Ar gera „Porto“ reaguojančių „WordPress“ ir „WooCommerce“ tema?

„WordPress“ daugelį metų buvo populiariausia turinio valdymo sistema (CMS) – ir dėl labai geros priežasties. Iš pradžių platforma buvo sukurta siekiant patenkinti tinklaraštininkų poreikius, tačiau ji greitai tapo galinga platforma, kuri naudojama visų tipų svetainėms, nesvarbu, kokio dydžio. Vis daugiau žmonių kreipiasi į „WordPress“, nes jame ne tik yra įskiepių ir valdiklių, bet ir pridedama funkcionalumo bei estetinės vertės..


Šiais laikais aklus svetainės užpildymas tekstu ar atsitiktinių vaizdų naudojimas nepadės įgyti srauto. Norėdami tai padaryti, turite pridėti įvairių tipų laikmenų, tokių kaip garso ir vaizdo įrašai, nuorodos ir net citatos, kurios puikiai tinka jūsų svetainės turiniui. Be abejo, tekstas išlieka svarbiu elementu, tačiau jie yra gydomi naujai. Kuo glaustas tekstas, tuo efektyvesnis yra lankytojų įtraukimas. Dizaino elementai taip pat tapo ryškesni ir atspindi svetainių kūrimo technologijos pažangą.

Jei norite, kad jūsų svetainei būtų geriausia, tuomet turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti „WordPress“ temą. Vien „ThemeForest“ galima rasti tūkstančius aukščiausios kokybės temų, todėl gali būti sudėtinga rasti tą, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius, ypač jei valdote nuolat kintantį žiniatinklio projektą. Technologijos taip pat toliau tobulėja, todėl jums reikia temos, kuri geriau atitiktų nuolat kintančius vartotojų poreikius. Viena iš tokių papildomų temų, atitinkanti visus šiuos kriterijus, yra „Porto“ reaguojančios e-komercijos ir „WooCommerce“ tema. Kaip tai gerai ir ar verta net būti laikoma viena geriausių „WordPress“ temų rinkoje? Išsiaiškinkime…

Apžvalga

„Porto Responsive WordPress“ ir „WooCommerce“ tema yra viena populiariausių ir geriausiai vertinamų „WordPress“ temų „ThemeForest“, turinti daugiau nei 17 000 patenkintų vartotojų. Tai labai lengvai pritaikoma tema, kuria lengva naudotis, net tiems, kurie dar tik kuria svetaines. Jos dizainas visiškai reaguoja, todėl galite patenkinti klientus ir svetainės lankytojus, kurie jūsų svetainę pasiekia naudodami savo mobilųjį įrenginį. „Porto“ yra idealus ne tik el. Prekybos svetainėms, bet ir portfelio svetainėms, tinklaraščiams ir bet kokio tipo tinklalapiams. Tai puikus bet kokio tinkinto interneto projekto pradžios taškas ir lengvai pritaikomas pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Temą sudaro daugiau nei 20 gražiai paruoštų tinklalapių maketų ir apvalkalų, kuriuos galima naudoti bet kokiam tikslui.

„Porto“ sukūrė interneto įmonė „SmartWave Co.“, kuri specializuojasi kurdama pažangiausius su e-prekyba susijusius produktus. „Porto“ yra ypač greita „WordPress“ tema, kuri yra optimizuota taip, kad bet kuriame greičio tikrinimo įrankyje gautų tvirtą 5 žvaigždučių įvertinimą. Be to, jis suderinamas su vis populiariu „WooCommerce“ papildiniu su išskirtiniais puslapių išdėstymais, kuriuos galite naudoti savo internetinėje parduotuvėje. Teisingai, galite sukurti visiškai veikiančią internetinę parduotuvę greičiau, nei galite pasakyti „e-komercija“!

Jei jums reikalinga bet kokia „SmartWave“ pagalba, jums niekada nereikės jaudintis, nes „Porto“ teikia puikų palaikymą. Jie yra skirti padėti jums patobulinti savo svetainę ir kuo geriau pasiekti savo tikslus, kad įsigiję šią temą niekada nebūtumėte vieni. Be to, reguliariai gausite NEMOKAMAI atnaujinimus ir klaidų taisymus, kad jūsų svetainė visada veiktų ir veiktų optimaliai..

