Ar galiu perkelti savo svetainę į „InMotion“?

Taip, jūs tikrai galite perkelti savo svetainę iš dabartinio kompiuterio į „InMotion Hosting“, jei „praeisite“ kelis būtiniausius. Tiesą sakant, jūsų svetainės perkėlimas iš dabartinio prieglobos paslaugų teikėjo į „InMotion“ yra paprastas procesas. Tačiau yra keletas dalykų ar keli būtini dalykai, kuriuos pirmiausia turime išsiaiškinti. Viena yra tai, kad ne visas svetaines galima lengvai perkelti į „InMotion“, nes yra tam tikras sąrašas svetainių, kurių perkėlimą palaiko „InMotion“. Kitas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad nors jūs negalite perkelti savo svetainės į „InMotion“, vis tiek galite priglobti savo domeną naudodami „InMotion Hostingas“. Skamba nervingai, ar ne?.
Techniškai yra pagrindinis skirtumas tarp jūsų svetainės perkėlimo į naują pagrindinį kompiuterį ir domeno perkėlimo. Nors kai kam tai gali atrodyti taip pat, iš tikrųjų taip nėra. Skirtumas tas, kad domenų vardų registracija ir domenų priegloba, dar vadinami interneto svetainių priegloba, yra du skirtingi dalykai. Domeno vardo registracija yra jūsų nuosavybės teisė į domeno vardą, kuris, išskyrus nustatymus, kuriuos atlikote registratoriaus valdymo skydelyje, neturi daug bendro su jūsų faktiniu priegloba, o domenų priegloba yra įmonė, kuriai priklauso serveris, kuriame įdėjote savo svetainę, įskaitant failus ir aplankus. Jūsų žiniatinklio priegloba nebūtinai turi būti ta pati įmonė, kurioje įregistravote savo domeną.


Kokius veiksmus turėčiau atlikti norėdamas perkelti savo svetainę į „InMotion Hosting“?

Kaip minėta anksčiau, jūsų svetainės perkėlimas į „InMotion“ yra paprastas procesas. Tiesiog atlikite tolesnius veiksmus ir turėtumėte nedelsdami perkelti savo svetainę į „InMotion“. Šie veiksmai yra:

 •  Pirmiausia turite įvertinti savo svetainę. Vietos įvertinimas yra būtinas norint sužinoti:
 •  Kuriame jūsų svetainės failus saugo ankstesnis kompiuteris;
 •  Kokios duomenų bazės yra, jei tokių yra, ar naudojate bet kurią duomenų bazę; ir
 •  Sužinokite, kaip galite gauti atsarginę duomenų bazės failų kopiją.
 •  Tada turėsite atsisiųsti svetainės failus iš ankstesnio pagrindinio kompiuterio į savo darbalaukį. Tai geriausia padaryti naudojant failų perkėlimo protokolą arba FTP.
 •  Tada kitas žingsnis bus eksportuoti savo svetainių duomenų bazes. Jei bet kokiu atveju jūsų svetainė naudojasi duomenų bazėmis, svarbu gauti atsarginę jos kopiją. Duomenų bazių atsarginių kopijų kūrimo procesas skirtinguose kompiuteriuose gali skirtis, todėl svarbu kreiptis pagalbos į ankstesnį internetinį kompiuterį.
 •  Tada įkelkite savo svetainės failus ir importuokite savo duomenų bazes. Norėdami tai padaryti, svarbu įkelti savo svetainės failus naudojant „FTP“ į savo „InMotion“ paskyros „public_html“ katalogą.
 •  Jei turite duomenų bazę, tai taip pat tinkamas laikas ją importuoti į savo „InMotion“ paskyrą. Privaloma sukurti duomenų bazę „cPanel“, o sukūrus duomenų bazę, į ją importuoti atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją naudojant „phpMyAdmin“.
 •  Kai tik jūsų svetainės failai jau bus įkelti ir duomenų bazė, jei tokia yra, atstatyta, jūsų svetainė turėtų būti paruošta darbui naujojoje pagrindinėje programoje. Tačiau yra teisinga pirmiausia patikrinti savo svetainę naudojant laikiną paskyros URL.
 •  Įsitikinę, kad svetainė veikia gerai, kitas žingsnis bus nustatyti jūsų domeno el. Pašto adresą.
 •  Kitas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai nukreipti domeną nuo ankstesnio pagrindinio kompiuterio ir nukreipti į savo „InMotion Hostingas“ serverį. Norėdami tai padaryti, turite pakeisti savo domeno vardų serverį į:
 •  ns.inmotionhosting.com
 •  ns2.inmotionhosting.com
 •  Atnaujinę savo vardų serverius, dabar esate pasirengę dar kartą išbandyti svetainę. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad pakeitimai gali neįsigalioti iškart ir dažnai gali trukti iki 24 valandų. Tinklalapius rekomenduojama tikrinti kas 6 valandas, kol praeis 24 valandų laikotarpis.

Kaip eksportuoti „MySQL“ duomenų bazę į „phpMyAdmin“?

Kadangi FTP negali pasiekti MySQL duomenų bazių, gali tekti eksportuoti MySQL duomenų bazę į phpMyAdmin. Tai leidžia jums pasidaryti savo duomenų bazės atsarginę kopiją, kuri bus naudojama duomenų bazės perkėlimui į kitą serverį ar tiesiog saugojimui.
Norėdami eksportuoti „MySQL“ duomenų bazę, turite atlikti šiuos veiksmus:

 •  Pirmiausia turite prisijungti prie „cPanel“.
 •  Tada spustelėkite „phpMyAdmin“ piktogramą, kurią galite rasti duomenų bazėse.
 •  Iš sąrašo kairiajame meniu pasirinkite duomenų bazę, kurią norite eksportuoti, spustelėdami duomenų bazės pavadinimą.
 •  Tada spustelėkite skirtuką Eksportuoti.
 •  Įsitikinkite, kad pažymėtos visos lentelės ir SQL parinktis.
 •  Tada dalyje „Struktūra“ įgalinkite parinktį „Pridėti DROP TABLE / VIEW / PROCEDŪRA / FUNKCIJA“.
 •  Jei jūsų duomenų bazė yra didelė, failus galite suspausti pasirinkdami „zip“ arba „gzipped“. Įsitikinkite, kad pasirinktas „Išsaugoti kaip failą“.
 •  Tada spustelėkite mygtuką Pradėti, kuris randamas apatinėje ekrano dalyje.
 •  Norėdami atsisiųsti duomenų bazės eksportą į vietinį darbalaukį, pasirinkite „Išsaugoti“, kai būsite paraginti atidaryti arba išsaugoti failą. Įsitikinkite, kad visiškai atkreipėte dėmesį į failo pavadinimą ir vietą, kur saugoma atsarginė kopija.

Ar verta pastangų perkelti mano svetainę į „InMotion“?

„InMotion Hosting“ yra viena iš pripažintų svetainių prieglobos rinkos lyderių. Jis yra gerai žinomas dėl pigių ir prieinamų, tačiau patikimų, stabilių ir galingų prieglobos paslaugų. Šie teigiami atributai ir pranašumai, kuriuos suteikia „InMotion Hosting“, verčia jūsų svetainę perkelti iš ankstesnio kompiuterio į „InMotion Hosting“ tikrai verta pastangų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map