Ar galiu sukurti gerą svetainę naudodamasi „BlueHost“?

Šiais laikais mes mėgaujamės patogumais ir privalumais, kuriuos teikia skaitmeniniai įrenginiai. Jie tapo reikšminga mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, kuri dabar atrodė nepakeičiama. Tai ypač pasakytina apie asmenis ir verslo savininkus, kurie valdo internetinę parduotuvę, nes jie mano, kad yra labai naudingi šiais labai technologiniais būdais. Jie naudoja internetą reklamos tikslais ir norėdami pritraukti daugiau klientų ir potencialių klientų, todėl plečia savo klientų ratą. Norėdami, kad jų internetinės verslo operacijos atrodytų patikimesnės ir teisėtos, daugelis žmonių registruoja savo domenų vardus ir sukuria savo svetaines.


Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš kuriant svetainę

Nereikia būti patyrusiu programuotoju ar kodavimo ekspertu, kad galėtumėte sukurti savo svetainę. Šiais laikais galite kurti toliau neišmokdami programavimo kalbų, tokių kaip HTML ar CSS, ar net neliesdami vienos kodo eilutės!

Bet kaip? Na, internete yra daugybė interneto prieglobos paslaugų teikėjų, kurie leidžia tai padaryti, vienas iš jų yra „BlueHost“. Ši interneto prieglobos įmonė buvo įkurta 2003 m., Siekiant visiems pasiūlyti aukštos kokybės, tačiau prieinamus interneto prieglobos sprendimus. Nuo to laiko jie tapo viena didžiausių ir patikimiausių žiniatinklio prieglobos ir debesyje pagrįstų internetinių sprendimų teikėjų pasaulyje..

Tam tikra prasme tam tikros žinios apie prieglobą ir svetainių kūrėjus bus naudingos, kad galėtumėte tinkamai pasirinkti savo interneto projektą. Taigi, jūs turite susipažinti su dažniausiai naudojamais terminais, įskaitant šiuos:

 • Svetainių talpinimas. Internetinė paslauga, leidžianti tam tikroms interneto svetainėms prieiti per kitus serverius visame pasaulyje per internetą. Įvairių prieglobos paslaugų teikėjų siūlomos prieglobos rūšys yra skirtingos, įskaitant nemokamą, bendrai naudojamą ir skirtą interneto prieglobą.

Prieš pasirinkdami, kokį tipą pasirinkti, pirmiausia turite įvertinti savo svetainės poreikius ir nuostatas. Nemokamas priegloba, kaip reiškia šis terminas, jis neturi jokių finansinių įsipareigojimų. Kadangi tai nemokama, paslaugos gali būti ribotos ir lėtos. Šis tipas tinkamas tik asmeniniam naudojimui. Bendras priegloba yra rūšis, kai šimtai, net tūkstančiai vartotojų dalijasi vieno serverio ištekliais. Kadangi ištekliai yra bendri, jūsų svetainė veikia lėtai, o diske yra tik ribotas kiekis ir pralaidumas. Tam tikro paketo kainą taip pat pasidalija vartotojai. Dedikuotas priegloba, kita vertus, yra labiau pažengęs tipas, tačiau yra palyginti didesnė kaina, nes visą serverį turėsite išsinuomoti patys. Tai siūlo neribotą pralaidumo ir vietos diske kiekį, tai reiškia, kad galite saugoti duomenis ir perkelti failus kiek norite. Tai yra geriausias pasirinkimas didelėms įmonėms / įmonėms.

 • Domeno vardas. Domeno vardas reiškia jūsų svetainės pavadinimą. (Pavyzdys: jūsų domenas.com). Siekdami padėti nustatyti savo patikimumą internete, verslo savininkai yra skatinami užregistruoti savo domeno vardą tiesiogiai per ICANN domenų vardų registratorių arba per jūsų pasirinktą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją..
 • Svetainių kūrėjai. Tai yra programos / įrankiai, kuriuos lengva naudoti ir greitai įdiegti net paprastiems kompiuterių vartotojams. Jei norite naudotis svetainių kūrėjais, jums nereikia turėti daug žinių ar žinių apie HTML, todėl galite sukurti savo svetainę.

„BlueHost“ internetinių svetainių kūrėjai

Šiomis dienomis beveik visiems reikia asmeninės ar komercinės svetainės. Jūs, kaip individas, galite turėti savo tinklaraštį, kuriame galite parodyti savo aplanką ar pasidalyti savo mintimis ir idėjomis; arba tinklalapį, kuriame bus rodomi jūsų gyvenimo aprašymai. O jei turite nedidelį internetinį verslą, vienas geriausių ir svarbiausių būdų klientams ir galimiems klientams jus surasti yra sukurti elektroninės prekybos svetainę..

