Ar „InMotion“ leidžia jums priklausyti jūsų svetainei?

Ar „InMotion“ leidžia jums priklausyti jūsų svetainei?

Daugeliui iš mūsų, ypač pradedantiesiems svetainėmis, nuosavybės teisių į svetainę klausimas gali atrodyti absurdiškas. Daugelis iš mūsų manytų, kad jūs išleidote nemažas pinigų sumas ir sumokėjote už paslaugas, reikalingas internetinei svetainei valdyti, todėl esate savo svetainės savininkas, o jūsų paklausiama, kam priklauso svetainė – skamba juokingai. Vis dėlto ar tikrai esate savo svetainės savininkas? Jūs galite nedelsdami pasakyti „taip“ šiam klausimui, tačiau taip yra ne visada. Jei sutartyje nėra aiškiai nurodyta, kad jums priklauso jūsų svetainė, techniškai jūs niekada nesate jos savininkas.


Norint geriau suprasti šią diskusiją, svarbu, kad pirmiausia suprastume termino „savas“ reikšmę. Techniškai domeno nuosavybė yra tokia, kaip jūs esate namų telefono numerio, kurio savininkas jums niekada nebuvo, bet jūs jį nuomojate iš telefonų kompanijos, savininkas..
Tačiau šis klausimas yra gana sudėtingas, nes ne visos prieglobos įmonės leidžia jums turėti savo svetainę. Pagal „InMotion“ paslaugų teikimo sąlygų / vartotojo sutarties ir privatumo politikos 4.ai dalį „Klientas yra Kliento turinio ir kiekvieno jo elemento savininkas arba galiojantis licencijos turėtojas, o Klientas turi visas reikalingas licencijas, sutikimus, leidimus, atsisakymus ir išleidimus. už naudojimąsi Kliento turiniu ir kiekvienu jo elementu, įskaitant, bet neapsiribojant, visus jame esančius prekės ženklus, logotipus, pavadinimus ir panašumus, be bendrovės įsipareigojimo mokėti asmeniui bet kokius mokesčius, likutį, gildijos mokėjimus ar kitokias bet kokias kompensacijas arba subjektas; “ (www.inmotionhosting.com/terms-of-service). Ši nuostata reiškia, kad klientui priklauso visas svetainės turinys, bet ne pati svetainė, nes ji tik nuomojama klientui.

Kodėl negaliu priklausyti savo svetainei??

Paprasčiau tariant, jums negali priklausyti jūsų svetainė tiek, kiek jūsų svetainė iš tikrųjų sudaryta iš daugelio dalių, iš kurių kai kurios priklauso jums, o kai kurias jūs tiesiog nuomojatės iš prieglobos teikėjo. Čia yra paprastas vadovas to, ką jūs turite ir ką nuomojatės.

 •  Jūs neturite žiniatinklio serverio.
 •  Žiniatinklio serveris yra kompiuteris, kuris paleidžia serverio platformą, kurioje yra jūsų svetainė. Paprastai duomenų centrui priklauso žiniatinklio serveris ir jis jį jums nuomoja. Akivaizdu, kad jums nepriklauso jūsų svetainė, nebent ją nusipirkote patys.
 •  Jums nepriklauso žiniatinklio serverio platforma.
 •  To pavyzdžiai yra „Linux“, „Apache“, „MySQL“, PHP (LAMP), ASP.NET, „Windows IIS +“ ir „Microsoft SQL Server“..
 •  Jūs neturite tokios turinio valdymo sistemos (CMS), kaip „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“.
 •  Jūs galite turėti savo CMS, jei rašysite šaltinio kodą ir patys jį parašėte. CMS savininkas yra jos kūrėjas, o jūs turite tik licenciją ja naudotis.
 •  Jūs neturite duomenų bazės programinės įrangos, tokios kaip „MySQL“.
 •  Niekada neturėdami duomenų bazės programinės įrangos taip pat reiškia, kad nepriklausote ir faktinei duomenų bazei, tačiau jums priklauso svetainės duomenys ir turinys, kuris yra saugomas duomenų bazėje, jei ją sukūrėte..
 •  Paprastai jums nepriklauso svetainės šaltinio kodas, nebent pats jį kuriate.
 •  Šaltinio kodas yra programa, sukurta žiniatinklio serverio platformos kalba, kurioje yra kitos programinės įrangos jungtys ir kuri taip pat naudojama susisiekti su išoriniais sistemos serveriais. Jis naudojamas HTML / CSS / „Java“ scenarijui sugeneruoti, kad naršyklė veiktų jūsų ekrane.
 •  Jums nepriklauso naršyklė, jums suteikta tik licencija ja naudotis.
 •  Keisčiausia, kad jūs neturite savo domeno vardo.
 •  Dabar tai gali nustebinti, tačiau domeno vardas jums nepriklauso, nors esate jo registruotojo domeno vardo savininkas. Jūs tik nuomojatės.

Ką aš tada turiu nuosavybėje?

Būti „svetainės savininku“ reiškia, kad jums priklauso:

 •  Esate HTML / CSS / „Java“ scenarijų kalbų, savo svetainės elementų ir kalbų, kurias supranta naršyklės, savininkas..
 •  Jūs turite savo svetainės vizualinį dizainą.
 •  Tai apima išdėstymą ir grafinius išteklius, tokius kaip spalvos, tipografija, fotografija, naudojama kuriant vartotojo sąsają, skaitomą svetainės turinį ir joje esančius vaizdus bei vaizdo įrašus.
 •  Jūs esate savo svetainės teksto turinys.
 •  Tai apima visus skaitomus, suformatuotus, juos galima nukopijuoti ir įklijuoti, taip pat juos galima indeksuoti paieškos sistemos tinklalapio tekste, kurį galima pateikti jūsų naršyklėje. Tai reiškia, kad jūs turite būti Teksto turinio autorius, kad jis taptų jūsų pačių.
 •  Jūs turite savo svetainės nuotraukas.
 •  Ši sąlyga yra teisinga, jei ir tik jūs patys padarėte nuotraukas, priešingu atveju, jei ją tiesiog nukopijavote iš kažkur, nuotrauka yra tik jums licencijuota.

Ką turiu suprasti apie nuosavybės teisę į svetainę teisėtumą?

Galite nustebti sužinoję, kad nesate savo svetainės savininkas. Gali atrodyti juokingai, kad praleidę laiką ir pinigus savo svetainei, jūs būsite informuoti, kad iš tikrųjų jums nepriklauso.
Toliau pateikiami svarbūs faktai, kuriuos turite suprasti apie teisinę nuosavybės teisę į savo svetainę realybę. Viena, turėtumėte atsiminti, kad niekada negalite teisėtai valdyti žiniatinklio serverio platformos, savo domeno vardo, žiniatinklio platformos, duomenų bazės programinės įrangos, CMS ir net kalbos, kuria naudojate kurdami savo svetainę. Antra, jūs niekada negalėtumėte įsigyti serverio, kuriame yra jūsų svetainė, ir jums suteikiama tik licencija naudoti intelektinę nuosavybę, kurią sukuria svetainės kūrėjas, ir platforma, kuri naudojama ją kuriant. Tačiau jums teisėtai priklauso jūsų svetainės turinys, jei ir tik tada, kai esate autorius pats.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map