Ar galiu perkelti savo svetainę iš „FatCow“?

Taip, čia yra žingsnių santrauka:


 1. Gaukite sąskaitą pas pagrindinį kompiuterį, kurį norite perkelti į.
 2. Nukopijuokite savo svetainę iš „FatCow“ į savo naują prieglobos sąskaitą.
 3. Atšaukite savo „FatCow“ sąskaitą

Jei dar neturite naujos prieglobos paskyros, labai rekomenduojame „BlueHost“, kuri suteikia jums:

 • NEMOKAMA domenų ir svetainių kūrimo priemonė
 • 1 paspauskite „WordPress“ diegimai
 • 24/7 palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Visa tai pasakius, štai kaip galima gauti mažiausią įmanomą „BlueHost“ įkainį:

1 žingsnis – eikite į „BlueHost“

Eikite į www.BlueHost.com ir spustelėkite mygtuką „pradėti dabar“. Jei naudosite šią nuorodą, taip pat gausite mažiausią kainą ir NEMOKAMĄ domeną.

2 žingsnis: Pasirinkite savo interneto prieglobos planą

Kai pasirinksite savo domeno vardą, galėsite pasirinkti prieglobos planą.

Pasirinkite Pagrindinis parinktis – ji puikiai tinka visiškai naujoms svetainėms.

Nereikia „Plus“ ar „Prime“ paskyrų, nebent jau norite priglobti 2 ar daugiau svetainių arba į savo svetainę jau įtraukiate daugiau nei 100 000 lankytojų per mėnesį..

3 veiksmas: įveskite savo svetainės domeno vardą

Spustelėję „Pradėkite dabar“, būsite paprašyti pasirinkti savo domeno vardą ir spustelėkite „Kitas“, kad tęstumėte.

Kadangi jau turite esamą svetainę, kurią norite perkelti į „BlueHost“, įveskite savo domeną dešinėje pusėje esančiame laukelyje „Aš turiu domeno vardą“..

4 veiksmas: užbaikite savo registraciją

Paprasčiausiai tęskite likusį registracijos procesą, kad jis būtų baigtas. Kai prisiregistruosite, gausite el. Laišką su prisijungimo informacija. Sveikinimai! Dabar esate pasirengę perkelti savo svetainę iš „FatCow“ į „BlueHost“.

5 žingsnis: nuspręskite, kaip perduosite savo svetainę

Kokią svetainę turite?

 • „WordPress“ svetainė / tinklaraštis
 • Statinė HTML svetainė (nėra duomenų bazės)
 • Dinaminė svetainė (html / php / mysql duomenų bazė ir panašios)

Jei turite „WordPress“ svetainę, pereikite prie 6 veiksmo.

Jei turite statinę HTML svetainę, pereikite prie 7 veiksmo. Jei turite dinamišką svetainę su duomenų baze, bet tai nėra „WordPress“, pereikite prie 8 veiksmo..

6A veiksmas – perkelkite „WordPress“ svetainę:

Paprasčiausias būdas perkelti „WordPress“ svetainę yra su „ManageWP“, kurią NEMOKAMAI galima naudoti. Tai rimtai reikalinga priemonė, kaip vienu metu valdyti daugelį „WordPress“ svetainių, kaip aš, ir aš labai rekomenduoju išbandyti..

6B veiksmas – perkelkite statinę HTML svetainę:

Tokiu atveju jūs:

 1. Prisijunkite prie „fatcow“ paskyros per FTP naudodami, pavyzdžiui, „FileZilla“. Jei nesate tikri dėl „FatCow“ FTP kredencialų, patikrinkite „FatCow“ valdymo skydelyje.
 2. Atsisiųskite visus failus į naują savo kompiuterio aplanką
 3. Prisijunkite prie savo naujos prieglobos paskyros (pavyzdžiui, „BlueHost“) per FTP ir įkelkite visus failus ten.
 4. Viskas! Statinės HTML svetainės yra paprastos ��

6C veiksmas – perkelkite dinaminę svetainę:

Tokiu atveju jūs:

 1. Prisijunkite prie „fatcow“ paskyros per FTP naudodami, pavyzdžiui, „FileZilla“. Jei nesate tikri dėl „FatCow“ FTP kredencialų, patikrinkite „FatCow“ valdymo skydelyje.
 2. Atsisiųskite visus failus į naują savo kompiuterio aplanką
 3. Prisijunkite prie savo naujos prieglobos paskyros (pavyzdžiui, „BlueHost“) per FTP ir įkelkite visus failus ten.
 4. Atgal į „FatCow“ paskyrą eksportuokite savo svetainės duomenų bazę per „PHPMyAdmin“, kurią galite pasiekti iš valdymo skydelio. Turėtų atsisiųsti .sql failą jums.
 5. Savo naujojoje prieglobos paskyroje (pavyzdžiui, „BlueHost“) eikite į „MyPQL duomenų bazės vedlį“ „cPanel“ ir sukurkite naują duomenų bazės ir duomenų bazės vartotoją, tada suteikite vartotojui visas tos duomenų bazės privilegijas. Įsitikinkite, kad naudojate tą patį duomenų bazės slaptažodį, kuris buvo naudojamas jūsų „FatCow“ paskyros duomenų bazėje; arba naudokite naują slaptažodį, jei norite, tačiau būtinai atnaujinkite visus savo svetainės konfigūracijos failus, kad jis vis tiek galėtų prisijungti prie duomenų bazės.
 6. Savo naujoje prieglobos paskyroje paleiskite „PHPMyAdmin“ ir atidarykite ką tik sukurtą duomenų bazę. Tada eikite į importuoti ir importuoti .sql failą, kurį anksčiau atsisiuntėte iš savo „FatCow“ paskyros.