Jei esate iš tų žmonių, kurie nieko nežino apie HTML, CSS ar bet kurią kitą su žiniatinkliu susijusią technologiją, nesijaudinkite, nes svetainių kūrėjai yra jums padėti. Jie yra specialiai skirti netechniniams vartotojams, norintiems sukurti svetainę. Teisingai, jie sukurti taip, kad jums nereikės nieko žinoti apie sudėtingas programavimo kalbas ar jų naudoti!

Yra įvairių tipų statybininkai. Kai kurie jų yra skirti tinklaraščiams kurti, o kai kurie gali būti naudojami svetainėms. Kiti svetainių kūrėjai gali atlikti abu veiksmus ir netgi gauti e-komercijos palaikymą, pavyzdžiui, pirkinių vežimėliai, įvairūs mokėjimo portalai ir kt. Kai kurie iš šių svetainių kūrėjų naudoja laisvojo modelio, kiti – atvirojo kodo, kiti – komercinius produktus, kuriuos galima įsigyti tik tam tikru metu. kaina.

Populiarūs svetainių kūrėjai siūlo įvairias iš anksto paruoštas temas, kurios jūsų svetainei suteiks unikalią ir profesionalią išvaizdą. Šios temos yra specialiai sukurtos tam tikroms nišoms / pramonės šakoms arba atitinka jūsų įmonės ar prekės ženklo logotipą.

Naudodamiesi „BlueHost“ galite naudoti du geriausius svetainių kūrėjus: „WordPress“ ir „Weebly“.

„WordPress“

„WordPress“ yra pati populiariausia ir galingiausia atvirojo kodo platforma, leidžianti kurti viską, pradedant paprastais tinklaraščiais ir baigiant pilnaverte kelių puslapių svetaine. Vienas iš geriausių šios platformos dalykų yra tai, kad ji yra labai patogi ir lengvai pritaikoma. Jūs esate sugadinti dėl pasirinkimo, naudodamiesi tūkstančiais iš anksto parengtų temų, ir tai labai įmanoma išplėsti naudojant įvairius trečiųjų šalių papildinius..

Daugelį „WordPress“ papildinių ir temų galima rasti nemokamai, o kai kurioms sudėtingesnėms parinktims reikalingas vienkartinis mokestis, paprastai per temų prekyvietes, tokias kaip „ThemeForest“ ir „TemplateMonster“..

Weebly

„Weebly“ yra svetainių kūrimo įrankis, kurį naudoti labai lengva dėl galingo vilkimo ir redagavimo rengyklės, leidžiančios lengvai kurti svetaines bet kuriame „BlueHost“ domene..

Nemokama „Weebly“ versija yra prieinama visiems „BlueHost“ paskyros savininkams ir joje yra visos pagrindinės funkcijos, reikalingos norint sukurti visiškai funkcionalią svetainę. Aukščiausios kokybės versija leidžia pridėti neribotą kiekį puslapių kartu su kitomis patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip slaptažodžio apsauga, muzikos grotuvas svetainėje ir tt. „Weebly“ taip pat galite pridėti pirkinių krepšelį ir kitus naudingus el. Prekybos įrankius..

Jei norite greitai sukurti tinklaraštį ar svetainę ir bet kada norite jį atnaujinti, svetainių kūrėjai yra atsakymas į jūsų problemą. „BlueHost“ „SimpleScripts“ diegimas vienu paspaudimu leidžia vienu mygtuko paspaudimu įdiegti „WordPress“, „Weebly“ ir daugelį kitų įrankių.!

Pasirinkite „BlueHost“

Daugiau nei dešimtmetį „BlueHost“ pelnė savo vardą kaip vienas geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje. Su išskirtinėmis paslaugomis ir patobulintais įrankiais žiniatinklio priegloba ir svetainių kūrimas niekada nebuvo tas pats.

Dar neturite paskyros „BlueHost“? „BlueHost“ šiuo metu siūlo specialią įvadinę kainą – 3,95 USD / mėn., Nuo standartinės kainos – 5,99 USD / mėn. Starteris paketas.

Prisiregistruokite šiandien, kad būtų galima sutaupyti, kiek kainuoja žiniatinklio priegloba!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map