Ar galiu atsiskaityti „BlueHost“ debeto kortele?

„BlueHost“ priima visas pagrindines kredito / debeto korteles, „PayPal“ mokėjimus, pirkimo pavedimus, pinigų perlaidas (tik JAV) ir čekius (tik JAV). Rašymo metu jie nepriima iš anksto neperkraunamų išankstinio mokėjimo kreditinių kortelių, dovanų kortelių, mokėjimų per jūsų „PayPal“ likutį ir pavedimų..


Šiame straipsnyje paaiškinta, kaip galite atsiskaityti „BlueHost“ naudodamiesi debeto kortele.

Kaip prisiregistruoti naudojant debeto kortelę kaip mokėjimo metodą

Štai ką turite padaryti, jei ketinate prisiregistruoti „BlueHost“ naudodami debeto kortelę kaip mokėjimo metodą:

 1. Eikite į „BlueHost“ pagrindinį puslapį.
 2. Spustelėkite Pradėk dabar mygtuką, kuris nukreips jus į naują puslapį.
 1. Iš ten turėsite pasirinkti planą.
 1. Pasirinkę planą, turite užregistruoti naują domeno vardą arba prisiregistruoti naudodami esamą domeno vardą.
 1. Įvedę savo domeno vardą, turėsite užpildyti visus būtinus laukus Paskyros informacija. Tai apima jūsų vardą ir pavardę, įmonės pavadinimą (nebūtina), šalį, el. Pašto adresą ir kt.
 1. Pagal Informacija apie pakuotę, pasirinkti norimą planą ir papildomus produktus, jei tokių yra.
 1. Pateikdami informaciją apie atsiskaitymą, užpildykite reikiamą informaciją, tokią kaip jūsų debeto kortelės numeris, galiojimo laikas ir jūsų parašas / CVV2 kodas..

Baigę spustelėkite Pateikti mygtuką. Tada būsite nukreipti į Mokėjimo patvirtinimo puslapį.

Su „BlueHost“ viskas susijusi su klientų pasitenkinimu ir patogumu. Tuos pačius veiksmus taip pat galite atlikti, jei norite naudoti kreditinę kortelę ar „PayPal“.

Šiomis dienomis daugėjant žiniatinklio prieglobos įmonių skaičiui, gali būti sunku ieškoti kuo geresnio savo svetainės pagrindinio kompiuterio. Kodėl vis dėlto jūsų svetainei reikalingas pagrindinis kompiuteris? Taip yra todėl, kad turite parodyti savo svetainę kuo daugiau žmonių ir padaryti ją prieinamą kitiems kompiuteriams visame pasaulyje. Žiniatinklio priegloba gali tai padaryti.

Rinkdamiesi tinkamą žiniatinklio prieglobos teikėją savo svetainei, galbūt norėsite atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 • Įrodyti patikimumo ir patikimumo duomenys
 • Nesutartiniai planai, kuriuose galite pasirinkti nutraukti savo sąskaitą, jei nesate patenkinti jų teikiamomis paslaugomis
 • Pinigų gražinimo garantija
 • Neriboti serverio ištekliai
 • Palaikymo grupės prieinamumas
 • Patogūs mokėjimo būdai

Kodėl verta rinktis „BlueHost“?

Kai kalbama apie interneto prieglobą ir svetainių kūrimą, daugelis žmonių renkasi „BlueHost“ teikiamas paslaugas. Jie žiniatinklio prieglobos pramonėje dirba nuo 2003 m. Ir yra žinomi kaip teikiantys kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą.

Čia yra pagrindinės priežastys, kodėl jūs turėtumėte pasirinkti „BlueHost“ prieglobai savo svetainėje:

 • Pagrindinis „BlueHost“ tikslas yra sugebėti išlaikyti savo klientus laimingus ir patenkintus teikiamomis paslaugomis. Dėl papildomo patogumo nėra terminuotų įsipareigojimų, kurie pritrauktų jus prie jų paslaugų. Reiškia, jei jūsų nebetenkina jų teikiamos paslaugos, galite pasirinkti nutraukti „BlueHost“ sąskaitą bet kada. Jūs netgi gausite proporcingą lėšų grąžinimą tuo atveju, jei nuspręsite atšaukti savo sąskaitą per 30 dienų po registracijos. Kaip domenuose, registruotuose per „Bluehost“, domeno mokesčio susigrąžinti negalite. Vietoj to, jūs galite turėti savo domeno vardą bet kokiu norimu būdu, pavyzdžiui, perduoti jį kitam jūsų pasirinktam prieglobos paslaugų teikėjui. Tam tikra prasme jūs vis dar galite išsaugoti savo domeno nuosavybę, net jei nebėrate susiję su „BlueHost“, kol pasibaigs jo registracijos laikotarpis.
 • „Bluehost“ palaikymo sistema veikia visą parą, todėl galite būti tikri, kad galite bet kada su jomis susisiekti ir pasikalbėti su kuo nors, jei iškiltų prieglobos ar techninių problemų. Juos galite pasiekti telefonu, el. Paštu ar tiesioginiais pokalbiais. Taip pat jų tinklalapyje galite rasti palaikymo internete šaltinių, įskaitant išsamią žinių bazę ir bendruomenės forumą.
 • Šiais laikais svarbu turėti savo svetainę, ypač jei verslą vykdote internete. „BlueHost“ jus apėmė. Jie siūlo įvairius svetainių kūrėjus (pvz., „WordPress“, „Weebly“) su patogia sąsaja, tinkančia paprastam kompiuterio vartotojui. Šios priemonės taip pat palaiko el. Prekybą su pirkinių krepšeliais, leidžiančiais jums parduoti produktus internetu.
 • „BlueHost“ siūlo patikimas žiniatinklio prieglobos funkcijas ir įrankius su neribota vieta diske ir pralaidumu, leidžiančiais saugoti duomenis ir perduoti didelius duomenų ir failų kiekius. Be to, tai leidžia vienoje paskyroje turėti kelis domenus.
 • Optimalus saugumas internete.
 • Patogūs mokėjimo būdai naudojant „PayPal“, kreditines ir debeto korteles.

Jei vis dar esate ant tvoros apie „BlueHost“, būtinai Peržiūrėkite mano „BlueHost“ apžvalgą su visa informacija ir pagrindiniais patarimais, kaip maksimaliai išnaudoti „BlueHost“ sąskaitą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map