Ji sukurta atsižvelgiant į vartotojo patirtį, kad galėtumėte sutrumpinti palaikymo laiką.

Tai taip pat padeda tai, kad „Vanilla Forums“ turi žinių bazės sistemą, todėl įmonės gali sumažinti paramos bilietus pasirinkdamos savitarnos galimybę..

Galite naudoti savo prekės ženklą „Vanilla“ forumuose, taip pat jis puikiai reaguoja į visus mobiliuosius įrenginius. Čia yra išplėstinis ataskaitų teikimas, todėl jūs galite be vargo sekti našumo metriką, kad užtikrintumėte, jog komanda laikosi tikslo.

Planai svyruoja nuo 689 USD iki 10 000 USD ir yra pasirinktinė parinktis, viršijanti šią kainų intervalą, jei esate verslo verslas, kurio poreikiai auga.

7 – „MyBB“ (Laisvas)

„MyBB“ svetainė.

„MyBB“ yra atvirojo kodo savaiminio forumo programinė įranga, geriausiai tinkanti įmonėms, kurioms reikalinga elegantiška, tačiau ekonomiška forumų programa.

Kai kuriate forumą su „MyBB“, jis yra stulbinančiai elegantiškas, traukiantis dėmesį ir profesionalus. Naudodamiesi nepriekaištingu jo išdėstymu ir dizainu, taip pat teikiate didelę patirtį vartotojui.

Jos sąsaja yra nesudėtinga ir tai taip pat apima administravimo puslapius.

„MyBB“ yra visos pagrindinės forumo funkcijos, kurių jums gali prireikti, tačiau yra šimtai nemokamų papildinių ir temų, jei norite išplėsti galimybes arba jei norite pakeisti dizainą ir išdėstymą.

Komplekte yra daug papildinių ir temų, todėl greičiausiai galėsite rasti tai, ko jums reikia. Pvz., Talpyklos kaupimas, mažinimas, CDN, grojimas, saugumas, anti-spam ir administraciniai papildiniai ir dar daugiau.

Taip pat už „MyBB“ yra stipri ir ilgametė bendruomenė, kuri išvertė ją į daugiau nei 30 kalbų. Yra galimybių padidinti vartotojų susidomėjimą žaidimais.

Visa tai, kas išdėstyta pirmiau, daro ją viena iš geriausių nemokamų forumų programinės įrangos tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims.

8 – Flarumas (Laisvas)

„Flarum“ svetainė. Tai naujesnė nemokama forumo programinė įranga.

„Flarum“ yra naujas varžovas forumų programinės įrangos rinkoje. Nors ši atvirojo kodo forumo programinė įranga šiuo metu bandoma beta versijoje, ji vis dar yra profesionalus ir elegantiškas sprendimas, daug dėmesio skiriant vartotojo patirčiai..

Flarum yra visiškai atsakingas ir labai patogus mobiliesiems. Jame yra didesni mygtukai, begalinis slinktis, sklandi animacija ir ekrane plūduriuojantis pranešimų kompozitorius. Taigi, galite ir toliau slinkti per puslapį neišėję iš pranešimo laukelio ir prarasdami tai, ką įvedėte.

Jos ypatybės primena socialinės žiniasklaidos svetainę, pavyzdžiui, su „Pusher“ plėtiniu vartotojai gali tiesiogiai bendrauti. Taip pat yra pranešimų, kurie organizuojami diskusijų būdu, kad juos būtų lengviau vartoti.

Kai įsimenate, kad galite rašyti paminėjimus kitiems vartotojams, pavyzdžiui, „Twitter“, „Flarum“ pereina nuo įprastos forumo programos prie vienos iš geriausių nemokamų forumų programinės įrangos. Tai netgi gali konkuruoti su geriausiomis forumų programinės įrangos programomis, turinčiomis aukščiausios kokybės parinktis.

Šiuo metu veikia „WordPress“ integracija kartu su daugeliu kitų funkcijų, tokių kaip šlamštas, statistika, spartieji klavišai, asmeninės žinutės, žaidimų parinktys ir dar daugiau.

Tai elegantiška forumo programinė įranga, geriausiai tinkanti asmenims ir įmonėms.

9 – „Invision“ maitinimo valdyba (Mokama)

„Invision Power Board“ svetainė.

