Ar „InMotion“ suderinamas su „Mac“?

Kaip jau pastebėjote, nė vienas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas nesiūlo prieglobos sprendimo, specialiai sukurto „Mac“ kompiuteriams patenkinti. „Mac“, mažinantis „Macintosh“, yra asmeninių kompiuterių, suprojektuotų, sukurtų ir parduodamų „Apple“, serija. Dabartiniai „Macintosh“ modeliai yra specialiai sukurti patenkinti namų, švietimo ir profesionalių vartotojų poreikius.
Tarp daugelio priežasčių, kodėl interneto prieglobos paslaugų teikėjai nesiūlo „Mac“ prieglobos sprendimų, yra ta, kad „Mac“ kompiuteriai yra sukurti kartu su „Mac OS“ operacine sistema, kurią taip pat suprojektavo „Apple“, ypač „Mac“ kompiuteriams. Kai kurios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų siūlomos operacinės sistemos patiria suderinamumo su „Mac“ kompiuteriais problemas.
Nors nėra specialių „Mac“ interneto prieglobos paslaugų, yra daugybė prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių su „Mac“ suderinamas paslaugas. Šio tipo paslaugos vadinamos „Mac Friendly“ priegloba. Svarbu pažymėti, kad ne visos prieglobos paslaugos yra suderinamos su „Mac“ kompiuteriais. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pasirinkus ar ne, ar pagal dizainą, ar ne, kai kurie interneto prieglobos paslaugų teikėjai yra suderinami su „Mac“, o kai kurie ne.
Daugeliui iš mūsų tai visiškai nekelia rūpesčių, nes dauguma mūsų naudojasi kompiuteriais ir staliniais kompiuteriais, kurie neturi suderinamumo problemų su „Windows“, „Linux“ ar „Unix“ pagrindu. Tačiau tiems, kurie yra „Mac“ mokiniai, „Mac Friendly“ prieglobos paieška kelia didžiulį susirūpinimą.
„InMotion“ yra viena iš hostingo kompanijų, siūlančių suderinamumą su „Mac“, ypač savo el. Prekybos hostingo sprendimuose. Daugelis jų el. Prekybos įrankių, tokių kaip pirkinių krepšeliai, yra suderinami su „Mac“ kompiuteriais. Be to, „InMotion“ palaiko „Linux“ serverių, kurie, kaip žinoma, suderinami su „Mac“, naudojimą, nes jie turi tą patį UNIX paveldą.


Ar „InMotion“ palaiko „Mac Mail“?

Taip, „InMotion“ palaiko „Mac Mail“. „Mac Mail“ iš tikrųjų yra el. Pašto programa, įtraukta į „Apple“ OS X operacinę sistemą. Norėdami naudoti „Mac Mail“ su „InMotion“ priegloba, turite nustatyti el. Pašto abonementą kaip numatytąjį „Apple“ el. Pašto klientą. Štai kaip tai padaryti:

 •  Kai atidarysite „Mac Mail“, jums bus pateiktas langelis, kuriame jūsų bus paprašyta pateikti ir užpildyti prašomą informaciją, pavyzdžiui, vardą, pavardę, el. Pašto adresą ir slaptažodį. Pateikę reikiamą informaciją spustelėkite apatiniame dešiniajame kampe esantį skirtuką „Tęsti“;
 •  Kitame ekrane turėsite pateikti papildomos informacijos, kurią sudaro:

 Sąskaitos tipas

Pasirinkite iš POP ir IMAP;

 apibūdinimas

Galite įvesti bet kurį aprašą, kurį norėtumėte apibūdinti paskyrai;

 Gaunamo pašto serveris

įprastas serverio vardas bus [email protected], kuris, žinoma, bus pakeistas jūsų vardu ir domeno vardu;

 Vartotojo vardas

Tai bus visas jūsų el. Pašto adresas; ir

 Slaptažodis

Tai bus jūsų el. Pašto paskyros slaptažodis.

 • Kai viskas bus pateikta, spustelėkite skirtuką „Tęsti“.

 Kitas ekranas bus siunčiamo pašto serverio puslapis. Čia taip pat turėsite pateikti šią informaciją:

 apibūdinimas

 Vėl įveskite savo paskyrai tai, kas, jūsų manymu, tinka;

 Siunčiamo pašto serveris

Šio langelio įrašas turėtų sutapti su įeinančio pašto serverio įrašu;

 Naudokite autentifikavimą

Pažymėkite pažymėtą langelį;

 Vartotojo vardas

Tai taip pat turėtų sutapti su ankstesniame puslapyje nurodytu vartotojo vardu.

 Slaptažodis  Tai bus suteiktos el. Pašto paskyros slaptažodis.

 • Kai tik bus pateikta visa reikalinga informacija, spustelėkite skirtuką „Tęsti“.
 •  Kai sąranka bus baigta, jums bus pateiktas paskyros suvestinės puslapis. Nepamirškite pažymėti varnelės, esančios langelyje „Įveskite sąskaitą internetu“. Kai visa pateikta informacija bus teisinga, spustelėkite skirtuką „Sukurti sąskaitą“ ir būsite pasiruošę naudoti „Mac Mail“ „InMotion“ priegloboje.

Kodėl „Mac“ nesuderinamas su visomis prieglobos paslaugomis?

Kai kurie gali pamanyti, kad priežastis, kodėl „Mac“ nesuderinama su kai kuriomis prieglobos paslaugomis, yra dėl prieglobos paslaugų teikėjo naudojamos operacinės sistemos. Tačiau reikia žinoti tik tai, kad svetainės nėra pritaikytos OS ir kad problema kyla ne pačioje OS, o naršyklėje. Taigi „Mac“ nesuderinamumo problemų sprendimas yra visai šalia, nes paprasčiausias naršyklės atnaujinimas galbūt padės apgauti. Tai skamba pakankamai paprastai, ar ne, bet ne visi prieglobos paslaugų teikėjai nori patobulinti savo naršykles, kai visos kitos platformos veikia gerai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map