Ar „WebHostingHub“ leidžia jums priklausyti jūsų svetainei?

Ar „WebHostingHub“ leidžia jums priklausyti jūsų svetainei?

Daugeliui žmonių klausimas, kam priklauso jų svetainė, atrodo absurdiškas. Kai kurie mano, kad išleidę pakankamai pinigų ir sumokėję už paslaugas, reikalingas internetinei svetainei valdyti, suteikė jiems teisę turėti savo svetainę. Tačiau ne visada taip yra. Nebent jei sutartyje aiškiai nurodyta, kad jums priklauso jūsų svetainė, niekada nesate jos savininkas. Kad tai būtų daug lengviau suprasti, pirmiausia turime apibrėžti sąvoką „savas“. Domeno turėjimas yra tarsi telefono numerio turėjimas namuose, kuris jums iš tikrųjų niekada nepriklauso, o tik išnuomojate jį iš įmonės.


Šis klausimas yra gana sudėtingas. Ne visos prieglobos įmonės leidžia jums turėti savo svetainę. Ar naudojant „WebHostingHub“ jų paslaugų teikimo sąlygų / vartotojo sutarties 4.ai dalyje yra aiškiai pasakyta, kad „Klientas yra Kliento turinio ir kiekvieno jo elemento savininkas arba galiojantis licencijos turėtojas, o Klientas turi visas reikalingas licencijas, sutikimus, leidimai, atsisakymai ir leidimai naudoti Kliento turinį ir kiekvieną jo elementą, įskaitant be apribojimų visus jame esančius prekės ženklus, logotipus, pavadinimus ir panašumus, be bendrovės įsipareigojimo mokėti mokesčius, likutį, gildijos mokėjimus ar kitokias kompensacijas už bet kokio pobūdžio bet kuriam asmeniui ar subjektui; „(Cituojama iš„ WebHostingHub “paslaugų teikimo sąlygų / vartotojo sutarties), tai reiškia, kad klientas turi tik nuosavybės teisę į svetainės turinį, tačiau įmonė tiesiog nuomoja svetainę klientui..

Techniškai tai, kas negali būti mano svetainėje?

Kad tai būtų paprasta ir paprasta, jums tikrai nepriklauso jūsų svetainė, nes jūsų svetainė iš tikrųjų sudaryta iš daugybės dalių, iš kurių kai kurios jums priklauso, o kitas, kurias tiesiog nuomojatės. Čia yra paprastas vadovas to, ką jūs turite ir ką nuomojatės.

 • Jūs neturite žiniatinklio serverio. Žiniatinklio serveris yra kompiuteris, kuris paleidžia serverio platformą, kurioje yra jūsų svetainė. Paprastai duomenų centrui priklauso žiniatinklio serveris ir jis jį jums nuomoja. Akivaizdu, kad jums nepriklauso jūsų svetainė, nebent ją nusipirkote patys.
 •  Jūs neturite žiniatinklio serverio platformos, įmonei tai priklauso. To pavyzdžiai yra „Linux Apache MySQL PHP“ (LAMP), ASP.NET, „Windows IIS +“ ir „Microsoft SQL Server“..
 •  Jūs neturite tokios turinio valdymo sistemos (CMS), kaip „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“. Jūs galite turėti savo CMS, jei rašysite šaltinio kodą ir patys jį parašėte. CMS savininkas yra jos kūrėjas; jūs turite tik licenciją juo naudotis.
 •  Jūs neturite duomenų bazės programinės įrangos, tokios kaip „MySQL“. Niekada neturėdami duomenų bazės programinės įrangos taip pat reiškia, kad nepriklausote ir faktinei duomenų bazei, tačiau jums priklauso svetainės duomenys ir turinys, kuris yra saugomas duomenų bazėje, jei ją sukūrėte..
 •  Paprastai jums nepriklauso svetainės šaltinio kodas, nebent pats jį kuriate. Šaltinio kodas yra programa, sukurta žiniatinklio serverio platformos kalba, kurioje yra kitos programinės įrangos jungtys ir kuri taip pat naudojama susisiekti su išoriniais sistemos serveriais. Jis naudojamas generuoti HTML / CSS / „JavaScript“, kad naršyklė veiktų jūsų ekrane.
 •  Jūs neturite naršyklės. jūs turite tik licenciją juo naudotis.
 •  Keisčiausia, kad jums nepriklauso jūsų domeno vardas. Nustebino? Tiesą sakant, jums nepriklauso domeno vardas, nors esate registruoto domeno vardo savininkas. Jūs tik nuomojatės.

Ką aš tada turiu nuosavybėje?

Jūs, kaip savo svetainės savininkas ir turinio autorius, turite:

 •  Turėtumėte būti HTML / CSS / JavaScript /. Tai yra jūsų svetainės elementai ir yra kalbos, kurias supranta naršyklės.
 •  Turėtumėte būti savo svetainės vizualinio dizaino savininkas. Tai apima išdėstymą ir grafinius išteklius, tokius kaip spalvos, tipografija, fotografija, naudojama kuriant vartotojo sąsają, skaitomą svetainės turinį ir joje esančius vaizdus bei vaizdo įrašus.
 • Jums turėtų priklausyti jūsų svetainės tekstinis turinys. Tai apima visus skaitomus, suformatuotus, juos galima nukopijuoti ir įklijuoti, taip pat juos galima indeksuoti paieškos sistemos tinklalapio tekste, kurį galima pateikti jūsų naršyklėje. Tai reiškia, kad jūs turite būti Teksto turinio autorius, kad jis taptų jūsų pačių.
 •  Jums priklausė jūsų svetainės nuotraukos, tai yra, jei nuotraukas padarėte patys, kitaip, jei jas tiesiog nukopijavote iš kažkur, nuotrauka yra tik jums licencijuota.

Kokia yra internetinė nuosavybės teisinė realybė?

Gali būti gana keista, kad praleidę laiką ir pinigus internetinei svetainei, jūs būsite informuoti, kad iš tikrųjų neturite šios svetainės. Tai yra šie faktai, kuriuos turėtumėte atsiminti apie teisinę jūsų nuosavybės nuosavybės tikrovę. . Viena, turėtumėte atsiminti, kad niekada negalite teisėtai valdyti žiniatinklio serverio platformos, savo domeno vardo, žiniatinklio platformos, duomenų bazės programinės įrangos, CMS ir net kalbos, kuria naudojate kurdami savo svetainę. Jūs taip pat niekada negalėtumėte įsigyti serverio, kuriame yra jūsų svetainė, ir jums suteikiama tik licencija naudoti intelektinę nuosavybę, kurią sukuria svetainės kūrėjas, ir platforma, kuri naudojama ją kuriant..

Svetainės šaltinio kodą galite turėti tik tuo atveju, jei patys sukūrėte programą arba turite pas jus ką nors „samdomą“. Tačiau jūs turite savo svetainės turinį ir vizualinį dizainą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map