„Invision Power Board“ yra aukščiausios kokybės forumo programa, geriausiai tinkanti įmonėms. Vis dėlto tai vis dar gali būti naudinga asmenims, kurie yra visuomenės veikėjai, arba tiems, kurie nori būti socialinės žiniasklaidos įtakojantieji.

Galite ne tik naudoti tai kaip forumą, bet ir kaip palaikymo bilietų sistemą, el. Prekybos platformą, CMS, failų dalijimosi sistemą, tinklaraštį ir dar daugiau..

Jis turi turtingą teksto rengyklę, užtikrinančią puikią vartotojo patirtį, taip pat lengvai valdomas kaip administratorius. Tai taip pat reaguoja, todėl gerai veiks visuose mobiliuosiuose įrenginiuose.

„Invision Power Board“ taip pat yra nepaprastai lanksti, ty jūs netgi galite tinkinti veiklos kanalą kiekvienam vartotojui.

Kadangi tai yra forumo programa, vartotojai taip pat gali padėti vieni kitiems sušvelninti verslo palaikymo komandos darbo krūvį.

„Invision Power Board“ yra valdomas sprendimas, kurio planai siekia nuo 45 USD iki 130 USD per mėnesį.

10 – „NodeBB“ (Mokama)

„NodeBB“ svetainė.

„NodeBB“ yra viena geriausių forumų programinės įrangos dėl savo modernaus dizaino ir lankstumo.

Jos administratoriaus pultas yra intuityvus, ryškus ir leidžia valdyti absoliučiai viską, kas jūsų forume. Pats forumas taip pat atkreipia dėmesį į natūralų dizainą ir išdėstymą.

Tai tikrai suteikia puikų, visiems suprantamą, patyrimą.

„NodeBB“ yra „premium“ parinktis, valdoma, kad jums nereikėtų jaudintis dėl prieglobos atskirai. Jis naudoja debesų prieglobą, kad užtikrintų greitą jūsų forumo įkėlimą.

Taip pat yra daugybė integracijų, įskaitant „WordPress“, „Slack“, „MailChimp“, „Facebook“, „Google Adsense“, „Twitter“, „Amazon S3“, „Twilio“ ir įkelia daugiau.

„NodeBB“ tuo nesustoja. Taip pat yra papildinių biblioteka, skirta išplėsti jūsų forumo funkcijas. Čia yra viskas, pradedant nuo praktinių saugos papildinių, taip pat efektyvumo, žaidimų stiprinimo ir vartotojo įtraukimo.

Pvz., Galite įdiegti papildinį, kad vartotojai galėtų paminėti kitus narius kitose socialinės žiniasklaidos platformose, pavyzdžiui, „Twitter“.

Jo dizainas yra pirmasis mobiliesiems, jis yra optimizuotas SEO, turi analizės prietaisų skydelį ir vartotojai gali kalbėtis realiuoju laiku.

„NodeBB“ yra atvirojo kodo programinė įranga, kurios kaina prasideda nuo 250 USD per mėnesį. Su visais planais taip pat ateina automatinės kasdieninės atsarginės kopijos, neribotas darbuotojų ir bendruomenės narių skaičius.

Apvyniokite

Tai jūs turite: Tai ne tik geriausia forumo programinė įranga, bet ir keletas iš jų Laisvas forumo programinės įrangos parinktys taip pat.

Tikimės, kad radote tinkamiausią jūsų poreikius tenkinančią programinę įrangą.

Kitas jūsų internetinės bendruomenės kūrimo žingsnis būtų:

  • Pasirinktos forumo programinės įrangos nustatymas pagal prieglobos planą.
  • Nurodykite domeno vardą ir susiekite jį su savo forumo programa.

Galite sužinoti, kaip išsirinkti domeno vardą, prisiregistruoti naudojant „Bluehost“ ir įdiegti „WordPress“ bei kiek kainuoja svetainė, jei norite gauti daugiau informacijos.

Ar galėjote išsirinkti jūsų poreikiams tinkamiausią forumo programinę įrangą? Ko jūs ieškote forumo programinėje įrangoje? Ką manote apie geriausią forumo programinę įrangą ar geriausią Laisvas forumo programinė įranga? Pasidalykite savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map