Dizainas

Kaip minėta anksčiau, „Porto Responsive WordPress“ ir „WooCommerce“ tema yra supakuota su 25 unikaliais iš anksto sukurtais pagrindinio puslapio išdėstymais, kuriuos galite naudoti įvairiems tikslams. Galite pasirinkti iš plataus antraščių išdėstymo asortimento ir pridėti bet kurią norimą savo pagrindinio puslapio konfigūraciją. „Porto“ dizainas visiškai reaguoja, tai reiškia, kad bet kurios išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrane galite išlaikyti nuostabią savo svetainės išvaizdą ir funkcionalumą..

Ši tema yra supakuota su 4 aplankais ir 4 tinklaraščių išdėstymais, kartu su 17 antraščių stiliais, 30 ir daugiau pritaikytų „Visual Composer“ elementų, taip pat demo instaliacija vienu spustelėjimu. Geriausia, kad „Porto“ yra visiškai suderinamas su „WooCommerce“ e-komercijos papildiniu. Naudodami šį papildinį galite užpildyti savo svetainę naudingomis funkcijomis ir funkcijomis bei pridėti nuostabių valdymo elementų prie produktų, kuriuos norite demonstruoti ir parduoti internetu. Savo produktų kategorijoms galite pasirinkti kurti puslapius su 2–8 stulpelių išdėstymais. Išplėstiniame temos administratoriaus skydelyje temos administratoriaus skydelyje galite pasirinkti iš daugybės parametrų, kad galėtumėte suteikti savo svetainei unikalų ir stilingą patrauklumą. Produktų demonstravimas yra paprastesnis naudojant visą ekraną, visą plotį, tinklelį arba paprastą dėžutės slankiklį. „Porto“ net vienu mygtuko paspaudimu leidžia jums pasirinkti šviesių ar tamsių spalvų schemą savo svetainei!

„Porto“ taip pat leidžia tinkinti atskirų puslapio elementų išvaizdą, kad jis galėtų puikiai atitikti jūsų verslo įvaizdį, įskaitant antraštės stilių ir spalvą. Jūs netgi galite pritaikyti poraštėms, detalėms apie gaminį, pasirinktiniams blokams, turiniui, taip pat fonui, pasirinktą spalvą ir stilių.

Iš tiesų, ši tema apima daugybę nuostabių funkcijų, leidžiančių jūsų svetainei suteikti unikalų vaizdą. Be „WooCommerce“, „Porto“ yra suderinamas ir su daugeliu kitų populiarių „WordPress“ papildinių, įskaitant „MailPoet“, „BBPress“ ir „BuddyPress“. Šią temą taip pat galite nemokamai gauti naudodami „Visual Composer“ ir „Master Slider“ papildinius, kurių vertė didesnė nei 40 USD.!

Pagrindiniai bruožai

„Porto“ reaguojančių „WordPress“ ir „WooCommerce“ tema yra ypatinga „premium“ tema, suteikianti neribotas galimybes pritaikyti kiekvieną jūsų svetainės colį, kad jis idealiai atitiktų jūsų poreikius. Temos parinkčių skydelyje įvyksta visa magija. Čia galite pakeisti temos išdėstymą ir spalvas, taip pat optimizuoti visą puslapio struktūrą. Jei esate tas tipas, kuris mėgsta žaisti ir eksperimentuoti su savo svetaine, kol gausite norimą rezultatą, niekada negalite suklysti naudodamiesi šia tema.

Toliau pateikiamos pagrindinės funkcijos, kurias galite tikėtis pamatyti ir mėgautis įsigiję „Porto Responsive WordPress“ ir „WooCommerce“ temą:

 • „Bootstrap Framework“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas ir išsami dokumentacija
 • Visiškai atsakingas ir tinklainei paruoštas dizainas
 • Galingas temos administratoriaus skydelis
 • Neribotas antraščių išdėstymas
 • Mega meniu ir vertikalus mega meniu
 • Labai pritaikoma parduotuvių kategorija
 • Gerai organizuotas šaltinio kodas
 • Lengva įdiegti ir nustatyti
 • Demonstracinio turinio importuotojas
 • Greita peržiūra integruota norint peržiūrėti bet kurį produktą iš katalogo
 • CSS3 animacijos
 • Neribota spalva ir oda
 • SEO tinka
 • Optimizuotas greičiui
 • Optimizuotas mobiliesiems įrenginiams
 • Vaiko tema paruošta
 • Daugybė valdiklių ir puslapių stilių
 • WPML palaikymas
 • RTL paruošta
 • Suderinamas su daugeliu naršyklių, įskaitant „Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Opera“ ir „Edge“

„Porto Responsive WordPress“ ir „WooCommerce“ temose taip pat yra tiesioginė peržiūra, kad galėtumėte gauti greitą atsiliepimą apie pakeitimų, kuriuos pritaikėte savo puslapio dizaine, poveikį. Jokių spėlionių!

