Ar galiu mokėti „BlueHost“ naudodamas „Paypal“?

„BlueHost“ yra viena iš pirmaujančių interneto prieglobos įmonių šioje srityje. Tai buvo jau 12 metų ir yra patikima dėl jų aukštos kokybės, tačiau prieinamų interneto prieglobos paslaugų. Tačiau svetainių savininkams iš kitų šalių nepavyksta gauti paslaugų iš jų dėl sudėtingo mokėjimo proceso. Laimei, įmonė dabar priima įvairius mokėjimo metodus, įskaitant „PayPal“.


Kas yra „BlueHost“?

„BlueHost“ buvo įkurta 2003 metais. Tai viena didžiausių kompanijų, teikiančių prieglobos paslaugas. Jie pateikė daugiau nei milijoną domenų įvairioms pasaulio šalims. Dėl didžiulio populiarumo ir patikimumo, „BlueHost“ yra vienas iš priimančiųjų paslaugų teikėjų, naudojamų mokytis žiniatinklio prieglobos paslaugų įvairiose internetinėse mokymosi programose. Jie siūlo įvairių tipų žiniatinklio prieglobos planus, įskaitant bendrus, VPS ir dedikuotus serverius.

Čia yra bendras jų prieglobos plano vaizdas:

Pagrindinis „BlueHost“ tikslas yra teikti geresnes žiniatinklio prieglobos paslaugas svetainių savininkams ir tinklalapių kūrėjams. Norėdami įvykdyti tokį tikslą, jie naudoja pažangiausias technologijas ir savo serverius sukūrė remdamiesi atvirojo kodo technologijomis.

„BlueHost“ mokėjimo parinktys

„BlueHost“ priima visas pagrindines kredito ir debeto korteles, pirkimo užsakymų čekius ir pinigų perlaidas (tik JAV gyventojams) ir, žinoma, „PayPal“..

„PayPal“ yra pats patogiausias būdas apmokėti sąskaitas internetu. Jums tiesiog reikia prisijungti prie savo „BlueHost“ paskyros ir sutikti su operacija. Visa tai tik keliais paprastais paspaudimais! „PayPal“ yra vienas patikimiausių, saugiausių internetinių mokėjimo būdų, todėl ramiai žinokite, kad nebūsite užkalbinti. Taigi, jei norėtumėte apmokėti sąskaitas internetu, geriausias būdas yra „PayPal“.

Šiuo metu „BlueHost“ priima tik momentinius mokėjimus, kad jūsų mokėjimai būtų sėkmingai apdoroti. Tai reiškia, kad turite turėti kredito kortelę arba banko sąskaitą, kuri yra tiesiogiai susieta su jūsų „PayPal“ sąskaita.

Naudodamiesi „PayPal“ sąskaita, jūs sutinkate nustatyti ją kaip numatytąjį mokėjimo metodą visiems būsimiems automatiniams „BlueHost“ atnaujinimams. Žinoma, bet kuriuo metu „PayPal“ sąskaitoje galite pakeisti nustatymus.

Trumpa „PayPal“ apžvalga

„PayPal“ yra populiari internetinė mokėjimo paslauga, leidžianti atlikti mokėjimus ir pinigų pervedimus elektroniniu būdu. Internetiniai pinigų pervedimai yra patogi ir be rūpesčių alternatyva tradicinėms popierinėms priemonėms, tokioms kaip čekiai ar grynieji pinigai.

Galite naudoti „PayPal“:

 • Pristatykite arba gaukite pinigų mokėjimus už internetinius aukcionus ir kitas svetaines
 • Pirkite arba parduokite produktus / paslaugas
 • Siųskite ar gaukite finansines aukas
 • Keiskite pinigus su bet kuo

Turėdami „PayPal“ sąskaitą, galite įnešti ir išsiimti pinigus įvairiais būdais. Savo „PayPal“ sąskaitą galite susieti su pasirinkta banko sąskaita ar kredito / debeto kortele. Jei norite atlikti greitesnes operacijas, galbūt norėsite susieti savo sąskaitą su kreditinėmis kortelėmis. Mokėjimą taip pat galite atsiimti savo bankomate.

„PayPal“ internetiniams pardavėjams, pirkėjams, aukcionų svetainėms ir kitiems suteikia patogų būdą sudaryti operacijas.

Registracija naudojant „PayPal“

Registracija naudojant „PayPal“ yra greita ir lengva. Iš pradžių net nereikės pateikti jokių banko sąskaitos duomenų. Tačiau, jei ketinate naudoti kitas „PayPal“ funkcijas, turėsite įvesti kredito kortelės duomenis. Štai ką turite padaryti, jei ketinate užregistruoti „PayPal“ sąskaitą:

 • Eikite į „PayPal“ ir spustelėkite Registruotis mygtuką viršutiniame dešiniajame puslapio kampe.
 • Pasirinkite abonemento tipą ir spustelėkite Pradėti Yra du sąskaitų tipai: Pirkite naudodami „PayPal“ ir Gaukite mokėjimus naudodamiesi „PayPal“.

Jei pasirinkote Pirkti naudojant „PayPal“, jūsų paprašys užpildyti reikiamą informaciją. Su pastaruoju jūsų bus paprašyta nurodyti savo el. Pašto adresą.

 • Įveskite savo kontaktinius duomenis (pvz., Vardą, el. Pašto adresą) ir slaptažodį. Jūsų slaptažodis turi būti sudarytas iš mažiausiai 8 simbolių. Baigę spustelėkite Sutinku ir susikurk sąskaitą mygtuką žemiau formos.
 • Atsakykite į saugos klausimą. Tai būtų naudinga, jei pamiršite slaptažodį, nors pamirštus slaptažodžius galite atkurti.
 • „PayPal“ jums persiųs patvirtinimo el. Laišką. Tiesiog spustelėkite pranešime pateiktą nuorodą, kad patvirtintumėte savo el. Pašto adresą ir suaktyvintumėte savo sąskaitą.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map