Ar galiu bet kada atšaukti „BlueHost“?

Ar ketinate naudoti „BlueHost“ ir tiesiog norite būti tikri, kad nesate nieko užrakinami?


Puiku – „BlueHost“ yra protingas pasirinkimas žiniatinklio prieglobai. Jums bus malonu žinoti, kad visus „BlueHost“ planus galite bet kada atšaukti.

„BlueHost“ taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl investicijos netrukdo. Be to, jie siūlo dideles nuolaidas 12, 24 ir 36 mėnesių planams.

Jei dar neturite „BlueHost“ paskyros, eikite į www.BlueHost.com ir spustelėkite mygtuką „Pradėkite dabar“. Jei naudosite šią nuorodą, taip pat gausite mažiausią kainą ir NEMOKAMĄ domeną.

Taip pat galbūt norėsite palyginti „BlueHost“ pasiūlymą su geriausiu konkurentu, pavyzdžiui, „HostGator“:

Geriausia kaina
2,95 USD / mėn 5,95 USD / mėn
Mėnesinis mokestis
Mėnesio kaina
Nėra mėnesinio mokėjimo pasirinkimo. 14,95 USD / mėn
Tai jums kainuos 179,40 USD per 12 mėnesių.
Nuolaidos nėra.
12 mėnesių planas
59,40 USD (4,95 USD x 12 mėnesių) 95,40 USD (7,95 USD x 12 mėnesių)
Pirkdami naudokite kupono kodą GET60OFF.
24 mėnesių planas
94,80 USD (3,95 USD x 24 mėnesiai)
Sutaupykite 179 USD pagal šį planą!
166,80 USD (6,95 USD x 24 mėnesiai)
Sutaupykite 24 USD naudodami kupono kodą GET60OFF kasoje.
36mo planas
106,20 USD (2,95 USD x 36 mėnesiai)
Sutaupykite 144 USD pagal šį planą!
214,20 USD (5,95 USD x 36 mėnesiai)
Sutaupykite 72 USD, naudodami kupono kodą GET60OFF kasoje.
Apsilankykite svetainėje
Apsilankykite „HostGator“

Daugiau apie „BlueHost“ atšaukimo ir pinigų grąžinimo politiką

Kaip ir bet kuris žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, svetainių savininkai bet kada per savo sutarties laikotarpį gali panaikinti savo sąskaitą „BlueHost“. Tačiau grąžinimo vertė svetainės savininkui bus proporcinga ir neįtraukia tam tikrų svetainių kūrimo išlaidų, pavyzdžiui, domeno vardo registracijos.

Svarbiausias „BlueHost“ prioritetas yra teikti kokybiškas paslaugas savo klientams ir jie įsitikinę, kad būsite patenkinti jų paslaugomis. Bet jei esate nepatenkinti tuo ir nusprendėte, kad sąskaita neatitinka jūsų poreikių, žinokite, kad galite bet kada atšaukti grąžinamąją išmoką.

„BlueHost“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„BlueHost“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, leidžiančią bet kuriuo metu atšaukti sąskaitą, kad galėtumėte grąžinti pinigus, atsižvelgiant į šias sąlygas:

 • Jei atšauksite per 30 dienų, gausite visą grąžinamąją išmoką.
 • Jei atšauksite po 30 dienų, jums bus grąžinta proporcinga suma už likusią prieglobos laikotarpio dalį.
 • Negrąžinamas domeno mokestis yra įskaičiuotas, kai tik užregistruosite domeną „BlueHost“. Tai padengia įmonės išlaidas ir užtikrina, kad neprarasite domeno vardo. Galite laisvai jį perduoti pasibaigus nustatytiems užrakto laikotarpiams arba galite padaryti viską, ką norite, jums patogiu metu. Tai reiškia, kad jūs išlaikote savo domeno nuosavybės teises iki registracijos laikotarpio pabaigos, nebent norite pratęsti.
 • „BlueHost“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems jų žiniatinklio prieglobos planams, tačiau netaikoma daugeliui jų papildomų produktų. Tai apima domenus.
 • „BlueHost“ nenustato paslėptų mokesčių ar nuobaudų už tai, kad pasibaigs jūsų kadencija anksčiau laiko. Su jūsų sąskaita taip pat nėra susijusių terminuotų įsipareigojimų.

Panaikinimo metodai

Yra keturi galimi „BlueHost“ paskyros atšaukimo būdai:

 • Internetiniai pokalbiai
 • Pateikti bilietą
 • Prašoma anuliuoti sąskaitą
 • Paskambinkite „BlueHost“ klientų aptarnavimo komandai telefono numeriu (888) 401-4678 per # 4 pratęsimą

Minimalūs sąskaitos panaikinimo reikalavimai

Prieš naudodamiesi bet kuriuo iš aukščiau paminėtų atšaukimo būdų, pirmiausia turite laikytis šių reikalavimų:

 • Aktyvus el. Pašto adresas, nurodytas „BlueHost“ paskyros profilio puslapyje
 • Paskutiniai keturi „BlueHost“ valdymo pulto slaptažodžio simboliai

Jei jau esate „BlueHost“ paskyros savininkas ir pamiršote valdymo skydelio slaptažodį, nesijaudinkite, nes slaptažodžio nustatymo užklausos el. Laišką galite siųsti „BlueHost“. Jie automatiškai atsiųs jums naują slaptažodį.

Slaptažodžio nustatymo iš naujo el. Pašto adresas yra prisijungimo prie paskyros puslapyje, nuorodoje Pamiršai slaptažodį.

„BlueHost“ sąskaitos atšaukimo veiksmai

Patvirtinus sąskaitos panaikinimo prašymą, „BlueHost“ atsiųs atšaukimo nuorodą per jūsų nurodytą el. Pašto adresą. Tada, prieš uždarant sąskaitą, jūsų bus paprašyta prisijungti prie „BlueHost“ valdymo skydelio ir patikrinti svarbiausią informaciją.

 • Turite patvirtinti, kad turite visas reikalingas failų, duomenų bazių ir el. Tada „Atsiskaitymų skyrius“ gali atšaukti ir ištrinti viską, kas susiję su jūsų paskyra, iš „BlueHost“ serverių.
 • DNS zonos pakeitimai nebus pasiekiami. Norėdami gauti šias paslaugas, turite nukreipti savo vardų serverius į kitą teikėją arba atnaujinti prieglobos paskyrą. Šių pakeitimų tikslas yra patikrinti, ar jūsų svetainė jau buvo perduota kitam žiniatinklio prieglobos teikėjui. Jei neatšaukę „BlueHost“ paskyros nepakeitėte savo svetainės adreso, „BlueHost“ nebebus atsakinga už klaidas ar praradimus.
 • Atšaukdami savo sąskaitą turite patvirtinti, kad suprantate visas taisykles ir nuostatas. Vėliau „BlueHost“ ištrins visus failus ir svetaines iš visų jūsų paskyros domenų.
 • Turite patvirtinti savo vardą ir pavardę.
 • Turite nurodyti norimus domenų vardų, kuriuos užregistravote „BlueHost“, taip pat visų taikytinų priedų atnaujinimo parametrus..
 • Turite nurodyti savo paskyros atšaukimo priežastį ir trumpą komentarą apie savo pasirinkimą.

Užpildę atšaukimo formą, tiesiog spustelėkite Pateikti mygtuką, esantį formos apačioje. Tada gausite pranešimą iš „BlueHost“, dėkodami už pateiktą informaciją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map