Ar galiu pradėti dienoraštį „FatCow“?

Taip! �� „FatCow“ daro internetinių dienoraščių įrašymą labai lengvu, atlikdami vieno spustelėjimo „WordPress“ tinklaraščio sąranką. Plius …


Be to, kad „WordPress“ yra pati populiariausia tinklaraščių kūrimo ir turinio valdymo platforma pasaulyje, ji yra labai galinga ir patogi vartotojui. Tarkime, kad šiandien „FatCow“ norite pradėti tinklaraštį naudodami „WordPress“. Vėliau vėliau nuspręsite, kad norite ką nors parduoti iš savo svetainės. Galite lengvai pridėti parduotuvę prie „WordPress“ nemokamai ir pradėti vykdyti užsakymus.

Pradėkite šiandien su „FatCow“ tinklaraščiu. Tai lengva ir prieinama kaina. Jei apsigalvosite, galėsite bet kada atšaukti ir susigrąžinti pinigus, nes jie pasitiki savo paslaugomis..

Dienoraštis yra informacinis ar diskusijų puslapis internete, kuriame yra keletas puslapio autoriaus įrašų. Naujausias įrašas dažniausiai pirmiausia rodomas tinklaraščio svetainėje. Anksčiau internetinį tinklaraštį kūrė vienas autorius ir paprastai jis apėmė tik tam tikrą temą. Tačiau šiomis dienomis tinklaraščių svetainę gali sudaryti įvairios temos ar įrašai, kuriuos sukūrė ir įnešė nemažai autorių. Šie daugiaautoriai tinklaraščiai arba MAB paprastai yra iš žiniasklaidos priemonių (laikraščių), universitetų ir advokacijos grupių. Daugelis tinklaraščių svetainių tapo interaktyviomis, kuriose svetainės žiūrintieji gali palikti savo komentarus ar nuomonę apie tinklaraščio temą..

Kuo skiriasi internetinio tinklaraščio tipai?

Tinklaraštininkai kuria tinklaraščius turėdami omenyje tikslą. Kai kurie tinklaraščiai buvo parašyti kaip asmeninis tinklaraštininko dienoraštis internete. Nors kitų tinklaraščių tikslas yra supažindinti visuomenę su šiuo konkrečiu prekės ženklu ar produktu. Kad ir koks būtų tinklaraščio tikslas, pagrindinės priežastys, kodėl jie yra kuriamos, yra pateikti autoriaus ar tinklaraštininko požiūrį ar poziciją tam tikra tema, pateikti informaciją kitiems ir skatinti svetainės lankytojų atsiliepimus ar komentarus..

Tinklaraščius sudaro tekstas, vaizdo įrašai, nuotraukos ir kartais nuorodos į kitą tinklaraščio puslapį. Taip pat yra įvairių internetinių dienoraščių formų, kurias galima atskirti pagal jos turinį ir būdą, kurią autorius pateikė.

Asmeniniai dienoraščiai

Tokio tipo tinklaraščiai atrodo kaip asmens ar autoriaus internetinis dienoraštis.

Mikroblogai

Nedidelės skaitmeninio turinio dalys skelbiamos tokio tipo tinklaraščiuose. Šį turinį gali sudaryti trumpi vaizdo įrašai, nuotraukos, nuorodos, tekstas ir kitos formos laikmenos.

Įmonių ir organizacijų tinklaraščiai

Šis tinklaraštis paprastai yra kuriamas dėl verslo priežasčių. Tai gali būti privati ​​arba paskelbta įmonėje ar organizacijoje komunikacijos plėtrai. Jis taip pat gali būti prieinamas išorėje rinkodaros, viešųjų ryšių ar prekės ženklo kūrimo tikslais.

Žanro dienoraščiai

Šio tipo tinklaraštyje pagrindinis dėmesys skiriamas konkrečiai temai ar tema. Politiniai tinklaraščiai, kelionių tinklaraščiai, mados tinklaraščiai, legalūs tinklaraščiai, meno tinklaraščiai, muzikos ir sveikatos tinklaraščiai yra keli žanrų tinklaraščių pavyzdžiai..

Žiniasklaidos tinklaraščiai

Šiame tinklaraštyje yra įvairių formų žiniasklaidos priemonių. Dienoraštis, kuriame yra vaizdo įrašai, yra vadinamas vlog, o tie, kuriuose yra nuotraukų, yra vadinami fotoblogais.

Įrenginių tinklaraščiai

Tinklaraštį taip pat galima klasifikuoti ir pavadinti pagal įrenginį, naudojamą jam sukurti. Pvz., Tinklaraščiui sukurti naudojamas mobilusis telefonas. Tai galima pavadinti „moblog“.

Kelių autorių tinklaraščiai

Vartotojai sudaro šio tipo tinklaraščius, o ne atskirus tinklaraštininkus. Tai reiškia, kad yra keletas autorių, susijusių su konkrečia tema ar tinklaraščiu.

Kaip „FatCow“ gali padėti sukurti jūsų tinklaraščio svetainę?

Yra daugybė prieglobos paslaugų teikėjų, kurie gali padėti, jei jus domina savo tinklaraščio svetainės nustatymas. Vienas iš patikimų paslaugų teikėjų yra „FatCow“.

„FatCow“ turi daugybę programų, kurios gali padėti sukurti ir valdyti internetinį tinklaraštį. Jei naudojatės nuotraukų dienoraščiais, „FatCow“ siūlo „Pixelpost“ – programą, kuri gali padėti eksponuoti ir tvarkyti jūsų nuotraukas taip, kaip jos pateikiamos dienoraštyje. Be to, naudodamiesi šia programa jūs, kaip administratorius, galite įkelti ir pažymėti savo nuotraukas. Tai taip pat leis pateikti kiekvienos jūsų įkeltos nuotraukos aprašymus, o svetainės lankytojas taip pat gali komentuoti šias nuotraukas..

Kaip galite įdiegti „Pixelpost“ savo tinklaraščio svetainėje?

„FatCow“ turi programą „Pixelpost“, kuria gali pasinaudoti visi, kas įsitraukia į nuotraukų dienoraščių įrašą. Įdiegti ir naudoti šią programą gali atlikti pradedantysis, nes ji apima tik kelis paprastus veiksmus.

  •  Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra apsilankyti prieglobos valdymo skydelyje, tada spustelėkite Svetainė} Paprasti scenarijai
  •  Tada slinkite žemyn scenarijų sąrašu, kol pamatysite nuotraukų galerijas
  •  Iš galimų programų sąrašo pasirinkite „Pixelpost“ spustelėdami jo pavadinimo nuorodą
  •  Galiausiai spustelėkite mygtuką Įdiegti, kad pradėtumėte diegti programą
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector