Ar galiu perkelti savo svetainę iš „InMotion“?

Jei norite perkelti savo „InMotion“ priglobtą svetainę kitam interneto prieglobos paslaugų teikėjui, tačiau abejojate, ar perkėlimas yra įmanomas, atsakykite į jūsų klausimą taip. Taip, jūs tikrai galite perkelti savo svetainę, kuri šiuo metu yra „InMotion“, į kitą žiniatinklio prieglobą.
Vis dėlto, nors perkėlimas yra labai įmanomas, reikėtų aiškiai pasakyti, ar norite perduoti, ar tiesiog atšaukite savo prenumeratą naudojant „InMotion“ prieglobą. Nors nė vienam prieglobos paslaugų teikėjui nepatiktų idėja, kad jų klientai perduos kitam prieglobos paslaugų teikėjui, beveik visi prieglobos paslaugų teikėjai suteiks jums laisvę atsisakyti savo prieglobos paslaugų ir netgi padės jums, kur jie gali. Kalbant apie klausimą, ar galite atšaukti savo esamą ir aktyvią prenumeratą, svarbu pažymėti, kad kiekvienas klientas, norintis atšaukti savo prenumeratą, gali tai padaryti bet kada, norėdamas, tiesiog apie tai informuodamas klientų aptarnavimo tarnybą. Iš tikrųjų prieglobos įmonės netgi kompensuoja savo klientams pagal jų pasirašytą susitarimą ir atsižvelgiant į svetainės prieglobos laiką.
Taip pat svarbu suprasti, kad jūsų domeno registracija / valdymas nėra tas pats ir yra atskiras nuo jūsų prieglobos paslaugos, o domeno valdymo teisių perleidimas jokiu būdu neturės įtakos jūsų prieglobos paskyrai, kuri liks aktyvi. Vienintelis būdas išjungti prieglobos paskyrą bus atšaukimas.


Ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau savo svetainę iš „InMotion Hosting“?

Norėdami pradėti atšaukimo procesą arba pradėti domeno perkėlimo iš „InMotion“ prieglobos procesą, įmonės politika reikalauja, kad pateiktumėte prašymą išleisti domeną. Prašymas turėtų būti pateiktas el. Paštu ir turėtų būti išsiųstas adresu [email protected] Ta pati užklausa turėtų būti pateikta su jūsų sąskaitos patvirtinimu, taip pat su administratoriaus el. Pašto adresu. Laiško užklausa greitai pradės domeno registracijos procesą, nes to reikia įmonei, kad jis galėtų atrakinti jūsų domeną. Tačiau, prieš pradėdami bet ką kita, svarbu pašalinti domeno privatumą iš savo domeno, kad paveiktumėte atrakinimo procesą.

Kai tik domenas bus paleistas ir jūs jau gausite prieigos kodą, kurį gausite per savo administratoriaus el. Pašto adresą, galėsite kreiptis į naują domeno registratorių ir pradėti domeno perkėlimo procesą.
Paprastai perkėlimas užtrunka 7–10 dienų, nors atlikimo laikas skiriasi, priklausomai nuo registratoriaus. Taip pat svarbu žinoti, kad kiekvieną kartą atliekant DNS pakeitimus ar perduodant domenus, DNS keitimasis laikotarpis trunka nuo maždaug 7–24 valandų, kol keičiasi.

Kokius veiksmus reikia atlikti prieš perkėlimo procesą ir jo metu?

Naujo interneto prieglobos suradimas ir perkėlimas į naują žiniatinklio prieglobą gali būti geras jūsų svetainės žingsnis į priekį arba didžiulis žingsnis atgal. Norėdami užtikrinti, kad nesigailėsite ir nesigailėsite atlikdami ką tik atliktą žingsnį, turite įsitikinti, kad tai, ko ketinate daryti, yra tai, ko reikia jūsų svetainei. Čia yra keletas pagrindinių rekomendacijų, kuriuos klientai turi atlikti prieš perkėlimo procesą ir jo metu. Šitie yra:

 •  Pirmiausia ir prieš viską, turite pasirinkti tinkamiausią interneto prieglobos paslaugų teikėją, palygindami juos su jūsų dabartiniu teikėju. Reikėtų atsižvelgti į:
 •  Naudojama operacinė sistema; ar jis suderinamas su jūsų svetainės reikalavimais;
 •  Disko vietos reikalavimai; ir
 •  Pralaidumas;
 •  Atsisiųsdami visus senos paskyros failus turėtumėte padaryti atsarginę visų esamos svetainės failų kopiją. Galite naudoti FTP prieigą arba eksportuoti ją naudodami phpMyAdmin, atsižvelgiant į tai, kas veikia. Paprastai nei išimtis ieškokite pagrindinio kompiuterio, siūlančio FTP prieigą.
 •  Patikrinkite, ar el. Laiškai vis dar veikia ir yra aktyvūs, įsitikinkite, kad galite gauti el. Laiškus.
 •  Labai rekomenduojama, kad perkėlimo metu įsitikintumėte, jog jūsų svetainė ir domeno el. Pašto paskyros yra parengtos ir veikia, laikydami esamą žiniatinklio prieglobos paskyrą atvirą, kol procesas bus baigtas..
 •  Kai viskas bus baigta, nepamirškite atšaukti savo paskyros naudodamiesi „InMotion“ priegloba.

Dėl kokių įprastų priežasčių žmonės nutolsta nuo savo hostingo?

Yra tiek priežasčių, kiek yra tiek daug asmenų ar įmonių, kodėl jie nori pasitraukti iš dabartinės interneto prieglobos įmonės. Tai skiriasi nuo labai paprastų iki sudėtingiausių priežasčių. Tarp šių priežasčių yra šios:

 •  Klientas gali būti nusivylęs ir nepatenkintas paslauga.
 •  Bendrovei gali prireikti daugiau išteklių, tokių kaip saugojimo vieta ir pralaidumas, taip pat reikia daugiau programų, tai, ką gali suteikti jų ankstesnis kompiuteris.
 •  Klientui gali būti sunku išlaikyti mėnesio sąskaitų sumą ir galbūt kažkur rado geresnį paketą už geresnę kainą..
 •  Klientas gali būti nepatenkintas klientų aptarnavimu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map