eUKhost prieglobos apžvalga

„EUKhost“ buvo įkurta 2001 m. Ir nuo to laiko jie išaugo į vieną didžiausių interneto prieglobos įmonių JK. „eUKhost Ltd.“ veikia iš jų registruotos buveinės Lidse ir duomenų centrų Maidenhead bei Milton Keynes. „EUKhost“ rasite pigias ir patikimas interneto prieglobos paslaugas. Šiandien jie priima daugiau nei 35 000 klientų dviejuose ypač moderniuose duomenų centro įrenginiuose JK, aptarnaujančiuose daugiau nei 70 000 svetainių visame pasaulyje. Nuo bendro lygio bendrojo prieglobos paketų iki privačių klasterių, EUKhost užima 2 vietą geriausių JK interneto prieglobos kompanijų sąrašuose.


logotipas „eUKhost“
LAIKAS
910
SPĖGIS
865
PARAMA
890
KAINA
945
FUNKCIJOS
815
ŽALIAS
800
INOVATYVA
815

eUKhost komanda – „EUKhost“ dirba daugiau nei 100 darbuotojų, draugiška ir išmananti techninę pagalbą, atsiskaitymo ir pardavimo komandos yra prieinamos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad galėtų atsakyti į visus jūsų klausimus. Jie pasitiki savo stipria komandos vienybe, kad kuo kruopščiau ir greičiausiai aptarnautų klientus.

„eUKhost“ technologija – Svarbu turėti patikimą žiniatinklio prieglobą jūsų įmonės ar organizacijos tinklalapyje. Jų technologijos iš tikrųjų išskiria juos iš kitų kompanijų. Jų žiniatinklio serveriai yra pasaulinės klasės duomenų centruose, kuriuose yra patobulintas dubliavimas, fizinė sauga ir keli greiti tinklo ryšiai. Tai užtikrina, kad „eUKhost“ teikia patikimiausią įmanomą interneto prieglobos aplinką ir žaibišku greičiu pristato jūsų turinį ir tinklalapius. „EUKhost“ „cPanel“ žiniatinklio priegloba puikiai tinka asmenims ir profesionalams, norintiems laikyti asmenines svetaines, tinklaraščius ir forumus. Nesvarbu, ar norite perkelti savo svetainę, ar dirbti su savo dideliu projektu, „cPanel“ priegloba yra puikus pasirinkimas mažoms ir vidutinėms svetainėms ir tinklaraščiams. Tai suteikia jums galimybę visiškai valdyti savo žiniatinklio prieglobą naudojant pirmaujančią pramonės šaką „cPanel“ valdymo skydelyje – naudingame priedų asortimente, kaip „Softaculous“, skirta vienu spustelėjimu įdiegti programinę įrangą, SEO įrankius ir dar daugiau.

eUKhost paslaugos – Kol kas su jų gaminiais nėra susijusių paslėptų mokesčių, arba jūsų matoma kaina yra jūsų mokama kaina. Jie taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo politiką daugumai savo produktų ir paslaugų. Jie teikia kokybišką 24x7x365 techninę paramą per tiesioginį pokalbį, bilietų sistemą, pagalbos tarnybą, telefoną ir savo interneto prieglobos forumuose..

„eUKhost Web Builder“ – „eUKhost“ paskelbė apie savo pirmosios pagrindinės naujos paslaugos, specialiai skirtos ne technikos vartotojams, pristatymą. Kurkite svetainę – naudodamiesi novatorišku „Parallels“ interneto buvimo vietos kūrimo įrankiu – yra labai lengvas ir paprastas būdas kurti, kurti ir valdyti savo svetainę nereikalaujant jokių techninių žinių. Naudodami integruotą svetainių kūrimo įrankį, viską galite pasiekti per kelis paspaudimus ir pasiekti nepriekaištingai, naudodami daugiau nei 100 šablonų, kuriuos galite pasirinkti iš 10 kategorijų. Galite tinkinti savo šabloną savo svetainei. Su integruotais moduliais, tokiais kaip apsipirkimas internetu, komentarai, tinklaraščiai, dalijimasis socialiniais tinklais, įterptais vaizdo įrašais ir dar daugiau.

