Ar galiu sumokėti „InMotion“ naudodamas „Paypal“?

Ar „InMotion“ priima mokėjimus per „PayPal“?

Daugelis žmonių iš tikrųjų gali pagalvoti, nei „InMotion“ nepriima mokėjimų per „PayPal“. Šios klaidingos idėjos priežastis yra ta, kad skirtingai nuo kitų hostingo kompanijų, kur jums automatiškai suteikiama galimybė pasirinkti, ar norite atsiskaityti sąskaitoje kreditine kortele ar „PayPal“ registracijos metu, „PayPal“ parinkties registracijos metu niekada negalima rasti atsiskaitymo skyriuje. . „Paypal“ parinkties nematymas išsiregistravimo puslapyje daugelį žmonių paskatino pagalvoti, kad „InMotion“ nepriima mokėjimų per „PayPal“..
Tačiau nieko nėra toliau nei tiesa. Tiesa ta, kad „InMotion“ priima mokėjimus per „PayPal“, nors parinktis jų „whpg“ puslapyje nematoma. Po kelerių metų ši idėja būtų įgyvendinta, tačiau „InMotion“ pradėjo priimti mokėjimus per „PayPal“ nuo 2013 m. Pradžios, tačiau iki šiol nepaskelbė šios galimybės.


Kaip galiu atsiskaityti „InMotion“ per PayPal?

Skirtingai nuo kitų hostingo kompanijų, kuriose galimybė naudoti „PayPal“ jau nustatoma registracijos metu, ypač „whpg“ proceso metu, „InMotion“ „PayPal“ parinktis ką tik pradėjo veikti prieš metus ir net nebuvo paskelbta viešai. Kad galėtumėte naudoti „PayPal“ norėdami sumokėti „InMotion Hosting“, turite atlikti šiuos kelis paprastus veiksmus:

 •  Apsilankykite „InMotion“ pagrindiniame puslapyje, naudodami URL adresu www.inmotionhosting.com;
 •  Viršutinėje meniu juostoje užveskite pelės žymeklį ant „WEB HOSTING“ ir tada pasirinkite norimą prieglobos sprendimą spustelėdami jį išplečiamajame meniu;
 •  Spustelėję jį, pateksite į puslapį, kuriame jums bus pateikti siūlomi paketai kartu su atitinkamomis funkcijomis ir kainomis. Po kiekviena pakuote yra mėlynas skirtukas „Užsisakyk dabar“. Spustelėkite tą, kuris atitinka jūsų pasirinkimą;
 •  Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti paketą su atitinkamu mokėjimo būdu. Pasirinkite paspausdami mygtuką ir tada spustelėkite „Tęsti“;
 •  Dabar jūsų bus paprašyta pasirinkti domeno vardo parinktis. Svarbu, kad pateiktame laukelyje pateiktumėte savo domeno vardą, tada spustelėkite „Tęsti“;
 •  Kitame puslapyje jums bus pasakyta, ar domeno vardas vis dar galimas, ar ne. Apatiniame dešiniajame kampe spustelėkite skirtuką „Tęsti“.
 •  Spustelėję mygtuką „Tęsti“, pateksite į atsiskaitymo puslapį. Ant pateiktų langelių turite pateikti visą reikiamą informaciją. Apatinėje puslapio dalyje yra „Mokėjimo informacijos“ laukelio antraštė.
 •  Čia galite nuspręsti, kaip norite sumokėti už „InMotion“ sąskaitas. Mokėjimo būdai paprašys pasirinkti norimų naudoti kortelių tipus arba „Pirkimo užsakymą arba čekį“.
 •  Pasirinkite parinktį „Pirkimo užsakymas arba čekis“.
 •  Kai informacija bus įvesta, pažymėkite varnelę ant „Sutinku“ po antraštės „Susitarimas“ ir spustelėkite „Pirkimo sąskaita“. Svarbu, kad skirtuką spustelėtumėte tik vieną kartą, nes kelis kartus jį spustelėję gali nurodyti, kiek kartų norite jį įsigyti..
 •  Spustelėję skirtuką „Pirkimo sąskaita“ susisiekite su „InMotion Hosting“ pardavimų palaikymo tarnyba tiesioginių pokalbių metu arba nemokamu telefonu 888-321-4678 ir paprašykite atstovo, kad jūs norėtumėte atlikti mokėjimą per „Paypal“. Tada per kelias minutes gausite mokėjimo nuorodą el. Paštu.

Kokie yra „InMotion“ mokėjimo per „PayPal“ pranašumai??

Apmokėję „InMotion Hostingas“ sąskaitas per „PayPal“, turite nemažai privalumų. Tarp šių pranašumų yra šie:

 •  „Paypal“ yra vienas greičiausių, saugiausių ir lengviausių būdų apmokėti sąskaitas.
 •  „Paypal“ yra tokia lanksti, kad net leidžia naudoti kreditą mokant per „Paypal“, išskyrus banko sąskaitą ir debeto kortelę..
 •  Tai nemokama naudoti.
 •  Galite jį naudoti norėdami siųsti ir gauti tarptautinius mokėjimus ir operacijas.
 •  Galite paslėpti savo kreditinės kortelės informaciją, kai naudojatės „Paypal“.
 •  Bendrovė leidžia jums sekti visas savo operacijas internete.

Kodėl „PayPal“ neįtrauktas į „InMotion“ mokėjimo parinktis?

Priežastis, kodėl „PayPal“ nėra įtraukta į „InMotion“ mokėjimo parinktis, yra sutaupytos išlaidos. Matote, kad nors „PayPal“ nereikalauja narystės mokesčių, ji apmokestina 4% visos sąskaitos, o kreditinių kortelių įmonės imasi tik nuo 0,5% iki 1%. Tai reiškia, kad „InMotion“ sutaupo iki 5 USD už sąskaitą, jei klientai naudojasi kreditine ar debeto kortele. „InMotion“ sutaupyta suma investuojama į jų interneto prieglobos infrastruktūrą ir klientų aptarnavimą į geresnę interneto prieglobos paslaugą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map