Ar galiu sumokėti „InMotion“ debeto kortele?

Vienas iš „InMotion“ svetainės prieglobos pranašumų yra tas, kad įmonė leidžia jums atlikti mokėjimus keliais būdais – kreditinėmis, debeto kortelėmis ar čekiais. Ši funkcija leidžia jums susimokėti sąskaitas be vargo neštis grynuosius pinigus ir stovėti eilėje, tiesiog norėdami atlikti mokėjimus, kaip buvo įprasta procedūra prieš kelis dešimtmečius. Ši „InMotion“ mokėjimo funkcija suteikia lengvą ir lengvą prieglobos patirtį savo klientams, o tai yra didelis pliusas, nes suteikia klientams galimybę geriau mokėti periodines sąskaitas nereikia nuolat apie tai atsiminti ir mokėjimą atlikti rankiniu būdu..
Debeto kortelės, dar žinomos kaip banko kortelės, yra plastikinės kortelės, kurias išduoda finansinės institucijos, tokios kaip bankai, ir jos priimamos kaip mokėjimo būdas, o ne grynieji pinigai. Kortelė, naudojama kaip mokėjimas, leidžia gavėjui išsiimti iš vartotojo nurodytos banko sąskaitos. Nors debeto ir kreditinės kortelės naudojasi tuo pačiu naudojimu ir funkcija, jos skiriasi tuo, kur gavėjas išrašo tą mokėjimą. Nors debeto kortele galima atsiskaityti išimant pinigus iš nurodytos banko sąskaitos, kredito kortelės išima pinigus iš kredito kortelės vartotojui priskirtos kredito linijos.


Kaip veikia „InMotion“ debeto kortelės mokėjimas?

„InMotion“ sąskaitų debeto kortelių mokėjimai reiškia, kad jūs leidžiate „InMotion“ automatiškai išimti reikiamą sumą iš jūsų nurodytos banko sąskaitos. Tai taip pat reiškia, kad gavusi leidimą atsisakyti įmonės, jums nereikia papildomo jūsų leidimo atlikti mėnesines įmokas. Šį procesą galite naudoti norėdami sumokėti už visas „InMotion“ sąskaitas, įskaitant visas papildomas paslaugas, kurias gali tekti įsigyti vėliau. Ši nuostata aiškiai išdėstyta „InMotion Hosting“ paslaugų teikimo sąlygų 6.l skyriuje.
„InMotion“ priima visų pagrindinių bankų korteles, taip pat kreditines korteles „Discover“, „MasterCard“, „Visa“ ir „American Express“ skyriuose.

Kokius veiksmus turėčiau atlikti, kad galėčiau sumokėti „InMotion“ savo debeto kortele?

Taip lengva naudoti debeto kortelės parinktį, kad galėtumėte apmokėti „InMotion“ sąskaitas. Iš esmės pasirinkimas pasirenkamas registracijos metu, todėl šioje diskusijoje daugiausia dėmesio skirsime registracijos procesui. Jums reikia atlikti šiuos kelis paprastus veiksmus:

 •  Apsilankykite „InMotion“ pagrindiniame puslapyje, naudodami URL adresu www.inmotionhosting.com;
 •  Viršutinėje meniu juostoje užveskite pelės žymeklį ant „WEB HOSTING“ ir tada pasirinkite norimą prieglobos sprendimą spustelėdami jį išplečiamajame meniu;
 •  Spustelėję jį, pateksite į puslapį, kuriame jums bus pateikti siūlomi paketai kartu su atitinkamomis funkcijomis ir kainomis. Po kiekviena pakuote yra mėlynas skirtukas „Užsisakyk dabar“. Spustelėkite tą, kuris atitinka jūsų pasirinkimą;
 •  Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti paketą su atitinkamu mokėjimo būdu. Pasirinkite paspausdami mygtuką ir tada spustelėkite „Tęsti“;
 •  Dabar jūsų bus paprašyta pasirinkti domeno vardo parinktis. Svarbu, kad pateiktame laukelyje pateiktumėte savo domeno vardą, tada spustelėkite „Tęsti“;
 •  Kitame puslapyje jums bus pasakyta, ar domeno vardas vis dar galimas, ar ne. Apatiniame dešiniajame kampe spustelėkite skirtuką „Tęsti“.
 •  Spustelėję mygtuką „Tęsti“, pateksite į atsiskaitymo puslapį. Ant pateiktų langelių turite pateikti visą reikiamą informaciją. Apatinėje puslapio dalyje yra „Mokėjimo informacijos“ laukelio antraštė. Čia galite nuspręsti, kaip norite sumokėti už „InMotion“ sąskaitas. Mokėjimo būdai paprašys pasirinkti norimų naudoti kortelių tipus.
 •  Pateikite reikiamą kortelės informaciją, pavyzdžiui, kortelės numerį, galiojimo datą ir parašo kodą. Parašo kodas yra 3 arba 4 skaitmenų numeris, esantis jūsų kortelės gale.
 •  Kai informacija bus įvesta, pažymėkite varnelę ant „Sutinku“ po antraštės „Susitarimas“ ir spustelėkite „Pirkimo sąskaita“. Svarbu, kad skirtuką spustelėtumėte tik vieną kartą, nes kelis kartus jį spustelėję gali nurodyti, kiek kartų norite jį įsigyti..

Kokie yra debeto kortelių naudojimo privalumai norint apmokėti „InMotion“ sąskaitas?

Sąskaitos apmokėjimas per jūsų debeto ir (arba) kreditines korteles suteikia daug privalumų tiek jums, tiek prieglobos įmonei. Žemiau pateikiami keli dažniausiai pasitaikantys debeto kortelės privalumai, norint apmokėti sąskaitas.

 •  Mokėjimas atliekamas automatiškai, tai reiškia, kad nėra jokios galimybės pamiršti sumokėti mėnesinę sąskaitą už bendrovę.
 •  Nereikia vargti dėl mėnesinio sąskaitų apmokėjimo.
 •  Debeto kortelės siūlo geresnes saugumo galimybes, nes jums nereikia pakartotinai pateikti kreditinės kortelės informacijos internete, taip apsaugodami savo sąskaitą nuo galimų vagysčių ir kitos nusikalstamos veiklos..
 •  Galite naudoti bet kurių pagrindinių bankų ir finansų įstaigų, tokių kaip „Visa“, „American Express“, „Discover“ ir „MasterCard“, korteles.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map