Ar „InMotion“ siūlo svetainės šablonus?

Kiekviename „InMotion“ prieglobos pakete yra du nemokami, tačiau galingi svetainių kūrėjai, kuriuos klientai gali naudoti kurdami ir kurdami savo svetaines. Šie svetainių kūrėjai, būtent „Premium Web Builder“ ir „PowerWebBuilder“, yra programos, kuriose yra funkcijų, kurios yra gyvybiškai svarbios ir naudingos kuriant jūsų svetainę. Tarp šių svetainių kūrėjų savybių yra šimtų nemokamų svetainių šablonų galerija, kurią klientas gali naudoti bet kuriuo metu..
Bet prieš naudodami bet kurį iš jų nemokamų šablonų savo svetainėje, visų pirma, turite įdiegti „Web Builder“..


Kaip galiu įdiegti „Premium Web Builder“ savo svetainėje?

Visi „InMotion“ prieglobos paketai yra komplektuojami su nemokama „Premium Web Builder“ programa; tačiau programinė įranga iš anksto neįdiegta kartu su paketu. Tai reiškia, kad prieš naudodamiesi turite įdiegti savo svetainę per AMP abonementą Sąskaitų tvarkymas.
Norėdami įdiegti „Premium Web Builder“, jums tereikia atlikti kelis paprastus veiksmus.

 •  Pirmasis žingsnis yra prisijungimas prie savo abonemento valdymo skydo (AMP);
 •  Prisijungę spustelėkite nuorodą „Įdiegti populiarią programinę įrangą“;
 •  Kitame puslapyje slinkite žemyn ir spustelėkite „Install Premium Web Builder“ spustelėdami jį;
 •  Tada spustelėkite skirtuką „Prašyti svetainių kūrimo priemonės“ ir įveskite domeno, kuriame norite įdiegti „Premium Web Builder“, pavadinimą, tada spustelėkite „Kitas“;
 •  Jei diegiate savo pirmąją „Premium Web Builder“ sąskaitą, prieš paspausdami mygtuką „Pateikti“ turite patikrinti ir patvirtinti informaciją. Tačiau jei diegiate papildomą žiniatinklio kūrėjo sąskaitą, už papildomą licenciją per metus turite sumokėti 12 USD už domeną..
 •  Spustelėjus mygtuką „Pateikti“, pradedamas diegimo procesas ir per kelias sekundes turėtumėte įdiegti „Premium Web Builder“ domene. Palaukite diegimo patvirtinimo pranešimo ir tada, kai tik gausite, galėsite naudoti puslapį prisijungdami prie „Premium Website Builder“ spustelėdami prisijungimo nuorodą ir pradėdami kurti savo svetainę..

Ar galiu pasirinkti bet kurį šabloną visoms mano kuriamoms svetainėms?

Kaip svetainės, kurioje įdiegta „Web Builder“, „Premium Web Builder“ arba „PowerWebBuilder“, savininkas turite teisę pasirinkti ir naudoti bet kurį iš daugiau nei 500 nemokamų šablonų, kuriuos galite rasti „Web Builder“ galerijoje. Vis dėlto svarbu atsiminti, kad turite pasirinkti tinkamą šabloną, kuris gerai tinka ir atitinka jūsų kuriamos svetainės tipą bei paslaugas ir produktus, kuriuos siūlo jūsų svetainė.

Kokių gairių turėčiau laikytis rinkdamasi svetainės šablonus?

Nors tinklalapio šablonų pasirinkimas yra jūsų skonio ir nuotaikos dalykas, jūsų svetainei visada naudinga turėti šabloną, kuris gerai atitiktų jūsų svetainės tipą, paslaugas ir gaminį, taip pat jūsų būsimų svetainės lankytojų skonį..

Pirmosios rekomendacijos, kaip pasirinkti norimą šabloną, turėtų būti jūsų kuriamos svetainės tipas. Paprastai jūsų žiniatinklio kūrimo programa jums padeda atlikti šią užduotį. Pradėję kūrimo procesą spustelėję mygtuką Pradėti, jums bus suteikta galimybė pasirinkti, kokio tipo svetainę norite sukurti, ar tai būtų įprasta svetainė, nuotraukų galerija ar tinklaraštis. Pasirinkęs pasirinkimą, kūrėjas pasinaudos informacija ir rekomenduos kelis puslapius su funkcijomis ir funkciniais nustatymais, kurių galbūt norėsite savo svetainei. Jei nesate tikri ar jums nepatinka pateiktos parinktys, galite tiesiog pasirinkti vieną, o vėliau pakeisti. Pasirinkę norimą pasirinkimą, spustelėkite mygtuką Kitas, kurį galite rasti apatinėje dešinėje puslapio pusėje.
Norėdami pasirinkti šabloną, turite eiti į puslapį Dizainas, spustelėdami mygtuką Dizainas, esantį viršutinėje dešinėje įrankių juostoje. Dizaino puslapyje rasite daugybę pritaikomų šablonų. Tiesą sakant, yra trys skirtingi šablonų paieškos būdai:

 •  Vienas iš jų yra pagal kategorijos tipą, kuriame galite pasirinkti šablonus, atitinkančius kategoriją, kurią galite rasti išskleidžiamajame meniu;
 •  Antra yra paieškos metodas, kai jūs ieškote šablonų naudodami raktinius žodžius tam tikrų tipų šablonams; ir
 •  Rankiniu būdu naršydami vieno puslapio šablonus, kurie gali sugaišti daug laiko, tačiau gali būti efektyvesni.
 • Kai galėsite pasirinkti norimą šabloną, tiesiog pasirinkite jį spustelėdami.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map