Už ir prieš

Kaip ir bet kuris kitas komercinis produktas, tokios aukštos kokybės temos kaip „Porto“ intensyviai diskutuoja dėl kainų. Kai kurie žmonės tvirtina, kad šios temos yra nesąžininga priemonė gauti pajamų iš atviro kodo projekto, o kiti laikosi nuomonės, kad mokamos temos yra žiniatinklio sprendimai, kurių neįmanoma pateikti negavus finansavimo. Toliau pateikiami „WordPress“ temų įsigijimo privalumai ir trūkumai:

Argumentai už
 • Daugiausiai mokamų temų teikia aukščiausios klasės klientų palaikymas – funkcija, kurios dažnai trūksta nemokamose temose
 • Aukščiausios kokybės temos dažnai yra patikimesnės nei nemokamos, nes jos yra reguliariai atnaujinamos ir joms teikiamas išplėstinis ar viso gyvenimo palaikymas, įskaitant tinkamą dokumentaciją
 • Aukščiausios kokybės temos turi daugybę unikalių funkcijų, kurių kitu atveju visiškai nėra
 • Mokamos temos paprastai daug dėmesio skiria detalėms, naudodamos geresnius tinkinimo parametrus ir įrankius, kurie netgi galėtų padėti jums padidinti svetainės reitingą paieškos sistemose
 • Aukščiausios kokybės temos paprastai būna su naujausiais „WordPress“ papildiniais ir įrankiais, kurie gali žymiai pagreitinti jūsų svetainės kūrimo procesą
 • Mokamos temos paprastai būna su keliais išdėstymo variantais, tinkančiais bet kokio tipo tinklalapiams
 • Skirtingai nuo nemokamų temų, mokamos yra unikalių stilių, kurie gali padėti jūsų svetainei suteikti vienintelę išvaizdą
Minusai
 • Kai kurios „premium“ temos kartais gali būti tik komerciniai subjektai, kurie gali atitikti arba gali neatitikti standartinių licencijavimo sąlygų, skirtingai nei nemokamos temos, kurios pridedamos prie „WordPress“ oficialiosios saugyklos ir yra peržiūrimos.
 • Išleisti pinigus temai gali neatitikti visų tikslų, ypač tiems, kurie tik nori sukurti paprastą svetainę ar tinklaraštį
 • Kartais mokamos temos aprūpintos funkcijomis, kurios kai kuriems vartotojams gali būti nereikalingos

Galutinis verdiktas

„Porto“ jautrių „WordPress“ ir „WooCommerce“ tema yra įspūdinga „premium“ tema, kuri tikrai verta kiekvieno cento. Jame yra visiškai reaguojantis ir tinklainei paruoštas ekranas, kuris atrodo stulbinamai, nesvarbu, kokį įrenginį naudojate. Temos naudojimas vienoje iš mano svetainių buvo džiuginantis potyris, nes galėjau sukurti ją tokią, kokios norėjau, neliesdama vienos sudėtingo kodo eilutės. Man net nereikėjo samdyti profesionalo, kad sukurtų savo svetainę, nes ši tema leidžia jaustis kaip akimirksnio pro! Naudodamas integruotą temos administratoriaus skydą, aš sugebėjau pritaikyti kiekvieną temos aspektą, nuo antraštės stiliaus iki spalvų.

Parama taip pat įspūdinga – vidutinė reakcijos trukmė yra 2 valandos. „SmartWave Co.“ žmonės greitai atsakė į mano klausimus ir galėjo man profesionaliai padėti. Visiškai aišku, kad palaikymas yra svarbiausias jų prioritetas, ir jie yra pasirengę bet kuriuo metu atsakyti į klausimus. Tai visiškai nesąmonė „premium“ tema, kurią turi tik reikiamos funkcijos ir parinktys, ir už labai prieinamą kainą! „SmartWave“ ir toliau į paketą įtraukia daugiau funkcijų, todėl geriau žiūrėti, kad būtų daugiau šaunių variantų, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės..

Be abejo, „Porto Responsive WordPress“ ir „WooCommerce“ tema yra viena geriausių „ThemeForest“ temų, todėl labai rekomenduoju ją tiems, kurie nori sukurti galingą el. Prekybos svetainę.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map