Ar „WebHostingHub“ veikia „iPhone“ ir „iPad“?

Ar „WebHostingHub“ veikia „iPhone“ ir „iPad“?

Daugybė žmonių dabar imasi verslo, kai jie keliauja. Tai reiškia, kad jiems reikia patekti į savo svetaines, internetines parduotuves ir, paprasčiau, bet dar svarbiau, el. Laiškus, būdami toli nuo savo biuro. Geros žinios yra tai, kad dauguma žiniatinklio prieglobos įmonių dabar palaiko mobiliųjų įrenginių suderinamumą, o tai iš esmės reiškia, kad verslas dabar gali būti atvežtas visur, kur lankosi žiniatinklio valdytojai, klientai ir klientai..
Po kelerių metų verslo atsinešimas reiškia, kad verslininkams reikia rasti kompiuterių terminalus viešbučiuose, kur jie galėtų patekti į virtualų verslo pasaulį per savo stalinius kompiuterius. Vis dėlto po kelerių metų mobilumas įgavo dar vieną prasmę, nes staliniai kompiuteriai pakeitė nešiojamuosius kompiuterius, kurie atnešė daugiau pranašumų nei jų staliniai kompiuteriai, nes nešiojamieji kompiuteriai yra mobilesni ir turi belaidžio ryšio galimybes. Vis dėlto mobiliųjų kompiuterių ir mobiliojo verslo amžius dabar turi tinkamesnę prasmę, nes mobilusis kompiuteris tapo judresnis nei bet kada anksčiau, tai yra atsiradus išmaniajam telefonui ir jo kolegoms..


„WebHostingHub“ yra viena iš žiniatinklio prieglobos įmonių, palaikančių ir suderinamų su mobiliaisiais įrenginiais, ypač su „iPhone“ ir „iPad“. Taip, jūs girdėjote mane teisingai, „WebHostingHub“ yra suderinamas su „iPhone“ ir „iPad“ bei kitais „iOS“ pagrįstais įrenginiais.

Kaip turėčiau nustatyti „iPhone“ ir „iPad“, kad el. Laiškai būtų gaunami per „WebHostingHub“?

Jei esate „iPad“ ar „iPhone“ savininkas, el. Laiškus galite patikrinti ir skaityti naudodami mobilųjį įrenginį. Tačiau norint, kad jūsų įrenginys gautų jūsų el. Laiškus, turite nustatyti ir sukonfigūruoti savo įrenginį. Šis vadovas skirtas nustatyti „iOS“ įrenginius, tokius kaip „iPhone“ ir „iPad“.

 •  Pagrindiniame įrenginio ekrane ieškokite nustatymų piktogramos, kurią paprastai vaizduoja piktograma su trimis pavaromis, ir pasirinkite ją spustelėdami.
 •  Atsidarę nustatymų ekraną, ieškokite el. Pašto adresų, kontaktų, kalendorių ir dar kartą pasirinkite jį spustelėdami.
 •  Ekrane Laiškai, kontaktai, kalendoriai spustelėkite Pridėti abonementą, kuris pateks į ekraną su daugybe el. Pašto paslaugų pasirinkimo galimybių. Pasirinkite skirtuką Kitas, kuris turėtų būti ekrano apačioje.
 •  Tada skyriuje Paštas pasirinkite Pridėti pašto abonementą.
 •  Užpildykite reikiamą ir reikalaujamą informaciją langeliuose, pateiktuose skyriuje Nauja sąskaita. Adresas yra visas jūsų el. Pašto adresas, o slaptažodis yra atitinkamas tos el. Pašto paskyros slaptažodis.
 •  Kai tik informacija bus pateikta, jūsų „iPhone“ ar „iPad“ turėtų ieškoti paskyros ir apdoroti nustatymus, tada automatiškai pateks į kitą ekraną.
 •  Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti IMAP arba POP, tačiau, būnant mobiliuoju prietaisu, rekomenduojama pasirinkti IMAP. Taip yra todėl, kad el. Laiškai nėra saugomi „iPhone“ / „iPad“.
 •  Skiltyje Gaunamo pašto serveris įveskite reikiamą informaciją. Pagrindinio kompiuterio vardas turėtų būti tokios formos: saugus ##. Webhosting.com. ## turėtų būti pavaizduotas serverio numeriu. Serverio numerį galite rasti pagrindiniame kompiuterio pavadinime. Pavyzdžiui, jūsų pagrindinio kompiuterio vardas yra ehub25.webhostinghub.com, tada serverio numeris yra 25. Vartotojo vardas turėtų būti visas jūsų el. Pašto adresas ir slaptažodis, atitinkantis tos paskyros slaptažodį..
 •  Tada dar kartą naudodamiesi gaunamų laiškų serveriu turite įvesti tą pačią informaciją, kurią įvedėte anksčiau.
 •  Spustelėkite mygtuką Įrašyti, kuris turėtų būti viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.
 •  Spustelėjus „Išsaugoti“, „iOS“ įrenginys turėtų apdoroti informaciją ir, apdorojęs, jūsų įrenginys dabar turėtų būti pasirengęs priimti el. Laiškus.

Ar mano „iPhone“ ar „iPad“ suderinamas norint valdyti internetinę parduotuvę?

Tikrai taip! Jūsų „iPhone“ ar „iPad“ yra suderinami, jei norite paleisti internetą naudodami „PrestaShop“ mobiliųjų prekių parduotuvę. Tiesą sakant, nebūtina turėti atskirą „PrestaShop“ mobiliosios parduotuvės versiją, kad ją paleistumėte „iOS“ įrenginiuose.

Ką aš turiu žinoti apie „Mobile PrestaShop“?

„Mobile PrestaShop“ yra programa, siūlanti tas pačias „PrestaShop“ galimybes, naudojamas tvarkant jūsų svetainę ar internetinį verslą. Ši mobilioji „PrestaShop“ programa leis lengvai valdyti verslą ir kelyje, taip pat leis sukurti programas jūsų „PrestaShop“ mobiliojoje parduotuvėje. Tarp kitų „Mobile PrestaShop“ siūlomų funkcijų yra:

 •  Mobilus „PrestaShop Admin“ – tai programa, naudojama norint valdyti „PrestaShop“ parduotuvę patogiai naudojant „iPhone“ ar „iPad“. Taip pat galimos papildomos mobiliosios programos, leidžiančios administratoriams peržiūrėti ataskaitas ir užsakymus.
 •  „MobiCart“ – „MobiCart“ yra paslauga, leidžianti sukurti ir „iOS“, ir „Android“ programas „Mobile PrestaShop“ parduotuvėje.

Kokius dar privalumus galiu gauti iš „PrestaShop Mobile“?

„PrestaShop Mobile“ taip pat suteikia mobilųjį temų perjungiklį, kuris leidžia pakeisti temas keliaujant. Tai apima lengvai prieinamus modulius ir temas. Tai turėtų leisti šios programos:

 •  „PrestaShopM“;
 •  „pMobile“ šablonas; ir
 •  „DevilMobile“ tema
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map