– Ar „WebHostingHub“ siūlo mėnesinį mokėjimą?

Ar „WebHostingHub“ siūlo mėnesinį mokėjimą?

Daugelis naujų svetainių savininkų mano, kad „WebHostingHub“ yra geras pasirinkimas žiniatinklio prieglobos srityje, nes jame naudojami „Dell“ serveriai. Šie „Dell“ serveriai laikomi galingomis mašinomis, nes į centrinius procesorius yra įtraukti 24 GB atminties lustai, 24 „Intel Core“ procesoriai ir greita RAID 10 saugykla. Tai reiškia, kad naudojama įranga yra patikima ir efektyvi, o tai garantuoja 99% neveiklumo garantija, kurią siūlo „WebHostingHub“.


Tačiau dauguma žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų atskleidžia, kad jų geresnė veikimo trukmė yra 99,99%, o tai palyginus dviem yra nereikšminga. Priežastis yra ta, kad „WebHostingHub“ naudoja kelis duomenų centrus, o ne įprastą daugumos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų centrą.

Keli duomenų centrai

„WebHostingHub“ yra du pagrindiniai duomenų centrai, esantys JAV rytinėje ir vakarinėje pakrantėse. Todėl tai reiškia, kad vakarų pakrantės svetainių savininkams nereikia ilgiau laukti, kol duomenys ar informacija keliaus tarp svetainės lankytojo ir žiniatinklio prieglobos serverio. Tai reiškia, kad pagerėja svetainės lankytojų patirtis, o tai suteikia geresnių atsiliepimų ar statistikos tinklalapio savininkui. Galutinis rezultatas yra tas, kad maksimaliai padidinamos svetainės savininko investicijos į svetainę. Tai pagrįsta tuo, kad „WebHostingHub“ duomenų centrai yra klasifikuojami kaip A kategorija, nes visi jų įrenginiai atitinka PCI.

Papildomos duomenų centrų savybės yra tai, kad jie naudoja kelis kontroliuojamus prieigos taškus su keliais energijos šaltiniais, naudojančiais dyzelino energiją. Net jei „WebHostingHub“ naudoja dyzelino energiją, jis turi ekologišką prieglobos sertifikatą, o tai reiškia, kad energijos sunaudojimas duomenų centruose yra kuo mažesnis. Kitas dviejų duomenų centrų pranašumas yra tas, kad jis naudojamas svetainių savininkams aptarnauti kitose šalyse, tokiose kaip:

 •  Pietų Amerika
 •  Afrika
 •  Europa
 •  Pietų Ramusis vandenynas
 •  Azija
 •  Australija ir Naujoji Zelandija

Svetainės puslapį, kuriame naudojama turinio valdymo programinė įranga „WordPress“, galima įkelti 1,5 sekundės greičio verslo svetainėse, įsikūrusiose tarptautinėse šalyse. „WebHostingHub“ dar labiau sumažina JAV verslo svetainių įkėlimo greitį tik iki sekundės, nes norint naudoti kelis duomenų centrus, norint naudoti duomenis ar informaciją reikia nuvažiuoti tik mažesnį atstumą..

Įprasti mėnesiniai įkainiai

„WebHostingHub“ mėnesiniai įkainiai skiriasi, atsižvelgiant į paslaugų metus, kuriuos perka svetainės savininkas. „WebHostingHub“ siūlo aukščiausią mėnesinį įkainį – 8,99 USD, žemiausią – 6,99 USD. Mėnesinių įkainių ir tarnybos metų paskirstymas yra:

 •  12 mėnesių – 8,99 USD per mėnesį
 •  24 mėnesiai – 7,99 USD per mėnesį
 • 36 mėnesiai – 6,99 USD per mėnesį

Deja, naujų svetainių savininkams, dauguma žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų leidžia jiems mokėti tik kasmet. Nepaisant to, kad dauguma žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų reklamuoja ir siūlo savo žiniatinklio prieglobos paslaugas už mėnesinį tarifą. Pagrindinė priežastis, kodėl dauguma interneto prieglobos paslaugų teikėjų siūlo metinį planą, yra tai, kad daugybė svetainių savininkų gali pamiršti mokėti mėnesinius įkainius, todėl svetainė gali tapti neaktyvi.

Tai laikoma nepalankiu svetainės savininkui, nes laikas, praleistas kuriant ir prižiūrint svetainę, lengvai praeis per savaitę po sutarties pasibaigimo. Papildoma problema yra ta, kad dauguma svetainių savininkų negalės susigrąžinti savo sukurtos svetainės, jei sumokės po atnaujinimo laikotarpio. Priežastis yra ta, kad dauguma domenų vardų automatiškai išleidžiami pasibaigus žiniatinklio prieglobos sutarties laikotarpiui. Taip yra todėl, kad daugybė asmenų renkasi nusistovėjusio verslo tinklalapio domeno vardą.

Mėnesinės išmokos naudojimo trūkumai

Asmenims, įsigijusiems nusistovėjusią svetainę, teks atlikti mažiau reklaminės veiklos, nes ankstesnis savininkas už juos jau padarė sunkią dalį. Daugelis svetainių savininkų gali pamiršti reguliariai mokėti mėnesinį mokestį, kai kalbama apie jų svetaines, nes tai nėra laikoma reikšminga jų mėnesio tvarkaraščio dalimi. Pamiršus mokėti mėnesinį tarifą, jų verslo svetainių laiko ir pinigų investicijos bus laikomos nuostoliais.

Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai nekontroliuoja domenų vardų išleidimo, nes šią užduotį paprastai kontroliuoja svetainių priežiūros institucijos, tokios kaip Tarptautinė priskirtų vardų ir numerių korporacija (ICANN). ICANN reikalauja, kad svetainių savininkai savo verslo svetainėse būtų įregistruoti su šia informacija:

 •  Registruotojo vardas
 •  Pašto adresas
 •  Elektroninio pašto adresas
 •  Telefono numeris

Pinigų gražinimo garantija

Daugeliui žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų neleidžiama naudoti mėnesinio mokėjimo plano dėl to, kad „WebHostingHub“ kils problemų įgyvendinant 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Daugeliui kitų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų yra trumpesnis pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis, o „WebHostingHub“ – ilgiausias laikotarpis – 90 dienų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map