6D veiksmas – pakeiskite savo domeno vardo DNS

Dabar laikas pakeisti domeno vardo DNS įrašus, kad jie nukreiptų į jūsų naujojo kompiuterio vardų serverius. Jei jūsų domeno vardas yra „FatCow“, turėtumėte valdyti domeną valdymo skydelyje ir ten atnaujinti DNS (domeno vardo serverius)..

Kadangi šiame pavyzdyje naudojame „BlueHost“, tai būtų ns1.bluehost.com ir ns2.bluehost.com.

7 veiksmas: neprivaloma – perkelkite savo domeno vardą iš „FatCow“

 1. Turite prisijungti prie savo „FatCow“ paskyros, pereikite prie „Apžvalga“, tada pasirinkite „Sauga“. Tiesiog spustelėkite Atrakinti domeno privatumą. Tada taip pat spustelėkite Išjungti domeno privatumą.
 2. Patikrinkite savo domeno el. Pašto informaciją ir įsitikinkite, kad ji atnaujinta, kad gautumėte patvirtinimo nuorodą jūsų perdavimui. Tiesiog raskite savo kontaktinę informaciją iš savo paskyros skirtuko Kontaktas.
 3. Eikite į „FatCow“ žiniatinklio prieglobos paskyros domeno centrą, spustelėkite konkretų domeną, tada pasirinkite Perkelti. Po to spustelėkite Siųsti automatinės informacijos kodą. Įgaliojimo kodas bus išsiųstas tam domenui priskirtu el. Pašto adresu.
 4. Svetainė, kurią norėtumėte perkelti, turėtų būti aktyvi. Paprastai tariant, šios svetainės domenas turėtų egzistuoti ir prie jo galima prisijungti žiniatinklyje.
 5. Iki to laiko turėtumėte pasirinkti naują prieglobos įmonę, į kurią norite perkelti savo svetainę. Pačios verslo įmonės atžvilgiu turėtumėte siųsti el. Laišką tos hostingo įmonės administracijai ir paprašyti patvirtinti jūsų domeno perkėlimą. Savo el. Laiške įklijuokite pagrindinę informaciją apie savo svetainę, jos domeną, ankstesnį žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, vardų serverius ir kontaktinę informaciją. Palaukite jų atsakymo.
 6. Jei jūsų prašymas buvo patvirtintas, prisiregistruokite toje prieglobos įmonėje ir užsiprenumeruokite internetinio hostingo planą.
 7. Prisijunkite prie savo žiniatinklio prieglobos paskyros iš naujojo prieglobos teikėjo. Eikite į savo paskyros valdymo skydelį.
 8. Eikite į tos paskyros domeno centrą ir pasirinkite Pridėti esamą domeną. Užpildykite domeno vardą, kurį perkelsite iš savo „FatCow“ paskyros, tada spustelėkite Pridėti.
 9. Domenų sąraše spustelėkite ką tik pridėtą domeną. Palaukite, kol įkeliami dialogo langai.
 10. Iš laukelio, kuriame prašoma patvirtinimo kodo, įveskite domeno perkėlimo raktus. Pasirinkite Perkelti.
 11. Patikrinkite savo el. Pašto adresus apie domeno perkėlimo patvirtinimą. Perskaitykite ir vykdykite kitas instrukcijas. Jei norite, spustelėkite patvirtinimo nuorodą.
 12. Domeno perkėlimo sėkmė palaukite ne ilgiau kaip savaitę.
 13. Vėliau būsite informuoti, kad sėkmingai perkėlėte savo svetainę toliau nuo „FatCow“ savo naujojo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo priežiūrai..
 14. Nepamirškite užrakinti savo domeno, kad apsaugotumėte savo svetainės failus, savo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo paskyroje.

Pvz., Jei norite perkelti savo svetainę į „iPage“, tiesiog atlikite veiksmus ir nurodykite „iPage“ kaip naują prieglobos teikėją. Pasibaigus domeno perkėlimui nėra jokių paslėptų mokesčių. Perkėlus savo svetainę kitiems prieglobos reikalams, bus galima užsiprenumeruoti jų planus. Naudojant „iPage“, domeno perkėlimas iš „FatCow“ ar kitų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų nėra vienintelė galimybė. Galite praleisti domeno perkėlimo veiksmus pakeisdami savo svetainės DNS parametrus, kad rūpintumėtės „iPage“ serveriais, tačiau dėl to turėsite beveik tiek pat darbo krūvio, kai turėsite apsiriboti DNS nustatymais. Taigi geriau tiesiog atlikite 14 domenų perkėlimo žingsnių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map