Ar „eHost“ siūlo mėnesinį mokėjimą?

„eHost“ pasiūlė mėnesinio mokėjimo galimybę iki 2016 m. kovo mėn., tada jie ją pašalino.


2017 m. Jie uždaromi, todėl dėl SEO priežasčių aš palieku šį puslapį, taigi, jei kas nors ieškotų „eHost“, mano svetainėje jie rastų tiesos apie „eHost“..

Vis dėlto, kiek daugiau mokėsite kiekvieną mėnesį?

Man buvo įdomu, todėl suskaičiavau skaičius. Aš palyginau „eHost“ kainodarą su „HostGator“, viena iš geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje.

Peržiūrėkite žemiau esančią lentelę ir sužinokite, ką atradau …

Neribota interneto svetainė 1 sąskaitoje?
Specialus pasiūlymas
3,98 USD / mėn. Naudojant kupono kodą BUILDPATH
Nemokamas domenas?
(12,95 USD per metus)
WordPress
45 dienų pinigų grąžinimo garantija?
Mėnesinis mokestis
Nėra mėnesio mokėjimo. 4,78 USD už pirmą mėnesį. Atnaujinama 11,95 USD / mėn
Jei pasirinksite mėnesinį mokėjimą, iki pirmųjų metų pabaigos sumokėsite 136,23 USD.
12 mėnesių nuolaida
Nebeprieinamas. 57,36 USD (4,78 USD x 12 mėnesių)
Sutaupykite 78,87 USD su šiuo planu!
24 mėnesių nuolaida
Nebeprieinamas. 125,11 USD (4,78 USD x 24 mėnesiai)
Sutaupykite 154,52 USD pagal šį planą!
36 mėnesių nuolaida
Nebeprieinamas. 163,27 USD (3,98 USD x 36 mėnesiai)
Sutaupykite 259,76 USD pagal šį planą!
Bet kokie kuponai?
Nebeprieinamas. 3,98 USD / mėn aktyvavimo saitas
Apsilankykite svetainėje
Nebeprieinamas. Apsilankykite „HostGator“

Atsižvelgiant į tai, kad abi kompanijos užsitikrina jūsų pirkinį naudodamos 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, gali būti prasminga griebtis 12, 24 ar 36 mėnesių plano, kad būtų užfiksuota labai diskontuota norma, jei nuspręsite išlaikyti savo sąskaitą.

Jei vis tiek renkatės mėnesio variantą, nors ilgainiui tai kainuoja brangiau, „HostGator“ siūlo šiek tiek mažesnę kainą už prieinamą kainą kiekvieną mėnesį be sutarties. Be to, aš turiu išskirtinis kuponas tai suteikia 60% nuolaidą!

Tiesiog naudokite kupono kodą BUILDPATH „whpg“, tuoj pat sutaupysite 60% nuo įprastos kainos.

Rekomenduota jums: Žiūrėkite šį nemokamą mokymų vaizdo įrašą, kur jums rodo Steffany kaip žingsnis po žingsnio sukurti puikią svetainę, naudojant „WordPress“ „HostGator“.

Dar geriau, „HostGator“ gerbia jų 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Įsivaizduoju, kad norėtumėte ką nors įsigyti, kai žinote, kad tai nerizikinga. Štai, kaip „HostGator“ leidžia jums nerizikuoti:

Paprasta, tikra 45 dienų pinigų grąžinimo garantija

Įsigijote apsaugotą 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai apima visus jų siūlomus planus.

Bet ar tai tikrai taip paprasta??

Jei esate panašus į mane, pamatysite tokią garantiją skeptiškai. Jums gali kilti klausimas, ar yra paslėpti „tvarkymo mokesčiai“ ir kiti mokesčiai, todėl jie neturi grąžinti jums 100% pinigų.

Jums bus malonu išgirsti, kad „HostGator“ garantija neturi paslėptų mokesčių ar keistų sąlygų:

Jei jūsų netenkina „HostGator“, mes grąžinsime jums pinigus. Jokių klausimų neužduota. Per pirmąsias 45 dienas mes visiškai grąžinsime jūsų prieglobos mokesčius. Jei išbandysite mus ir nuspręsite, kad „HostGator“ nėra skirtas jums, manome, kad turėtumėte susigrąžinti pinigus.

Jei dėl kokių nors priežasčių nenorite tvarkyti savo sąskaitos, jie grąžins jums visus pinigus, nesukeldami jokių lankstų. Tai yra kažkas, ko nematote daugelis prieglobos paslaugų teikėjų. „HostGator“ gali tai padaryti, nes, palyginti su konkurentais, daugiau jų klientų laikosi ilgiau. Puikus produktas ir paslauga ilgą laiką išsaugo klientus, todėl „HostGator“ gali suteikti jums didžiulę vertę už labai prieinamas kainas, neverčiant pirkti metų ar daugiau iš anksto.

Išvada: „eHost vs Hostgator“ mėnesinis mokėjimas

Norėčiau, kad būčiau galėjęs pasakyti: „taip,„ eHost “siūlo nedidelę mėnesinę įmoką“, tačiau jie to nebeteikia. Dabar jie verčia jus iš anksto nusipirkti mažiausiai 1 metų hostingą. Jie nebėra perspektyvus pasirinkimas, jei renkatės mėnesinį mokėjimą, o ne sutartis.

Jei „eHost“ norėtų būti konkurencingas ir tvirtai atsilikti nuo savo paslaugų, jie pasiūlytų mėnesinę įmoką. Šiuo metu man akivaizdu, kad „eHost“ nėra visiškai įsitikinęs, kad liksite klientu, jei mokėsite kiekvieną mėnesį. Taigi jie nori jus užfiksuoti bent prieš 1 metus. Tiesą sakant, tai yra įprasta praktika 99% prieglobos įmonių, kurias aš peržiūrėjau ir išbandžiau, todėl aš visiškai nesistebiu. Vis dėlto aš manau, kad faktas, kad „HostGator“ siūlo mokėjimą kiekvieną mėnesį be sutarčių ar įsipareigojimų, sako viską. Jie įsitikinę, kad liksite klientais, nes jie siūlo puikų prieglobą ir klientų aptarnavimą.

Aš naudoju „HostGator“ keliose savo svetainėse ir labai rekomenduoju jas jums, todėl, jei bandysite „HostGator“, būtinai naudokite kupono kodą BUILDPATH „HostGator“, kad gautumėte 60% nuolaidą jūsų prieglobai.

Linkėdami sėkmės jūsų svetainėje,

Džonis
WHPG

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map