Bet kokia „FatCow“ hostingo reklama / nuolaidos?

Ar šiuo metu yra kokių nors „FatCow“ pasiūlymų / nuolaidų?

Taip: Šiuo metu galite gauti „FatCow“ 49 USD per metus tik 37,8 USD per metus (3,15 USD per mėnesį).


Nuolaidos yra didelis veiksnys, ypač tiems, kurie tik pradeda savo svetaines. Patikimas prieglobos paslaugų teikėjas „FatCow“ reguliariai siūlo kuponų kodus ir nuolaidas naujiems klientams naudodamas kuponą ar reklaminį kodą. Čia pateiktas kontrolinis sąrašas, norint gauti reklamos kredito kodą ir pritaikyti nuolaidą įprastam plano įkainiui:

 •  Raskite nuolaidos kuponą arba reklamos kredito kodą savo „FatCow“ svetainėje arba kai kuriame nuolaidos kupono puslapyje.
 •  Kai turėsite specialų kodą, taip pat rasite nuorodą, kurią turite spustelėti, norėdami nukreipti į „FatCow“ rinkodaros puslapį.
 •  Dar kartą patikrinkite ir įsitikinkite, kad puslapis atitinka jūsų turimą nuolaidos kodą
 •  Užbaikite įprastą registracijos procesą.

Yra daugybė prieglobos paslaugų teikėjų, kurie visada pasirengę padėti jums susikurti ir valdyti savo svetainę, ir vienas iš jų yra „FatCow“. „FatCow“ šiame versle dirba nuo 1998 m., O įmonė siekė pasiūlyti išskirtines paslaugas, palyginti su likusiais prieglobos paslaugų teikėjais..

„FatCow“ siūlo įvairias paslaugas. El. Prekybos paslaugos, bendras priegloba ir domenų registracija yra keletas pagrindinių paslaugų, kuriomis galima naudotis iš „FatCow“. Čia taip pat siūlomi keli prieglobos paketai, įskaitant „Mini Moo“ paketą, tinkantį vartotojams, norintiems per trumpą laiką sukurti internetinę svetainę. Kalbant apie kainą, „FatCow“ prieglobos planas yra žymiai mažesnis nei kitų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų siūlomi planai, neprarandant savo prieglobos sprendimų kokybės.

Kodėl verta pasirinkti „FatCow“ savo prieglobos poreikiams??

„Fatcow“ išsiskiria iš kitų interneto prieglobos įmonių ar tiekėjų, nes siūlo išskirtinius ar specialius paketus. Vienas plano paketas, kurį siūlo „FatCow“, kainuoja 44,04 USD per metus, tačiau ši suma gali skirtis priklausomai nuo kitų rekvizitų, kuriuos norite įtraukti į savo internetinę svetainę. Šį pagrindinį planą jau sudaro neribotas vietos diske, pralaidumo, domenų, pašto dėžučių, „MySQL“ duomenų bazių ir kitų kiekis. Jame taip pat yra įrankių, kurie leis įdiegti „Joomla“, „WordPress“, „phpBB“ ir daugybę kitų scenarijų.

„FatCow“ taip pat daro nepaprastai gerai, kai kalbama apie saugumą ir patikimumą. Jis turi duomenų centrą, kuris kasdien sukuria atsargines kopijas, jame yra elektros generatorius ir visą parą veikianti tinklo priežiūra. Jos klientų palaikymo tarnyba ir gerai išmanantys technikai taip pat yra prieinami dieną ir naktį. Su jais galima susisiekti nemokamu telefono numeriu arba sukuriant palaikymo bilietą, iškilus bet kokiai problemai. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija yra geras ženklas, kad įmonė yra ištikima savo pažadai teikti aukščiausio lygio paslaugas ir patikimumą..

Kokias perspektyvias funkcijas turi „FatCow“ prieglobos paketas?

Jei ieškote galingos ir su džemu supakuotos aplinkos ar platformos internetinei svetainei talpinti, „FatCow“ yra sprendimas jūsų susirūpinimui. Žemiau yra keletas naudingų ir perspektyvių funkcijų, kurias siūlo „FatCow“, sąrašas.

 •  Neribota erdvė jūsų tinklalapiams
 •  Neribotas pralaidumo ar srauto naudojimas
 •  Galimybė talpinti daugybę domenų vienoje paskyroje
 •  Svetainių kūrimo įrankio naudojimas be jokio mokesčio
 •  Neribotas el. Pašto abonementų skaičius
 •  Esamos ir paruoštos naudoti temos ir šablonai
 •  „Oneclick“ programos diegimo vedlys
 •  „Paypal“ integracija
 •  Kasdieninės serverio atsarginės kopijos
 •  Registratoriaus perkėlimas nemokamai
 •  Nemokami reklamos ir rinkodaros kreditai

Kokios galimos „FatCow“ prieglobos paketo prieglobos kainos?

Yra trys įprastos hostingo plano normos, kurios yra siūlomos „Fatcow“ ir yra klasifikuojamos pagal kliento pageidaujamą laiko tarpą ar laikotarpį.

 •  36 mėnesių terminas, už kurį mokama 7,49 USD kiekvieną mėnesį arba 269,64 USD per visą laikotarpį.
 •  24 mėnesių terminas, už kurį per mėnesį mokama 8,49 USD, arba per visą laikotarpį – 203,76 USD.
 •  12 mėnesių terminas, už kurį per mėnesį mokama 9,49 USD, arba per visą laikotarpį – 113,88 USD.

Kita vertus, yra ribotos trukmės reklaminių nuolaidų, kuponų kodų ar specialių pasiūlymų, kuriuos dažnai teikia „FatCow“. Šias nuolaidas ar kuponų kodus galite pamatyti arba gauti iš „FatCow“ svetainės ar kai kurių nuolaidų kuponų internetinių svetainių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map