„eUKhost“ serverio vieta – „eUKhost“ turi daugiau nei 1200 serverių, įrengtų dviejuose šiuolaikiniuose duomenų centro įrenginiuose, esančiuose Maidenhead Berkshire, JK.

VIZITAS IR GAUTI MŪSŲ £3.33/mo. KAINA

„eUKhost“ priglobti domenai

Techninis

 • 99,95% neveiklumo garantija, jei nenaudojamas laikas, jie grąžina klientui 5% mėnesio mokesčio už kiekvieną 30 prastovos minučių (iki 100% kliento mėnesio mokesčio)
 • JK duomenų centrai
 • Keli greiti tinklo ryšiai
 • BGP tinklo atleidimas naudojant „Simply Transit“
 • Visiškai stebima sistema
 • Visas ir papildomas atsarginių kopijų kūrimas
 • Visiška apsauga dėl automatinio el. Pašto stebėjimo, siekiant aptikti ir išvalyti virusus
 • 24/7 apsaugos darbuotojai
 • Neradome nė vieno

Palaikymas

 • Techninė pagalba visą parą
 • 24/7 palaikymas el. Paštu
 • 24/7 nemokamas pagalbos telefonu palaikymas
 • 24/7 bilietų palaikymas
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Labai greitas tiesioginių pokalbių reagavimo laikas
 • Turtinga žinių bazė
 • 100% vidinis komandos palaikymas
 • Planus galima rasti tiek „Linux“, tiek „Windows“ platformose
 • Bilietų ir pašto atsakymo laikas – per 1 valandą

Kainodara

 • Bet kuriuo metu pinigų grąžinimo garantija – 30 dienų, kad būtų grąžinta visa pinigų suma. Grąžinimo užklausos po 30 dienų bus grąžintos proporcingai už nepanaudotą laiką.
 • Jie siūlo didžiules nuolaidas – iki 50 proc.
 • Grąžinti gali tik pirmosios sąskaitos

„Web Host“ našumas

Šiai peržiūrai mes panaudojome keletą geriausių žiniatinklio prieglobos įrankių, kad įvertintume „eUKhost“ metriką. Pirmiausia mes patikrinome „eUKhost“ naudojimo statistiką, tai reiškia, kiek svetainių priglobė „eUkhost“. Kaip matėte iš žemiau pateikto paveikslo, „eUkhost“ užima 1,1% JK interneto prieglobos rinkos arba maždaug 70 000 priglobtų svetainių.

„eUKhost“ priglobti domenai

„eUKhost“ talpina apie 35 000 .UK domenų, kuriuos galite pamatyti iš žemiau pateikto paveikslo:

„eUKhost“ priglobti domenai

Žemiau pateiktas sąrašas reitinguoja svetaines pagal žmonių skaičių pasaulyje, kurie lankosi mėnesį per mėnesį. Tai apima 20 populiariausių svetainių su numatomu srautu, taip pat svetaines, kurių srautas yra „Quantcast“ nepriklausomai patikrintas ir kurias prižiūri „eUKhost“. Mes nusprendėme pasirinkti svetainę: LINUXMINT.COM ir kruopščiai ją išbandyti.

„eUKhost top20“ svetainėse

Mes pasirinkome svetainę: LINUXMINT.COM / atsitiktinai parinkta, priglobta „eUKhost“ / ir ją kruopščiai išbandėme: „Traceroute“ tinklo tinklo ryšį su serveriu; Apkrovos testas; „Ping“ testas iš kelių vietų; Uptime monitoriai ir daugelis kitų.

Išvada

„eUKhost“ suteikia jums viską, ko reikia norint sukurti, priglobti ir prižiūrėti svetainę. Dar geriau, kad paslauga yra tvirta JK hostingo įmonė, veikianti visoje šalyje, turinti du duomenų centrus Reading, Maidenhead ir Milton Keynes. Nors „eUKhost“ paketai gali būti labiau riboti nei kai kurių konkurentų, paslauga tai kompensuoja turėdamas stiprų funkcijų sąrašą.

Apsilankykite „eUKhost“: http://www.eukhost.com/

Štai keletas svetainių prieglobos paslaugų, kurias mes peržiūrėjome ir mes jums rekomenduotume:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

ir čia galite perskaityti geriausias JK interneto svetainių talpinimo apžvalgas ir mūsų populiariausią „WordPress“ prieglobą JK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map