Ar „InMotion“ veikia „iPhone“ ir „iPad“?

 


Ar „InMotion“ veikia „My iPhone“ ir „iPad“?

Kadangi gyvenimo tempas dabar pastebimai padidėjo, palyginti su prieš kelis dešimtmečius, dabar daugelis žmonių imasi savo verslo tada, kur bekeliautų. Jie turi turėti nuolatinę prieigą prie savo svetainių, internetinių parduotuvių ir el. Prekybos svetainių. Dar svarbiau yra tai, kad jie turi nuolat bendrauti su savo įmonėmis el. Paštu ar kitomis modernios komunikacijos priemonėmis. Štai kodėl žiniatinklio prieglobos įmonės, tiksliau „InMotion“ priegloba, palaiko mobiliųjų įrenginių suderinamumą, skirtą keliaujantiems verslo žmonėms, kad ir kur jie eitų..
Prieš gerą dešimtmetį verslo atsinešimas reiškia, kad verslininkams reikia rasti kompiuterių terminalus viešbučiuose, kur jie galėtų patekti į virtualų verslo pasaulį per savo stalinius kompiuterius. Vis dėlto po kelerių metų mobilumas įgavo dar vieną prasmę, nes staliniai kompiuteriai pakeitė nešiojamuosius kompiuterius, kurie atnešė daugiau pranašumų nei jų staliniai kompiuteriai, nes nešiojamieji kompiuteriai yra mobilesni ir turi belaidžio ryšio galimybes. Vis dėlto mobiliųjų kompiuterių ir mobiliojo verslo amžius dabar turi tinkamesnę prasmę, nes mobilusis kompiuteris tapo judresnis nei bet kada anksčiau, ty atsiradus išmaniesiems telefonams ir jų kolegoms. Mobilieji telefonai yra mažesni, kompaktiškesni, tačiau dažnai yra daug galingesni, palyginti su mūsų prieš dešimtmetį gamintais staliniais kompiuteriais.
„InMotion“ mobiliuoju kompiuteriu žengė žingsnį toliau, nes yra viena iš žiniatinklio prieglobos įmonių, palaikančių ir suderinamų su mobiliaisiais įrenginiais, skaičiaus, ypač su „iPhone“ ir „iPad“. Taip, tiesa, „InMotion“ gerai veikia jūsų „iPhone“ ir „iPad“ bei kituose „iOS“ įrenginiuose.

Ką turėčiau daryti, kad nustatyčiau „iPhone“ ir „iPad“, kad gaučiau el. Laiškus per „InMotion“?

Jei esate „iPad“ ir „iPhone“ arba „iOS“ pagrindu veikiančio įrenginio savininkas, galite naudoti tą įrenginį norėdami patikrinti ir skaityti savo el. Laiškus, kad ir kur būtumėte. Tačiau norint, kad jūsų įrenginys gautų jūsų el. Laiškus, turite nustatyti ir sukonfigūruoti savo įrenginį. Šis vadovas skirtas nustatyti „iOS“ įrenginius, tokius kaip „iPhone“ ir „iPad“.

 •  Pagrindiniame įrenginio ekrane ieškokite „Nustatymų“ piktogramos, kurią paprastai vaizduoja piktograma su trimis pavaromis, ir pasirinkite ją spustelėdami.
 •  Patekę į nustatymų ekraną, ieškokite „Laiškai, kontaktai, kalendoriai“ ir dar kartą pasirinkite jį spustelėdami.
 •  Ekrane „Laiškai, kontaktai, kalendoriai“ spustelėkite mygtuką „Pridėti sąskaitą“, kuris, savo ruožtu, pateks į ekraną, kuriame bus galima pasirinkti daugybę el. Pašto paslaugų. Pasirinkite skirtuką „Kita“, kuris turėtų būti ekrano apačioje.
 •  Tada skyriuje „Paštas“ pasirinkite abonementą „Pridėti paštą“.
 •  Užpildykite reikiamą informaciją langeliuose, pateiktuose skyriuje „Nauja sąskaita“. Adresas yra visas jūsų el. Pašto adresas, o slaptažodis yra atitinkamas tos el. Pašto paskyros slaptažodis.
 •  Kai tik informacija bus pateikta, jūsų „iPhone“ ar „iPad“ turėtų ieškoti paskyros ir apdoroti nustatymus, tada automatiškai pateks į kitą ekraną.
 •  Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti IMAP arba POP, tačiau, būnant mobiliuoju prietaisu, rekomenduojama pasirinkti IMAP. Taip yra todėl, kad el. Laiškai nėra saugomi „iPhone“ / „iPad“.
 •  Skiltyje Gaunamo pašto serveris įveskite reikiamą informaciją. Pagrindinio kompiuterio vardas turėtų būti tokios formos: saugus ##. Webhosting.com. ## turėtų būti pavaizduotas serverio numeriu. Serverio numerį galite rasti pagrindiniame kompiuterio pavadinime. Pavyzdžiui, jūsų kompiuterio vardas yra cathleen07.inmotionhosting.com, tada serverio numeris yra 07. Vartotojo vardas turėtų būti visas jūsų el. Pašto adresas ir slaptažodis, atitinkantis tos paskyros slaptažodį..
 •  Tada dar kartą naudodamiesi gaunamų laiškų serveriu turite įvesti tą pačią informaciją, kurią įvedėte anksčiau.
 •  Spustelėkite mygtuką Įrašyti, kuris turėtų būti viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.
 •  Spustelėjus „Išsaugoti“, „iOS“ įrenginys turėtų apdoroti informaciją ir, apdorojęs, jūsų įrenginys dabar turėtų būti pasirengęs priimti el. Laiškus.

Kokias kitas programas palaiko mano „iPhone“ ar „Ipad“ per „InMotion“ prieglobą?

Jūsų „iPhone“ ar „iPad“ taip pat yra suderinami norint valdyti internetą naudojant „PrestaShop“ mobiliųjų prekių parduotuvę. Tiesą sakant, nebūtina turėti atskirą „PrestaShop“ mobiliosios parduotuvės versiją, kad ją paleistumėte „iOS“ įrenginiuose. „InMotion“ to reikia, nes tai yra tarp jų el. Prekybos hostingo įrankių.
„Mobile PrestaShop“ yra programa, siūlanti tas pačias „PrestaShop“ galimybes, naudojamas tvarkant jūsų svetainę ar internetinį verslą. Ši mobilioji „PrestaShop“ programa leis lengvai valdyti verslą ir kelyje, taip pat leis sukurti programas jūsų „PrestaShop“ mobiliojoje parduotuvėje. Tarp kitų „Mobile PrestaShop“ siūlomų funkcijų yra:
 Mobilus „PrestaShop“ administratorius

Tai programa, naudojama norint valdyti „PrestaShop“ parduotuvę patogiai naudojant „iPhone“ ar „iPad“. Taip pat galimos papildomos mobiliosios programos, leidžiančios administratoriams peržiūrėti ataskaitas ir užsakymus.

 „MobiCart“

„MobiCart“ yra paslauga, leidžianti sukurti ir „iOS“, ir „Android“ programas, skirtas „Mobile PrestaShop“ .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map